Kuzey İrlanda Haberleri

Kuzey İrlanda haber, Kuzey İrlanda son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuzey İrlanda - 08.01.2021
ABD'deki Kongre baskınının ardından Eğitim Bakanı DeVos istifa etti
ABD'de Donald Trump yanlılarının çarşamba günü Kongreyi basmasının ardından, Eğitim Bakanı Betsy DeVos istifasını sundu.
Kuzey İrlanda - 07.01.2021
Son dakika haberi... ABD'deki Kongre baskınının ardından kabineden ilk istifa eden Ulaştırma Bakanı Chao oldu
Son dakika gelişmesine göre ABD Ulaştırma Bakanı Elaine Chao, dün Kongreye yapılan baskının ardından istifa ettiğini duyurdu.
Kuzey İrlanda - 29.12.2020
AB ve Birleşik Krallık, yarın ticaret anlaşması imzalayacak
Avrupa Birliği (AB) ile Birleşik Krallık arasında Brexit sonrası dönemde ticari ilişkileri belirleyecek ticaret anlaşması yarın imzalanacak.
Kuzey İrlanda - 25.12.2020
AB'den 5 milyar avroluk Brexit fonu hazırlığı
Avrupa Birliği (AB), Brexit'in üye ülke ekonomilerine olumsuz etkilerine karşı kullanılmak üzere, 5 milyar avroluk fon kurulmasını teklif etti.
Kuzey İrlanda - 24.12.2020
İskoçya, İngiltere ile AB arasında ticaret anlaşması sonrası bağımsızlık çağrısı yaptı
İskoçya Bölgesel Yönetimi Başbakanı Nicola Sturgeon, Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği (AB) arasında varılan ticaret anlaşmasının Brexit'le kendilerinden alınanı telafi edemeyeceğini belirterek bağımsızlık çağrısı yaptı.
Kuzey İrlanda - 24.12.2020
AB ve İngiltere gümrük vergisiz ticaret yapacak
Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere, yeni anlaşma ile gümrük vergisi ve kota olmadan ticareti sürdürecek.
Kuzey İrlanda - 24.12.2020
İngiltere Başbakanı Johnson, AB ile ticaret anlaşmasına varılmasıyla kontrolü geri aldıklarını söyledi
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Avrupa Birliği (AB) ile ticaret anlaşmasına varılmasıyla kontrolü geri aldıklarını bildirdi.
Kuzey İrlanda - 24.12.2020
AB ve İngiltere Brexit sonrası ticaret anlaşmasında uzlaştı
Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere, Brexit sonrası ticari ilişkileri belirleyecek anlaşma müzakerelerinde uzlaşı sağladı.
Kuzey İrlanda - 20.12.2020
Almanya, İngiltere ile uçuşları 31 Aralık'a kadar askıya aldı
Almanya, İngiltere'de Covid-19'un mutasyona uğramasının ardından gece yarısından itibaren 31 Aralık'a kadar İngiltere ile olan uçuşların askıya alındığını duyurdu.
Kuzey İrlanda - 20.12.2020
Haftanın tarihine bakış
Türkiye'nin 58 yıllık yerli otomobil hayali gerçek oldu.
Kuzey İrlanda - 18.12.2020
AB, İngiltere'yi Brexit müzakerelerini saatler içinde tamamlamaya çağırdı
Avrupa Birliği (AB), İngiltere ile ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşmanın yıl başında yürürlüğe girebilmesi için müzakerelerin birkaç saat içinde tamamlanması gerektiğini bildirdi.
Kuzey İrlanda - 17.12.2020
AB'den İngiltere'ye balıkçılıkta uzlaşı çağrısı
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşma müzakerelerine ilişkin, "Özellikle balıkçılık konusunda büyük farklılıkların giderilmesi gerekiyor.
Kuzey İrlanda - 17.12.2020
Avrupa Parlamentosu, Brexit anlaşması için İngiltere'ye 3 gün mühlet verdi
Avrupa Parlamentosu (AP), Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere arasında ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşmanın yıl başına kadar onaylanması için müzakerecilerin 3 güne kadar uzlaşmaları gerektiğini bildirdi.
Kuzey İrlanda - 16.12.2020
AB'den İngiltere'ye "anlaşmanın yolu var" mesajı
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşma müzakereleri hakkında, "Mevcut durumda bir anlaşma olup olmayacağını söyleyemem ama anlaşmaya giden bir yol olduğunu söyleyebilirim. Bu yol çok dar olabilir ama hala var.
