KARABAĞ HABERLERİ

Karabağ haberleri ve Karabağ son dakika gelişmelerini dakika dakika Karabağ haber sayfamızdan takip edin.

Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan kadim ilçeye girdi

Rusya, Azerbaycan ve Ermenistan liderlerinin 9 Kasım'da imzaladığı anlaşmaya uygun olarak Karabağ'ın Kelbecer ilçesi Azerbaycan'a teslim edildi. Azerbaycan ordusunun girdiği Kelbecer, Azerbaycan'ın 3050 km2 ile en büyük ve en kadim ilçesi olarak biliniyor.

Bugün 00:09
Kabrinin başında ülkesine ait bayrakla Süper Lig ekibinin bayrağı birlikte dalgalanıyor

Azerbaycan şehidi Ferit Dursunov'un vasiyeti yerine getirildi. Şehit olması durumunda kabrinde Azerbaycan Bayrağı'nın yanında Galatasaray Bayrağı'nın dalgalanmasını da isteyen şehit Dursunov'un mezarı başında 2 bayrak beraber yer aldı.

Dün 14:35
Tüm dünya sessiz kalarak izlemişti! Ermenilerin işlediği savaş suçları raporlanacak

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Ermenistan ordusunun Azerbaycan'da işlediği savaş suçlarının anlatıldığı raporu, bu haftadan itibaren Türkiye ve dünyadaki ilgili kurum ve kuruluşlar ile Avrupa Birliği ülkelerinin parlamentolarının insan hakları komisyonlarına göndereceklerini bildirdi.

Dün 09:58
Ermeniler taş taş üstünde bırakmamış! Aliyev ve eşinin ince davranışı gönülleri fethetti

27 yıl sonra işgal edilen topraklarını Ermenistan'dan geri alan Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, eşi ile Dağlık Karabağ'ın en önemli şehirlerinden biri olan Ağdam'a gitti. Burada Ermenilerin harap ettiği bir camiye içeride örtü olmamasına rağmen ayakkabılarını çıkararak giren Aliyev ve eşinin bu hareketi, gönülleri fethetti.

Dün 08:03
Türk İHA'ları dünyanın dilinde! Başarılarını öve öve bitiremediler

Fransız L'Opinion ve İspanyol gazetesi El Pais, sahada belirleyici güç olan Türk İHA'larının başarısını yazdı. Rus hava savunma sistemlerinin İHA'ları Suriye, Libya ve Karabağ'da engelleyemediği belirtilen haberlerde, Türkiye'nin elektronik harp konusunda çok ilerlediğine dikkat çekildi. İHA'ların düşmanın moralini bozmada çok iyi olduğu yazıldı.

Dün 07:34
İngiliz ajansından bomba Karabağ iddiası: Rusya, Türkiye'nin talebine karşı çıkıyor

Reuters haber ajansı, bir Türk kaynağın açıklamalarına yer verdiği haberinde Dağlık Karabağ ile ilgili kritik bir iddia ortaya attı. Ajans, haberinde Türkiye'nin bağımsız bir askeri karakol talep ettiğini, Rusya'nın ise buna karşı çıktığını ileri sürdü.

23.11.2020 21:53
Dağlık Karabağ'da yüreğimiz yandı! Mayına basan Azerbaycan askeri şehit düştü

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenistan işgalinden kurtarılan Terter'e bağlı Sugovuşan köyünde 1 Azerbaycan askerinin mayın patlaması sonucu şehit olduğunu açıkladı.

23.11.2020 19:18
Bu sözler Paşinyan'ı çıldırtacak! Macron'dan tarihi Karabağ itirafı

Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki çatışmalarda Erivan yönetiminden yana tavır sergileyen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'dan Dağlık Karabağ konusunda tarihi bir itiraf geldi. Macron, "Uluslararası hukuka, BM'nin tanımlamasına göre Dağlık Karabağ bölgesi Azerbaycan toprağıdır" dedi.

