LÜTFÜ SAVAŞ HABERLERİ

Lütfü Savaş haber, Lütfü Savaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lütfü Savaş

Lütfü Savaş

Doğum Yeri Hatay / Türkiye
Doğum Tarihi 23.3.1965

Lütfü Savaş Kimdir ?

Lütfü Savaş, 23 Mart 1965 tarihinde Antakya'da doğan Doç. Dr. Lütfü Savaş, çocukluk ve gençlik yıllarını Antakya'nın Havuzlar Mahallesi'nde geçirdi. 1990 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Türkiye'nin çeşitli illerinde doktorluk görevinde bulundu. Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin kuruluşunda görev aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Lütfü Savaş - 14.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 14 Eylül 2021, 11: 03 Hatay Akademik Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu(HAMOK) 10 Aralık'ta dünyaya kapılarını açacak olan EXPO 2021 Hatay'ın Antakya-Defne bölgesindeki alanını ziyaret etti. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ziyarette HAMOK yöneticilerine eşlik etti.
Lütfü Savaş - 12.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 12 Eylül 2021, 10: 29 10 Aralık'ta "Medeniyetler Bahçesi" temasıyla tüm dünyaya merhaba diyecek EXPO 2021 Hatay, kapılarını muhteşem bir konserle açtı. Binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayacak olan alanlarda hazırlıklar devam ederken EXPO alanlarındaki ilk etkinlik Antakya Medeniyetler Korosu'nun konseriyle gerçekleşti. Tüm dünya tarafından beğenilen ve saygı gören bu değerli koro, eşsiz eserlerini bu kez EXPO'nun Antakya-Defne bölgesindeki alanında seslendirdi. 1. Hatay İç Hastalıkları Günleri çerçevesinde EXPO Amfi Tiyatro'da düzenlenen konsere onlarca doktor ve yüzlerce vatandaş katıldı. Koro şefi Yılmaz Özfırat'ın anlattığı hikayeler ve koro üyelerinin söylediği ezgiler, dünya barışına katkı sağlaması için de yapılan EXPO'nun amacıyla bire bir örtüşmesi vatandaşlardan büyük alkış aldı. Konserin düzenlenmesinde büyük pay sahibi olan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Halk Sağlığı Öğretim Üyesi ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın eşi Prof.
Lütfü Savaş - 10.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 10 Eylül 2021, 22: 19 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu.
Lütfü Savaş - 07.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 07 Eylül 2021, 13: 18 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, TRT Çukurova Radyosu'nun canlı yayın konuğu oldu.
Lütfü Savaş - 05.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 05 Eylül 2021, 14: 30Antakya Köprübaşı Esnafı ve Künefeciler Derneği(KÖPRÜ-DER) üyeleri, EXPO 2021 Hatay'ın Antakya-Defne bölgesindeki alanını ziyaret etti. EXPO 2021 Hatay Genel Sekreteri İhsan Çakar ve HBB yöneticilerinin eşlik ettiği ziyarette dernek üyeleri alanı ve devam eden çalışmaları yakından inceleme fırsatı buldu. İhsan Çakar, 220 dönümlük arazi üzerinde yapımı devam eden biyolojik göletten amfi tiyatroya, çocuk oyun alanlarından horto kültür alanlarına kadar gerçekleştirilen çalışmaları misafirlerine detaylarıyla anlattı"ÇOK MUTLU VE GURURLUYUZ"Alanı oldukça beğendiklerini ifade eden KÖPRÜ-DER Başkanı Mehmet Kürşat Bayraktar, " Biz bu zamana kadar buraları tanıma fırsatı bulamamıştık. Hatay'ımızın böyle hizmetlere çok ihtiyacı vardı. Yöneticilerimiz bizlere alanı tanıtınca EXPO bizim açımızdan daha fazla takdir topladı. Çiftçilerimizin de ihtiyaçlarını gidermek üzere yapılmış olduğunu görünce ayrıca mutlu olduk. Böyle güzel bir alanı Hatay'a kazandıran Lütfü Savaş'a çok teşekkür ederiz.
Lütfü Savaş - 04.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 04 Eylül 2021, 18: 45Hatay'ın turizmine ve tanıtımına katkı sağlayacak Hatay Deniz Otobüsü(HADO)'nun izin belgesi alındı. HBB Genel Sekreter Yardımcıları Metin Açık ve Bülent Ok ile Ulaşım Daire Başkanı Nuri Baycan, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğünden HBB şirketi olan Hatay Ulaşım ve Turizm A. Ş. adına aldığı Kıyı Tesisi İşletme İzin Belgesi'ni Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a sundu.
