Kısa Film Haberleri

Kısa Film haber, Kısa Film son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kısa Film - 30.11.2021
"Sporla Doğayı Hisset" kısa film yarışması sonuçlandı
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu, Türkiye Gençlik Vakfı ile Öncü Gençlik ve Spor Kulübü iş birliğinde Türkiye'nin 81 ilinde düzenlenen "Sporla Doğayı Hisset" kısa film yarışması sonuçlandı.
Kısa Film - 29.11.2021
Siirtli Kadınlara 'En İyi Narkotik Polisi Anne' Eğitimi
Siirt İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Siirtli kadınlara 'En iyi narkotik polisi anne' konulu eğitim verdi. Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Siirtli 73 kadına kent merkezi Kooperatif Mahallesi Alpaslan Ortaokulu'nda narko rehber eğitimi verdi. Eğitime katılan annelere uyuşturucu kullanımının yaygınlaşması ve bununla ilgili alınabilecek önlemler anlatıldı. Eğitim kapsamındaki programda katılımcılara 'uyuma' projesi tanıtıldı, kısa film izletildi.
Kısa Film - 29.11.2021
"4. Uluslararası Kızılay Dostluk Film Festivali", 2 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak
Bu yıl dördüncü kez düzenlenen "Uluslararası Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali, 2-5 Aralık tarihleri arasında sinemaseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.
Kısa Film - 26.11.2021
TR / Bilkent Universitesi - 10. Bilkent Turizm Forumu, "Sürdürülebilir Turizm"
TR / Bilkent Universitesi - 10. Bilkent Turizm Forumu, "Sürdürülebilir Turizm" Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü tarafından organize edilen Bilkent Turizm Forumları'nın onuncusu bu sene 9 Aralık 2021 tarihinde çevrimiçi gerçekleştirilecektir. Uluslararası katılımla gerçekleştirilecek forumumuzda, simultane çeviri yapılacaktır. Geçtiğimiz yıl aynı tarihlerde "Pandemi Sonrası Turizm: Yeni Bir Gelecek" başlığı ile çevrimiçi gerçekleştirilen 9. Bilkent Turizm Forumu, farklı ülkelerden 496 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir. TC Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Özgül Özkan Yavuz tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başlayan forumumuz, Ankara Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Erkayıran, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü İnovasyon, Eğitim ve Yatırımlar Direktörü Sayın Natalia Bayona, Tayland Kırallığı Büyükelçisi Ekselansları Phantipha Tamsudha Ekarohit, üst düzey sektör temsilcileri, akademisyenler ve önemli konu uzmanları ile çok sayıda turizm paydaşlarını bir araya getirmiş, yapılan sunumlar ve panel tartışmalarıyla, yerel, ulusal ve uluslararası medyada geniş yer bulmuştur. 9. Bilkent Turizm Forumu'nun kısa filmini ve konuşmaları YouTube sayfamızdan https://www.
Kısa Film - 26.11.2021
Son dakika... Siirt'te kadınlara "En iyi narkotik polisi anne" eğitimi verildi
Programda "uyuma" projesi tanıtıldı, kısa film izletildi.
Kısa Film - 24.11.2021
Öğretmen ve öğrencilerin Aziz Sancar'ın eğitimine ilişkin kısa film ilgi gördü
Kayseri'de bir grup öğretmen ile öğrenci, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Nobel ödüllü Türk bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar'ın lise döneminden bir kesiti konu alan kısa film çekti.
Kısa Film - 24.11.2021
Bornova'dan kadına yönelik şiddete karşı bildiri
Tanıtım toplantısında ayrıca aile için şiddetin çarpıcı bir senaryo ile anlatıldığı; "Kapan" adlı kısa filmin gösterimi de yapıldı.
Kısa Film - 23.11.2021
Kadına yönelik şiddete farkındalık için 'Bir Dakika'
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında 'Bir Dakika!' adlı ödüllü kısa film yarışması düzenlenecek.
Kısa Film - 19.11.2021
7. Alemlere Rahmet Kısa Film Festivali seyirciyle buluşmaya hazır!
Bu yıl yedinci kez düzenlenecek olan Alemlere Rahmet Kısa Film Festivali seyircisini 22- 27 Kasım tarihleri arasında sinema salonlarında ağırlamaya hazırlanıyor
Kısa Film - 19.11.2021
7. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Festivali 22 Kasım'da başlayacak
Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu "7. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Festivali", seyircisini 22-27 Kasım'da sinema salonlarında ağırlamaya hazırlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kısa Film Haberleri | Kısa Film Haber - Haberler - Kısa Film haberleri, son dakika kısa film haber ve gelişmeleri burada. Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğrencimiz H. Atakan Yıldırım, Sporla Doğayı Hisset Kısa Film Yarışması'nda İkinci Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 01:47:18. #1.16#

title