23.11.2020 17:54
Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi

Karadeniz müziğinin usta ismi İsmail Türüt, Azerbaycan'ın Karabağ zaferi sonrası bir şarkı besteledi. Sözü ve müziği Türüt'e ait olan şarkının klibinde ise işgal noktalarının vurulduğu anlar, Azerbaycanlı asker ve vatandaşların görüntüleri de yer aldı.

23.11.2020 17:39
Dağlık Karabağ'da omuz omuza çarpışan baba oğul yıllar sonra köylerine kavuştu

Azerbaycanlı emekli binbaşı Çingiz Gehremanov, Azerbaycan ordusunun Dağlık Karabağ'da yürüttüğü operasyona oğlu ile katılarak doğdukları köyü işgalden kurtardı. 27 yıl sonra köyüne ayak basar basmaz toprağı öptüğünü söyleyen kahraman asker, babasının mezarını da ziyaret etti.

23.11.2020 11:46
Ermenistan'ı üzecek Dağlık Karabağ gerçeğini bir kez daha dile getirdi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Dağlık Karabağ'ın aidiyeti ile ilgili değerlendirmesinde bölgenin Azerbaycan topraklarının ayrılmaz bir parçası olduğunu belirtti.

23.11.2020 07:34
Paşinyan, istifasını isteyen Rusya'ya sert çıktı: Kolaysa Türklerle siz savaşın

Azerbaycan ordusu karşısında hezimete uğrayan ve ateşkes anlaşmasını imzalamak zorunda kalan Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan, Rusya'dan gelen "İstifa et" çağrılarına sert tepki gösterdi. Paşinyan, "Kolaysa gelin Türklerle siz savaşın" dedi.

22.11.2020 16:00
Tezkere Meclis'ten geçmişti! İşte Mehmetçik'in Azerbaycan'daki görev süresi

Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde TBMM'de kabul edilen Azerbaycan tezkeresi ile Dağlık Karabağ'a gidecek askerlerimize ilişkin açıklama yayınladı. Açıklamada, "Mehmetçik, Rusya ile kurulacak ortak merkezde 1 yıl süreyle görev yapacak" ifadeleri yer aldı.

22.11.2020 11:06
Ermenilerin bir yalanı daha ortaya çıktı! Hocalı katliamcısı hesap verecek

Ermenistan medyasında 'Azerbaycanlılar yaşlı bir sivile işkence ediyor' propagandası ile yayınlanan videodaki kişinin, Birinci Karabağ Savaşı'nda Türkçe bildiği için birçok Azerbaycanlının ölümüne neden olan Jonik Tovasyan olduğu ortaya çıktı. Ermeni milis, 30 yıl sonra yakalandı.

22.11.2020 07:36
Ermenistan yenilgiyi sindiremedi! 27 yıllık işgalden geriye harabe kaldı

Rusya'nın arabuluculuğuyla imzalanan anlaşma gereği Ağdam şehrinden çekilen Ermenistan, arkasında harap olmuş bir şehir bıraktı. Şehre giren Azerbaycan güçleri adeta bir enkaz buldu.

22.11.2020 00:39
Ermenistan'ı çıldırtacak görüntü! Kuyruğun ucu var bucağı yok

Azerbaycan ordusu sivil yerleşim yerlerine saldıran Ermenistan ordusuna sahada ağır bir yenilgi yaşatırken, birçok askeri mühimmatı da ele geçirdi. Azerbaycan askerleri ele geçirdikleri tank ve topları trenlere yükleyerek Bakü'ye götürdü. Görüntülerde vagonlara yüklenen onlarca tank dikkatlerden kaçmadı.