Lütfü Savaş - 04.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 04 Eylül 2021, 12: 13 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay'ın 15 ilçesinde gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.
Lütfü Savaş - 02.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 02 Eylül 2021, 19: 53 Bu sene ilk kez Süper Lig'de mücadele edecek olan Hatayspor Hentbol Takımı için tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Geçen sezonlarda Hatay Büyükşehir Belediyespor bünyesinde alt liglerde mücadele eden ve yeni sezonda Hatayspor bünyesine katılan hentbol takımı oyuncuları, teknik ve idari kadrosu basın mensuplarıyla bir araya geldi. Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen organizasyona Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor Başkanı Nihat Tazearslan, Hatay Büyükşehir Belediyespor Başkanı Zekiye Barutçu Yiğitbaşı ile Hatayspor yönetim kurulu üyeleri de tam kadro katıldı.
Lütfü Savaş - 01.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 01 Eylül 2021, 16: 43 Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Zabıta Teşkilatının 195. Kuruluş yıl dönümü ve Zabıta Haftası dolayısıyla HBB Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret etti.
Lütfü Savaş - 01.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 01 Eylül 2021, 09: 19Hatay Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıl dönümü kutlamaları dolayısıyla anlamlı etkinliğe imza attı. UNESCO Hatay Gastronomi Evi'nde gerçekleşen etkinliğe Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın eşi Prof.
Lütfü Savaş - 29.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 29 Ağustos 2021, 17: 11 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
Lütfü Savaş - 28.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 28 Ağustos 2021, 11: 37 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, havacılıkta adını tüm dünyaya başarıyla duyuran ve Airbus(A-400M) uçak programını yöneten Hataylı Türk Mühendis Zeydan Öncü ile YouTube kanalının Doğruya Doğru programında bir araya geldi.
Lütfü Savaş - 28.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 28 Ağustos 2021, 11: 39 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Lütfü Savaş - 27.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 27 Ağustos 2021, 15: 18 Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yayılış gösteren ve nesli tehlike altında olan bitki türlerinin geleceğe ulaştırılması adına bir projeyi daha hayata geçiriyor. Bu amaç doğrultusunda bitki türlerinin güncel durumlarının belirlenmesi, koruma altına alınması ve nesillerinin devam etmesini hedefleyen HBB, proje kapsamında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Hatay Şube Müdürlüğü ile birlikte hareket ediyor. Projede, bitki biyoçeşitliliğini korumak için tohumlar toplanacak. Araziden toplanan tohumlar Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünün gen bankasına teslim edilecek. Çalışmanın bir diğer ayağında ise tohumlar sera ortamında çimlendirilip bitkiler yetiştirilecek. HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş proje ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Lütfü Savaş - 24.08.2021
Hatay'da Akdeniz mahallesi asfaltlanıyor
Akdeniz Mahalle Muhtarı Murat Sertel, Hatay'a gerçekleştirdiği hizmetlerden ve beton asfalt çalışmalarından dolayı Lütfü Savaş'a teşekkür etti.
