Kıyamet Haberleri

Kıyamet haber, Kıyamet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kıyamet - 2.12.2020
Alef dizisi Tivibu'da
Tenet'te zaman tersine dönüyor Sinemalardan hemen sonra yayınlanan filmlerin sıralandığı "Kırmızı Halı" klasöründe, 21 Aralık'ta çizgi dizi Scooby-Doo'nun beyazperde macerası "Scoob!" ekranlara gelecek. 22 Aralık'ta ise geçen haftalarda vizyona giren "Tenet" izleyiciyle buluşacak. Hollywood'un yönetmeni Christopher Nolan imzalı bu yapımda, zaman tersine döndürülüyor, kıyamet önlenmeye çalışılırken uluslararası bir casusluk operasyonu yaşanıyor.
Kıyamet - 27.11.2020
Suriye rejiminin kimyasal saldırılarına ilişkin Almanya'da suç duyurusunda bulunuldu
"İnsanlar üzerlerine böcek ilacı sıkılmış karıncalar gibi ölmüştü" Federal Savcılığa yapılan suç duyurusunda, tanık ifadelerinin bulunduğu aktarılan haberde, Doğu Guta'da bir hastanede çalışan 4 çocuk annesi Eman F. adlı hemşirenin Ağustos 2013'te gerçekleşen saldırıyla ilgili "Kıyamet günü gibiydi, insanlar sanki üzerlerine böcek ilacı sıkılmış karıncalar gibi ölmüştü.
Kıyamet - 24.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 2
İznik'te Roma dönemine ait mezar taşı keşfedildi   UNESCO'nun geçici miras listesinde bulunan Bursa'nın İznik ilçesinde, 8 insana ait kemiklerin bulunduğu 5'inci yüzyıla ait mezar odası keşfedildi. O dönemde yaşayan bir kadının, 48 yaşındaki eşi ve 14 yıl yaşındaki oğlu için yaptırdığı kayda geçirilen mezar taşında, "Kimsenin tabutu yok etmesine izin verilmemelidir. Kim onu yok ederse kıyamet günü Tanrı'ya hesap verecektirö ifadeleri yer aldı.
Kıyamet - 23.11.2020
HDP Grup Başkanvekili Beştaş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Reform söylemi samimi değil" Beştaş, iktidarın reform adı altında "aldatmacaya" imza attığını öne sürerek, şunları söyledi: "Ekonomiye ilişkin gelişmeler, kriz, kavga, içerdeki çöküş, çatışma yargıya, adalete, reforma bağlandı. Neden? Çünkü onlar da çok iyi biliyor ki bu meselenin kökeninde adaletsizlik var. İktidar reform söyleminde samimi değil. Milyonlar, sizin totaliter rejiminiz altında inim inim inlerken, sahte reform söylemlerinize hiç kimsenin inanmasını beklemeyin. Bunun sebebini biliyoruz. AKP ile ortağı arasında çöküşün kavgası olduğunu iyi biliyoruz. Bu bir reform kavgası değil, daha fazla hukuksuzluk, daha fazla baskı, daha fazla kendi iktidarlarının bekasını koruma kavgasıdır." Bazı partilerin anayasa çalışması yürüttüğüne yönelik tartışmaları hayretle izlediğini belirten Beştaş, "Neredeyse, HDP bu anayasa çalışmasında olursa kıyamet koparmış gibi bir yaklaşım var.
Kıyamet - 23.11.2020
Mehmet Baransu'ya 17 yıl 1 ay hapis cezası
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün "Adalet yerini bulsun gerekirse kıyamet kopsun" sözlerine atıf yapan Baransu, "Ben de şimdi sizin mahkemenizden adalet bekliyorum" dedi.
Kıyamet - 23.11.2020
Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Değerlendirme Toplantısı
"Biz niçin bu rakamları farklı bir şekilde verelim?" Rakamlar konusunda kendilerine itimat edilmediğini ve gazete haberlerinden toplanan rakamların karışıklığa neden olduğunu aktaran Soylu, şu değerlendirmelerde bulundu: "İdeolojik ve siyasi saiklerle sürekli olarak rakamlar konusunda bize itimat etmeyen, gazete küpürlerinden bunları toplayan bir anlayış söz konusu. Çırpınıyoruz, bir şiddet olmasın. Neredeyse bakanlıklarımızın önemli bir bölümü bu konuda seferberlik ilan etmiş durumda. Hepimiz üzerimize düşeni yapıyoruz. Her sabah bu konudaki rakamları alıyoruz. Ne noktadayız, nerede eksiğimiz var? Arkadaşlarımızın ihmalinin meydana geldiğini düşündüğümüz olaylarda neredeyse kıyameti koparıyoruz, 'Bu nasıl böyle olur' diye.
