Demokrat Parti Haberleri

Demokrat Parti haber, Demokrat Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Demokrat Parti - 27.10.2020
İran: ABD nükleer anlaşmaya geri dönme kararı alırsa yeni güvenceler sunmalı
ABD'de 3 Kasım'da düzenlenecek başkanlık seçimlerini Demokrat Parti adayı Joe Biden'ın kazanması ve Washington'ın nükleer anlaşmaya dönme kararı alması halinde Tahran'ın yanıtının ne olacağı sorusuna Rebii, şöyle cevap verdi: "Nükleer anlaşmaya dönme kararının hangi başkan tarafından alınacağı bizim için fark etmiyor.
Demokrat Parti - 26.10.2020
ABD'deki başkanlık seçimlerine genç nüfustan yüksek seviyede katılım bekleniyor
Irkçılık, sağlık servisi, çevre sorunları Ankete katılan gençlerden, kendisini "Demokrat Partili" olarak tanımlayanların yüzde 86'sı hükümetin ırkçılık konusunda mevcut durumdan daha fazla ilerleme kaydetmesini isterken, Cumhuriyetçi gençlerde ise bunu isteyenlerin oranı yüzde 50 olarak belirlendi.
Demokrat Parti - 24.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri Kentsel Dönüşüm Anahtar Teslim Töreni'nde konuştu Açıklaması
"İnsani ihtiyaçlara yönelik yeterli büyüklükte bölgeler zaten yoktu" Türkiye'nin hem Osmanlı'nın son döneminde hem de Cumhuriyet döneminde yaşadığı sıkıntılar sebebiyle pek çok hususla birlikte şehircilikte de geri kaldığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle devam etti: "Özellikle İkinci Dünya Savaşı'nın ardından Demokrat Parti'nin başlattığı kalkınma hamlesi ile köylerden şehirlere yaşanan büyük göç, iyi yönetilememiştir.
Demokrat Parti - 24.10.2020
İsrail, BAE'nin milyarlarca dolarını kazanmak için zamanla yarışıyor
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve İsrail'in ağustos ayında açıklanan ilişkileri normalleştirme anlaşmasını diplomatik düzeyde bırakmayıp kısa sürede çeşitli ekonomik alanlarda çok sayıda anlaşmaya imza atmaları dikkati çekiyor.
Demokrat Parti - 23.10.2020
Pelosi: Teşvik görüşmeleri olumlu gelişmeseydi sürdürmezdik
Pelosi, 3 Kasım'daki başkanlık ve kongre seçiminden önce Cumhuriyetçi ve Demokrat partinin desteklediği bir anlaşmaya varmak için kendisi ve Hazine Bakanı Steven Mnuchin'in yeniden görüşeceklerini söyledi.
Demokrat Parti - 22.10.2020
ABD'de başkan adayları ikinci kez canlı yayında karşı karşıya gelecek
Televizyon tartışmaları ABD demokrasi geleneğinin önemli bir unsuru ABD'de, televizyon aracılığıyla geniş kitlelere ulaşan ilk başkanlık tartışması, Cumhuriyetçi Parti adayı, dönemin ABD Başkan Yardımcısı Richard Nixon ile Demokrat Parti adayı Senatör John F.
Demokrat Parti - 22.10.2020
İran, ABD seçimlerine müdahale suçlamaları üzerine İsviçre Büyükelçisi'ni bakanlığa çağırdı
Trump yönetiminin, İran'a yönelik "azami baskı" politikası nedeniyle ekonomik açıdan büyük sorunlarla karşılaşan Tahran'ın, ABD'deki seçimlerde Demokrat Parti'nin adayı Joe Biden'ın kazanmasını istediği yorumları yapılıyor.
Demokrat Parti - 22.10.2020
Avrupa borsaları güne düşüşle başladı
Analistler, yurt dışında Avro Bölgesi'nde tüketici güven endeksi, ABD'de haftalık işsizlik başvuruları ve bu akşam canlı yayında gerçekleşecek ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat Parti Başkan Adayı Joe Biden'ın tartışmasının takip edileceğini, jeopolitik gelişmelerin de yatırımcıların odağındaki yerini koruduğunu kaydetti.
