Mahrem Haberleri

Mahrem haber, Mahrem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahrem - 23.11.2020
Sahte sağlık raporlarıyla "Askeri öğrenci olamaz" raporu veren FETÖ'cü tabiplere dava
İddianamede, 19 askeri tabip şüpheli hakkında örgütsel iletişim yöntemi olan sabit ankesörlü hattan, mahrem imamlarıyla irtibat kurdukları ve FETÖ mensubu olduklarının tespit edildiği belirtildi.
Mahrem - 23.11.2020
Etkin pişmanlıktan faydalanan FETÖ sanığına 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası
Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "mahrem imamları" ile ankesörlü ve büfe telefonlarından periyodik ve ardışık arama sistemiyle haberleştiği iddiasıyla yargılanan eski astsubaya etkin pişmanlık hükümleri kapsamında 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi.
Mahrem - 21.11.2020
Şırnak'ta FETÖ operasyonu; 8 askere gözaltı
Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, FETÖ/PDY'nin mahrem imamları ve örgüt üyelerinin ankesörlü ve kontörlü büfe telefonlarından periyodik ve ardışık arama sistemiyle haberleştikleri tespit edildi.
Mahrem - 20.11.2020
Niğde merkezli 7 ildeki FETÖ operasyonu
Niğde merkezli 7 ilde, FETÖ'nün "emniyet mahrem yapılanmasına" yönelik operasyonda adliyeye sevk edilen 8 şüpheliden 5'i tutuklandı.
Mahrem - 20.11.2020
Son dakika: Sakarya merkezli FETÖ/PDY operasyonunda yakalanan 4 zanlı adli kontrolle salıverildi
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının örgütün mahrem askeri yapılanmasına yönelik soruşturması kapsamında düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 4 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Mahrem - 20.11.2020
Son dakika haber: Konya merkezli 12 ilde FETÖ/PDY operasyonu: 13 gözaltı
Bir son dakika haberine göre Konya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, FETÖ/PDY'nin askeri mahrem yapılanması içinde faaliyet gösterdikleri tespit edilen 9 muvazzaf asker olmak üzere toplam 13 şüpheli gözaltına alındı.
Mahrem - 20.11.2020
Konya merkezli 12 ilde FETÖ'nün TSK kripto yapılanmasına operasyon
Konya merkezli 12 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "askeri mahrem yapılanması"na yönelik operasyonda aralarında muvazzafların da bulunduğu 13 zanlı gözaltına alındı.
Mahrem - 20.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, emniyetin mahrem yapılanmasında yer alan meslekten ihraç 25 eski emniyet mensubu hakkında gözaltı kararı verildi.
Mahrem - 20.11.2020
Genelkurmay İstihbarat Başkanının eski emir astsubayı mahrem imamlarca defalarca aranmış
Malatya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan ve Genelkurmay İstihbarat Başkanı Tümgeneral Ali Serin'in Hava Kuvvetleri Komutanlığında görevliyken emir astsubaylığını yapan eski astsubay...
Mahrem - 19.11.2020
Son dakika haberi... Niğde merkezli 7 ildeki FETÖ operasyonu
Son dakika haberine göre Niğde merkezli 7 ilde, FETÖ'nün "emniyet mahrem yapılanması"na yönelik operasyonda adliyeye sevk edilen 7 zanlıdan 2'si tutuklandı.
Mahrem - 19.11.2020
Kırşehir'de FETÖ sanığı 4 eski astsubaya hapis cezası
Operasyon Kırşehir merkezli 12 ilde FETÖ/PDY'ye yönelik "periyodik ve ardışık arama" operasyonda, örgütün sorumlu mahrem imamlarıyla irtibatlı oldukları, ankesörlü telefonlarla periyodik ve ardışık arama yöntemiyle haberleştikleri öne sürülen, aralarında muvazzafların da bulunduğu 11 şüpheli yakalanmıştı.