Kuzey İrlanda - 13.12.2020
İngiltere Başkanı Johnson, halktan anlaşmasız Brexit'e hazır olmasını istedi
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, İngiltere ve Avrupa Birliği'nin (AB) ticaret anlaşması müzakerelerinde bir uzlaşıya varamadığını belirterek, bu nedenle halkın 31 Aralık'ta anlaşmasız bir ayrılığa hazırlıklı olması gerektiğini söyledi.
Kuzey İrlanda - 13.12.2020
AB ve İngiltere Brexit müzakerelerini sürdürecek
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile yürütülen ticaret anlaşması müzakerelerine belirlenen süre dolmasına rağmen devam edileceğini söyledi.
Kuzey İrlanda - 12.12.2020
İngiliz donanmasına, Fransız balıkçıları gözaltına alma yetkisi verilecek
Anlaşmasız Brexit durumunda İngiliz donanmasına, yasa dışı şekilde İngiltere sularına giren Fransız ve diğer Avrupa Birliği (AB) balıkçılarını gözaltına alma yetkisi verileceği belirtildi.
Kuzey İrlanda - 11.12.2020
Almanya Dışişleri Bakanı Maas, Brexit konusunda anlaşmanın hala mümkün olduğuna inanıyor
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Avrupa Birliği (AB) ile İngiltere arasında Brexit konusunda devam eden müzakerelerde bir anlaşmaya varılmasının hala mümkün olduğunu söyledi.
Kuzey İrlanda - 11.12.2020
AB, İngiltere ile anlaşamama ihtimalini yüksek görüyor
Avrupa Birliği (AB), İngiltere ile yıl sonuna kadar ticaret anlaşması yapılamama ihtimalini, anlaşmaya varma ihtimalinden yüksek görüyor.
Kuzey İrlanda - 10.12.2020
İngiltere Başbakanı Johnson: AB'den anlaşmasız ayrılık, "artık güçlü bir olasılık"
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Avrupa Birliği'yle (AB) bir ticaret anlaşmasına varılamamasının "artık güçlü bir olasılık" olduğunu belirterek, ülkesinin anlaşmasız bir ayrılığa hazır olması gerektiğini söyledi.
Kuzey İrlanda - 10.12.2020
AB'den İngiltere'ye anlaşmasız ayrılık acil durum planı
Avrupa Birliği (AB), İngiltere ile yıl sonuna kadar ticaret anlaşması sağlanamaması durumuna karşı yeni acil durum planı hazırladı.
Kuzey İrlanda - 10.12.2020
AB ve İngiltere liderlerinin anlaşmazlıkları gideremediğini Brüksel de teyit etti
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ticaret ve gelecekteki ilişkileri şekillendirecek anlaşma müzakerelerinde uzlaşma sağlayamadı.
Kuzey İrlanda - 09.12.2020
Son Dakika | İngiltere Başbakanı Johnson, AB ile ticaret anlaşması müzakerelerinde bazı koşulları "kabul edilemez" olarak niteledi
Son dakika habere göre İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Avrupa Birliği (AB) ile yürütülen Brexit sonrası ticaret anlaşması müzakerelerindeki bazı koşulların "kabul edilemez" olduğunu belirtti.
Kuzey İrlanda - 08.12.2020
Son dakika: AB ve İngiltere liderleri Brüksel'de bir araya gelecek
Son dakika haber... Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ticaret ve gelecekteki ilişkileri şekillendirecek anlaşma müzakereleri için yarın Brüksel'de buluşacak.
Kuzey İrlanda - 08.12.2020
AB'den İngiltere'ye "ciddi müzakere" çağrısı
Almanya'nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Michael Roth, Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere arasında yapılan ticaret anlaşması müzakereleri konusunda, "Bu bir komedi değil. Trajedi de değil. Bunlar, insanlar ve gelecekteki ilişkiler hakkında çok ciddi müzakereler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuzey İrlanda Haberleri | Kuzey İrlanda Haber - Haberler - Kuzey İrlanda haberleri, son dakika kuzey irlanda haber ve gelişmeleri burada. Mutasyona uğrayan Kovid-19'un ortaya çıktığı İngiltere'de alarm verildi! Salgında en tehlikeli döneme giriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 03:37:55. #1.15#
title