Demokrat Parti - 22.10.2020
Son dakika haber | VİOP'ta endeks kontratı güne yükselişle başladı
Bugün yurt içinde Merkez Bankası faiz kararı, yurt dışında ise Avro Bölgesi'nde tüketici güven endeksi, ABD'de haftalık işsizlik başvuruları ve bu akşam canlı yayında gerçekleşecek ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat Parti Başkan Adayı Joe Biden'ın tartışmasının takip edileceğini aktaran analistler, teknik açıdan endeks kontratında 1.
Demokrat Parti - 21.10.2020
New York Times: Trump'ın vergi kayıtları Çin'le iş bağlantılarına işaret ediyor
ABD Başkanı Donald Trump, kasımda yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde Demokrat Parti başkan adayı Joe Biden'ın oğlunun Çin'le iş bağlantıları olduğunu öne sürerek, rakibini bu ülkeye karşı yumuşak bir tutum izlemekle suçlarken New York Times (NYT) gazetesindeki haberde, Başkan'ın...
Demokrat Parti - 21.10.2020
Küresel piyasalar teşvik paketi iyimserliği ile pozitif seyrediyor
ABD seçimlerine ilişkin gelişmeler gündemin odağında kalmaya devam ederken, son yapılan ankete göre, Demokrat Parti Başkan Adayı Joe Biden, rakibi Trump'tan 9 puan önde bulunuyor.
Demokrat Parti - 20.10.2020
Biden ABD'deki başkanlık yarışında NYT anketine göre 9 puan önde
NEW ABD'de başkanlık seçimleri için yapılan en son ankette, Demokrat Parti Başkan Adayı Joe Biden'ın rakibi Başkan Donald Trump'tan 9 puan önde olduğu belirtildi.
Demokrat Parti - 20.10.2020
Son dakika haberleri... KÜRESEL PİYASALAR-Endeksler veri ve virüs gelişmeleriyle karışık
ABD'de uzun süredir tartışılan yeni teşvik paketine ilişkin konuşan Demokrat Parti'nin Senato Lideri Chuck Schumer, Cumhuriyetçiler'in 500 milyar dolarlık paket önerisini "kabul edilemez" diye nitelendirdi.
Demokrat Parti - 20.10.2020
Irak'taki Haşdi Şabi Başkanı Feyyad: "KDP binasının yakılması suç"
Irak'taki Haşdi Şabi Başkanı Falih Feyyad, Kürdistan Demokrat Parti (KDP) binasına saldırının suç olduğunu belirterek, yabancı misyon temsilciliklerine saldıranların da Haşdi Şabi grupları olmadığını savundu.
Demokrat Parti - 20.10.2020
Trump ve Biden arasında 22 Ekim'deki canlı yayın tartışması için yeni kurallar getirildi
Televizyon tartışmaları ABD demokrasi geleneğinin önemli bir unsuru ABD'de, televizyon aracılığıyla geniş kitlelere ulaşan ilk başkanlık tartışması, Cumhuriyetçi Parti adayı, dönemin ABD Başkan Yardımcısı Richard Nixon ile Demokrat Parti adayı Senatör John F.
Demokrat Parti - 19.10.2020
ABD başkanlık yarışında Yahudi toplumunun yüzde 75'i Biden'ı destekliyor
NEW ABD'de yaşayan Yahudi toplumu arasında yapılan ankette, Yahudi seçmenlerin yüzde 75'inin Demokrat Parti başkan adayı Joe Biden'ı destekledikleri bildirildi.
Demokrat Parti - 19.10.2020
Amerikalı parlamenterlerden Sisi'ye siyasi tutukluları serbest bırakma çağrısı
Washington Post gazetesinde yayımlanan habere göre, Demokrat Partili 55 Senatör ve Temsilciler Meclisi üyesi ile bağımsız Vermont Senatörü Bernie Sanders'ın imza attığı mektupta, temel hak ve özgürlüklerini kullananların siyasi gerekçelerle hapsedilmesinin haksız olduğunu vurguladı.
