ÖZLEM ZENGİN HABERLERİ

ÖZLEM ZENGİN HABERLERİ

Özlem Zengin haber, Özlem Zengin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özlem Zengin

Özlem Zengin

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969 - ...

Özlem Zengin Kimdir ?

1969 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1990 yılında mezun oldu. Mezuniyetinden sonra bir süre Amerika’da yaşadı. Türkiye’ ye döndükten sonra bir yıl öğretmenlik yaptı. 1998-2001 yılları arasında Kanal 7’ de yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “HAYATIN İÇİNDEN” adlı televizyon programını hazırladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özlem Zengin - 25.11.2020
AK Parti'li Zengin: Kadına şiddeti, rakamlar üzerinden konuşmaktan vazgeçelim -1
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kadına şiddet ile mücadele konusunda, "Sadece rakamlar üzerinden konuşmak az ama rakamlardaki gelişmeyi de görmemiz lazım. Bu konuyu rakamlar üzerinden konuşmaktan vazgeçelim. Rakamlar bize fikir veriyor kadına karşı şiddete karşı.
Özlem Zengin - 25.11.2020
AK Partili Zengin: "Hayatını kaybeden kadınların sayısında yüzde 24 geriye gidiş var"
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Kadınlara, başına bir iş geldiğinde nereye gideceğini anlatmamız lazım. Görüyorum çok vahim hikayeler, hayatlar var fakat adını bilmediğimiz, hayatları kurtulan kadınlar da var." dedi.
Özlem Zengin - 25.11.2020
TBMM Genel Kurulu
"Önce eğitim" AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Alparslan Türkeş'i doğumunun yıl dönümünde rahmetle yad ettiğini söyledi.
Özlem Zengin - 24.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Bülbül, Alaattin Çakıcı'nın 20 yıl cezaevinde kalan biri olduğunu hatırlatarak, şöyle konuştu: "Neticede biz kendisinin suç işlememiş, herhangi bir şekilde suça bulaşmamış olduğunu ifade etmedik. Genel Başkanımızın da ifade ettiği şey şudur; mafya başka bir tanımlamadır. Bunu kabul etmek mümkün değil. Alaattin Çakıcı vatanına milletine bağlıdır. Terör örgütüyle beraber olmayı kendilerine layık görenler, terör örgütünün siyasi uzantısı olarak hareket edenlerin kalkıp bize bu noktada laf söylemeye hakkı yoktur. Vatanına milletine ihanet etmeyen biridir, suç işlemişse suçunun cezasını çekmiştir. Bununla karşılaştırmalı olarak Demirtaş üzerinden bir değerlendirme yapmayı da asla kabul etmiyoruz. Selahattin Demirtaş'la kendisinin bir araya gelmesi mümkün değildir." "Siz Kürt vatandaşlarımızın hamisi misiniz?" AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, tarihi belgelerden bahsedildiğini dile getirerek, "Misakımilli, Erzurum, Sivas ve Amasya Kongresi'yle ilgili olan belgelere bakılsın.
Özlem Zengin - 24.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Bu ülkede kadın cinayetlerini savunabilecek bir insan olmadığını düşünüyorum.
Özlem Zengin - 24.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Pandemi sürecinde yaşananlara baktığımızda öğretmenlerimizin hayatımızda ne kadar büyük bir yer kapladıklarını görmüş oluyoruz.
Özlem Zengin - 20.11.2020
Son dakika haberi: AK Parti Grup Başkanvekili Zengin'den Bakan Varank'a ziyaret
Son dakika haberi: AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret ettiği bildirildi.
Özlem Zengin - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu
"Her şeyin bir sınırı var" AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Beştaş'a tepki göstererek, darbe girişimi sırasında ülkenin meşru cumhurbaşkanının, "Ey halkım, sokağa çıkın, darbe var.
Özlem Zengin - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Sadece doğrudan destek bu sene 23 milyar TL. Bu yıl bu desteklerde bütün bakanlıklarda birinci sırayı Tarım Bakanlığı oluşturuyor.
Özlem Zengin - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Dünya Gazeteciler Günü' kutlandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş başkanlığında toplandı. Siyasi parti grubu temsilcileri söz alarak, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı. AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Gelinen noktada, gazetecilik yapmak elbette ki şeklen değişmiş durumda.
Özlem Zengin - 20.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Markar Esayan ile beraber siyaset yaptıkları için kendilerini şanslı addettiklerini söyledi.
Özlem Zengin - 13.9.2020
Kadın kooperatifleri Tokat'ın ürünlerini sanal ortama taşıyacak
Tokat Valiliği öncülüğünde başlatılan 'Kadının Gücü Tokat'ın Gücü' projesinin tanıtımı Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle yapıldı. 14 kadın kooperatifini Tokat Kadın Kooperatifleri çatısı altında bir araya getiren projenin tanıtım törenine Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile davetliler katıldı. Törende, OKA Tokat İl Koordinatörü Mehlika Dicle katılımcılara projeyle ilgili bilgi verdi. Kadın Kooperatifleri adına Emirseyit Kadın Kooperatifi Başkanı Gülşen Bekgöz, ardından Tokat Milletvekili Özlem Zengin konuşma yaptı.
Özlem Zengin - 13.9.2020
Tokat'ta "Kadının Gücü Tokat'ın Gücü" Projesi tanıtıldı
Programa katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin, yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile uzun zaman çalıştıklarına işaret etti.