Mahrem - 18.11.2020
Son dakika haberleri! Niğde merkezli 7 ildeki FETÖ operasyonu
Son dakika gelişmesine göre Niğde merkezli 7 ilde, FETÖ'nün "emniyet mahrem yapılanmasına" yönelik operasyonda adliyeye sevk edilen 9 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Mahrem - 18.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Sağlık hizmetlerine erişimin kolaylaştırılmasının kişi başı hekime müracaat sayısını 3 kata yakın artırdığına dikkati çeken Fahrettin Koca, şöyle konuştu: "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hedefimiz aile hekimliği uygulamasını güçlendirerek, ikinci ve üçüncü basamağa gereksiz başvuru sayısını azaltmaktır. Hastanelerimizde büyük oranda koğuş tipi odalardan, hasta mahremiyetinin daha korunaklı olduğu tek ve iki kişilik, tuvalet ve banyosu bulunan nitelikli odalara geçtik.
Mahrem - 18.11.2020
FETÖ'nün jandarma yapılanması soruşturmasında 21 tutuklama
ANKARA'da, FETÖ/PDY'nin Jandarma Genel Komutanlığı mahrem yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 70 şüpheliden 21'i tutuklandı.
Mahrem - 18.11.2020
FETÖ'nün 48 mahrem imamı itirafçı oldu
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Jandarma Genel Komutanlığı mahrem yapılanmasına yönelik operasyonda gözaltına alınan 70 kişiden 21'i tutuklanırken, 48 şüpheli itirafçı olup etkin pişmanlık hükümlerinden yararlandı.
Mahrem - 18.11.2020
Son dakika gündem: FETÖ'nün Jandarma Genel Komutanlığı mahrem yapılanmasına yönelik operasyonda gözaltına alınan 70 kişiden 21'i tutuklanırken 48 şüpheli itirafçı oldu.
Son dakika gündem haberi: FETÖ'nün Jandarma Genel Komutanlığı mahrem yapılanmasına yönelik operasyonda gözaltına alınan 70 kişiden 21'i tutuklanırken 48 şüpheli itirafçı oldu.
Mahrem - 17.11.2020
Sakarya merkezli FETÖ/PDY operasyonunda 4 şüpheli yakalandı
Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün mahrem askeri yapılanmasına yönelik operasyon gerçekleştirildi.
Mahrem - 17.11.2020
Gaziantep'te FETÖ sanığı eski astsubaya 6 yıl 3 ay hapis cezası
Duruşma savcısı, sanığın ankesörlü telefonlarla arandığı ve "mahrem imamlarla" örgütsel görüşmelere katıldığını belirterek cezalandırılmasını talep etti.
Mahrem - 17.11.2020
7 ilde FETÖ operasyonu: 25 gözaltı
Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, emniyetin 'mahrem yapılanması'nda faaliyet gösteren ve meslekten ihraç edilen 25 eski emniyet mensubu hakkında gözaltı kararı verildi.
Mahrem - 17.11.2020
Niğde merkezli 7 ilde FETÖ operasyonu: 25 eski polis gözaltına alındı
Niğde Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, emniyet mahrem yapılanması içinde faaliyet gösteren ve meslekten ihraç edilen 25 emniyet mensubu hakkında gözaltı kararı verildi.
Mahrem - 17.11.2020
Niğde merkezli 7 ilde FETÖ operasyonu: 25 gözaltı
Niğde merkezli 7 ilde FETÖ'nün "emniyet mahrem yapılanmasına" yönelik operasyonda, meslekten ihraç edilen 25 şüpheli gözaltına alındı.
Mahrem - 17.11.2020
Niğde merkezli 7 ilde FETÖ'nün "emniyet mahrem yapılanmasına" yönelik operasyonda, meslekten ihraç edilen 25 şüpheli gözaltına alındı.
Niğde merkezli 7 ilde FETÖ'nün "emniyet mahrem yapılanmasına" yönelik operasyonda, meslekten ihraç edilen 25 şüpheli gözaltına alındı.
