SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI HABERLERİ

Sokağa Çıkma Yasağı Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı haber, Sokağa Çıkma Yasağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Ürdün'de yıl sonuna kadar cuma günleri sokağa çıkma yasağı uygulanacak
Ürdün Başbakanı Beşir el-Hasavne, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yıl sonuna kadar cuma günleri için kapsamlı sokağa çıkma yasağı uygulanacağını duyurdu.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
İtalya'da salgının ikinci dalgasında en çok vakanın çıktığı iki bölge Lombardiya ve Campania'nın, geceleri sokağa çıkma yasağı uygulamaya hazırlandığı bildirildi.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Cammu Keşmir'de güvenlik güçleri ile direnişçiler arasında çatışma: 5 ölü
Cammu Keşmir'in özel statüsü geçen sene kaldırılmıştı Hindistan, 5 Ağustos 2019'da kabul ettiği anayasa değişikliğiyle Cammu Keşmir'in özel statüsünü kaldırmış, eyalet yönetimini lağvederek bölgeyi merkeze bağlı iki ayrı "Birlik Toprağı"na ayırmıştı. Kararın ardından Hint güvenlik güçleri, Cammu Keşmir'de asayiş operasyonlarını ve halk üzerindeki baskıları yoğunlaştırmış, sokağa çıkma yasağının yanı sıra internet, telefon ve ulaşım kısıtlamaları getirilmiş, bölgedeki yerel partilerin yöneticileri ve üyeleri gözaltına alınmıştı.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
İspanya'da Kovid-19 vakalarındaki artış sürüyor
Diğer yandan Madrid'de cuma günü sona erecek OHAL'in uzatılması öngörülmezken, bunun yerine bazı Avrupa kentlerinde olduğu gibi gece saatlerinde sokağa çıkma yasağı getirilmesi tartışılıyor.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
İtalya'da son 24 saatte 10 bin 874 Kovid-19 vakası tespit edildi
En çok vaka çıkan iki bölgede gece sokağa çıkma yasağı geliyor İtalya'da salgının ikinci dalgasında en çok vakanın çıktığı iki bölge Lombardiya ve Campania, geceleri sokağa çıkma yasağı uygulamaya hazırlanıyor.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Son dakika haber | Tayland parlamentosu, hükümet karşıtı protestolar için "özel oturum" düzenleyecek
Başbakan Prayut, 16 Ekim'deki kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada, protestoların devam etmesi durumunda ülke genelinde sokağa çıkma yasağı ilan edileceğini açıklamıştı.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Nijerya'daki protestolar nedeniyle Lagos eyaletinde "sokağa çıkma" yasağı ilan edildi
Lagos Valisi Babajide Sanwo-Olu, yaptığı yazılı açıklamada, eyalette devam eden protestoların şiddette dönüşmesi nedeniyle 24 saat sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini bildirdi.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Son dakika: Slovenya'da kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanacak
Son dakika haberleri... Slovenya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının son dönemde hızla artması üzerine bugünden itibaren kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanacak.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Tunus'un Kayravan vilayetinde Kovid-19 nedeniyle kısmi karantina kararı alındı
Kayravan Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, bugünden itibaren vilayete bağlı iki kentte saat 20.00 ile 05.00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulanacak.
