Mahmut Uslu Haberleri

Mahmut Uslu haber, Mahmut Uslu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Uslu - 27.01.2020
Elazığ'daki deprem sonrası gelişmelerle ilgili haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz.
Bakan Gül, beraberinde İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mücahit Demirtaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk İş Başkanı Ergün Atalay, Hak İş Başkanı Mahmut Uslu, Memur Sen Başkanı Ali Yalçın, TESK Başkanı Bendevi Palandöken, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve diğer ilgililerle depremden etkilenen Doğanyol ilçesinde inceleme ve temaslarda bulundu.
Mahmut Uslu - 27.05.2019
Aziz Yıldırım: Bir daha Fenerbahçe Kulübü'nde görev almayacağım
İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Silivri Cezaevi'nin karşısında görülen duruşmada Fenerbahçe Kulübü Yöneticileri ve eski Başkan Aziz Yıldırım da izleyici olarak yer aldı. Daha sonra Silivri'deki Karbey Dinlenme Tesisleri'nde 1907 Fenerbahçe Derneği, Sarı Lacivert Derneği, Fenerbahçeliler Derneği ve ÜNİFEB'ten oluşan taraftarların toplandığı yerde basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'a eski yöneticilerden Şekip Mosturoğlu, Ömer Temelli, İlhan Ekşioğlu, Mahmut Uslu, Selim Kosif de eşlik etti.
Mahmut Uslu - 27.05.2019
"Bir daha Fenerbahçe'de görev almayacağım"
Aziz Yıldırım, İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi karşısındaki binada yapılan duruşmaya verilen aranın ardından eski yöneticiler Şekip Mosturoğlu, Ömer Temelli, İlhan Ekşioğlu, Mahmut Uslu ve Selim Kosif ile bir dinlenme tesislerinde açıklamalarda bulundu.
Mahmut Uslu - 27.05.2019
"Futbolda şike kumpası" davası
Müşteki eski Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve eski kulüp yöneticilerinden Mahmut Uslu'nun da aralarında olduğu spor camiasından kişiler de duruşmayı takip ediyor.
Mahmut Uslu - 27.02.2019
Tek Oğlu Şehit Oldu, Hayatını Şehit Çocuklarına Adadı
ANKARA'da, polis eşi Ali Uslu'yu 1995 yılında bir kaza sonucu kaybeden Mürşide Uslu (52), tek başına büyüttüğü oğlu Uzman Çavuş Mahmut Uslu'nun da (27), 2 yıl önce Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olmasının ardından, hayatını şehit çocuklarına adadı.
Mahmut Uslu - 27.02.2019
Tek Oğlu Şehit Oldu, Hayatını Şehit Çocuklarına Adadı
ANKARA'da polis eşi Ali Uslu'yu 1995 yılında bir kaza sonucu kaybeden Mürşide Uslu (52), tek başına büyüttüğü oğlu Mahmut Uslu'nun da (27), 2017 yılında Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olması ardından hayatını şehit çocuklarına adadı.
Mahmut Uslu - 19.02.2019
Utku Onan'ın Cenazesinde Dev Buluşma
Türkiye Basketbol Federsyonu Genel Koordinatörü Ömer Onan'nın babası Utku Onan'nın, Zincirlikuyu Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulundan arkadaşları Ali Yıldırım, Mahmut Uslu ve Şekip Mosturoğlu katıldı.
Mahmut Uslu - 07.02.2019
Aziz Yıldırım'dan 'Tokat' Davasında İlginç Savunma
- Aziz Yıldırım'dan 'tokat' davasında ilginç savunma Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım: "Yapılanlar karşılığında tokat atmak o kadar önemli değil" İSTANBUL - Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım, "Aramızda itişme kakışma oldu. Bu karışıklıkta tokat atmış olabilirim. O kadar önemli değil yani tokat atmak yapılanlar karşılığında" dedi. Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı iddiasıyla açılan davada hakkında zorla getirme kararı bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi. Anadolu 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya müşteki sanık Aziz Yıldırım ile taraf avukatları katıldı. Kimlik tespiti sırasında aylık geliri sorulan Yıldırım, aylık gelirinin bazen 100 bin lira, bazen 1 milyon lira olduğunu ve inşaat işiyle ilgilendiğini söyledi. "Taraftarımıza bilet vermeyeceklerini söylemişler" Duruşmada savunma yapan Aziz Yıldırım, olay tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olduğunu söyleyerek, "Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı ile Fenerbahçe takımları arasında final maçı vardı. Maçtan 2 gün önce Üsküdar Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ile maç güvenliği toplantısı yaptık. Her iki kulübün yetkilileri, federasyon yetkilileri ve emniyet yetkilileri toplantıya katıldılar. Kural olarak rakip takım taraftarlarına yüzde 10 oranında tribünde yer ayrılır. Protokol tribünleri ise beden terbiyesinin kontrolüne tabidir. Yakın Doğu Üniversitesi yetkilileri toplantıda takımımız taraftarına yüzde 10 bilet vermeyeceklerini söylemişlerdir. Federasyon yetkilileri kurala uyulmaması halinde para cezası uygulanacağını söylemiş, bunun üzerine Yakın Doğu Üniversitesi yetkilileri gerekirse cezayı ödeyeceklerini belirtmişlerdir" dedi. "Salona girdiğimde küfretmeye başladılar" Rakip takım yöneticisinin 'Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu maça gelmesinler, salona girişlerine izin vermeyeceğiz' diyerek kendisini tehdit ettiklerini ifade eden Yıldırım, "Bu durumu dönemin Basketbol Federasyon CEO'su Ömer Onan'a telefonla bizzat söyledim.
