HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HABERLERİ

Halk Eğitimi Merkezi Haberleri

Halk Eğitimi Merkezi haber, Halk Eğitimi Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halk Eğitimi Merkezi 4.6.2020
Edirne Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı: "Öğretmenler salgında fedakarca çalıştı"
Öğretmenlerin binlerce maske ürettiğini, bazı maskeleri de ev ev dolaşarak vatandaşlara dağıttığını anlatan Arpacı, konuşmasına şöyle devam etti: "Şehit Nefize Çetin Özsoy Bilim ve Sanat Merkezimizde 3D yazıcılar ile bin 120 adet siperlik üretilerek, emniyet mensuplarına ve sağlık çalışanlarına dağıtıldı. Ayrıca salgınla mücadelede görev yapan sağlık çalışanları ve halkımız tarafından kullanılmak üzere Edirne Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri usta öğreticileri tarafından 813 bin 300 adet maske üretildi.
Halk Eğitimi Merkezi 4.6.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak HEM Müdürü Ersoy binanın çevre temizliğini yapıyor Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Zekeriya Ersoy, HEM binasının bahçe ve avlusunun temizliğinde de görev alıyor.
Halk Eğitimi Merkezi: 81 bin adet maske dikildiHalk Eğitimi Merkezi 3.6.2020
Halk Eğitimi Merkezi 26.5.2020
Sivas'ta Halk Eğitim Merkezinde maske mesaisi sürüyor
Sivas'ta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde görevli öğretmen ve usta öğreticiler yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında bayramda da maske üretimini sürdürdü.
Halk Eğitimi Merkezi 23.5.2020
Lapsekili emlakçılar normalleşme sürecini bekliyor
Lapseki Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre ise 2014-2020 arasında açılan 12 emlak danışmanlığı kursunda başarı gösteren 67'si kadın, 202'si erkek toplam 269 kişi emlak danışmanlığı belgesi aldı.
Halk Eğitimi Merkezi 21.5.2020
Nusaybin'de vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı
Mardin'de İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından açık alanlarda maske takma zorunluluğunun getirilmesinden sonra Nusaybin'de vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı. Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Balıkçılar'ın talimatıyla Kaymakamlık, Belediye ve Halk Eğitimi Merkezi tarafından üretilen maskeler vatandaşlara ücretsiz verildi.
Halk Eğitimi Merkezi 21.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Nevzat Ayıldız, eğitmen olarak görev yapan Oğuz Acar'ın aldığı ücretinin yarısını "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan kampanyaya verdiğini, diğer yarısını da kursiyer öğrencilere dağıttığını söyledi.
Halk Eğitimi Merkezi 18.5.2020
Gönüllüler günde 300 maske, 150 tulum üretiyor
Kovid-19 ile mücadele sürerken Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi'nde önemli bir çalışma gönüllük esasıyla yürütülüyor.
Halk Eğitimi Merkezi 15.5.2020
Ahlat'ta kadınların ürettiği maskeler ücretsiz dağıtılıyor
Ahlat Halk Eğitimi Merkezi'ndeki atölyelerde usta öğreticiler ve gönüllü kadınlar tarafından maskelerin üretildiği atölyelerde incelemelerde bulunan Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban, üretilen 10 bin maskenin esnaf ve vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtmaya başlandıklarını söyledi.
Halk Eğitimi Merkezi 14.5.2020
Borçka'da Çay Hasat Dönemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
Kovid-19 salgını nedeniyle çay hasadında yaşanabilecek sorunların asgari seviyeye çekilmesi amacıyla Borçka Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü toplantı salonunda toplantı gerçekleştirilid.
Halk Eğitimi Merkezi 7.5.2020
Sorgun HEM'den kaymakamlığa 100 bin maske
Sorgun Halk Eğitimi Merkezinde (HEM) üretilen 100 bin maske kaymakamlığa teslim edildi.
Halk Eğitimi Merkezi 5.5.2020
Ahlat'ta kadınların günlük ürettiği bin 500 maske ücretsiz dağıtılıyor
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce oluşturulan atölyelerde usta öğreticiler ile gönüllü kadınlar, günlük bin 500 maske üretiyor.
Halk Eğitimi Merkezi 5.5.2020
Sivrihisar Halk Eğitim Merkezinde yıkanabilir kumaştan cerrahi maske üretiliyor
Üretimlerin, Halk Eğitimi Merkezi El Sanatları Öğretmeni, Giyim ve Üretim Teknolojileri Usta Öğreticisi gözetiminde ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı farklı kurumlarda görevle 9 işçiyle sosyal mesafe ve hijyen kuralları ön planda tutularak yapıldığını duyuran Mutlu, bugüne kadar 6 bin 265 maske üretildiğini ifade etti.
Halk Eğitimi Merkezi: Edirne'den türkülü 'evde kal' mesajıHalk Eğitimi Merkezi 30.4.2020
Halk Eğitimi Merkezi 23.4.2020
54 kursiyer, "Silifke'nin Yoğurdu" ile 23 Nisan'ı kutladı
54 kursiyer, "Silifke'nin Yoğurdu" ile 23 Nisan'ı kutladı Öğretmen, öğrenci, memur, çiftçi, işadamı, ev hanımının da aralarında bulunduğu 54 kursiyer, evlerinde aynı anda "Silifke'nin Yoğurdu" türküsünü oynayıp kayıt aldı, videolar klip haline dönüştürüldü MERSİN - Korona virüs nedeniyle sokağa çıkamayan ve karantina günlerinde evlerinde kalan, içerisinde emekli, çiftçi, memur ve ev hanımından oluşan Silifke Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Grubu üyesi 54 kişi, dünyaca ünlü "Silifke Yoğurdu" türküsünü evlerinde oynayıp video çekerek klip oluşturup, Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100.
Halk Eğitimi Merkezi: Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliğiHalk Eğitimi Merkezi 23.4.2020
Halk Eğitimi Merkezi: İlçeleri için maske üretiyorlarHalk Eğitimi Merkezi 22.4.2020
Şu an buradasınız: Halk Eğitimi Merkezi Haberleri | Halk Eğitimi Merkezi Haber - Haberler - Halk Eğitimi Merkezi haberleri, son dakika halk eğitimi merkezi haber ve gelişmeleri burada. Edirne Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı: Öğretmenler salgında fedakarca çalıştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 04:17:10. #1.15#
title