Özlem Zengin - 24.7.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, MHP Grup başkanvekilleri Erkan Akçay ve Muhammed Levent Bülbül ile bazı AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi ile internet kullanıcılarının kişisel başvurularında veya kamu kurumlarının bildirimlerinde yaşanan zorlukların aşılması için sosyal ağ sağlayıcılarla muhataplık ilişkisi kurulması amaçlanıyor.
Özlem Zengin - 23.7.2020
'Sosyal medya' düzenlemesi, TBMM Adalet Komisyonu'nda görüşülmeye başlandı
TBMM Adalet Komisyonu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Başkanlığında, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifini görüşmek üzere toplandı. Komisyona sunum yapan ve teklifte imzası bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, sosyal medya düzenlemesinin, 2 yıllık süre zarfında kanun çalışmalarından en önemlilerinden birini gerçekleştirdiklerini söyledi.
Özlem Zengin - 23.7.2020
Sosyal medya düzenlemesi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, sosyal medyaya yönelik düzenlemeler içeren kanun teklifine ilişkin "Sadece bugüne dair değil, geleceğe dair de çok önemli bir düzenleme yaptığımız kanaatindeyim." dedi.
Özlem Zengin - 23.7.2020
Adalet Komisyonu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "En temel sıkıntı gündelik hayat içerisinde birey olarak sahip olduğumuz haklar bütünlüğünün hesap dünyasında görülemediğini görüyoruz" dedi.
Özlem Zengin - 23.7.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
Toplantıda, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, MHP Grup başkanvekilleri Erkan Akçay ve Muhammed Levent Bülbül ile bazı AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'da Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ele alınıyor.
Özlem Zengin - 22.7.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Ayasofya'da kılınacak ilk cuma namazına yönelik, "Davete icabet etmeyenlerin heyecanının neredeyse hiçe yakın olduğunu görüyorum.
Özlem Zengin - 22.7.2020
TBMM Genel Kurulunda AK Parti ile HDP milletvekilleri arasında tartışma
"Siz bunun sessiz ortaklarısınız" Aradan sonra söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Genel Kurulda uzun süreden beri özellikle HDP grubunun kadın milletvekillerinin, konuşmalarında, aleni olarak AK Parti'ye ve özellikle AK Parti'nin kadın milletvekillerine çok sert ve şedit ithamları olduğunu söyledi.
Özlem Zengin - 21.7.2020
TBMM Genel Kurulu'nda tartışma
HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Hukuk Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi görüşmelerinin 61. maddesi üzerine söz aldı. Kaya, HDP'den ihraç edilen Tuma Çelik ile ilgili olarak kendisinin en sert tepkiyi verdiğini belirterek, mağdurun ismini avukatının açıklamasını okurken duyduğunu ifade etti. Bunun üzerine AK Parti kadın milletvekilleri Kaya'ya itiraz etti. Kaya yerine oturduktan sonra da tartışma devam etti. TBMM Başkanvekili Haydar Akar oturuma beş dakika ara verdi. Arada da tartışma devam etti. TBMM Başkanvekili oturumu tekrar açtı ve sözü AK Parti Grup Başkanvekili özlem Zengin'e verdi.
Özlem Zengin - 21.7.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Özel'e, "Cevaptan kaçmıyoruz.
Özlem Zengin - 21.7.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kadına şiddete karşı cezaları artırdıklarını, yaptırımlar getirdiklerini belirterek, "Ancak tüm bunlara rağmen şiddeti önlemek için özel bir gayrete ihtiyaç var; birbirimize saldırmak yerine birlikte kafa yoralım." dedi.
Özlem Zengin - 21.7.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM'de (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifinin detaylarını, Meclis'te gazetecilerle paylaştı.
Özlem Zengin - 21.7.2020
Sosyal medya düzenlemesi TBMM'de
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, MHP Grup başkanvekilleri Erkan Akçay ve Muhammed Levent Bülbül ile bazı AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile internet kullanıcılarının kişisel başvurularında veya kamu kurumlarının bildirimlerinde yaşanan zorlukların aşılması için sosyal ağ sağlayıcılarla muhataplık ilişkisi kurulması amaçlanıyor.
Özlem Zengin - 21.7.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM'de (1)
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifinin detaylarını, Meclis'te gazetecilerle paylaştı.
Özlem Zengin - 21.7.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Zengin'den sosyal medya düzenlemesine ilişkin açıklama
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Eğer Türkiye'de temsilci bulundurma yükümlülüğünü yerine getirmezlerse, 5 aşamalı bir yaptırım süreci var. Kurum tarafından temsilci yükümlülüğü yerine getirilmezse 10 milyon lira idari para cezası verilecek.
Özlem Zengin - 21.7.2020
flaş//3
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin: Bu teklifle yeni bir sosyal ağ sağlayıcı tanımını getiriyoruz.
Özlem Zengin - 21.7.2020
flaş//2
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin: Bu teklifle Yeni bir sosyal ağ sağlayıcı tanımını getiriyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özlem Zengin Haberleri | Özlem Zengin Kimdir - Haberler - Özlem Zengin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özlem Zengin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | TBMM'den Fransa Senatosu'nun Yukarı Karabağ kararına kınama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 21:21:13. #1.14#
title