TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 22.10.2020
Kruvaziyer turizminin geleceğine yönelik uluslararası online seminer düzenlendi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasından (TTSO) yapılan açıklamaya göre, İtalya Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığının ev sahipliğinde, Türkiye'nin de diyalog ortağı olduğu Hint Okyanusuna Kıyıdaş Ülkeler Birliği tarafından "Sürdürülebilir Kruvaziyer Turizmi Web Semineri" düzenlendi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 21.10.2020
Trabzon'da Macaristan ile iş birliği konuları görüşüldü
Büyükelçi Matis, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasını (TTSO) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu ile bir araya geldi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 20.10.2020
Şinik OSB Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TTSO Meclis Üyesi Önder Reis ile diğer ilgililer katıldı.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.10.2020
Trabzon'da dijital eğitim seferberliği başlatılıyor
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Habitat Derneği işbirliğinde Trabzon'da dijital eğitim seferberliği başlatılıyor.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.10.2020
DOKA ile TTSO arasında protokol imzalandı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) arasında, bölgedeki coğrafi işaretli ürünler ekosistemine katkı sağlayacak "Dijital Denetleme ve Satış Portalı" projesi protokol sözleşmesi imzalandı.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 5.10.2020
Trabzon'da iş dünyasına Rusya'daki yatırım fırsatları anlatıldı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Avrupa İşletmeler Ağı tarafından düzenlenen, Rusya'da Yatırım İklimi ve Sanayi Yatırım Projelerine Devlet Destekleri konulu video konferans düzenlendi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 1.10.2020
TTSO'dan TEKNOFEST 2022'nin Trabzon'da düzenlenmesi için destek
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, dünyanın en kapsamlı ve en çok ziyaret edilen festivallerinden biri olmayı başaran TEKNOFEST'in, 2022'de Trabzon'da düzenlenmesi için başlatılan çalışmaları destekledikleri belirtti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 1.10.2020
Son dakika haberleri | Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Primoz Seligo'dan TTSO'ya ziyaret
Bir son dakika haberine göre Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Primoz Seligo, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 30.9.2020
Son dakika haberleri... TTSO Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı yapıldı
Son dakika gündem haberi: Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) müşterek meslek komiteleri toplantısı, koronavirüs tedbirleri nedeniyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.9.2020
Baltık-Karadeniz Ekonomik Forumu ile TTSO arasında işbirliği protokolü imzalandı
Ukrayna'nın Khreson kentinde Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Baltık-Karadeniz Ekonomik Forumu arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.9.2020
Trabzon'dan 9 firma ilk bin ihracatçı firma arasında yer aldı
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ilk bin İhracatçı araştırmasında, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) üyesi 9 firma yer aldı.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 21.9.2020
TTSO'da Kuyumcukent Projesi görüşüldü
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasından (TTSO) yapılan yazılı açıklamaya göre, odada gerçekleştirilen toplantıda, Kuyumcukent Projesi'nin son durumu ve proje üzerinde yapılması düşünülen değişiklikler görüşüldü.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 17.9.2020
Trabzon'da yürütülen projeler görüşüldü
Trabzon'da yürütülen ve planlanan projelerin son durumuyla ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasından (TTSO) yapılan yazılı açıklamaya göre, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ) düzenlenen toplantıda kentte yürütülen ve planlanan projeler görüşüldü.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 16.9.2020
Trabzon kültürüne katkıda bulunanlara teşekkür belgesi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, odaya ve Trabzon kültürüne yaptıkları katkılar dolayısıyla üç kişiye teşekkür belgesi takdim etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 15.9.2020
Üreticiye gelir kaybına uğramaması için "tarım sigortası" önerildi
Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetim Kurulu Üyesi de olan Günal, beraberindeki heyetle Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.9.2020
Trabzon'da balıkçı barınakları ve balık depoları yıkıldı
Trabzon'da balıkçı barınakları ve balık depoları yıkıldı Arsin ilçesinde bulunan balıkçı barınakları ve balık depolarının yıkımına tepkiler sürüyor Trabzon Su Ürünleri Üreticiler Birlik Başkanı İlker Yıldırım: "Depolarımızı boşaltmaya zaman bırakmadan yazı elimize geçer geçmez bir gün sonra yıkım işlemi yapıldı; milli servet yerle bir oldu" "Sadece bu limandan yapılan ihracat rakamının ortalaması 30-40 milyon dolar civarında" TRABZON - Trabzon'un Arsin ilçesinde bulunan balıkçı barınakları ve balık depolarının yıkımına tepkiler sürüyor. Trabzon Su Ürünleri Üreticiler Birlik Başkanı ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi İlker Yıldırım, yıkıma tepki göstererek limandan yılda 30-40 milyon dolar civarında balık ihracatı yapıldığını belirterek depolarının yıkımıyla büyük bir mağduriyet yaşadıklarını söyledi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.9.2020
Trabzon'da balıkçı barınakları ve balık depoları yıkıldı
Trabzon Su Ürünleri Üreticiler Birlik Başkanı ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi İlker Yıldırım, yıkıma tepki göstererek limandan yılda 30-40 milyon dolar civarında balık ihracatı yapıldığını belirterek depolarının yıkımıyla büyük bir mağduriyet yaşadıklarını söyledi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 7.9.2020
Erzincan, Gümüşhane ve Trabzon demiryolu projesi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) organizasyonda düzenlenen toplantıda konuşan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, 2018 yılında altyapı ihalesi yapılan demiryolu için projenin ilgili kuruma teslim edildiğini belirterek, beklentilerinin projenin yatırım programına alınarak devamının sağlanması olduğunu ifade etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 5.9.2020
Krymsk heyetinden TTSO'ya ziyaret
