HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HABERLERİ

Halk Eğitimi Merkezi Haberleri

Halk Eğitimi Merkezi haber, Halk Eğitimi Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halk Eğitimi Merkezi - 22.01.2021
Sorgun'da bakır işleme kursu
Sorgun Halk Eğitimi Merkezi (HEM) tarafından açılan bakır işleme kursuna 25 kişi katılıyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 21.01.2021
Sorgun'da Hasta ve Öz Bakım Kursu yoğun ilgi görüyor
Yozgat'ta Sorgun Halk Eğitimi Merkezi (HEM) tarafından açılan Hasta ve Öz Bakım Kursu yoğun ilgi görüyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 17.01.2021
Sivas'ta Halk Eğitimi Merkezi kursları yeniden başladı
Sivas'ta, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurslar yeniden başladı.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.01.2021
Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kök, doğum gününde emekli oldu
Sandıklı ilçesinde 42 yıldır Milli Eğitim camiasında görev yapan Sandıklı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Kök, 7 Aralık 2021'de yaş haddinden emekliye ayrıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.01.2021
Karabük'te öğretmenler sahneye öğrencileri için çıktı
Karabük Halk Eğitimi Merkezi'nde düzenlenen "Karabük Öğretmenleri Öğrenciler İçin Söylüyor" konseri, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün sosyal medya platformları üzerinden çevrimiçi yayınlandı.
Halk Eğitimi Merkezi - 29.12.2020
Ezine'de 7 okula "Okulum Temiz " belgeleri verildi
"Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Kontrol Kılavuzu"nda belirtilen şartlara göre okullarının sağlıklı, hijyenik ve salgına karşı güvenilir bir mekan olabilmesi için düzenlemelerini yapan ve tetkikleri başarılı bir şekilde gerçekleşen ve belge almaya hak kazanan Ezine'den Celalettin Topçu Anadolu Lisesi, Gazi Ortaokulu, Cumhuriyet Anaokulu, Geyikli İlkokulu, Geyikli Ortaokulu, 22 Eylül İlkokulu ve Halk Eğitimi Merkezi oldu.
Halk Eğitimi Merkezi - 24.12.2020
Son dakika haberleri: Türkiye Vakfı, 41 milyon TL sosyal yatırım yaptı
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü iş birliğiyle "Dijital Benim İşim" projesini hayata geçiren Vakıf, 18 yaş üstü kadınlara "Dijital Okuryazarlık" ve "Dijital Pazarlama" eğitimleri verecek. Proje kapsamında düzenlenen "Dijital Benim İşim Yöneticiler ve Eğitmenler Özel Oturumu"na 12 ilden 140 eğitici ve 92 Halk Eğitimi Merkezi yöneticisi katıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 18.12.2020
Korgan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cevat Paç vefat etti
Korgan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cevat Paç (59), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Halk Eğitimi Merkezi - 17.12.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Kuru mama dağıtımının, ilgili ekipler tarafından yıl boyunca düzenli devam edeceğini anlatan Ata, şöyle konuştu: "Kışın yağmur ve karın, yaz aylarında da kavurucu sıcakların başladığı andan itibaren ekiplerimiz, yiyecek bulmakta zorlanan hayvan dostlarımıza yönelik çalışmalarına hız veriyor. Özellikle ulaşımın zor olduğu, hayvanların yiyecek bulmakta zorlandığı alanlarda mama dağıtımını yoğunlaştırıyoruz. Pandemi sürecinde olduğumuz, restoranlarında sadece paket servis yaptığı bu süreçte hayvan dostlarımıza karşı daha duyarlı davranmalıyız. Bu soğuk ve zor günlerde elini vicdanına koyup sokak hayvanlarına bi kap su bir kap yemek koyarak bizlere destek olan tüm Marmaraereğlisi halkına da teşekkür ediyorum." Eski Halk Eğitim Merkezi'nin yerine otopark talebi EskiHalk Eğitimi Merkezi'nin yıkılmasının ardından Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelini görevlendiren Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yıkılan binanın yerine nasıl bir yapı istendiğine dair bölge esnafının katıldığı bir anket yaptırdı.
