Jared Kushner Haberleri

Jared Kushner haber, Jared Kushner son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Jared Kushner 1.6.2020
Son dakika haber! Netanyahu, Trump'ın danışmanı Kushner ile "ilhakı" görüştü
Son dakika habere göre İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner ile işgal altındaki Batı Şeria'da yer alan yasa dışı Yahudi yerleşim birimleri ve Ürdün Vadisi'ni "ilhak" planını görüştüğü bildirildi.
Jared Kushner 9.5.2020
Yeni tip koronavirüs salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek...
ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray danışmanı olan kızı Ivanka Trump'ın yaklaşık 2 aydır uzaktan çalışan asistanına Kovid-19 tanısı konuldu. Ivanka Trump ile eşi Jared Kushner'ın dün yapılan Kovid-19 testlerinin negatif olduğu kaydedildi.
Jared Kushner 9.5.2020
Ivanka Trump'ın asistanında Kovid-19 tespit edildi
Ivanka Trump ile eşi Jared Kushner'ın dün Kovid-19 testlerinin negatif çıktığı kaydedildi.
Jared Kushner 10.4.2020
Trump yönetimi, ABD ekonomisini mayısta normale döndürmek istiyor
Beyaz Saray Ekonomi Danışmanları Konseyi Başkanı Kevin Hassett ve Trump'ın damadı Jared Kushner'ın da önemli rol üstlenmesinin beklendiği ifade edildi.
Jared Kushner 30.3.2020
ABD'de tıbbi malzeme tükeniyor
Öte yandan ABD tıbbi malzeme açığını kapatmak amacı ile kurduğu devlet-özel ortaklı şirket olan "Proje Hava Köprüsü" ile Çin başta olmak üzere birçok ülkeden tıbbi malzeme getirmeye başladı. Şirketin ortakları arasın Beyaz Saray Danışmanı ve ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı Jared Kushner bulunuyor.
Jared Kushner 11.3.2020
ANALİZ – Trump'ın sözde barış planı ve Fas'ın tutumu
Bu üçlü anlaşma için aracı vazifesi gören kişinin Yariv Elbaz isimli Faslı Yahudi bir iş adamı olduğu öne sürülüyor. Trump'ın damadı ve sözde barış planının mimarı Jared Kushner'in, İsrail ile Arap devletleri arasında ortak bir zemin ve diyalog temini için çalıştığı da biliniyor.
Jared Kushner 24.2.2020
İsrail Meclisi'ndeki Arap Milletvekili Tıybi: "Netanyahu dönemi sona erdi"
"Bu Yahudi yerleşim birimlerinden yükselen bir ırkçılık dalgasıdır." diyen Tıybi, Trump'ın danışmanlarından Jared Kushner, Jason Greenblatt'i işaret ederek, bu kişilerin doğrudan yasa dışı yerleşim birimlerini desteklediklerini ifade etti.
Jared Kushner 11.2.2020
Trump'ın sözde "Orta Doğu Barış Planı" Washington'da düzenlenen panelde tartışıldı
"Kushner planı Filistinlileri görünmez yapıyor" Perry ise Trump'ın sözde "Orta Doğu Barış Planı'nı" Trump'ın damadı ve Orta Doğu Danışmanı Jared Kushner'e atfen "Kushner planı" olarak niteleyerek, "Bir insanı devletsiz yaparsanız, ona hiçbir hukuk işlemez ve siz de ona istediğinizi yaparsınız.
Jared Kushner 9.2.2020
ABD'nin İsrail Büyükelçisi, Yahudi yerleşimlerinin "ilhakının" zamanlamasında çark etti
Sözde barış planının mimarlarından Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner ise Washington ile Tel Aviv'in ABD'nin haritalar üzerinde çalışacak teknik bir ekip kurulması konusunda anlaştığını, bu sürecin 2-3 ay sürebileceğini kaydetmişti.
Jared Kushner 7.2.2020
Tunus, BM temsilcisini, sözde barış planındaki "koordinasyon eksikliği" gerekçesiyle görevden aldı
Bati, Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner'in, BMGK üyesi ülkelerin temsilcileri ile yaptığı görüşmeye de katılmamıştı.