Lütfü Savaş - 23.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 23 Ağustos 2021, 15: 31Antalya Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, 10 Aralık'ta dünyaya kapılarını açacak olan EXPO 2021'in Antakya-Defne ve İskenderun-Arsuz bölgesindeki alanı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Durmuş Ali Aslan, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Dr. Çiğdem Hacıoğlu, Yeşil Alanlar Bakım ve Onarım Şube Müdürü Sertaç Gökhan ve Peyzaj Mimarı Ufuk Sarımehmetoğlu katıldı. Amfi tiyatrodan biyolojik gölete, kültür sanat sokağından arkeoparka kadar tüm alanları misafirlere anlatan EXPO yöneticileri, her iki alanda da dev organizasyona çok sayıda ülke ve şehrin katılacağını söyledi. ASLAN: HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE VE BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZEXPO alanındaki gezide düşüncelerini paylaşan Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Durmuş Ali Aslan, " Antalya olarak geçtiğimiz haftalarda çok ağır travma ve afet geçirdik. Bu travma ve afette bizim yanımızda yer alan Hatay Büyükşehir Belediyesine ve başkanımıza çok teşekkür ederiz. Buraya hem Muhittin Başkanımızın teşekkürünü sunmak hem de Hatay'da düzenlenecek olan EXPO 2021 peyzaj fuarında Antalya'mızı nasıl en güzel şekilde temsil edebiliriz ve Hatay Büyükşehir Belediyesine nasıl katkı sağlarız onları görüşmek için geldik. Bizleri çok güzel ağırladılar ve sunum yaptılar. Kafamızdaki soru işaretleri kalmadı" açıklamalarında bulundu. "BURASI SADECE BİR FUAR ALANI DEĞİL BİR YAŞAM ALANI OLARAK TESİS EDİLMİŞ"Aslan konuşmasının devamında şu sözleri söyledi: Burası sadece bir fuar alanı olarak değil bir yaşam alanı olarak tesis edilmiş. Biz de bu yaşam alanı içerisinde sürekli olarak çok uzun vadede Antalya'mızın varlığını göstermek istiyoruz. Antalya doğal ve tarihi güzellikleri ile Türkiye'nin bir marka değeridir. Burada en güçlü şekilde yer almamız gerekiyor. EXPO alanını yerinde görerek yetkililerden bilgi almaktan dolayı mutlu olduk" dedi. HACIOĞLU: EXPO ALANINA HAYRAN KALDIKEXPO alanını gezdikten sonra hayran kaldığını ifade eden Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Dr. Çiğdem Hacıoğlu, " Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek, Lütfü Savaş ile yaptığı bütün görüşmeler neticesinde burada olarak son derece destek vermeyi hedefliyor.
Lütfü Savaş - 14.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 14 Ağustos 2021, 10: 48Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Batı Karadeniz'de yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı mesajı yayımladı.
Lütfü Savaş - 14.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 14 Ağustos 2021, 10: 49Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Belen'de, hizmette çözüm ortağı olarak gördüğü mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Lütfü Savaş - 11.08.2021
Lütfü Savaş: "Boupendza için 2 ciddi kulüp var. Biri Avrupa, diğeri Orta Doğu'dan"
Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, Boupendza için 2 ciddi kulübün bulunduğunu söyledi.
Lütfü Savaş - 10.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 10 Ağustos 2021, 16: 07 Bazı temaslarda bulunmak üzere Hatay'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı ziyaret etti.
Lütfü Savaş - 09.08.2021
Kanadalı Arkeologdan Başkan Savaş'a ziyaret
Toronto Üniversitesi Yakın ve Uzak Doğu Medeniyetleri Bölümü Başkanı Prof. Dr. Timothy Harrison, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Lütfü Savaş - 09.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 09 Ağustos 2021, 12: 02 Toronto Üniversitesi Yakın ve Uzak Doğu Medeniyetleri Bölümü Başkanı Prof. Dr. Timothy Harrison, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Lütfü Savaş - 07.08.2021
Hatayspor Kulübünde yeni sezon öncesi görev dağılımı yapıldı
Kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun onursal başkan Lütfü Savaş başkanlığında İskenderun'da toplandığı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lütfü Savaş Haberleri | Lütfü Savaş Kimdir - Haberler - Lütfü Savaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lütfü Savaş kimdir, hayatı ve biyografisi. HABERLER | H.B.B..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 14:38:30. #1.16#

title