Rusya'nın Krasnodar bölgesinde bulunan Krymsk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Pavel Mogachev, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TTSO) ziyaret etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.8.2020
Son dakika haberleri! TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'ndan Giresun'a başsağlığı mesajı
Son dakika haberleri... Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Giresun'un ilçelerinde meydana gelen sel ve heyelanda şehit olan askere ve hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı mesajı yayımladı.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 17.8.2020
Trabzon'da bir firma Türkiye'nin İkinci Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesine girdi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) üyesi bir firma, "Türkiye'nin İkinci Büyük 500 Sanayi Kuruluşu" listesine girdiği bildirildi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.8.2020
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, Trabzon Valisi Ustaoğlu'nu ziyaret etti
Büyükelçi ve beraberindeki heyet, daha sonra Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 8.8.2020
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu: "Ekonomimizin bu zorlu süreci de el birliği ile atlatacağına inanıyorum"
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Türkiye ekonomisinde yaşanan zorlu sürecin el birliği ile atlatacağına inandığını bildirdi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 4.8.2020
Son dakika... Trabzon İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyor
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan yazılı açıklamaya göre, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yiyecek içecek hizmetleri, çocuk gelişimi ve eğitimi, grafik ve fotoğraf, adalet, güzellik ve saç bakım hizmetleri, moda tasarım teknolojileri, el sanatları teknolojisi alanlarında eğitim veriliyor.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 23.7.2020
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'ndan KOSGEB'in dijitaleşme desteği için teşekkür
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, imalat sanayindeki işletmeleri, KOSGEB'in "KOBİGEL programı"yla işletmelere vereceği dijitalleşme desteğinden yararlanmaya davet etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 20.7.2020
Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşunda Trabzon'dan iki firma yer aldı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında Trabzon'dan iki firmanın yer aldığını bildirdi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 20.7.2020
Son dakika güncel: Elektronik ithalat yapan firmalara dolandırıcılık uyarısı yapıldı
Son dakika haberlerine göre Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), elektronik ithalat gerçekleştirmek üzere irtibat sağlanan Hong Kong firmalarının dolandırıcılık olaylarına karıştığını duyurdu.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 17.7.2020
Trabzon'da, Rusya ve Ukrayna iş dünyası ile işbirliği olanakları görüşüldü
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Rusya ve Ukrayna'nın ticaret ve sanayi odası yetkilileriyle işbirliği olanaklarının artırılması için yapılacak çalışmaları görüştü.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 5.7.2020
Karadeniz mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden kuymak dondurularak da satılacak
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasından (TTSO) yapılan yazılı açıklamaya göre, odada düzenlenen etkinlikte dondurulmuş kuymağın tanıtımı gerçekleştirildi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 3.7.2020
Hopa TSO heyeti, TTSO Başkanı Hacısalihoğlu ile bir araya geldi
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) heyeti, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TTSO) ziyaret etti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 2.7.2020
Trabzon'da "MEGİP İl Çalışma Grubu Toplantısı" yapıldı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada, istihdam seferberliğine katkıda bulunmak için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında imzalanan MEGİP kapsamında firmaların eğitim taleplerinin alınmaya devam ettiği belirtildi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 1.7.2020
Trabzon'da fındıkta rekolte tespitine başlandı
Sahil, orta ve yüksek kesimlerde örnekleme yöntemiyle rekolte tespiti yapmaya başlayan komisyonun, 8 Temmuz'a kadar sahada çalışmalarını sürdüreceği ifade edilen açıklamada, komisyonda Tarım ve Orman Bakanlığı Trabzon İl Müdürlüğü, Trabzon Ticaret Borsası, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği, Karadeniz İhracatçı Birlikleri, FİSKOBİRLİK, Giresun Fındık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, TZOB ve TMO Trabzon Şube Müdürlüğünün temsilcilerinin yer aldığı kaydedildi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 29.6.2020
Akçaabat Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu toplantısı düzenlendi
Trabzon Valiliğinde, Vali İsmail Ustaoğlu'nun başkanlığında düzenlenen toplantıya, Akçaabat Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu katıldı.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.6.2020
Son dakika haber... Trabzon'da Nefes Kredisi miktarı 26,5 milyon liraya ulaştı
Gelen son dakika haberine göre Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon'da firmaların 26,5 milyon liralık Nefes Kredisi kullandığını bildirdi.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 21.6.2020
Trabzonspor Divan Kurulu ve sivil toplum örgütlerinden hakem eleştirileri
Basın açıklamasına AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzonspor Divan Kurulu üyeleri, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 11.6.2020
Son dakika haber: TTSO'dan işletmecilere "Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı'na başvurun" çağrısı
Son dakika haberine göre Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Türkiye'de 10 Haziran itibarıyla sadece 9 yeme içme tesisinin Güvenli Turizm Sertifikası aldığını, bu tesislerden ikisinin TTSO üyesi olmasının gururunu yaşadıklarını belirtti.
Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.6.2020
Vali Ustaoğlu ile TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hacısalihoğlu'ndan firmalara ziyaret
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Değirmendere Vadisindeki firmaları ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika trabzon ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi | Pazarkapı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ikinci etap çalış
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 14:43:07. #1.15#
title