EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri

Emniyet Genel Müdürlüğü haber, Emniyet Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emniyet Genel Müdürlüğü - 28.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığı, geçen Eylül ayında Eskişehir'in de aralarında bulunduğu birçok şehirde yaşanan kazaların görüntüleri 'hız kurallarına uysalardı, bu kazalar olmayabilirdi' notuyla paylaştı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 28.10.2020
Emniyet Genel Müdürlüğü: 1108 motosiklet ve motorlu bisiklet trafikten men edildi
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), ülke genelinde motosiklet ve motorlu bisiklet kullanımına yönelik eş zamanlı yapılan denetimlerde 1108 motosiklet ve motorlu bisikletin trafikten men edildiğini bildirdi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 28.10.2020
TUBİM Bilim Kurulu üyelerinden uyuşturucu kullanımına ilişkin açıklama
Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Bas¸kanlıgˆının ilgili birimlerince 2011 ve 2018'de 15-64 yaş aralığındakilere yönelik "Türkiye'de Genel Nüfusta Tütün, Alkol ve Madde Kullanımına Yönelik Tutum ve Davranıs¸ Aras¸tırması" yapıldığı hatırlatılan açıklamada, bu araştırmaların ilkinde 8 bin 45 kişiden yüzde 2,7'sinin, ikinci araştırmada ise 42 bin 754 kis¸iden yüzde 3,1'inin hayatında en az bir kere uyus¸turucu madde kullandığı sonucunun çıktığı kaydedildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 27.10.2020
Malatya'da motosiklet ve motorlu bisikletlere yönelik denetimi
Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açılamaya göre, Malatya Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile ilçe trafik birimlerince Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen motosiklet ve motorlu bisiklet sürücülerinin denetimine yönelik 24-25-26 Ekim 2020 tarihlerinde denetim yapıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 26.10.2020
Emniyet Genel Müdürlüğünden İskenderun'daki patlamayla ilgili paylaşım Açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemine ilişkin, vatanı parçalamak, milleti bölmek isteyen hainlere izin verilmediğini bildirdi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 26.10.2020
Son dakika haber | Bakan Soylu'dan İskendurun açıklaması: Aferin kahramanlarımıza, ikisi de elde
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemiyle ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.  Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, alkışlama işareti ve Türk Bayrağı ile birlikte, "Aferin kahramanlarımıza. İkisi de elde. Hikayesini anlatacağız" mesajını paylaştı. Öte yandan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Twitter hesabından yapılan açıklamada ise "Vatanımızı parçalamak, milletimizi bölmek isteyen hainlere izin vermedik, vermeyeceğiz.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 26.10.2020
Son bir haftada 59 ildeki narkotik operasyonlarında 4 bin 259 kişi gözaltına alındı
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) narkotik suçlarla mücadele birimleri tarafından son 1 haftada 59 ilde düzenlenen operasyonlarda 299 kilogram eroin, 222 kilogram kokain, 438 kilogram esrar ve 85 bin uyuşturucu hap ele geçirilirken 4 bin 259 şüpheli gözaltına alındı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 26.10.2020
Son dakika haberi! DHA YURT BÜLTENİ - 9
Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku'dan, 5 Ocak sabahı kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra haber alınamadı. Diyarbakır'da yaşayan ailesi, kaybolduğu gün Tunceli'ye gelerek, güvenlik güçlerine ihbarda bulundu. Bunun üzerine arama bölgede geniş çaplı arama çalışması başlatıldı. AFAD Başkanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Ankara, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Konya, Malatya, Manisa ve Kahramanmaraş büyükşehir belediyeleri, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve AFAD gönüllülerinden oluşan 542 kişilik personel, 88 araç, 38 bot, 10 ROV cihazı, 6 dron, 4 sonar ve 3 arama köpeği ile Uzunçayır Baraj Gölü'nde ve karada arama çalışması yaptı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 25.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku'dan, 5 Ocak sabahı kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra haber alınamadı. Diyarbakır'da yaşayan ailesi, kaybolduğu gün Tunceli'ye gelerek, güvenlik güçlerine ihbarda bulundu. Bunun üzerine arama çalışması başlatıldı. AFAD Başkanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Ankara, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Konya, Malatya, Manisa ve Kahramanmaraş büyükşehir belediyeleri, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve AFAD gönüllülerinden oluşan 542 personel, 88 araç, 38 bot, 10 ROW cihazı, 6 dron, 4 sonar, 3 arama köpeği ile Uzunçayır Baraj Gölü'nde ve karada arama çalışması yapıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 25.10.2020
