MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Milli Eğitim Müdürlüğü Haberleri

Milli Eğitim Müdürlüğü haber, Milli Eğitim Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milli Eğitim Müdürlüğü - 23.10.2020
Erciş'te öğrencilere Kovid-19 eğitimi
Erciş Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğünce düzenlenen program, Tenzile Ana İlkokulu bahçesinde yapıldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 22.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ersoy'un Doğan'a yaptığı ziyarette, Kavak Öğretmenevi Müdürü Ali Soylu ile Kavak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Sorumlusu Mesut Altıngöz de bulundu.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 22.10.2020
Ulaş'ta öğrenci servisleri denetlendi
Sivas'ın Ulaş ilçesinde, köylerden ilçeye öğrenci taşıyan servis araçları denetlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan denetim komisyonu üyeleri, araçların denetimini yaptı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 22.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ -  10
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------- -Keçilerin tırmanış görüntüleri Haber: Ahmet BAYRAK ORDU-DHA ====================================== Tokat'ta, EBA mobil destek aracı köy yollarında TOKAT İl Milli Eğitim Müdürlüğü EBA mobil destek aracı öğrencileri öğretmenleriyle buluşturdu.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 22.10.2020
Sason'da "Fırçanı Kap Gel" Projesi
Sason ilçesinde Fırçanı Kap Gel Projesi başladı. Sason Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje kapsamında ilk olarak boyanan okullara Batman Valisi Hulusi Şahin'in eşi Ebru Şahin de eşlik etti.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 22.10.2020
"Üreten Genç Projesi" protokolü imzalandı
Mamak Belediyesi, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üretken Gençlik Derneği tarafından ortaklaşa yürütülecek "Üreten Genç Projesi"nin ilk adımı atıldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 21.10.2020
Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde üretilen şeffaf maskeler işitme engellilere ulaştırılıyor
Kastamonu İhsan Ozanoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu, Sinop Uygur Özay İlkokulu, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ankara Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği ve Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğünün talep ettiği şeffaf maskeler kargo ile sahiplerine ulaştırdı.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 21.10.2020
Ereğli'den kısa kısa
- Ereğli Belediyesi'nden tablet desteği Ereğli Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ın talimatı, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ilçe genelinde ihtiyaç sahiplerine tablet dağıtılacağı duyuruldu.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 21.10.2020
Bakan Kurum'un katkıları ile alınan tabletler, Karapınar'da okul müdürlerine teslim edildi
Karapınar Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile "Karapınar'ın Geleceğine Bir Tablet Bırak, Gönüller Kazan" adlı kampanya düzenlendi.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 21.10.2020
Viranşehir'de e-sınav merkezi hizmete açıldı
Viransehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan e-sınav merkezinde kursiyerler online sınavlara burada girebilecek.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 20.10.2020
Artvin'de çocuklar durgun su kanosu sporuyla tanıştırılacak
Müdürlük olarak her bireyimizi bir spor dalıyla tanıştırmak istediklerini dile getiren Demirkıran, projelerine başta Artvin Valiliği, Artvin Çoruh Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, AFAD başta olmak üzere bazı kamu kurum kuruluşlarının destek verdiğini söyledi.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 19.10.2020
Tunceli'de Kovid-19 salgınına yönelik ek tedbirler alındı
Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasının il ve ilçe belediyelerine girişte zorunluğu olacağı vurgulanan açıklamada, şu uyarılar yapıldı: "Belediye otobüslerine binişte HES uygulamasının kullanılması zorunlu olacak. Kişiye özel hale getirilmiş elektronik/akıllı kart sistemleriyle Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması arasında gerekli entegrasyonların sağlanacak ve bu husustaki gerekli çalışmalar Tunceli Belediye Başkanlığı tarafından yürütülecek. Okul servislerinin dezenfekte işlemi düzenli olarak yapılacak. Okullardaki yemek servislerinin denetimini bizzat nöbetçi öğretmen ve okul yönetimi tarafından yapılacak ve bu husustaki işlemler İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından takip edilecek.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 19.10.2020
Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Avrupa ülkeleriyle "güneş enerjisi ile yapay zeka teknolojileri" geliştirecek
Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda başlatılan Avrupa Birliği (AB) Erasmus+ Projesi ile güneş enerji sistemlerinin çalışması sırasında oluşabilecek arıza ve aksaklıklar, yapay zeka teknolojileriyle önceden tespit edilebilecek.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 18.10.2020
Osmaniye'de dağcılar Karasu Şelalesine Türk ve Azerbaycan bayrağı astı
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bir grup dağcı, Azerbaycan'ın 18 Ekim Bağımsızlık Günü dolayısıyla Karasu Şelalesine Türk ve Azerbaycan bayrağı astı. Osmaniye Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (ODAK), Düziçi Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arama Kurtarma ekibi, Dumanlı Yaylasında doğa kampı düzenledi.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 16.10.2020
Osmaniye'de Denetimli Serbestlik Hizmetleri Sürekli Eğitim Merkezi Projesi imzalandı
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Yıldız da, ajans tarafından finanse edilen hibe projesinin 22 ay süresince devam edeceğini kaydetti. Projenin çok ortaklı bir proje olduğunun altını çizen Yıldız, "Proje yürütücülüğünü Osmaniye Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yaparken proje ortakları ise Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Türk Hava Kurumu Osmaniye Şubesi ile Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneğidir.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 16.10.2020
Sorgun'da "İnce Eleyip Sık Dokuyan Eller Projesi" başladı
Yozgat'ın Sorgun ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü ve belediye tarafından hazırlanan "İnce Eleyip Sık Dokuyan Eller Projesi" hayata geçirildi.
Milli Eğitim Müdürlüğü - 16.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Yangöz emekli oldu Kavak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Abdullah Yangöz, emekliye ayrıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Milli Eğitim Müdürlüğü Haberleri | Milli Eğitim Müdürlüğü Haber - Haberler - Milli Eğitim Müdürlüğü haberleri, son dakika milli eğitim müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Genç ofis için imzalar atıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 12:07:48. #1.14#
title