Kıyamet - 21.11.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan CHP'ye tepki
Yalçın, şunları kaydetti: "(Biz bu filmi daha önce de gördük) dedirten üslubuyla CHP, eli kanlı ülkücü katillerini fidan, devrim ve demokrasi kahramanı gösteren çarpık sol zihniyetin yeniden vücut bulmuş halidir. İşte bütün bu sebeplerden ötürü teröriste terörist, eşkıyaya eşkıya, haine hain diyemeyen CHP yönetimi, Türk milletinin gözbebeği olan ülkücülere ağzına geleni saymaktadır. CHP'nin yancıları da onun arkasında Kakadu papağanı gibi aynı teraneleri tekrarlamaktadır. Zillet ittifakı, adeta mezarlıkta ölüm ağıtları okuyan zulmet korosuna, kıyamete yolcu devşiren deccal bozuntularına benzemektedir.
Kıyamet - 20.11.2020
İstanbul Modern Sinema'nın "Almanya'dan Yepyeni Filmler" seçkisi 26 Kasım'da başlayacak
Schlingensief'in 1986 yapımı, Tilda Swinton, Udo Kier gibi oyuncuların doğaçlama yaptığı, kıyamet sonrası bir adada geçen ve dramatik fotoğraflarıyla dikkati çeken filmi "Egomani" ile Erik Schmitt'in ilk uzun metrajı "Cleo"de bir aile filmi olarak programda yer alacak.
Kıyamet - 19.11.2020
Azerbaycanlı profesör 28 yıllık işgalin sona ermesinin sevincini yaşıyor
"Güzel şeylerin olacağına inanıyorum" Azerbaycan tarihi açısından en önemli dönemlerden birinin yaşandığını ifade eden Rüstemli, şunları kaydetti: "Azerbaycan, Ermenistan'ın köyünü işgal etseydi kıyameti koparırlardı.
Kıyamet - 18.11.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün 'Mahkemeler adil karar versin ama kıyamet kopacaksa da kopsun.' sözünü çok anlamlı buluyoruz.
Kıyamet - 17.11.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Güzel bir laf, adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun" Devletin temelinde adaletin olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, 18 yılda milyonların zulme uğradığını öne sürdü.
Kıyamet - 12.11.2020
Ceza Hukukunda Alternatif Çözüm Yolları Sempozyumu
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun. Yargı konjonktüre, birilerinin dediğine bakmaz. Yargı dosyaya, vicdanına, hukuka, Anayasa'ya bakar. Bizim beklentimiz budur.
Kıyamet - 12.11.2020
Son dakika haberleri: Adalet Bakanı Gül: "Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun. Yargı konjonktüre, birilerinin dediğine bakmaz. Yargı dosyaya, vicdanına,...
Gelen son dakika haberine göre Adalet Bakanı Gül: "Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun. Yargı konjonktüre, birilerinin dediğine bakmaz. Yargı dosyaya, vicdanına, hukuka, Anayasa'ya bakar. Bizim beklentimiz budur.
Kıyamet - 11.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes Programı"nda konuştu: (1)
Hazreti Muhammed'in tabiatın korunmasını istediğini, ümmetine ağaç dikmeyi ve ekin ekmeyi tavsiye ettiğini hatırlatan Erdoğan, Hazreti Muhammed'in "Müslüman bir ağaç diker ve o ağaçtan insan, hayvan veya kuş istifade ederse bu kıyamet gününe kadar o kimse için sadaka olur.
Kıyamet - 11.11.2020
Son Dakika | "Geleceğe Nefes Dünyaya Nefes" kampanyası kapsamında Dışişleri Bakanlığı bahçesine fidan dikildi
"Bizler kıyamet kopsa dahi 'Elinizde bir fidan varsa onu dikin' diye emreden bir inancın mensuplarıyız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kıyamet Haberleri | Kıyamet Haber - Haberler - Kıyamet haberleri, son dakika kıyamet haber ve gelişmeleri burada. Başkan Sayan: Gündemi değiştirmek için gizli bilgiyi sızdırdılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 18:21:58. #1.14#
title