RADYO VE TELEVİZYON ÜST KURULU HABERLERİ

Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu Haberleri

Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu haber, Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - Bugün
Haftanın tarihine bakış
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün isteğiyle "Türk Dili Tetkik Cemiyeti" adıyla 12 Temmuz 1932'de kurulan ve daha sonra "Türk Dil Kurumu" ismini alan cemiyet, "Birinci Türk Dil Kurultayı"nı 26 Eylül-5 Ekim 1932 tarihlerinde yaptı.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - Dün
RTÜK, Türkçeyi en doğru, güzel ve anlaşılır kullanan yayıncıları ödüllendirecek
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), "Yunus Emre ve Türkçe Yılı" kapsamında Türkçeyi en doğru kullanan yayıncılara ödül verecek.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 09.09.2021
RTÜK Başkanı Şahin: "Türkiye'de yaptığımız her medya buluşmalarında şiddetin etkilerini dile getiriyoruz"
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki Azerbaycan Tıp Üniversitesi'nde düzenlenen 3.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 07.09.2021
RTÜK'ten kuşak programlarına yaptırım
RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), toplum ahlakına aykırı ve aile değerlerini hiçe sayan yayınların yapıldığı belirtilen kuşak programlarına yaptırımlar uygulandığını duyurdu.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 07.09.2021
CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, sosyal medyaya ilişkin düzenleme hazırlığı konusunda, "Bu tür yasalar, ihtiyaç varsa, bir siyasi partinin mutfağında hazırlanmaz. Muhalefetle oturulup konuşulur, özgürlükleri kısıtlamadan bunlar yapılabilir.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 05.09.2021
RTÜK "Önemli Olaylar Listesi"ni güncelliyor
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), kültür ve sporseverleri yakından ilgilendiren "Önemli Olaylar Listesi"ni yenileyecek.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 01.09.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ikinci çeyrekte elde edilen yüzde 21,7'lik büyüme oranına ilişkin, "Dünyada hiçbir devlet bunun dörtte ikisi, üçü kadar büyüyemiyor, sen nasıl böyle bir şey söyleyebiliyorsun?" dedi.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 25.08.2021
İYİ Parti'li Çıray'a yargıdan ret
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin hakkında suç duyurusunda bulunan İYİ Parti'li Aytun Çıray'ın başvurusunu reddetti.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 21.08.2021
Son dakika haberi... Selden etkilenen yayıncılara RTÜK'ten destek
Son dakika haberi: Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), sel felaketi nedeniyle Bartın, Kastamonu ve Sinop illerinde yayın yapan radyo ve televizyonların 'Üst Kurul Payı'nı 5 ay ertelediğini duyurdu.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 21.08.2021
Son dakika: Sel bölgesindeki yayıncıların RTÜK Payı ödeme süreleri 5 ay ertelendi
Son dakika haber... RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), sel felaketi nedeniyle Bartın, Kastamonu ve Sinop'ta yayın yapan medya hizmet sağlayıcı kuruluşların RTÜK Payı ödeme sürelerinin 5 ay ertelediğini duyurdu.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 20.08.2021
RTÜK'ten "AB'den 3,6 milyon avro fon alınacak" haberlerine ilişkin açıklama Açıklaması
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), "AB'den 3,6 milyon avro fon alınacağı" iddialarına ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığını, bahse konu projenin de AB'nin karşılanmaz talepleri sebebiyle bir süre önce askıya alındığını bildirdi.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 20.08.2021
RTÜK'ten 'fon' açıklaması
RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığı'nca "Avrupa Birliği (AB) gibi meşruiyeti belli olan bir uluslararası örgütün fonları ile belirli amaçlara hizmet eden dış menşeili çeşitli kuruluşların diğer ülkelerin iç politikalarını dizayn etme çabasıyla o ülkedeki bazı medya organlarına...
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 13.08.2021
RTÜK'ten yangın bölgelerindeki yerel yayıncılara destek