Mahrem - 17.11.2020
FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 23 şüpheliye gözaltı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca yürütülen FETÖ'nün TSK'deki askeri mahrem yapılanması içinde bulundukları ileri sürülen 54 şüpheli hakkında operasyon düzenlendi.
Mahrem - 17.11.2020
FETÖ'NÜN TSK YAPILANMASINA OPERASYON: 23 ŞÜPHELİYE GÖZALTI
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca yürütülen FETÖ'nün TSK'deki askeri mahrem yapılanması içinde bulundukları ileri sürülen 54 şüpheli hakkında operasyon düzenlendi.
Mahrem - 16.11.2020
Adana'daki FETÖ davasında 2 sanığa hapis cezası
Sanık F.C, FETÖ/PDY üyesi olmadığını savunarak, "Hakkımdaki suçlamaları kabul etmiyorum. Dosya kapsamındaki tanık beyanlarını reddediyorum. Örgütün mahrem yapılanmasıyla bir bağlantım yoktur.
Mahrem - 16.11.2020
Son dakika! Gaziantep'te FETÖ sanığı eski astsubaya 6 yıl 3 ay hapis cezası
Duruşma savcısı, sanığın örgütte "mahrem abi"nin altında faaliyet yürüttüğünü belirterek cezalandırılmasını istedi.
Mahrem - 15.11.2020
Son dakika haberi! Edirne merkezli FETÖ operasyonunda 2 tutuklama
Edinilen son dakika gelişmesine göre EDİRNE Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, FETÖ/PDY'nin 'mahrem avukat ve hakimleri ile çalışma evleri' ve 'GATA'daki mahrem yapılanması'na yönelik soruşturmasında gözaltına alınanan 22 şüpheliden 2'si tutuklandı.
Mahrem - 15.11.2020
Son dakika haberi! Edirne merkezli 16 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 22 kişiden 2'si tutuklandı
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığınca örgütün mahrem yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Edirne Merkezli 16 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 22 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamladı.
Mahrem - 13.11.2020
Hücre evinde yakalanan FETÖ'nün emniyet "mahrem imamları" tutuklandı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) emniyet mahrem yapılanmasından sorumlu olduğu belirlenen ve örgütün hücre evinde geçen günlerde yakalanan 3 "mahrem imam" tutuklandı.
Mahrem - 13.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Fatih Şağban, olayın hukukçu FETÖ'cüler tarafından abartıldığını ifade ederek, "Cemaate ait nezih evde kalmak, cemaatin nüfusundan faydalanmak, kanunsuz zenginleşmek için kızını bize teklif ederek 'Efendim bu kızı sana verelim' demiştir. 'Yaşı ufak, olmaz' desem de 'Ben ve Çorum'daki arkadaşlar da rüyamızda genç bir kız nikah kıydığını gördük' diyerek kızını ima ettiler.  'Y. kendisini mehdinin hanımı olarak görüyor' demişlerdir. Belki de delil toplamak için böyle konuştular, ancak ısrarlara rağmen ben başımdan savdım. Olay başlangıcında bunları tümden savmam gerekiyordu. Ancak bir yandan devam eden iş sözleşmesi ve pandemi nedeni ile aileyi gönderemedik. Kurban Bayramı'nda iyi bir şekilde ayrıldık. Bu işleri FETÖ'cü mahrem damat ile düzenlemişlerdir.
Mahrem - 13.11.2020
Adana'da "avantajlı kodlama" sanığı eski astsubayın yargılanmasına devam edildi
Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "avantajlı kodlama" adı verilen yöntemle şifrelenmiş aday numarasıyla askeri okullara sızdırdığı kişiler arasında yer aldığı ve örgütün "mahrem imamları" tarafından ardışık arandığı iddia edilen tutuklu eski astsubayın yargılanmasına devam edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mahrem Haberleri | Mahrem Haber - Haberler - Mahrem haberleri, son dakika mahrem haber ve gelişmeleri burada. Sahte sağlık raporlarıyla Askeri öğrenci olamaz raporu veren FETÖ'cü tabiplere dava.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 09:35:33. #1.14#
title