21.11.2020 14:54
Almanlardan cephede destan yazan Türk SİHA'larına övgü dolu sözler: Avrupa baş edemez

Alman medyasında yer alan bir analizde Türk İHA ve SİHA'larından övgü dolu sözlerle bahsedildi. Analizde Ermeni askerlerinin SİHA'lar nedeniyle siperlerinden çıkamadığı, Türkiye'nin SİHA'lar sayesinde savaşların gidişatını değiştirdiği, Avrupa ülkelerinin şu an Türk SİHA'ları ile baş edemeyeceği belirtildi.

21.11.2020 11:49
Tezkere çıktı, Mehmetçik hazır! TSK en kısa sürede Azerbaycan'da olacak

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan'a asker gönderilmesine yönelik Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi'ne ilişkin, "Bu tezkerenin gereği olarak en kısa sürede Mehmetçik, Azerbaycan'daki görevlerinin başına gidecek. Bununla ilgili olarak da özelikle Kara Kuvvetlerimiz çalışmalarını tamamladı" dedi.

21.11.2020 10:16
İstifa eden Ermeni generalden Erivan'ı zora sokacak itiraf: Nükleer füze kullandık

Ermenistan Savunma Bakanlığı'ndan istifa eden General Movses Hakopyan, Ermenistan ordusunun Dağlık Karabağ'daki çatışmalar sırasında nükleer başlık takılabilen Rus yapımı İskender füzesini kullandığını açıkladı.

20.11.2020 23:59
Türkiye'de toprak iddia eden Ermenilere Aliyev'den iki kelimelik cevap: Akılları yok

Ulusa sesleniş konuşması yapan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan'ın Türkiye'de toprak iddiasında bulunmasını değerlendirdi ve "Akılları yok. Türkiye gibi büyük bir ülkeden toprak talebinde bulunmak intihardır" dedi.

20.11.2020 13:07
Dağlık Karabağ'da Azerbaycan'dan ağır yenilgi alan Ermenistan'da kritik bir istifa daha

Ermenistan, Dağlık Karabağ'da Azerbaycan'a karşı ağır bir yenilgi alırken bu durum ülkede deprem etkisi yarattı. Daha önce Savunma Bakanlığı Sözcüsü Artsrun Hovhannisyan görevinden istifa ettiğini duyururken, son olarak Savunma Bakanı David Tonayan da görevinden istifa etti.

20.11.2020 10:59
Ermeniler bölgeden çekildi! Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında olan Ağdam'a girdi

Ermenistan 27 Eylül tarihinde Azerbaycan'ın sivil yerleşim yerlerine saldırırken, kendisini savunmaya geçen Azerbaycan Ermenilere ağır bir yenilgi yaşattı. Yapılan anlaşma kapsamında Ermenistan askerleri bölgeden çıktı, Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Ağdam'a girdi.

20.11.2020 07:20
Tüyleri diken diken eden anlar! Karabağ'da nöbet tutan Azeri askerler Türkiye'yi unutmadı

Dağlık Karabağ'da Ermenistan'ı bozguna uğratan Azerbaycan ordusu Türkiye'yi unutmadı. 27 yıl sonra işgalden kurtarılan bölgede Azerbaycan askeri tarafından çekilen bir videoda, Dağlık Karabağ'ın tepesine Türk bayrağı dikildiği görüldü.

19.11.2020 19:21
Ermeni generalden itiraf gibi sözler: Söylediklerimizin hepsi yalan!

İkinci Karabağ Savaşı'nda Savunma Bakanlığı Baş Askeri Müfettişi olarak görev yapan General Movses Akobyan, Azerbaycan ile girilen çatışmalara yönelik itiraf geldi. Akobyan, Ermenistan Savunma Bakanlığı'nın yaydığı bilgilerin yüzde 100'ünün yanlış olduğunu söyledi.

19.11.2020 16:37
Tarihi hezimet sonrası Erivan karıştı! Paşinyan karşıtı protestocular yolları kapattı

Ermenistan'da Dağlık Karabağ yenilgisinin sorumlusu olarak gösterilen Başbakan Nikol Paşinyan'ın istifası için protestolarını sürdüren muhalefet üyeleri bu kez yolları kapattı.

