Kuzey Amerika Haberleri

Kuzey Amerika haber, Kuzey Amerika son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuzey Amerika - Dün
NATO: Avrupa'nın savunması önemli ölçüde Türkiye gibi AB dışındaki ülkelerce sağlanıyor
Stoltenberg, "Tek başına Avrupa'ya da tek başına Kuzey Amerika'ya da inanmıyorum.
Kuzey Amerika - 05.03.2021
NATO: "Avrupa'yı, Türkiye, ABD ve İngiltere koruyor"
AB'nin NATO ve ABD için güçlü bir ortak olabilmek için özerkliklerini güçlendirmeleri gerektiğine dair ikna olmayan Stoltenberg, "NATO'yu zayıflatmaya, Avrupa ile Kuzey Amerika'yı bölmeye yönelik herhangi bir girişim, yalnızca NATO'yu zayıflatmakla kalmaz, Avrupa'yı da böler.
Kuzey Amerika - 04.03.2021
Son dakika haberleri... Dünya genelinde en az 840 gazeteci Kovid-19'dan öldü
Asya'da 17 ülkede 151, Avrupa'da 16 ülkede 147, Kuzey Amerika'da 2 ülkede 45 ve Afrika'da 15 ülkede 39 gazeteci virüs nedeniyle öldü.
Kuzey Amerika - 03.03.2021
NATO'dan "stratejik özerklik" hedefleyen AB'ye "stratejik dayanışma" önerisi
NATO ve AB'nin karşısında terör, siber saldırılar, Rusya ve Çin'in yükselişi gibi tehditler bulunduğunu vurgulayan Stoltenberg, Avrupa ile Kuzey Amerika arasındaki bağların güçlendirilmesi gerektiğini söyledi.
Kuzey Amerika - 02.03.2021
Şubat ayında en fazla ihracat otomotiv endüstrisinde gerçekleşti
Şubat ayında, Yakın ve Orta Doğu ülkelerine 2,75 milyar dolar, Afrika kıtasının tamamına 1,3 milyar dolar, Uzak Doğu ülkelerine 1,3 milyar dolar, Kuzey Amerika'ya ise 989 milyon dolarlık ihracat yapıldı 58 il ihracatını artırdı En çok ihracat gerçekleştiren ilk 5 il sırasıyla 6 milyar 125 milyon dolarla İstanbul, 1 milyar 274 milyon dolarla Kocaeli, 1 milyar 227 milyon dolarla Bursa, 884 milyon dolarla İzmir ve 749 milyon dolarla Gaziantep oldu.
Kuzey Amerika - 02.03.2021
TİM Başkanı Gülle, şubat ayı dış ticaret rakamlarının açıklandığı toplantıda konuştu Açıklaması
Gülle, diğer ülke gruplarında, Yakın ve Orta Doğu ülkelerine 2,75 milyar dolar, Afrika Kıtası'nın tamamına 1,57 milyar dolar, Uzak Doğu ülkelerine 1,3 milyar dolar, Kuzey Amerika'ya ise 989 milyon dolar ihracat gerçekleştirildiğini dile getirdi.
Kuzey Amerika - 28.02.2021
Haftanın tarihine bakış
2016- Dünyaca ünlü İslam alimi ve Kuzey Amerika Fıkıh Konseyi kurucusu Prof.
Kuzey Amerika - 25.02.2021
Petrol fiyatlarındaki son yükseliş tahminlerinin gerçekliği tartışılıyor
Dickson, petrol talebindeki ve aşılama çalışmalarındaki iyimser beklentileri desteklediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Aşı üretimi ve dağıtımında hızlanan ilerleme göz önüne alındığında, 2021 petrol talebinin günlük ortalama 95,5 milyon varil olmasını bekliyoruz. Avrupa ve Kuzey Amerika'da yıl sonuna kadar yüzde 50 aşılanma oranı öngörüyoruz.
Kuzey Amerika - 25.02.2021
Son dakika! Dorçe Prefabrik, dönüştürülebilir ve çevre dostu volumetrik modüler yapılar üretiyor
Orta Doğu ve Afrika, Kuzey Amerika (ABD, Meksika ve Kanada), Güney Amerika (Brezilya), Avrupa, (Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa, Türkiye), Asya Pasifik (Çin, Malezya, Japonya, Filipinler, Kore, Tayland, Hindistan, Endonezya ve Avustralya) bölgeleri prefabrik modüler çelik yapıların en yaygın kullanıldığı ülkeler konumunda.
Kuzey Amerika - 25.02.2021
ABD'de Kovid-19 salgını sırasında grip vakalarında büyük düşüş görüldü
Dünya genelinde düşüş var Bu arada ABD dışındaki ülkelerde de bu yıl grip vakalarında düşüş olduğu görülüyor. Kuzey Yarım Küre'de Kuzey Amerika dışında Avrupa ve Çin'de de düşüşler bildirildi.
