Kısa Film Haberleri

Kısa Film haber, Kısa Film son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kısa Film - 30.10.2020
25. Boston Türk Kültür ve Sanat Festivali başladı
Festivalde 40'a yakın belgesel ve kısa film gösterilecek 29 Ekim-15 Aralık'ta yapılacak Boston Türk Kültür ve Sanat Festivali'nde "Anadolu'nun Renkleri" temalı programlar yer alacak.
Kısa Film - 29.10.2020
İstiklal Marşı'nın kabulünün 100'üncü yılı anısına kısa film yarışması
Sebilürreşad Derneği tarafından İstiklal Marşı'nın kabulünün 100'üncü yılı anısına "Uluslararası İstiklal Kısa Film Yarışması" düzenlendi.
Kısa Film - 22.10.2020
Birol Güven: "Artık seyirciyi önemsediğim mecburi hizmeti tamamladım"
Yapımcı, senarist ve yönetmen Birol Güven, Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi (SAÜ) tarafından bu yıl 6. düzenlenen "Uluslararası Sakarya Kısa Film Festivali"ne konuk oldu.
Kısa Film - 20.10.2020
Sinema destekleri için başvuru ve değerlendirme tarihleri açıklandı
Proje geliştirme desteği, animasyon film yapım desteği, kısa film yapım desteği, senaryo ve diyalog yazımı desteği için 9 Kasım 2020'ye kadar yapılacak başvurular Ocak 2021'de değerlendirilecek.
Kısa Film - 16.10.2020
"Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması"na rekor başvuru yapıldı
Yeşilayın Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması'nın yanı sıra üniversite öğrencilerine yönelik Kısa Film Yarışması ve uluslararası düzeyde yaptığı Karikatür Yarışması düzenlediğini de hatırlatan Dr.
Kısa Film - 15.10.2020
3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali Afiş Tasarım Yarışması sonuçlandı
Bu yıl Yunus Emre anısına düzenlenen 3. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivalinin Afiş Tasarım Yarışması sonuçlandı.
Kısa Film - 14.10.2020
Akbank Sanat'tan ödüllü kısa film senaryo yarışması
17. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenen Akbank Kısa Film Forum'da, yapım desteği ödüllü kısa film senaryo yarışması gerçekleştirilecek.
Kısa Film - 14.10.2020
Son dakika haber | Meslek liselerini yenileyen SEUP projesinin bilgilendirme toplantısı yapıldı
Koro çalışmaları, müzik enstrüman grupları, perküsyon ve ritim grupları, müzik çalışmaları ile projeyi renklendiriyor. Ayrıca, yemek yapma, belgesel ve kısa film, kariyer günleri, iş yeri ve alan ziyaretleri, uçurtma tasarlama ve şenlik, ahşap oyuncak tasarımı, okul bahçesi tasarım ve güzelleştirme ve hobi bahçesi gibi etkinlikler düzenleniyor.