Jared Kushner 7.2.2020
Trump'ın danışmanı Kushner, sözde Orta Doğu barış planı konusunda mesaj verdi Açıklaması
BİRLEŞMİŞ ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, sözde Orta Doğu barış planına ilişkin, "(Filistin) Görüşmek isterlerse bunu seve seve yaparız ama peşlerinden koşmayacağız." dedi.
Jared Kushner 5.2.2020
Netanyahu, "Filistin topraklarını ilhak meselesini" seçimlerden sonraya erteledi
Netanyahu'nun, ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner'in geçen perşembe, "İsrail'den ilhak meselesini seçimlerden sonraya bırakmasını istemesi" üzerine bu yönde bir karar aldığı öne sürüldü.
Jared Kushner 4.2.2020
İsrail ve BAE'nin Beyaz Saray'da gizli toplandığı iddia edildi
Haberde, son günlerde "sözde Ortadoğu barış planı" ile eleştirilerin hedefi olan Trump'ın damadı ve Başdanışmanı Jared Kushner'in bu toplantının yapılmasında önemli rolü olduğu belirtildi.
Jared Kushner 3.2.2020
Jared Kushner, BMGK'de sözde Orta Doğu barış planını anlatacak
BİRLEŞMİŞ ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, 6 Şubat'ta Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ni (BMGK) Trump yönetiminin sözde Orta Doğu barış planı hakkında bilgilendirecek.
Jared Kushner 3.2.2020
Trump'ın 'barış' vizyonu: Kimliksiz, topraksız ve bağımlı Filistin
Trump'ın vizyon planının esas kurgulayıcısı ise damadı Jared Kushner.
Jared Kushner 30.1.2020
Kushner'den "İsrail'in 2 Mart'taki seçimden önce Yahudi yerleşimlerini ilhakını desteklemeyiz"...
ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, İsrail yönetiminin ülkede martta yapılacak seçimden önce, işgal altındaki Batı Şeria'da yer alan yasa dışı Yahudi yerleşim birimlerini ilhak etmesini desteklemeyeceğini söyledi.
Jared Kushner 30.1.2020
Uzmanlar Trump'ın planının bölgeye barış getirmeyeceği konusunda hemfikir
Planın mimarlarının ABD'nin İsrail Büyükelçisi David Friedman, Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, Trump'ın eski Orta Doğu Özel Temsilcisi Jason Greenblatt olduğuna işaret eden Levy, "Sözde adil ve tarafsız olan ara buluculardan adaletli bir anlaşmanın çıkacağını düşünmek imkansız.
Jared Kushner 29.1.2020
Trump'ın eski temsilcisi Greenblatt: "Trump seçimi kaybederse barış planı tehlikeye girer"
Trump'ın damadı ve danışmanı Yahudi asıllı Jared Kushner ile Greenblatt, sözde barış planının mimarları olarak biliniyor.
Jared Kushner 28.1.2020
MbS'nin imajına yeni darbe: Bezos skandalı
Büyük oranda Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Prensi Muhammed bin Zayed ve Trump'ın damadı ve baş danışmanı Jared Kushner'in akıl hocalığında siyaset üreten Muhammed bin Selman, hem ülkesini hem de genel olarak Orta Doğu bölgesini sıkıntıya sokacak politikalar takip ediyor.
Jared Kushner 28.1.2020
Binyamin Netanyahu, Trump ile görüştü
İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüşmesi sırasında açıklama yapan Başkan Trump, barış planını gerçekleşmeye en yakın plan olarak gördüklerini, birçok Arap ülkesinin desteği olduğunu ve Filistinlilerin ilk başta kabul etmeyeceğini ama zamanla buna alışacaklarını ifade etti. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ise planın bu yüzyıl için bir fırsat olduğunu söyledi.  Başkan Trump'un 'Yüzyılın Anlaşması' olarak adlandırdığı barış planı Trump'un damadı Jared Kushner danışmanlığında hazırlanan bir barış planı olarak biliniyor.
