TASARRUF MEVDUATI SİGORTA FONU HABERLERİ

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Haberleri

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu haber, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 10.09.2021
TMSF sosyal medyada araç satış duyurularına devam ediyor
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), araç satış ilanlarını sosyal medyadan duyurmaya başlamasının ardından düzenlenen ihalelere katılımın arttığını duyurdu.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 01.09.2021
TMSF'den tasfiye halinde Yaşamevim A.Ş. birikim ödemelerine ilişkin bilgilendirme Açıklaması
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Yaşamevim Gayrimenkul A.Ş hakim ortağı ile sürdürülen borcun yapılandırılması görüşmelerinde sona gelindiğini, varılan mutabakat neticesinde kayıt kabul işlemlerine başlanacağını duyurdu.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 01.09.2021
31 Ağustos 2021 Haberleri
31 Ağustos 2021 Manşet Haberleri.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 27.08.2021
TMSF araç satış ihalelerini sosyal medyada duyuruyor
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), satışa çıkardığı araçların ihale duyurularını sosyal medya hesaplarından da yayınlamaya başladı.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 20.08.2021
TMSF'den AFAD'a 10 milyon TL destek
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ve yönetimindeki şirketlerin, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nca (AFAD) yürütülen "Ben de Varım" yardım kampanyasına 10 milyon TL destekte bulunacağı bildirildi.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 13.08.2021
TMSF'den kayyımlara ödenen ücretlere ilişkin açıklama Açıklaması
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), bazı basın yayın organlarında yer alan her bir kayyım için ayrı ödeme yapıldığına ilişkin iddiaların doğru olmadığını bildirdi.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 11.08.2021
CHP'li Kuşoğlu: "TMSF'nin Sürat Kargo ile ilgili satış işleminin iptali gerekmektedir"
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) Sürat Kargo ile ilgili satış işleminin iptalinin gerektiğini savundu.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 10.08.2021
TMSF'den Sürat Kargo ihalesine ilişkin iddialar hakkında açıklama Açıklaması
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sürat Kargo ve Sürat Lojistik için belirlenen muhammen bedelde "uluslararası kriterlere uygun olarak" hazırlanan değerleme raporunda belirlenen 323 milyon 955 bin liralık değerin esas alındığını bildirdi.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 09.08.2021
CHP'li Kuşoğlu'ndan "Sürat Kargo'nun satışında kamunun zarara uğratıldığı" iddiası
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yapılan ihalede Sürat Kargo'nun 335 milyon 500 bin liraya satılarak kamunun zarara uğratıldığını ileri sürdü.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 06.08.2021
TMSF tasarruf finansman şirketlerinin tasfiyesinde yol haritasını belirledi
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), tasfiyesine karar verilen 21 tasarruf finansman şirketinde mağduriyetlerin giderilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 29.07.2021
TMSF'den tasarruf finansman şirketlerinin tasfiye sürecine ilişkin bilgilendirme
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), tasarruf finansman şirketlerinin tasfiye sürecine ilişkin bilgilendirme açıklaması yaptı.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 29.07.2021
TMSF, dün gerçekleştirilen Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesine 4 firmanın katıldığını, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin...
TMSF, dün gerçekleştirilen Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesine 4 firmanın katıldığını, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 28.07.2021
Ahmet Ağaoğlu: Tarlada çalışan biz, ürünümüzü pazarlayan siz
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Ankara'da gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 28.07.2021
21 tasarruf finansman şirketinin tasfiyesini TMSF yönetecek
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) intibak planını reddettiği 21 tasarruf finansman şirketinin tasfiye sürecini Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yürütecek.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 27.07.2021
TMSF, Akmis Tarım'ı satışa çıkardı
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Akmis Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Tekstil Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Gaziantep'teki tarım ve hayvancılık tesisini 1 milyon 845 bin lira muhammen bedelle satışa çıkardı.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 18.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
Bankalar dahil muhtelif şirketlerin çözümleme, tasfiye ve yönetimi konusunda ihtisas kurumu olması ve tasfiye sürecinin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunca tasfiyesine karar verilen şirketlerin tasfiye süreci, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yerine getirilecek.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 18.07.2021
Ekonomik düzenlemeler içeren teklif kabul edildi
TMSF Bankalar dahil muhtelif şirketlerin çözümleme, tasfiye ve yönetimi konusunda ihtisas kurumu olması ve tasfiye sürecinin hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından tasfiyesine karar verilen şirketlerin tasfiye süreci Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yerine getirilecek.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 17.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bir gün bile OHAL'e, OHAL uygulamalarına, demokrasinin askıya alınmasına ve mahkeme kararları olmadan yürütmenin verdiği kararlarla şirketlere el konulmasına, memuriyetten atılmasına, gözaltı sürelerinin uzatılmasına Türkiye'nin ihtiyacı yok.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 16.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yegin, "Terörle etkin mücadele edebilmemiz amacıyla, 2018 yılında geçici düzenlemeyle savcılık ve adli makamlara verilmiş olan bazı istisnai yetkilerin süresinin bir yıl;
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 16.07.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, TBMM Genel Kurulunda görüşülecek torba kanun teklifine ilişkin, "Kanun teklifimizdeki, terörle mücadele kapsamında gözaltı sürelerinin üç yıl daha uzaması önerisini revize ederek bir yıla indiriyoruz, aynı şekilde kamu personeli ihracıyla ilgili üç yıl...
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 14.07.2021
Son Dakika | Dink cinayeti davasında firari 11 sanığın kaçak sayılmalarına ve mal varlıklarına el konulmasına karar verildi
Son dakika haber... Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin dosyası ayrılan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz ve gazetecilerin de aralarında bulunduğu 13 firari sanığın yargılandığı davada mahkeme, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu firari 11...
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 13.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi (2)
Teklifle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun kayyım olarak atanmasına ilişkin hükmün, 31 Temmuz 2021 tarihinden itibaren üç yıl daha uygulanması amaçlanırken, bu üç yıllık süre zarfında terör suçları bakımından yürütülen soruşturma veya kovuşturmalarda kayyım atanmasına karar verildiği takdirde, kayyımlık görevi Fon tarafından yerine getirilecek.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 13.07.2021
GÜNDEM İPTALİ
Gündemimizin "Özel Haber" başlığı altında yer alan, "FETÖ'nün darbe girişiminin ardından TMSF'ye devredilen şirketler yüzde 66,2 büyüdü" başlıklı haber kaynağından iptal edilmiştir.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 13.07.2021
GÜNDEM / 13 Temmuz 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kuveyt Dışişleri Bakanı ve Kabine İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Şeyh Ahmed Nasır el-Muhammed es-Sabah'ı kabul edecek, Kuveyt'teki temaslarını tamamlamasının ardından yurda dönecek.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu - 12.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Haberleri | Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Haber - Haberler - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu haberleri, son dakika tasarruf mevduatı sigorta fonu haber ve gelişmeleri burada. AĞRI'DA TEKSTİL ATÖLYESİ, TAŞ VE MERMER OCAKLARI İLE 'GÖÇ' ÖNLEMİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:13:56. #1.16#

title