Sokağa Çıkma Yasağı - Dün
Nijerya'daki "polis şiddeti"ne karşı protesto eylemlerinde 15 kişi öldü
Edo eyaletinde ise protesto eylemi sırasında yaklaşık 200 mahkum cezaevinden firar ederken, 24 saat sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
İtalya'nın Lombardiya bölgesinde Covid-19 kısıtlamaları arttırılıyor
Lombardiya bölgesi yönetimi tarafından bugün yapılan yazılı açıklamada ise, hükümetin 22 Ekim'den itibaren bölgedeki zorunlu olmayan ekonomik faaliyetlere son vereceği, 23.00-05.00 saatleri arası kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanacağı aktarıldı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
İtalya'da hükümetin Kovid-19 salgınına yönelik tedbirleri tartışma konusu oldu
İtalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yeni dalgasıyla mücadelede hükümetin, sokağa çıkma yasağı uygulamasını yerel yönetimlere bırakması tartışma konusu oldu.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
Madagaskar'da Kovid-19 için ilan edilen OHAL kaldırıldı
Rajoelina, 8 Ekim'de sokağa çıkma yasağını kaldırdığını ilan etmişti.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
Son dakika haberleri! Nijerya'da protestocuların bastığı cezaevindeki bazı mahkumlar firar etti
Edo Eyalet Hükümet Sekreteri Osarodion Ogie, eyalette devam eden protestoların şiddete dönüşmesi nedeniyle saat 16.00'dan itibaren 24 saat boyunca sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini bildirdi.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Tunus'ta vaka sayılarındaki hızlı artış nedeniyle Başbakan Hişam el-Meşişi, valilere "sokağa çıkma yasağı uygulama" yetkisi verdi.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
Nijerya'da protestolar devam ederken ordu sokağa indi
Edo eyaletinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi Edo Eyalet Hükümet Sekreteri Osarodion Ogie, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, eyalette devam eden protestoların şiddete dönüşmesi nedeniyle saat 16.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
Galler iki hafta boyunca karantinaya giriyor
Galler'de Covid-19 salgınının ikinci dalgasıyla mücadele etmek için sağlık çalışanları gibi mecburi işlerde çalışanlar dışında herkesin evde kalması gereken iki haftalık bir sokağa çıkma yasağı uygulanacağı açıklandı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
Son dakika haberi! Tunus'ta başbakan, valilere sokağa "çıkma yasağı" uygulama yetkisi verdi
Bir son dakika haberine göre Tunus'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarındaki hızlı artış nedeniyle Başbakan Hişam el-Meşişi, valilere sokağa çıkma yasağı uygulama yetkisi verdi.
Sokağa Çıkma Yasağı - 19.10.2020
İtalya'da hükümet, Kovid-19 salgınına yönelik yeni tedbirler getirdi
Bu arada, hafta başından beri basında yer alan akşamları sokağa çıkma yasağı gibi kısıtlayıcı uygulamanın, bugün açıklanan tedbirler arasında olmaması dikkati çekti.
Sokağa Çıkma Yasağı - 18.10.2020
Son dakika! Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Fransa'da Kovid-19 salgınında günlük vaka sayısının artmasından dolayı kararlaştırılan sokağa çıkma yasağının başlaması nedeniyle sokaklar boşaldı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 18.10.2020
Son dakika haberi | Tayland'da hükümet karşıtı protestolar devam ediyor
Başbakan Prayut, 16 Ekim'deki kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada, son iki aydır yapılan protestoların devam etmesi durumunda ülke genelinde sokağa çıkma yasağı ilan edileceğini açıklamıştı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 18.10.2020
Asya-Pasifik ülkelerinde Kovid-19 salgınına dair gelişmeler
Ülkede bir konfeksiyon fabrikasında ortaya çıkan salgının ardından başkent Colombo'da karantina tedbirleri uygulanmasına karar verilmişti. Tedbirler kapsamında restoranlar, eğlence mekanları ve sinemalar kapatılırken okullar ve üniversitelerde eğitime ara verilmişti. Kentin bazı banliyölerinde sokağa çıkma yasağını uygulamaya koyan hükümet, toplu taşıma araçlarına kısıtlamalar getirmiş, bazı kamu hizmetlerini durdurmuş ve halka açık toplu etkinlikleri yasaklamıştı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 17.10.2020
Fransa'da Kovid-19 günlük vaka sayısındaki rekor artışlar devam ediyor
Sokağa çıkma yasağı Ülkede Kovid-19 önlemleri kapsamında sokağa çıkmayı yasaklayan uygulama Paris ve çevresinde, Grenoble, Lille, Lyon, Aix-en-Provence, Marsilya, Rouen, Toulouse ve Montpellier kentlerinde yürürlüğe girdi.
Sokağa Çıkma Yasağı - 17.10.2020
İtalya ve Malta'da Kovid-19 vakalarında hızlı artış devam ediyor
İtalyan basınına yansıyan haberlere göre, Başbakan Giuseppe Conte ve koalisyon iktidarındaki partilerin temsilcileri, akşam saat 22.00'den itibaren sokağa çıkma yasağı da olmak üzere, restoran ve mekanların kapanma saatini daha da öne çekmeye yönelik önlemleri değerlendirmeye aldı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 17.10.2020
Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinde 70 bin kişi karantinaya alındı
Almanya'da korona vaka sayılarında yaşanan artış nedeniyle Almanya Başbakanı Angela Merkel ulusa sesleniş konuşması gerçekleştirerek, halkı uyardı. Merkel'in açıklamalarının ardından korkutan açıklama ise Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaleti Sağlık Bakanı Karl-Josef Laumann'dan geldi. Laumann 70 bin kişinin karantina altına alındığı açıkladı. Eyalet genelinde haftalık 400 bin test yapılandığını açıklayan Bakan Laumann, korona virüsünün yayılmasına karşı koruyucu önlemleri arttırmaya karar verildiğini söyledi. Laumann, yaya bölgelerinde yakın temasın kısıtlanmasını sağlayacak önlemler ve genişletilmiş maske gereksinimi ve ayrıca 23: 00'den itibaren yüksek enfeksiyon oranlarına sahip bölgelerde sokağa çıkma yasağı dahil olmak üzere önlemeleri uygulamaya koyacaklarını dile getirdi.