19.11.2020 15:31
Azerbaycan halkı Türkiye'ye minnettar! Dağlık Karabağ'da Türk bayrağı diktiler

Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmalar Erivan yönetiminin yenilgiyi kabul etmesiyle son bulurken, Türkiye'nin Azerbaycan'a verdiği destek bu durumda etkili oldu. Karabağ'da toplanan bir grup Azerbaycanlı Türkiye'ye teşekkür ederek Türk bayrağı dalgalandırdı.

19.11.2020 15:10
Tüyler diken diken oldu! Kilisenin çatısına çıkan Azerbaycan askeri ezan okudu

Azerbaycan ordusu 28 yıldır Ermenistan işgali altında bulunan Dağlık Karabağ'ı işgalden kurtarırken, sosyal medyada viral olan bir görüntü tüyleri diken diken etti. Azerbaycanlı asker işgalden kurtarılan bir bölgede kilise minaresine çıkarak ezan okudu.

19.11.2020 12:18
Hezimeti kabullenemeyen Ermenistan'dan 3 ülkeye intikam yemini! İçlerinde Türkiye de var

Dağlık Karabağ'daki çatışmalarda bozguna uğrayan ve ateşkes imzalamak zorunda kalan Ermenistan'ın Genelkurmay Başkanı Vladimir Pogosyan, Türkiye'yi hedef aldı. Pogosyan, özellikle Türkiye, İsrail ve Azerbaycan'dan intikam almaya söz verdiğini duyurdu.

19.11.2020 07:38
Şuşa'da dalgalanan Türk bayrağını gören Rus gazeteci şaşkınlığını gizleyemedi

Ermenistan işgalinden kurtarılan Şuşa şehrini ziyaret eden Rus gazeteci, Azerbaycan kontrol noktasında dalgalanan Türk bayrağını görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Rus gazeteci, "Onlar Türkiye'nin buradaki varlığını saklamıyorlar" dedi.

18.11.2020 17:09
Ölümün eşiğinden döndü! Hudaferin Köprüsü'nde İranlı keskin nişancı, Aliyev'i hedef aldı

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi dün işgalden kurtarılan Cebrail'e giderek İran sınırındaki Hudaferin Köprüsü'nde incelemelerde bulundu. Bu sırada İran Devrim Muhafızları'ndan bir keskin nişancı Aliyev'i hedef alırken, sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki çekti.

18.11.2020 10:12
Azerbaycan'da Rus Barış gücü protesto edildi: Defol Rusya, Türkiye gel

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bir grup Azerbaycan vatandaşı Dağlık Karabağ'daki Rusya barış gücünü protesto ederek, "Defol Rusya, Türkiye gel" sloganları attı.

18.11.2020 08:46
Şaşırmadık! Kaybetmeyi hazmedemeyince yine suçu Türkiye'ye attı

Dağlık Karabağ'da anlaşmaya varan ve yenilgiyi kabul eden Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Türkiye'yi suçladı. Paşinyan, "Azerbaycan ile savaşa hazırdık ama Türkiye ve paralı askerler yenilgimizin sebebi" dedi.

18.11.2020 08:05
Putin'den Erivan'ı yıkan sözler! Türkiye ve Azerbaycan'ın haklılığını gözler önüne serdi

Rusya Devlet Başkanı Putin, Karabağ'la ilgili Ermenistan'ı yıkan açıklamalar yaptı. "Uluslararası hukuka göre Karabağ her zaman Azerbaycan'ın ayrılmaz bir parçası olmuştur" diyen Rus lider, Karabağ'da Ankara'nın uluslararası hukuku ihlal etmekle suçlanamayacağını vurguladı.

17.11.2020 22:22
Mehmetçiğe Karabağ görevi! Tezkere Meclis'ten geçti

Son dakika: Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.