Halk Eğitimi Merkezi - 27.11.2020
"Dijital Benim İşim" projesinde 140 eğitici görev yapacak
18 yaş üstü kadınların dijital becerilerinin artırılmasının amaçlandığı projede eğitici eğitimleri tamamlandı. Online olarak düzenlenen "Dijital Benim İşim Yöneticiler ve Eğitmenler Özel Oturumu"na 12 ilden 140 eğitici ve 92 Halk Eğitimi Merkezi yöneticisi katıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 21.11.2020
Banaz'da Halk Eğitim kursiyerleri hastane personeline önlük dikiyor
Uşak'ın Banaz ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi kursiyerleri, Banaz Devlet Hastanesindeki sağlık çalışanları için medikal önlük dikiyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 13.11.2020
Sason'da kurs yerleri denetlendi
Sason ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılacak olan kurs yerleri denetlendi.
Halk Eğitimi Merkezi - 13.11.2020
Bodrum'da halk eğitim kursları Kovid-19 tedbirleriyle açılıyor
Bodrum'da iş gücünün ekonomiye kazandırılması amacıyla 2020-2021 eğitim-öğretim yılı kurs eğitimleri için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve Bodrum Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Halk Eğitimi Merkezi - 06.11.2020
Derinkuyu'da kadın kursiyerler hem öğreniyor hem kazanıyor
Derinkuyu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen kursta kadınlar hem elbise dikimini öğreniyor hem de aile bütçesine katkı sağlıyor. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü binasındaki eğitim alanında açılan çocuk elbisesi dikim kursunda kursiyerler, çocuklara yönelik etek, pantolon, mont dikimini öğreniyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 05.11.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak HEM'den İzmir'e maske yardımı Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) tarafından İzmir'deki depremzedeler için 500 maske yapıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 05.11.2020
Nusaybin'de "Sıfır Atık Projesi" kapsamında alışveriş torbası dağıtıldı
Nusaybin Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi geri dönüşümle 6 bin alışveriş torbası üretti.
Halk Eğitimi Merkezi - 05.11.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan, yaptığı yazılı açıklamada, yüzyıllardır Rumeli coğrafyasında kullanılan el sanatlarından Edirnekari'nin yeni nesillere aktarılması amacıyla kurs açacaklarını bildirdi.
Halk Eğitimi Merkezi - 04.11.2020
Son dakika haberi: Çaldıran'da kalorifer ateşçiliği kursunu tamamlayan askeri personele sertifika verildi
Son dakika haberleri: Van'ın Çaldıran ilçesinde Halk Eğitimi Merkezince düzenlenen kalorifer ateşçiliği kursunu tamamlayan askeri personellere belgeleri verildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 28.10.2020
Çaldıran Belediyesinden üniversiteye hazırlanan öğrencilere kitap desteği
İlçe Halk Eğitimi Merkezi ve belediye tarafından hayata geçirilen "Genç Yarınlar Projesi" kapsamında liseden mezun olan 200 öğrenciye kitap seti dağıtıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 24.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak HEM'de muhasebe ve kantin işletmeciliği kursu Kavak Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğünce ön muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve kantin işletmeciliği kursu açılacağı bildirildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 22.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Kavak Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zekeriya Ersoy, Asarcık Hak Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne atanan Alper Barış Doğan'ı ziyaret etti.
Halk Eğitimi Merkezi - 20.10.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Kursun Babaeski Halk Eğitimi Merkezi işbirliğinde gerçekleştirildiği aktarılan açıklamada, kursta başarılı olan 12 kursiyere sertifikaları verildi.
Halk Eğitimi Merkezi - 08.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ziyarete Kavak İlçe Müdürü Orhan Büyük, Gençlik Merkezi Müdürü Mesut Altıngöz ve Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Zekeriya Ersoy katıldı.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.10.2020
Hilvan?da 1200 yaşlı ve engelliye evde bakım hizmeti
Hilvan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Hilvan Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan sosyal proje kapsamında, merkez ve kırsal mahallelerdeki bakıma muhtaç 65 yaş üstü ve engelli bin 200 kişiye evde bakım hizmeti veriliyor.
Halk Eğitimi Merkezi - 07.10.2020
Son dakika haberleri | Kırklareli'nden kısa kısa
Okuma-yazma kursu açılacak Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan, okuma-yazma kursu açılacağını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halk Eğitimi Merkezi Haberleri | Halk Eğitimi Merkezi Haber - Haberler - Halk Eğitimi Merkezi haberleri, son dakika halk eğitimi merkezi haber ve gelişmeleri burada. Sorgun'da bakır işleme kursu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 07:25:36. #1.15#
title