Milli Savunma Komisyonu Haberleri

Milli Savunma Komisyonu haber, Milli Savunma Komisyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milli Savunma Komisyonu - 24.08.2021
İlçemizde İlk Kez Askan Marka Nohut'un Hasadı Yapıldı.
İlçemizde İlk Kez Askan Marka Nohut'un Hasadı Yapıldı. İlçemizde, Sivas İl Tarım Müdürlüğü tarafından proje edilen, Gürün'de ilk defa ekimi yapılan 1500 dönümlük Askan Marka Nohutun hasadına başlandı. Hasat programına TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sayın İsmet YILMAZ, Ak Parti Sivas Milletvekili Sayın Habip SOLUK, Sivas Vali Yardımcısı Sayın Abdullah Seçkin KOÇAK, Kaymakamımız Sayın Halil YAZICI, İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Seyit YILDIZ ve çiftçiler katıldı.
Milli Savunma Komisyonu - 05.07.2021
Başkan Esen, Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Beraberindeki Heyeti Ağırladı
Başkan Esen, Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Beraberindeki Heyeti Ağırladı Çankırı Merkez Dereçatı Barajı açılışı ve biz dizi ziyaretler için ilimize gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. Ziyarete beraberinde katılan TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, TBMM Milli Savunma Komisyonu Katip Üyesi Dr.
Milli Savunma Komisyonu - 01.07.2021
Türk Metal Sendikasından Milli Savunma Komisyonuna MKEK teşekkürü Açıklaması
Türk Metal Sendikası, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumunun (MKEK) statüsünün anonim şirkete (AŞ) dönüştürülmesi sürecinde taleplerini dikkate alan Milli Savunma Komisyonu üyelerine teşekkür etti.
Milli Savunma Komisyonu - 28.06.2021
AK Parti'li Can: MKE'yi özelleştirme kapsamından çıkarıyoruz
TBMM Milli Savunma Komisyonu, AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz Başkanlığı'nda toplandı.
Milli Savunma Komisyonu - 27.06.2021
TBMM'de 'MKEK' mesaisi bu hafta da sürecek
TBMM Genel Kurul'da bu hafta, Makine ve Kimya Endüstri Kurumu'nun (MKEK) anonim şirketi olmasını düzenleyen yasa teklifi pazartesi Milli Savunma Komisyonu'nda, salı günü de Genel Kurul'da görüşülecek.
Milli Savunma Komisyonu - 24.06.2021
MKE'nin anonim şirket olmasını düzenleyen kanun teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda görüşülüyor
TBMM Milli Savunma Komisyonunda, Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi Hakkında Kanun Teklifi'nin ilk 7 maddesi kabul edildi.
Milli Savunma Komisyonu - 24.06.2021
Son dakika haberi... Bakan Yardımcısı Dere: MKE özelleştirilmeden muaf
Son dakika haberi... TBMM'de Milli Savunma Komisyonunda konuşan Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Anonim Şirketi Kanun Teklifi'nde kurumun Özelleştirme Kanunu'ndan muaf tutulduğunu söyledi.
Milli Savunma Komisyonu - 24.06.2021
MKE'nin anonim şirket olmasını düzenleyen kanun teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda görüşülüyor
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, "MKE Türkiye'nin, Kırıkkale'nin göz bebeğidir.
Milli Savunma Komisyonu - 20.06.2021
Haftanın tarihine bakış
1975- İmam Hatiplilerin harp okullarına alınması teklifini TBMM Milli Savunma Komisyonu reddetti.
Milli Savunma Komisyonu - 19.02.2021
TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda yasalaştı (4)
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, uzman çavuşların acil sorunlarına çözüm bulunması için TBMM Milli Savunma Komisyonu üyesi milletvekillerinin ortak çalışarak bir kanun teklifi hazırlamalarını önerdi.