17.11.2020 21:15
Hollanda Ermenistan'a sahip çıktı! Azerbaycan ve Türkiye hakkında skandal karar

Hollanda Parlamentosu, Dağlık Karabağ savaşı nedeniyle Türkiye ve Azerbaycan'a yaptırım kararı aldı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve ailesine de yaptırım kararı alınırken, Türkiye'ye de silah satışına sınırlama kabul edildi.

17.11.2020 19:51
Genelkurmay Başkanı'ndan tarihi itiraf! Ermenistan savaşı daha 3. gününde kaybetmiş

Ermenistan Genelkurmay Başkanı Onik Gasparyan Dağlık Karabağ anlaşmasından günler sonra itirafta bulundu. "O gün hayatımın en kötü günüydü, benim için kişisel bir trajediydi" diyen Gasparyan, cephede perişan halde olduklarını "Savaşın 3. gününden itibaren cephane sıkıntısı yaşamaya başladık" sözleriyle itiraf etti.

17.11.2020 15:26
Kırmadık yer bırakmamışlar! Ermenilerin meclis baskınına ait yeni görüntüler ortaya çıktı

Azerbaycan'ın cephedeki başarısı sonrası Dağlık Karabağ'dan çekilmek için anlaşma imzalayan Ermenistan'da göstericiler parlamento binasını basmıştı. 10 kasımda yaşanan baskına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

17.11.2020 13:15
Paşinyan, Rus Barış Gücüne ateş açan askerlerini Putin'e şikayet etti: İtaat etmiyorlar

Dağlık Karabağ'da anlaşmaya varan ve yenilgiyi kabul eden Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın bazı askerleri bölgeden çekilmeyi reddediyor. Ormanlık alandaki milis gruplar Rus Barış Gücüne ateş açarken, iddialara göre Paşinyan Rus lideri Putin'i aradı ve "Beni dinlemiyorlar, itaat etmiyorlar" diyerek yardım istedi.

17.11.2020 09:52
Ermenistan'ı çıldırtacak! Direksiyon başına geçip işgalden kurtarılan toprakları gezdi

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermeni işgalinden kurtarılan Fuzuli ve Cebrail şehirlerini ziyaret etti. Aliyev'in eşi Mihriban Aliyeva'nın Instagram sayfasından paylaştığı görüntülerde, Cumhurbaşkanı Aliyev'in kendi kullandığı araçla ziyaretleri gerçekleştirdiği görülüyor.

17.11.2020 07:41
Ermenistan'da kaos büyüyor! Cumhurbaşkanı da Paşinyan'a sırt çevirip istifaya çağırdı

Azerbaycan'la girdikleri savaştan mağlup ayrılan Ermenistan karıştı. Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan da Başbakan Nikol Paşinyan'a karşı kılıcını çekti. Ulusa seslenen Sarkisyan, "Herkesle konuştum. Hepimiz Paşinyan'ın istifa vermesi ve erken seçim yapılması konusunda hemfikiriz" ifadelerini kullandı.

16.11.2020 23:25
Yenilgi anlaşmasını imzalayan Paşinyan, sorumluluğu kabul etti

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ve Rusya ile Karabağ konusunda yapılan anlaşmaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Paşinyan, "Durumun en büyük sorumlusu olduğumu anlıyorum. Bu nedenle mahkemeye çıkmam gerekiyorsa çıkabilirim" diye konuştu.

16.11.2020 22:47
Bu iddia ortalığı karıştıracak! Paşinyan Azerbaycan istihbaratıyla çalışmış

Yurtdışında sürgünde yaşayan Azerbaycan istihbaratının eski bir çalışanı, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın 2008 yılında Azerbaycan özel servis çalışanlarına tanıtıldığını öne sürdü. Daha sonra Nikol Paşinyan'ın Ermenistan muhalefetinin lideri olması için çalışmalar yürütülmesi, bunun için de her türlü finansal destek garantisi de verildi.

