Gaziantep Ticaret Odası Haberleri

Gaziantep Ticaret Odası haber, Gaziantep Ticaret Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaziantep Ticaret Odası - 08.10.2021
Gaziantep'de EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nda kurduğu standıyla göz doldurdu
Gaziantep Büyükşehir ev sahipliğinde ASELSAN, TÜBİTAK MAM, TÜBİTAK, Devlet Malzeme Ofisi (DMO), TÜRKSAT, Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Şahinbey ve Şehitkamil belediyelerinin destekleri ile ziyaretçilerini 9 Ekim tarihine kadar karşılayacak fuarda Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Sağlık Hizmetleri ve Engelliler, Kültür ve Turizm, Kadın Aile Eğitim ve Sosyal Hizmetler, Çevre Koruma, Sıfır Atık ve İklim Değişikliği, Tarımsal Hizmetler ve Gıda, İmar ve Şehircilik, Kent Estetiği ve Yeşil alanlar, Fen İşleri, GASKİ ve Ulaşım daire başkanlıkları projeleriyle katılımcıları karşıladı, merak edilen soruları yanıtladı, hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Gaziantep Ticaret Odası - 07.10.2021
GTO eski başkanı Bartık'a FETÖ'ye yardımdan verilen hapis cezası hukuka uygun bulundu
Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) eski başkanı Eyüp Bartık'a yerel mahkemece, "silahlı terör örgütüne yardım etmek" suçundan verilen 2 yıl 7 ay 7 gün hapis cezasını hukuka uygun buldu.
Gaziantep Ticaret Odası - 16.09.2021
TSE Başkanı Şahin: "TSE markası, tüketiciler tarafından güvenin garantisi olarak algılanmaktadır"
Ürün ve hizmetlerin kalite gereklerini oluşturmak için standartların belirlenmesi sürecinde tüketicilerin, üreticilerin ve üniversitelerin katkısının öneminin vurgulandığı seminer, TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Gaziantep Ticaret Odası - 10.09.2021
Gaziantep'te çıraklığı yaygınlaştırmak için protokol imzalandı
Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, projenin çırak, kalfa ve ustayı layıkıyla yönetip koordine edeceğini, sektör ihtiyaçları doğrultusunda öğrencilere gerekli eğitimleri vermeye hazır olduklarını vurguladı. Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Uzun ise protokolle birlikte kurumunun üzerine düşen bütün görevleri yapacağını, destekleri sürdüreceğini bildirdi. Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım da Gaziantep'in Türkiye'de ticaretin kalbinin attığı birkaç önemli ilden biri olduğunu, proje ile sektörlerin ara eleman ihtiyaçları karşılayacağını ve bu ihtiyacı sağlayan çocukların kayıt altına girerek hem hakları zayi olmadan çalışacaklarını kazanmaları hem de bu noktada verim elde etmek açısından önemli bir proje olduğunu söyledi.
Gaziantep Ticaret Odası - 09.09.2021
Gaziantep'te "Gençler Geleceğimiz, Çıraklık Geleneğimiz Projesi"nin protokolü imzalandı
Programa, Milli Eğitim İl Müdürü Yasin Tepe, Sosyal ve Güvenlik İl Müdürü Mehmet Uzun, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ve Gaziantep Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal katıldı.
Gaziantep Ticaret Odası - 07.09.2021
Standardizasyonun önemi Kocaeli'de düzenlenen seminerde ele alındı
Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, standart hazırlama çalışmalarının önemine işaret ederek, standartların hazırlandığı süreçlere dahil olmanın, sanayicilere rekabette öne çıkmalarını ve kalıcı olmalarını sağlayacağı düşüncesinde olduklarını bildirdi.
Gaziantep Ticaret Odası - 29.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, OSB Başkanı Cengiz Şimşek,...
Gaziantep Ticaret Odası - 26.08.2021
Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Yıldırım ihracat rakamlarını değerlendirdi
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ağustos ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gaziantep Ticaret Odası Haberleri | Gaziantep Ticaret Odası Haber - Haberler - Gaziantep Ticaret Odası haberleri, son dakika gaziantep ticaret odası haber ve gelişmeleri burada. Gaziantep'in yıldızları ödül töreni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 05:12:47. #1.14#

title