Jared Kushner 21.1.2020
Netanyahu'nun ardından Gantz da Ürdün Vadisi'ni "İsrail'e ilhak etme" vaadinde bulundu
"Dünya Holokost Forumu"na katılmak için yarın İsrail'e gelecek olan Başkan Trump'ın kıdemli danışmanı ve damadı Jared Kushner'in Yüzyılın Anlaşması planını Başbakan Netanyahu ve Gantz ile görüşmesi bekleniyor.
Jared Kushner 7.1.2020
Trump, Suudi Savunma Bakan Yardımcısı ile İran'ı görüştü
Halid bin Selman'ın paylaştığı fotoğraflarda, söz konusu görüşmeye Trump'ın Başdanışmanı Jared Kushner'in yanı sıra Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Robert O'Brien ve Ulusal Güvenlik Danışman Yardımcısı Victoria Coates'in de katıldığı görülüyor.
Jared Kushner 27.12.2019
The New York Times: Kaşıkçı'yla ilgili örtbaslar devam ediyor
Makalede, verilen kararla Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ın, ABD Başkanı Donald Trump ve Trump'ın Başdanışmanı Jared Kushner gibi kişilerle işini yürütmesi için sözde bir sebep yaratıldığı kaydedildi.
Jared Kushner 18.12.2019
Ekonomide 2019 böyle geçti (1)
26 Şubat Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Tanzim satış) Nohut 5,5 lira, mercimek 4,5 liradan bugün satılmaya başlanacak. Pirinci de haftaya kilosu 6 liradan satmış olacağız. Kooperatif ekosistemimiz biraz dağınık, değer üretmiyorlar. En geç yılın ikinci yarısından itibaren buraya da neşter atacağız." dedi, 27 Şubat Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ABD Başkanı Trump'ın Kıdemli Danışmanı Jared Kushner ile görüştü.
Jared Kushner 15.12.2019
ABD, İsrail'deki seçimlerden önce "Yüzyılın Anlaşması" planını açıklayabilir
Trump'ın damadı Jared Kushner'in hazırladığı plan, Aralık 2018'de İsrail parlamentosunun erken seçim için kendini feshetmesi ve Nisan 2019'da gerçekleştirilen erken seçim nedeniyle birçok kez ertelendi.
Jared Kushner 13.12.2019
ABD'de bin Selman'ın Kaşıkçı cinayetindeki rolüne dair Ulusal İstihbarat Direktörlüğüne süre verildi
ABD medyasına göre, Başkan Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, Suudi Arabistan yönetimini, Kaşıkçı'nın ölümünden ve Yemen'deki savaştan sorumlu tutan maddelerin kaldırılması için Beyaz Saray adına Kongre üyeleriyle pazarlık yaptı ancak tasarının son halinde söz konusu maddeler yeniden eklendi.
Jared Kushner 12.12.2019
Trump'tan Yahudiliği "etnik köken" olarak tanıyan başkanlık kararnamesi
Beyaz Saray'da yapılan, Yahudilerin dini bayramı Hanukah kutlamasına katılan Trump'a eşi Melania Trump, kızı Ivanka Trump ve Yahudi kökenli damadı Jared Kushner ile birçok Yahudi eşlik etti.
Jared Kushner 25.10.2019
Mnuchin ve Kusher "Çöldeki Davos" konferansına katılacak
ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin ile ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve Başdanışmanı Jared Kushner'in, geçen yıl Cemal Kaşıkçı cinayeti nedeniyle boykot edilen, "Çöldeki Davos" olarak bilinen yatırım konferansına katılmak üzere Suudi Arabistan'a gideceği bildirildi.
Jared Kushner 4.10.2019
BAE ve ABD iş birliğini güçlendirme konusunda anlaştı
BAE resmi ajansı WAM'ın haberine göre, BAE Dışişleri Bakanı Şeyh Abdullah bin Zayid Al Nahyan, Washington'da, ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve Başdanışmanı Jared Kushner ve ABD Rehine İşleri Özel Temsilci Yardımcısı Hugh Dugan ile bir araya geldi.
Şu an buradasınız: Jared Kushner Haberleri | Jared Kushner Kimdir - Haberler - Jared Kushner haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Jared Kushner kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! Netanyahu, Trump'ın danışmanı Kushner ile ilhakı görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 12:21:27. #1.14#
title