Demokrat Parti - 15.10.2020
ABD'de Biden'ın oğluyla ilgili habere getirilen sosyal medya kısıtlaması tepki çekti
ABD'de Demokrat Parti başkan adayı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın yöneticisi olduğu iddia edilen Ukraynalı bir şirketle ilgili Ukrayna hükümetine baskı yaptığı öne sürüldü.
Demokrat Parti - 14.10.2020
KKTC'de siyasi partiler Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için kimi destekleyeceklerini...
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), Demokrat Parti (DP), Halkın Partisi (HP) ve Yeniden Doğuş Partisi (YDP), pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda destekleyecekleri adayla ilgili kararlarını açıkladı.
Demokrat Parti - 14.10.2020
Serdar Denktaş DP ile tüm bağlarını kopardı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Serdar Denktaş 28 yıl emek harcadığı Demokrat Parti (DP) ile tüm bağlarını kopardığını duyurdu.
Demokrat Parti - 13.10.2020
Son dakika ekonomi: ABD'de Kovid-19 salgını milyarderlere yaradı
Zenginlerden daha fazla vergi alınması konusu, 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde Trump ile rakibi Demokrat Parti adayı Joe Biden arasındaki temel farklılıklardan birini oluşturuyor.
Demokrat Parti - 12.10.2020
Son dakika: ANALİZ – Maraş'ın yeniden açılması kararı ve stratejik kazanımlar
Bu doğrultuda bölgedeki envanter çalışmalarının yakın zamanda büyük oranda tamamlanmasıyla birlikte, Maraş'ın açılması yolunda herhangi bir engel kalmamıştır. Nitekim KKTC Başbakanı Ersin Tatar, 6 Ekim 2020 tarihinde Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrasında, 8 Ekim 2020 itibariyle Maraş'ın sahil hattından istifade edilmeye başlanılacağını ilan etti ve planlandığı gibi, perşembe günü sabah saatlerinde Tatar'ın Yeniden Doğuş Partisi (YDP) lideri Erhan Arıklı ile birlikte Maraş'a gitmesiyle, bölge yaklaşık yarım asır sonra yeniden açıldı. 2020 cumhurbaşkanlığı seçimlerine adaylığını koyan mevcut Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, mevcut Başbakan Ersin Tatar, ana muhalefet partisi lideri Tufan Erhürman, yakın zamanda koalisyon hükümetinden çekilen Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Demokrat Parti eski lideri Serdar Denktaş ve YDP lideri Erhan Arıklı gibi ülke siyasetinde ön plana çıkan tüm şahsiyetler, yöntem ve zamanlama açısından farklı düşünseler de, nihayetinde Maraş'ın açılmasına destek vermektedir.
Demokrat Parti - 11.10.2020
KKTC'de cumhurbaşkanlığı için ikinci turda Başbakan Tatar ve Cumhurbaşkanı Akıncı yarışacak
Türk Ajansı Kıbrıs'ın aktardığı henüz resmi olmayan YSK sonuçlarına göre, geçerli oyların yüzdelik dağılımı şöyle: UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ersin Tatar: 32,34 Bağımsız aday Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı: 29,84 Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı Tufan Erhürman: 21,67 Bağımsız aday Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay: 5,74 Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı: 5,36 Demokrat Parti Lefkoşa Milletvekili Serdar Denktaş: 4,20 Milliyetçi Demokrasi Partasi adayı Fuat Çiner : 0,30 Bağımsız aday Arif Salih Kırdağ: 0,25 Bağımsız aday Alpan Uz: 0,14 Bağımsız aday Mustafa Ulaş: 0,06 Bağımsız aday Ahmet Boran: 0,07 YSK verilerine göre, seçimlerde 198 bin 957 seçmenin 115 bin 806'sı 738 sandıkta oy kullandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Demokrat Parti Haberleri | Demokrat Parti Haber - Haberler - Demokrat Parti haberleri, son dakika demokrat parti haber ve gelişmeleri burada. Prof. Dr. Emre Alkin, ABD seçimlerinin olası etkilerini değerlendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 18:44:54. #1.15#
title