16.11.2020 17:18
Evleri yakıp ağaçları kesen Ermenilerden insanlık dışı bir davranış daha

Azerbaycan ile Ermenistan arasında yapılan anlaşma gereği 27 yıldır işgal altında tuttukları Kelbecer'i terk eden Ermeni askerler ve halk, bu kez de at ve eşekleri telef etti. Ermeniler, daha öncede evleri, kamu binalarını ve ormanlık alanları yakmıştı.

16.11.2020 15:22
Savaşı kaybeden Ermenistan'da iç hesaplaşma! Paşinyan, Dışişleri Bakanı'nı görevden aldı

Son Dakika! Dağlık Karabağ'da Azerbaycan'a karşı yenilen ve işgal ettiği topraklardan çekilmek zorunda kalan Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan'ı görevden aldığı duyuruldu.

16.11.2020 14:57
Kahraman gibi karşılandı! Aliyev'den işgalden kurtarılan kente 27 yıl sonra ilk ziyaret

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermeni işgalinden kurtarılan Füzuli rayonuna bağlı Horadiz kasabasını 27 yıl sonra ilk kez ziyaret etti. Vatandaşların Aliyev'e olan yoğun ilgisi ve tezahüratları kameralara yansıdı.

16.11.2020 14:40
Karabağ'da yenilen Paşinyan iddialara sığınmaya devam ediyor! Yüzlerce askeri kayıpmış

Karabağ Anlaşması'nı imzaladıktan sonra ülkesinde eleştirilerin hedefi haline gelen Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Karabağ'da yüzlerce Ermeni askerinin kayıp olduğunu söyledi. Azerbaycan tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmezken, Paşinyan'ın yalan atarak bir karışıklık yaratmaya çalışmış olabileceği düşünülüyor.

16.11.2020 11:50
Paşinyan 'Devam' dedi! İç savaşın eşiğindeki Ermenistan'da gösteriler şiddetlenecek

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Rusya ve Azerbaycan liderleriyle yaptığı Karabağ Anlaşması kapsamında yenilgiyi kabul etti ve bölgeden çıkacaklarını bildirdi. Bu anlaşma ülkede iç karışıklığa yol açarken, Paşinyan vatan haini ilan edildi ve istifa etmesi istendi. Ermenistan Başbakanı yaptığı açıklamada istifa etmeyeceğini duyurdu.

16.11.2020 11:23
Erdoğan imzaladı! Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin tezkere TBMM'de

Son dakika! Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla TBMM Başkanlığına sunuldu.

16.11.2020 11:19
Kenti boşaltmak için ek süre istemişlerdi! Ermeniler, giderayak da boş durmuyor

Azerbaycan'ın cephedeki başarısı sonrasında Dağlık Karabağ'daki yenilgisini kabul eden Ermenistan; Kelbecer, Laçin ve Ağdam bölgelerinden çekilmeye devam ediyor. Normalde dün boşaltılması gereken Kelbecer için süre 10 gün daha uzatılırken; göç eden Ermenilerin resmi binaları, evleri ve bazı bölgelerde ormanlık alanları ateşe verdiği ortaya çıktı.

16.11.2020 09:58
Karabağ anlaşmasını okumadan imzalayınca danışmanı uyardı! Putin'den dikkat çeken yanıt

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Karabağ Anlaşması'nı imzalamadan hemen önce çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Putin'in, Karabağ Anlaşması'nı okumasını öneren yardımcısına, "Neden okumalıyım ki? Zaten ben yazdım" şeklinde karşılık vermesi dikkat çekti.

16.11.2020 00:26
Bunu da yaptılar! Ermeniler, ölen akrabalarını da yanlarında götürüyor

Karabağ Savaşı'nda 44 gün sonra yenilgiyi kabul eden Ermenistan, bölgeden çekilmeye devam ediyor. Kelbecer'i terk eden Ermeniler, ölen yakınlarının mezarlarını açıp kemik ve tabutlarını da yanlarında götürüyor.

15.11.2020 21:23
title