Kaliforniya Haberleri

Kaliforniya haber, Kaliforniya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaliforniya - Bugün
ABD'de 26 milyon dolarlık piyangonun vurduğu biletin, pantolon cebinde yıkandığı öne sürüldü
ABD'nin Kaliforniya eyaletinde 26 milyon dolarlık piyangonun çıktığı biletin, sahibinin pantolon cebinde yıkandığı iddia edildi.
Kaliforniya - 11.05.2021
Son dakika haber! Araştırma: Hayvancılık faaliyetlerinden kaynaklanan kirlilik ABD'de binlerce insanın ölümüne yol açıyor
Araştırmaya göre, ABD'de hayvancılık faaliyetlerinin neden olduğu kirliliğin en çok Kaliforniya, Kuzey Karolina, Pennsylvania ve mısır yetiştiriciliği ile ünlü Corn Belt bölgesinin batı kesiminde ölümlere yol açtığı belirtildi.
Kaliforniya - 05.05.2021
İran'da Kovid-19'un Hindistan mutasyonuna rastlandı
Kovid-19'un daha hızlı yayılan yeni bir türüne İran'da da rastlandığını aktaran Nemeki, "Ne yazık ki Batı Azerbaycan eyaletinde Hint işçilerin bulunduğu bir binada 10 kişide ülkeye getirilebilecek en kötü tür olan Hindistan-Kaliforniya hibrit varyantı tespit edildi.
Kaliforniya - 27.04.2021
New York, nüfusu 89 kişi eksik olduğu için ABD Kongresinde bir sandalye kaybedecek
ABD Sayım Bürosunun 2010 verilerine göre, New York 19 milyon 378 binden fazla nüfusu ile Kaliforniya ve Teksas'ın arkasından ülkenin 3'üncü en kalabalık nüfusunu oluşturan New York, 2020'de, 20 milyonun çok az üzerine çıkabilen nüfusu ile 3'üncülüğü Florida'ya bırakarak 4'üncü sıraya geriledi.
Kaliforniya - 23.04.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Kaliforniya, salgından en çok etkilenen ülkelerin başında gelen ABD'de, en az günlük vakanın kaydedildiği eyalet oldu.
Kaliforniya - 23.04.2021
ABD'de günlük Kovid-19 vakalarının en az görüldüğü eyalet Kaliforniya oldu
Kaliforniya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en çok etkilenen ülkelerin başında gelen ABD'de, en az günlük vakanın kaydedildiği eyalet oldu.
Kaliforniya - 14.04.2021
Türk bilim insanı, Kovid-19'u 48 saat içinde yok edecek ilaç üzerinde çalışıyor
ABD'de 2013'ten bu yana kanser ve enfeksiyon hastalıkları alanında hücre ile gen tedavisi araştırmalarını sürdüren Gümrükçü, 2018'den itibaren merkezi Güney Kaliforniya'nın Los Angeles şehrindeki Seraph Research Institut'ta kendi adını taşıyan laboratuvarda çalışmalarına devam etti.
Kaliforniya - 12.04.2021
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamada bulundu: (1)
"Yeni vakaların yüzde 85'i İngiltere mutasyonu kaynaklı" Koca, son haftalarda çok sayıda mutant ve varyant virüs tespit ettiklerini bildirerek, şöyle devam etti: "Yeni vakaların yüzde 85'i İngiltere mutasyonu kaynaklıdır. Virüsün değişime uğramış bu şekli, ilk koronavirüse göre daha hızlı yayılmaktadır. Bugün, virüsün dünyada yaygın olan tipi budur. Bunun dışında tespit edilen başka varyantlar var. Güney Afrika varyantı 11 ilimizde 285 kişide, Brezilya varyantı ise 9 ilimizde 166 kişide görülmüştür. Az sayıda olmakla birlikte Kaliforniya-New York ile B.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kaliforniya Haberleri | Kaliforniya Haber - Haberler - Kaliforniya haberleri, son dakika kaliforniya haber ve gelişmeleri burada. ABD'de 26 milyon dolarlık piyangonun vurduğu biletin, pantolon cebinde yıkandığı öne sürüldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 23:55:40. #1.15#

title