Kısa Film - 14.10.2020
"TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2020"nin jürisi açıklandı
"TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2020"de jüri üyesi olarak yer alacak isimler şu şekilde: Radyo Yayıncılığı-Radyo Programı kategorisinde Acar Acartürk, Can Doğan, Füsun Alkan (Gönül Dostu Füsun), Geveze, Tülay Tüzün, Talha Bora Öge, Radyo Yayıncılığı-Radyo Drama kategorisinde Ahmet Akçakaya, Ali Düşenkalkar, Lütfi Kılınç, Mazlum Kiper, Onur Erbilen, Servet Pandur, Radyo Yayıncılığı-Radyo Belgeseli kategorisinde Ahmet Yeşiltepe, Cengiz Tünay, Esin Yolçınar, Harun Yöndem, Merdan Güven, Özay Şendir, Televizyon Yayıncılığı-Televizyon Programı kategorisinde Eser Yenenler, Kurtuluş Zeydan, Kübra Par, Okan Bayülgen, Pelin Çift, Selman Yılmaz, Televizyon Yayıncılığı-Belgesel Film kategorisinde Alin Taşcıyan, Bülent İnal, Ensar Altay, Ertuğrul Karslıoğlu, Süleyman Tezgel, Zeynep Keçeciler, Televizyon Yayıncılığı-Kısa Film kategorisinde Cemil Yavuz, Elif Dağdeviren, Faruk Güven, Hülya Koçyiğit, Mehmet Açar, Osman Nail Doğan, Haber Yayıncılığı-Televizyon Haberi kategorisinde Ahmet Hakan Coşkun, Deniz Bayramoğlu, Hakan Çelik, İhsan Yılmaz, Seda Öğretir, Yahya Bostan, Haber Yayıncılığı-İnternet Haberi kategorisinde Ahmet Görmez, Bora Bayraktar, Ercan Gürses, Ersin Çelik, İbrahim Altay, Mete Çubukçu, İnternet Yayıncılığı-İnternet Sitesi kategorisinde Arda Kutsal, Hakan Söğüt, Hakkı Alkan, Levent Erden, İsmail Halis, Yusuf Özhan, İnternet Yayıncılığı-Sosyal Medya Projesi kategorisinde Adem Metan, Bora Yıldırım, Emre Meriç, Muhammed Mennan Şahin, Murat Soner, Ömer Karaca, Ev Hayat Dolu kategorisinde Birol Güven, Bora Durmuşoğlu, Günseli Kato, İsmail Fidan, Prof.
Kısa Film - 14.10.2020
8. Kayseri Altın Çınar Film Festivali'nin jüri üyeleri belli oldu
29-31 Ekim'de gerçekleştirilecek festivalde, Ulusal Kısa Film Yarışması Jüri Başkanı Türkiye Sinema ve Audiovisuel Vakfı (TÜRSAK) Başkanı Elif Dağdeviren oldu.
Kısa Film - 12.10.2020
Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması
Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Frankfurt Belediyesi'nin katkılarıyla 1- 6 Kasım'da Almanya'nın Frankfurt şehrinde gerçekleştirilecek Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali'nin jüri değerlendirmeleri sürüyor.
Kısa Film - 10.10.2020
8. Kayseri Altın Çınar Film Festivali finalist filmleri belli oldu
29 Ekim'de başlayacak ve 31 Ekim'e kadar devam edecek festivalin yarışma kısmına 238 film başvurdu. "Ulusal Belgesel Film" kategorisinde 10, "Ulusal Kısa Film" kategorisinde de 10 film yarışacak.
Kısa Film - 9.10.2020
4. Çekmeköy Uluslararası Kısa Film Yarışması'na başvurular başladı
Çekmeköy Belediyesince düzenlenen ve bu yılki teması "Sağlık" olarak belirlenen 4. Çekmeköy Uluslararası Kısa film Yarışması başvuruları başladı.
Kısa Film - 7.10.2020
Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali'nin jüri değerlendirmeleri sürüyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle ödüllerin 2021'de verileceği festivalde ödül alan filmler özel gösterimle halkla buluşacak. Kısa film ve belgesel kategorisinde derece alan eserler de online olarak izlenebilecek.
Kısa Film - 7.10.2020
8. Boğaziçi Film Festivali'nde yarışacak kısa filmler açıklandı
8. Boğaziçi Film Festivali'nde yarışacak kısa filmler ve jüri üyeleri açıklandı.
Kısa Film - 6.10.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası programında konuştu: (3)
Programda, Diyanet İşleri Başkanlığının çalışmalarının anlatıldığı kısa film katılımcılara izletildi.
Kısa Film - 1.10.2020
Son dakika haberi: Yönetmen Yüksel Aksu, "Dost Makamı Can İçinde" söyleşisine konuk oldu
Son dakika haberleri: 3. Uluslararası Dostluk Festivali Kısa Film Yarışması kapsamında düzenlenen "Dost Makamı Can İçinde" başlıklı söyleşiye yönetmen Yüksel Aksu konuk oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kısa Film Haberleri | Kısa Film Haber - Haberler - Kısa Film haberleri, son dakika kısa film haber ve gelişmeleri burada. 25. Boston Türk Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 20:47:42. #1.15#
title