Mahmut Uslu - 07.02.2019
Aziz Yıldırım'dan 'Tokat' Davasında İlginç Savunma
- Aziz Yıldırım'dan 'tokat' davasında ilginç savunma Yıldırım: "O kadar önemli değil tokat atmak yapılanlar karşılığında" "Tokat atmış olabilirim" İSTANBUL - Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı Aziz Yıldırım, "Aramızda itişme kakışma oldu. Bu karışıklıkta tokat atmış olabilirim. O kadar önemli değil yani tokat atmak yapılanlar karşılığında" dedi. Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attığı iddiasıyla hakkında zorla getirme kararı bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi. Anadolu 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, müşteki sanık Aziz Yıldırım ile taraf avukatları katıldı. Kimlik tespiti sırasında aylık geliri sorulan müşteki sanık Yıldırım aylık gelirinin bazen 100 bin lira, bazen 1 milyon lira olduğunu ve inşaat işiyle ilgilendiğini söyledi. "Taraftarımıza bilet vermeyeceklerini söylemişler" Duruşmada savunma yapan Aziz Yıldırım, olay tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olduğunu söyleyerek, "Yakın Doğu Üniversitesi kadın basketbol takımı ile Fenerbahçe kadın basketbol takımları arasında final maçı vardı. Maçtan 2 gün önce Üsküdar Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ile maç güvenliği toplantısı yaptık. Her iki kulübün yetkilileri, federasyon yetkilileri ve emniyet yetkilileri toplantıya katıldılar. Kural olarak rakip takım taraftarlarının yüzde 10 oranında tribünde yer ayrılır. Protokol tribünleri ise beden terbiyesinin kontrolüne tabidir. Yakın Doğu Üniversitesi yetkilileri toplantıda takımımız taraftarına yüzde 10 bilet vermeyeceklerini söylemişlerdir. Federasyon yetkilileri kurala uyulmaması halinde para cezası uygulanacağını söylemiş, bunun üzerine Yakın Doğu Üniversitesi yetkilileri gerekirse cezayı ödeyeceklerini belirtmişlerdir" dedi. "Salona girdiğimde küfretmeye başladılar" Rakip takım yöneticisinin 'Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu maça gelmesinler, salona girişlerine izin vermeyeceğiz' diyerek kendisini tehdit ettiklerini söyleyen Yıldırım, "Bu durumu dönemin Basketbol Federasyon CEO'su Ömer Onan'a telefonla bizzat söyledim.
Mahmut Uslu - 06.02.2019
Aziz Yıldırım'ın "Kasten Yaralama" Davası
Maçtan 2 gün önce Üsküdar Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ile maç güvenliği toplantısı yaptıklarını anlatan Yıldırım, "Her iki kulübün yetkilileri ile federasyon ve emniyet yetkilileri toplantıya katıldı. Kural olarak rakip takım taraftarlarına yüzde 10 oranında tribünde yer ayrılır. Yakın Doğu Üniversitesi'nin yetkilileri toplantıda takımımız taraftarına yüzde 10 bilet vermeyeceklerini söylemişler. Yine Hulki Kahvecioğlu 'Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu maça gelmesinler.
Mahmut Uslu - 06.02.2019
Aziz Yıldırım'dan 'Tokat' Davasında İlginç Savunma
"Salona girdiğimde küfretmeye başladılar" Rakip takım yöneticisinin 'Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu maça gelmesinler, salona girişlerine izin vermeyeceğiz' diyerek kendisini tehdit ettiklerini söyleyen Yıldırım, "Bu durumu dönemin Basketbol Federasyon CEO'su Ömer Onan'a telefonla bizzat söyledim.
Mahmut Uslu - 26.11.2018
Aziz Yıldırım İbra Edilmedi
Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin bugün basına kapalı olarak yaptığı olağan genel kurul toplantısında eski başkan Aziz Yıldırım ile eski yöneticiler Mahmut Uslu, Nihat Özbağı, Mithat Yenigün, Ozan Balaban ve Önder Fırat ibra edilmedi.
Mahmut Uslu - 26.11.2018
Aziz Yıldırım'a İbra Şoku
Fenerbahçe Futbol AŞ'nin bugün yapılan olağan genel kurul toplantısında eski başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Mahmut Uslu, Nihat Özbağı, Mithat Yenigün, Ozan Balaban, Önder Fırat ibra edilmedi.
Mahmut Uslu - 03.06.2018
Fenerbahçe'de Oyların Sayımına Başlandı
Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ikinci gününde oy kullanma işlemi tamalandı ve oy sayım işlemine başlandı.
Mahmut Uslu - 03.06.2018
Fenerbahçe'de Oyların Sayımına Başlandı
Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ikinci gününde oy kullanma işlemi tamalandı ve oy sayım işlemine başlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mahmut Uslu Haberleri | Mahmut Uslu Kimdir - Haberler - Mahmut Uslu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Uslu kimdir, hayatı ve biyografisi. Elazığ'daki deprem sonrası gelişmelerle ilgili haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyor
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:03:36. #1.16#
title