Milli Savunma Komisyonu - 17.02.2021
TSK personeline ilişkin kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı
Teklifin tümü üzerinde milletvekillerinin sorularını yanıtlayan AK Parti Sivas Milletvekili, Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Emekli Sandığı Kanunu'nda değişiklikle, uzman erbaş emeklilik yaşını 52'den 55'e yükselttiklerini ifade etti.
Milli Savunma Komisyonu - 16.02.2021
Son dakika haberi | Pençe Kartal-2 Harekatı, TBMM Genel Kurulu gündeminde
Son dakika politika haberi... TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, "Sicili, 10 aylık bebek Bedirhan Mustafa Karakaya dahil birçok bebek katili olarak geçen, hiçbir değere sahip olmadığını gösteren bu cinayet şebekesi, bir kez daha 13 masumu şehit etti.
Milli Savunma Komisyonu - 05.02.2021
Uzmanlar Federasyonu'ndan TSK personeline ilişkin kanun teklifi değerlendirmesi Açıklaması
Uzmanlar Federasyonu Genel Başkanı Ali Tilkici, TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edilen Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ne ilişkin değerlendirmede bulundu.
Milli Savunma Komisyonu - 01.02.2021
Bakan Akar, Türk-Rus Ortak Merkezi'ndeki Türk general ile video konferansla görüştü Açıklaması
Bakan Akar, şöyle konuştu: "Diğer taraftan Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın NATO Genel Sekreteri ile kararlaştırdıkları ayrıştırma adı altında toplantı vardı. Yunan komşularımız toplantıların bazılarına geldi, bazılarına gelmedi. Geleceklerini ifade ettiler, şubatta o toplantıların tekrar başlayabileceğini değerlendiriyoruz. Ayrıca güven artırıcı önlemler çerçevesinde ikisi Atina'da biri Ankara'da olmak üzere üç toplantı yapıldı. Bunun dördüncüsünün tekrar Ankara'da olmasını bekliyoruz. Bunu da çeşitli şekillerde dile getirdik. Her zaman söylediğimiz gibi diyalogla, iyi komşuluk ilişkileri çerçevesinde, uluslararası hukuka uygun şekilde sorunların siyasi çözümler bulunmak suretiyle bitirilmesi, sonlandırılması ve güven içinde herkesin yaşamasını istiyoruz. Biz hem Ege'deki hem Akdeniz'deki hem de Kıbrıs'taki kardeşlerimizin hak alaka ve menfaatlerini her zaman olduğu gibi aynı ciddiyet ve samimiyetle, aynı dikkat ve hassasiyetle gözetmeye, takip etmeye devam ediyoruz. Burada bizim herhangi bir şekilde politika değişikliğimiz yok fakat diğer taraftan da bu olayların siyaseten çözülebileceğine inanıyoruz ve çözelim diyoruz. Bunun için de çalışıyoruz." İzmir'deki deprem Uzman erbaşlara ilişkin düzenlemelerin de yer aldığı Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu ile Bazı kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildiğini, gelecek hafta Genel Kurul gündemine gelmesinin beklendiğini anımsatan Akar, "Uzmanlarımızın bazı sıkıntılarını giderecek şekildeki çalışmalarımız şu anda Meclis'te.
Milli Savunma Komisyonu - 29.01.2021
AK Parti'li Kaya, TSK personeline ilişkin kanun teklifini değerlendirdi
AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edilen Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personeline ilişkin kanun teklifi ile "peygamber ocağı" kabul edilen TSK personelinin, sahip olduğu bilgi, teknoloji, eğitim üstünlüğü, terörle mücadele ve sınır ötesi...
Milli Savunma Komisyonu - 28.01.2021
TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi (4)
Milletvekillerinin askerlik yükümlülükleri, üyelik sıfatlarının sona erdiği tarihe kadar ertelenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Milli Savunma Komisyonu Haberleri | Milli Savunma Komisyonu Haber - Haberler - Milli Savunma Komisyonu haberleri, son dakika milli savunma komisyonu haber ve gelişmeleri burada. İlçemizde İlk Kez Askan Marka Nohut'un Hasadı Yapıldı..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 01:26:06. #1.15#

title