MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Milli Eğitim Müdürlüğü Haberleri

Milli Eğitim Müdürlüğü haber, Milli Eğitim Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milli Eğitim Müdürlüğü - Dün
Bolu'da, ramazanda 10 bin 359 aileye nakdi yardım yapıldı
Ümit, Bolu Valiliği organizesinde iş insanları ve yardımsever vatandaşların katkılarıyla her gün Kızılay çalışanlarının, Kızılay gönüllüleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü gönüllülerinin iş birliği içerisinde 800 vatandaşa toplamda 24 bin porsiyon yemek hazırlanarak evlerine kadar teslim edildiğini kaydetti.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 10.05.2021
Silifke'de mevsimlik tarım işçilerinin çocukları EBA Mobil Destek Aracı sayesinde eğitimlerini sürdürüyor
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan EBA Mobil Destek Aracı ile Çavuşbucağı, Kum, Gülümpaşalı, Kurtuluş mahallelerinde Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında maske, mesafe hijyen kurallarına uyularak öğrencilere eğitimlerinde destek olunuyor.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 07.05.2021
Zonguldak'ta 93 operasyonda 3 bin 661 gram uyuşturucu madde ele geçirildi
4 Mayıs 2021 gününden itibaren İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Yeşilay (YEDAM) ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordineli bir şekilde; gençleri uyuşturucu maddelerden uzak tutmak ile ilgili konularında başlatılan eğitimler sürüyor.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 07.05.2021
Gaziantep'ten kısa kısa
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Derya Bakbak ve Müslüm Yüksel Oğuzeli ilçesindeki Gastronomi ve Tarımsal Eğitim Merkezi'ne ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 07.05.2021
Bolu'da öğretmen, öğrenci ve velilere "siber zorbalık" eğitimi verildi
İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde internet üzerinden düzenlenen eğitimlere 370 öğretmen, 475 veli ile 300 öğrenci veli katıldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 06.05.2021
Mardin'de pazar yerlerine ilişkin toplantı düzenlendi
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda yapılan toplantıda, yoğunluk oluşmaması için gerekli tedbirlerin alınması, mevcut pazar yerlerinin genişletilmesi veya ilave pazar alanlarının oluşturulması, kontrolsüz giriş-çıkışların engellenmesi, tezgahlar arasındaki mesafe ile hijyen ve dezenfeksiyon hususunda alınacak gerekli tedbirler ele alındı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 06.05.2021
Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğünden ilk yardım eğitimleri
Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü, Trafik ve İlk Yadım Haftası dolayısıyla kentteki öğretmen, öğrenci ve velilere ilk yardım eğitimi verdi.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 05.05.2021
"1-7 Mayıs Karayolu Trafik Haftası"
Bugün denetim kapsamında öğretici ve eğitici bilgilerin de verildiğini dile getiren Öner, "Burada sürücülere bazı videolar izlettik. Bilgilendirici çalışmalar yaptık. Aynı zamanda kurallar konusunda kendilerini bilgilendirdik. Trafik konusunda milli eğitim müdürlüğü ile müftülük gerekli çalışmayı ve bilgilendirmeyi yapacak.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 05.05.2021
Bosna Hersek ile Türkiye'deki kardeş okullarda "Kardeşlik ve Ebedi Dostluk" temalı mektuplaşma etkinliği
Yunus Emre Enstitüsü (YEE) ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Türk Hava Yolları (THY) sponsorluğunda, Bosna Hersek ile Türkiye'deki kardeş okullar arasında "Kardeşlik ve Ebedi Dostluk" temalı mektuplaşma ve Ramazan Bayramı içerikli hediyeleşme etkinliği gerçekleştirildi.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 05.05.2021
Samsun'da öğrenciler çözemedikleri soruları öğretmenlerine mobil uygulama üzerinden sorabilecek
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, salgın sürecinde eğitimin sürekliliğini desteklemek amacıyla "Rehberim Samsun" uygulamasının hayata geçirildiği belirtildi.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 04.05.2021
Erzurum'da ihtiyaç sahibi 322 öğrencinin ailesine ramazan yardımı yapıldı
Erzurum'da, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ebu İshak Vakfı işbirliğinde ihtiyaç sahibi 322 öğrencinin ailesine gıda yardımında bulunuldu.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 04.05.2021
Artvin'de Uluslararası Covid-19 Sürecinde Eğitimde Yeni Normlar Kongresi gerçekleştirilecek
Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Artvin Çoruh Üniversitesi iş birliğiyle "Uluslararası Covid-19 Sürecinde Eğitimde Yeni Normlar Kongresi"nin ikincisi, çevrim içi olarak 21-23 Haziran'da gerçekleştirilecek.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 04.05.2021
İl Milli Eğitim Mdürlüğünden salgın sürecinde öğrenci ve velilere yönelik eğitim destek planı
Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü, salgının başladığı ilk günlerden itibaren öğrencilere ve velilere yönelik eğitim desteklerini "tam kapanma" sürecinde de sürdürüyor.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 03.05.2021
Nusaybin'de ihtiyaç sahibi ailelere 1100 lira yardım yapılacak
Toplantıda yardımların, Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü personeli tarafından belirlenen vatandaşların evlerine ulaştırılması ve PTT ile gerekli koordinasyonun sağlanması kararı alındı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 02.05.2021
Denizli'de "eşekli kütüphane", çocukları kitapla buluşturuyor
Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında uygulanan kısıtlamada kırsal kesimde yaşayanların kitaplardan uzak kalmaması için "Gezici Kütüphane" hizmeti başlattı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 29.04.2021
İncesu'da "101. Yıl, 40 Ülke 101 Bayrak, 101 Çocuk Projesi" tanıtıldı
İncesu Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen projenin tanıtım programına, Belediye Başkanı Mustafa İlmek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Malkoçoğlu, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 29.04.2021
"Finansal Okuryazarlık" projesi AB ülkeleriyle yürütülecek
Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, Türkiye ve Avrupa Birliği (AB) üyesi 4 ülkenin (İngiltere, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti) proje ortaklığında yer aldığı "Yetişkin Eğitiminde Finansal Okuryazarlık" projesi için iş birliği protokolü imzaladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Milli Eğitim Müdürlüğü Haberleri | Milli Eğitim Müdürlüğü Haber - Haberler - Milli Eğitim Müdürlüğü haberleri, son dakika milli eğitim müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Bolu'da, ramazanda 10 bin 359 aileye nakdi yardım yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 07:03:34. #1.16#

title