Türk Lirası Haberleri

Türk Lirası haber, Türk Lirası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Lirası - Bugün
Piyasa güne eksi rezervle başladı
Piyasa güne 13 milyar 657,2 milyon TL eksi rezervle başladı.
Türk Lirası - Bugün
İzmir 2021 yaz sulama sezonu açıldı: İzmir'e 520 milyon lira gelir
Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü yaptığı yatırımlarla modern sulama sistemlerini yaygınlaştırmaya, tarımda su tasarrufu sağlamaya, çiftçilerimizin kazançlarını doğrudan ve dolaylı yollarla artırmaya ve ülke tarımına katkı sunmaya devam ediyor.
Türk Lirası - Bugün
Nijerya'da 30 Mayıs'ta kaçırılan 136 medrese öğrencisinden 15'i kaçmayı başardı
Nijerya'nın Niger eyaletinde 30 Mayıs'ta kaçırılan 136 medrese öğrencisinden 15'inin kaçmayı başardığı bildirildi.
Türk Lirası - Dün
Son dakika haberi: Denizlispor'da transfer yasağı bilançosu
Son dakika haberine göre Süper Lig'den düşmenin acısını yaşayan, mali ve yönetimsel krizlerle boğuşan Yukatel Denizlispor'un transfer yasağını kaldırmak için gereken tutar belli oldu.
Türk Lirası - Dün
Son dakika haberi... TEMSA, yüzde 143'lük sermaye artışıyla vites yükseltiyor
Son dakika ekonomi haberi... Sabancı Holding ve PPF Group tarafından satın alınmasının ardından ihracat atağını sürdüren TEMSA'nın sermayesi, yüzde 143'lük artışla 510 milyon TL'ye çıkarılıyor.
Türk Lirası - Dün
Nef, gayrimenkul sektörüne yeni anlayışıyla yön veriyor
Timur Holding bünyesinde Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul markalarından Nef, salgın sonrasında değişen konut talebine yeni projeleriyle yön veriyor.
Türk Lirası - Dün
Son dakika haber! Bakan Soylu: "Polis sandığı FETÖ'nün midesinden çekip alınan ve emniyetteki arkadaşlarımıza emanet edilen önemli bir kurumdur"
Son dakika haber: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Polis sandığı FETÖ'nün midesinden çekip alınan ve emniyetteki arkadaşlarımıza emanet edilen önemli bir kurumdur" dedi.
Türk Lirası - Dün
Manavgat Meslek Yüksekokulu kalifiye eleman eksiğini giderecek
Manavgat Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Programı olarak amaçlarının organik tarımın ilkeleri doğrultusunda sorumluluk alacak derecede mesleki birikime sahip, alanındaki yenilikleri takip eden, yetkin ve vasıflı ara eleman yetiştirmek olduğunu söyleyen Atmaca, "Bulunduğumuz bölge itibariyle hızlı gelişim gösteren örtü altı muz yetiştiriciliğinin ihtiyaç duyduğu kalifiyeli ara eleman ihtiyacını karşılamak, öğrencilerimizin muz konusunda daha donanımlı yetiştirebilmek için okulumuzda Manavgatlı hayırseverlerin destekleriyle muz yetiştiriciliğine uygun bin 250 metrekarelik muz serası yaptırılmıştır" diye konuştu Muz ve tropik meyvelerin adaptasyonu belirlenecek Muz uygulama serasında muzun yanında bölgede yetiştirilme şansı olan diğer tropik meyvelerinde gelişme durumlarının araştırılması ve öğrencilerin bu konularda da bilgi sahibi olması amaçlandığına dikkat çeken Dr. Atmaca sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu kapsamda Prof. Dr. Hakan Sert hocamızın yürütücülüğünde, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden tropik iklim meyveleri konusunda Uzman Prof. Dr. Hamide Gübbük hocamızın danışmanlığında, Dr. Öğretim üyesi Sabriye Atmaca, Dr. Öğretim üyesi Aylin Kabaş, Dr. Öğretim üyesi Halil İbrahim Yolcu, Öğr. Gör. Gökhan Erdoğan bölüm hocalarımızın yer aldığı projemiz Akdeniz Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi tarafından yaklaşık 63 bin Türk Lirası ile desteklenmiştir.
Türk Lirası - Dün
Iğdır'da rafine tuz fabrikasının temeli atıldı
Iğdır Organize sanayi bölgesinde 15 bin metrekare alan içerisine kurulacak olan ve 7 bin 500 metrekare kapalı alanda üretilecek olan rafine tuzlar yurt içi ve yurt dışına satılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türk Lirası Haberleri | Türk Lirası Haber - Haberler - Türk Lirası haberleri, son dakika türk lirası haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika: Ataşehir'de Sibel Koçan'ın öldürüldüğü 3.3 milyon TL'lik gaspla ilgili 13 kişi gözaltına alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 11:18:28. #1.13#

title