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Adana, Antalya, Mersin, Muğla ve Osmaniye'de yangınlar dolayısıyla mağdur olan yerel yayıncı kuruluşların RTÜK payı ödemelerini 3 ay erteledi.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 12.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Herkes şunu bilsin ki Türkiye yol geçen hanı değildir.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 11.08.2021
RTÜK yayın ilkelerini ihlal eden televizyon kanallarına yaptırım uyguladı
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 6112 sayılı yasada geçen yayın ilkelerini ihlal eden televizyonlara yaptırım uyguladı.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 06.08.2021
CHP'li Çakırözer: "Halk TV canlı yayınında gazetecileri, milletvekillerini hedef alan bir saldırı yaşandı"
Utku Çakırözer, Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun (RTÜK) yangınlarla ilgili medya kuruluşlarına mektup göndermesinin yanlış bulduğunu söyleyerek, "RTÜK'ün medya kuruluşlarına yangınla ilgili haberleri sınırlamaları aksi halde en ağır cezaların verileceği yönündeki mektubu, açıkça bir sansürdür, tehdittir.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 06.08.2021
RTÜK'ten gazetecilere saldırıya tepki
Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Antalya ve Muğla'da gazetecilere yapılan saldırıya tepki gösterdi.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 06.08.2021
RTÜK Başkanı Şahin: "Bazılarının yaptığı gibi bizim için medyanın ötekileştirilmesi asla söz konusu değildir"
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Şahin, Halk TV'ye yapılan saldırıyı kınadı.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 04.08.2021
Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Budak: "Yangınlarla mücadelede milletimizin ve devletimizin tüm unsurlarının verdiği çabayı takdir ediyoruz"
Bu itibarla iş kolumuzdaki kurumlardan birisi olan Radyo ve Televizyon Üst Kuruluna yapılan eleştirilerin haksız olduğunu düşünüyor, kriz zamanlarında görevini bilinçle yapan ve karakter gösteren Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin'i ve RTÜK çalışanlarını tebrik ediyor, yanlarında olduğumuzu kamuoyuna duyuruyoruz.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 03.08.2021
RTÜK'ten yayıncı kuruluşlara gönderilen mesaja ilişkin açıklama Açıklaması
Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK), bugün yayıncı kuruluşlara iletilen mesajın yayıncı kurumların tepe yöneticilerine "kişiye özel" gönderildiği, mesajın, diyalog çabasının bir parçası olarak gizli ve saklı olmayan ilgili kanun maddelerinin ve yayıncılık etik ilkelerinin hatırlatması...
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 03.08.2021
RTÜK: "RTÜK'ün medya kuruluşlarını uyarması kadar doğal bir şey yoktur"
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından yapılan açıklamada, RTÜK'ün medya kuruluşlarını, tarafların imza altına aldığı "Yayıncılık Etik İlkeleri" çerçevesinde uyarması kadar doğal bir şeyin olmadığı kaydedildi.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 03.08.2021
RTÜK'ten 'yayıncılık etik ilkeleri' hatırlatması
RADYO ve Televizyon Üst Kurulu'nca (RTÜK), "RTÜK'ün medya kuruluşlarını, tarafların imza altına aldığı 'Yayıncılık Etik İlkeleri' çerçevesinde uyarması kadar doğal bir şey yoktur.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 29.07.2021
RTÜK'ten 'yangın yayınları'na ilişkin açıklama
RTÜK'ten 'yangın yayınları'na ilişkin açıklamaRADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), orman yangınlarına ilişkin yayınlarda halkı olumsuzluğa yönlendirebilecek içeriklerin ortaya konulduğunu bildirdi.
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu - 28.07.2021
RTÜK'te başkan vekilliğine Orhan Karadaş seçildi
Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun (RTÜK) haftalık olağan toplantısında, boşalan başkan vekilliği görevine Orhan Karadaş seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu Haberleri | Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu Haber - Haberler - Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu haberleri, son dakika radyo ve televizyon üst kurulu haber ve gelişmeleri burada. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 11:39:42. #1.14#

title