Kuzey Amerika - 24.02.2021
Avrupa'nın en çok satan ticari aracı Fiat Ducato
Küresel başarı Ducato'nun yeni rekoru, Avrupa pazarındaki başarısının teyidi niteliğini taşıyor. Fiat Professional'ın pazardaki 40 yıllık temsilcisi aynı zamanda Rusya, Latin Amerika, Orta Doğu ve Avustralya'da da en çok tercih edilen araç olmayı sürdürüyor. Fiat Ducato, "Dünya Vanı" sıfatıyla Kuzey Amerika'da RAM ProMaster olmak üzere şu an için 80'in üzerinde ülkede satışa sunuluyor.
Kuzey Amerika - 19.02.2021
AB ve NATO'dan ABD'ye, Rusya ve Çin'e karşı birliktelik çağrısı
NATO ve Avrupa Birliği (AB), ABD'nin yeni yönetimiyle özellikle Rusya ve Çin'in yükselişi gibi uluslararası konularda transatlantik ilişkilerini kuvvetlendirme ve son birkaç yılda zayıflayan Avrupa-Kuzey Amerika bağını yeniden daha güçlü şekilde tesis etme çağrısında bulundu.
Kuzey Amerika - 15.02.2021
Cube Incubation girişimi Legna Medikal, aldığı yatırımla 1,86 milyon avro değerlemeye ulaştı
Ostomi operasyonlarından olan kolostomi ve ileostomi işlemleri sonrası pek çok hasta, boşaltım sistemindeki değişiklik sonrası ortaya çıkan sorunlarla birlikte geçici veya hayat boyu bu torbaları kullanmak zorunda kalıyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerine göre, dünyada yaklaşık 10 milyon hasta bu torbaları kullanıyor. Hastaların yüzde 50'si Asya kıtasında, yüzde 30'u Avrupa, yüzde 10'u Kuzey Amerika'da ve diğer yüzde 10'u farklı ülkelerde bulunuyor.
Kuzey Amerika - 11.02.2021
TürkTraktör, Türkiye'nin traktör ihracatının yüzde 86'sını gerçekleştirdi
2021'de kademeli olarak Türkiye'de yürürlüğe girecek olan Faz IIIB ve Faz IV emisyon standartları ile traktör ana çerçeve yönetmeliğine yönelik geçiş hazırlıklarını tamamladıklarını aktaran Özüner, "Avrupa ve Kuzey Amerika'da 2014 yılından bu yana kullanılan Faz IIIB ve Faz IV emisyon seviyesine sahip traktörlerimizi dünya çiftçileriyle buluşturuyorduk.
Kuzey Amerika - 10.02.2021
İsrail'in eski BM Daimi Temsilcisi, sosyal medyadan Biden'ı Netanyahu'yu aramaya çağırdı
Netanyahu, 8 Şubat'ta düzenlediği basın toplantısında, ABD Başkanı'nın kendisini henüz aramamasına ilişkin soruya, "Başkan Biden uygun gördüğü sıraya göre görüşmeler yapıyor. Kuzey Amerika ve ardından Avrupa ile başladı ve eminim ki sıra Orta Doğu'ya geldiğinde beni de arayacak.
Kuzey Amerika - 09.02.2021
Son Dakika | Dünyadaki her 5 ölümden 1'ine fosil yakıt kaynaklı hava kirliliği neden oldu
Buna göre, kömür ve dizel gibi fosil yakıtların kullanımından ortaya çıkan hava kirliliği, dünya çapında her 5 ölümden 1'inin sorumlusu oldu. Fosil yakıt kaynaklı hava kirliliğinin en yoğun olduğu Kuzey Amerika'nın doğusu, Avrupa ve Güneydoğu Asya en yüksek ölüm oranlara sahip bölgeler oldu.
Kuzey Amerika - 08.02.2021
Netanyahu, Biden'ın kendisini "sıra Ortadoğu'ya gelince" arayacağından emin olduğunu söyledi
Netanyahu, düzenlediği basın toplantısında Biden'ın henüz kendisini aramamasına ilişkin soruya, "Başkan Biden uygun gördüğü sıraya göre görüşmeler yapıyor. Kuzey Amerika ve ardından Avrupa ile başladı ve eminim ki sıra Orta Doğu'ya geldiğinde beni de arayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuzey Amerika Haberleri | Kuzey Amerika Haber - Haberler - Kuzey Amerika haberleri, son dakika kuzey amerika haber ve gelişmeleri burada. Dünyada önemli pozisyonlarda dikkat çeken kadınlar - YENİDEN.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 10:13:34. #1.15#
title