Sokağa Çıkma Yasağı - 17.10.2020
Son dakika haber | Tayland'da hükümet karşıtı protestolar yasağa rağmen devam ediyor
Başbakan Prayut, dünkü kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada, son iki aydır yapılan protestoların devam etmesi durumunda ülke genelinde sokağa çıkma yasağı ilan edileceğini açıklamıştı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 17.10.2020
Asya-Pasifik ülkelerinde Kovid-19 salgınına dair gelişmeler
Ülkede bir konfeksiyon fabrikasında ortaya çıkan salgının ardından başkent Colombo'da karantina tedbirleri uygulanmasına karar verilmişti. Tedbirler kapsamında restoranlar, eğlence mekanları ve sinemalar kapatılırken, okullar ve üniversitelerde eğitime ara verilmişti. Kentin bazı banliyölerinde sokağa çıkma yasağını uygulamaya koyan hükümet, toplu taşıma araçlarına kısıtlamalar getirmiş, bazı kamu hizmetlerini durdurmuş ve halka açık toplu etkinlikleri yasaklamıştı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 16.10.2020
Son dakika haberleri | Fransa'da son 24 saatte 25 bin 86 Kovid-19 vakası tespit edildi
Sokağa çıkma yasağı başlıyor Ülkede Kovid-19 önlemleri kapsamında sokağa çıkmayı yasaklayan uygulama bu gece Paris ve çevresinde, Grenoble, Lille, Lyon, Aix-en-Provence, Marsilya, Rouen, Toulouse ve Montpellier kentlerinde bu gece yarısından itibaren yürürlüğe girecek.
Sokağa Çıkma Yasağı - 16.10.2020
Son dakika haberi! Sağlık Bakanı Koca, 8 ilin sağlık müdürleri ve saha koordinatörleriyle görüştü: (2)
Dünyadaki aşı gelişmeleri sürecine değinen Koca, şunları belirtti: "Bilim aşı konusunda önemli gelişmeler gösteriyor. Fakat görünen o ki aşı bulunana kadar dünyayı zor günler bekliyor. DSÖ Avrupa Bölge Direktörü Dr. Hans Kluge dün Avrupa'da ciddi önlemler alınmazsa ölüm oranlarının nisan ayına göre 5 kat artabileceğini söyledi. Avrupa'da 6 milyon olan vaka sayısı 10 gün içinde 7 milyona ulaştı. Günlük vefat sayısı binin üzerinde. Kovid-19, ölüm nedenleri arasında 5'inci sırada. DSÖ'nün endişesi boşa değil." "Avrupa'daki bu tablo ikinci dalga olarak nitelendirilmekte" Bakan Koca, dünya genelinde ülke ülke bakılınca umut kırıcı bir tablonun söz konusu olduğunu belirterek, Fransa'da 8 kentte gece sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini hatırlattı.
Sokağa Çıkma Yasağı - 16.10.2020
Fransa'da son 24 saatte 25 bin 86 yeni vaka
Öte yandan Fransa'da dün tespit edilen 30 bin 621 vaka ile salgının başladığı ilk günden bu yana en yüksek günlü vaka sayısı kayıtlara geçmişti. Ülkede yarından itibaren ise 4 hafta boyunca Paris ve 8 büyük kentte yerel saatle 21.00-06.00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sokağa Çıkma Yasağı Haberleri | Sokağa Çıkma Yasağı Haber - Haberler - Sokağa Çıkma Yasağı haberleri, son dakika sokağa çıkma yasağı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Nijerya'da silahlı kişilerin bastığı iki cezaevinden 2 bine yakın mahkum kaçtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 03:12:47. #1.15#
title