Kanada Haberleri

Kanada haber, Kanada son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kanada - Bugün
Kanada'da öldürülen oğlu için adalet arayan baba: "Katiller 4 yıldır hakim karşısına çıkmadı"
Kanada'nın Montreal kentinde 6 Mart 2017'de polisler tarafından öldürülen Türk genci Koray Kevin Çelik'in babası Cesur Çelik, evladını gözleri önünde öldüren 4 polisin, henüz hakim karşısına bile çıkmadığını ve özgürce dolaştıklarını söyledi.
Kanada - 23.10.2021
22 Ekim 2021 Haberleri
22 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Kanada - 22.10.2021
Twitter'ın yapay zekası, sağ eğilimli siyaseti destekliyor
7 ülkenin 6'sında sağ siyaset öne çıkıyor Twitter, söz konusu sonuçlara ulaşmak için ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya ve Japonya olmak üzere 7 ülkenin haber kuruluşlarının siyasi içerikli paylaşımlarını inceledi.
Kanada - 22.10.2021
OECD ülkelerinin çoğunluğu kömür santralleri için ihracat kredilerine son verecek
OECD'den yapılan açıklamada, Türkiye, Avustralya, Kanada, Avrupa Birliği ülkeleri, Japonya, Kore, Yeni Zelanda, Norveç, İsviçre, İngiltere ve ABD'nin kömürle çalışan termik santrallere ihracat kredisi sağlamayı bu ay sonunda durduracağı belirtildi.
Kanada - 22.10.2021
Bilim insanları Vikingler'in Kuzey Amerika'ya geldiği tarihi belirledi
Kanada, Hollanda ve Almanya'dan bir grup bilim insanının yaptığı araştırmaya göre, Vikingler, Kristof Kolomb'un Amerika'yı keşfinden yüzlerce yıl önce Kanada'nın Newfoundland eyaletine geldi.
Kanada - 21.10.2021
Huawei, Biden'a yönelik lobi faaliyetleri için Demokrat lobici Podesta'ya 500 bin dolar ödedi
Huawei'nin lobicilik faaliyetlerinin, getirilen kısıtlamaları kaldırmanın yanı sıra ABD'deki dolandırıcılık suçlamalarıyla Kanada'da tutuklu bulunan Huawei yöneticisi Meng Wanzhou'nun serbest bırakılmasını sağlamaya yönelik olduğu ifade ediliyordu.
Kanada - 21.10.2021
Huawei, Viyana'da yeni cihazlarını tanıttı, finansal sonuçlarını açıkladı
Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Orta Doğu Avrupa, İskandinavya ve Kanada Başkanı Derek Yu, şirketin son iş sonuçlarını sundu.
Kanada - 21.10.2021
Zengin ülkeler Kovid-19'a karşı aşı sözünü tutmadı
Kanada ve İngiltere gibi ülkelerin COVAX programındaki aşıları aldığı belirtilirken bu ülkelerin, ihtiyaçlarından fazla olan aşıları yoksul ülkelerle paylaşmadığına işaret edildi.
Kanada - 20.10.2021
Kooperatiflere yeni düzenlemeler getiren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Türkiye'de 59 bin 764 kooperatifin 6 milyon 328 bin 945 ortağıyla faaliyette bulunduğunu, bunun nüfusun yaklaşık yüzde 7'sine tekabül ettiğine dikkati çeken Başkan, "Almanya, Japonya, Kanada, İspanya, Polonya ve İtalya'da başarılı örnekleri bulunan kooperatiflere yönelik zorunlu dış denetim sistemi ülkemizde uygulamaya geçiriliyor.
Kanada - 20.10.2021
BM: En büyük fosil yakıt üreticilerinin 2030 planları ikim hedefleriyle örtüşmüyor
Raporda, ABD, Çin, Rusya, Suudi Arabistan, İngiltere, Avustralya, Brezilya, Kanada, Almanya, Hindistan, Endonezya, Meksika, Norveç, Güney Afrika ve Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 15 ülkenin fosil yakıt üretim planları analiz edildi.
Kanada - 20.10.2021
Paris Anlaşması'na rağmen hükümetler fosil yakıt üretimini artırmayı planlıyor
Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, Almanya, Hindistan, Endonezya, Meksika, Norveç, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve ABD olmak üzere en fazla fosil yakıt üretimi yapan 15 ülke profilinin incelendiği rapora göre, gelecek 20 yılda hükümetler, küresel çapta petrol ve doğal gaz üretiminde artış, kömür üretimin de ise az miktarda düşüş öngörüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kanada Haberleri | Kanada Haber - Haberler - Kanada haberleri, son dakika kanada haber ve gelişmeleri burada. Özel bakım merkezleri Avrupa'daki Türklere de hizmet vermek istiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 13:00:41. #1.15#

title