Kayıp Gülistan'ı arama çalışmaları 294'ncü günde de sürdü
Valilik koordinesinde, Uzunçayır Baraj Gölü'nde başlayan ve 8 gündür devam eden arama çalışmaları kapsamında Tunceli'nin yanı sıra Türkiye'nin farklı illerinden gelen AFAD, dalgıç ekipleri tarafından belirlenen alanlarda su altı aramalara gerçekleştiriliyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ekipleri, baraj gölünde 3 su altı arama robotu (ROV) ve bir taramalı sonar cihazı ile Uzunçayır Baraj Gölü kapaklarına kadar aramalar gerçekleştiriyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 24.10.2020
Ağrı Emniyetinden Türk Kızılaya kan bağışı desteği
İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kovid-19 döneminde kan stoklarında azalma olan Kızılaya kan bağışı desteği vermek istediklerini söyledi. Kovid-19 salgını döneminde kan bağışında bulunmanın önemli olduğunu dile getiren Özen, şunları kaydetti: "İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Ağrı Emniyet Müdürlüğü olarak Kızılayın her zaman yanındayız.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 23.10.2020
Şırnak'ta ikna çalışmaları sonucu PKK'lı terörist teslim oldu
İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Bakanlık koordinesinde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığınca ikna çalışmaları yürütüldüğü belirtildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 22.10.2020
Hız sınırını aşan yaklaşık 40 bin sürücüye ceza
Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM) ülke genelinde radarla yapılan hız denetimlerinde 39 bin 209 araç/sürücüye ceza uygulandığı bildirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 20.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku'dan, 5 Ocak sabahı kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra haber alınamadı. Diyarbakır'da yaşayan ailesi, kaybolduğu gün Tunceli'ye gelerek, güvenlik güçlerine ihbarda bulundu. Ailenin ihbarı üzerine arama çalışmaları başlatıldı. AFAD Başkanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Ankara, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Konya, Malatya, Manisa ve Kahramanmaraş büyükşehir belediyeleri, sivil toplum kuruluşları ve üniversitelerden ekipler ile AFAD gönüllülerinden oluşan 542 kişilik personel tarafından 88 araç, 38 bot, 10 ROV cihazı, 6 dron, 4 sonar, 3 arama köpeği ile Uzunçayır Baraj Gölü'nde ve karada arama çalışması yapıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 19.10.2020
"Polisin gökyüzündeki gözü" 39 yaşında
Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı 39 yıldır asayişten kaçakçılık ve terörle mücadeleye, trafik kontrolünden arama ve kurtarma hizmetlerine kadar bir çok alanda "polisin gökyüzündeki gözü" olarak çalışıyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 19.10.2020
Son dakika haberleri... Emniyetten "polisin son davetiyesi" içerikli sahte e-posta uyarısı
Bir son dakika haberine göre Emniyet Genel Müdürlüğü, çeşitli firmalara "polisin son davetiyesi" adıyla gönderilen sahte e-postaların kurumun e-posta adres uzantısı taklit edilerek oluşturulduğunu bildirdi.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 19.10.2020
Sivas'ta trafik kazalarının acı bilançosu korkuttu
İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı, Ocak-Eylül ayları arasında meydana gelen ölümlü-yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazalarına ilişkin bilançoyu açıkladı.
Emniyet Genel Müdürlüğü - 17.10.2020
MOMO oyunu yüzünden İran'da ir çocuk hayatını kaybetti
İran basını, çocuğun oyun sebebiyle şiddetli bir anksiyete yaşadığı ve evden çıkarken ani kalp durmasıyla hayatını kaybettiğini yazdı. Ahvaz Emniyet Genel Müdürlüğü Yardımcısı Kiomers Keşveri, aileleri uyararak, "Ailelerden ricamız benzer durumlar ile karşı karşıya kaldıklarında kesinlikle emniyet güçlerine haber vermeleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri | Emniyet Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Emniyet Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika emniyet genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Otomobillerin çarpıştığı kazada araç altında kalmaktan son anda kurtuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 18:41:08. #1.14#
title