Kaçak Elektrik Haberleri

Kaçak Elektrik haber, Kaçak Elektrik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaçak Elektrik - 20.02.2021
Son dakika haberi | Borçtan dolayı elektrik kesilmesine istisna getirildi
Kaçak elektrik tüketim faturası, kaçak elektrik tespit tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içinde iadeli taahhütlü posta yoluyla tüketiciye gönderilecek.
Kaçak Elektrik - 31.01.2021
Son Dakika | HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda gözaltına alınan İlçe Başkanı tutuklandı
Binada yapılan aramalar sonucunda, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın poster ve resimleri, üzerinde YPJ yazılı bez flama, 1000 afiş, örgüt propagandasının yapıldığı çeşitli dergiler ile çok sayıda kitap, 3 harddisk, 2 laptop, 2 DVD ve 2 video kaset bulunmuş, ayrıca 4 yıldır kaçak elektrik kullanıldığının belirlenmesi üzerine binanın elektriği kesilmişti.
Kaçak Elektrik - 31.01.2021
Son dakika haberleri | HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda gözaltına alınanlardan HDP Esenyurt İlçe Başkanı Ercan S. tutuklandı.
Son dakika haberleri: HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda gözaltına alınanlardan HDP Esenyurt İlçe Başkanı Ercan S. tutuklandı.
Kaçak Elektrik - 29.01.2021
HDP Esenyurt ilçe binasına yönelik operasyonda yakalanan 2 şüphelinin gözaltı süresi uzatıldı
Binada yapılan aramalar sonucunda, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın poster ve resimleri, üzerinde YPJ yazılı bez flama, 1000 afiş, örgüt propagandasının yapıldığı çeşitli dergiler ile çok sayıda kitap, 3 harddisk, 2 laptop, 2 DVD ve 2 video kaset bulunmuş, ayrıca 4 yıldır kaçak elektrik kullanıldığının belirlenmesi üzerine binanın elektriği kesilmişti.
Kaçak Elektrik - 28.01.2021
AK Parti Konak İlçe Başkanı Başdaş'tan Tepecik'teki elektrik sorunuyla ilgili açıklama
Başdaş, yaptığı açıklamada Tepecik semtinde kaçak elektrik kullanımı nedeniyle elektrik kesintilerine çözüm bulmak amacıyla AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ile birlikte çalışma yürüttüklerini belirtti.
Kaçak Elektrik - 24.01.2021
HDP ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI'NA 6 SAAT SÜREN OPERASYON
İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı binasına yönelik yaptığı operasyon, binada yapılan yaklaşık 6 saatlik aramanın ardından sona erdi. Ekipler binada bulunan çok sayıda doküman ve belgeye el koyarken, HDP İlçe Başkanı Ercan S. ve Dilan K. "Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan ifadesi alınmak üzere Esenyurt Güvenlik Büro Amirliği'ne götürüldü. Öte yandan kaçak elektrik tespit edildiği için BEDAŞ tarafından binanın elektriği de kesildi.
Kaçak Elektrik - 24.01.2021
HDP ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI'NA 6 SAAT SÜREN OPERASYON
İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı binasına yönelik yaptığı operasyon, binada yapılan yaklaşık 6 saatlik aramanın ardından sona erdi. Ekipler binada bulunan çok sayıda doküman ve belgeye el koyarken, HDP İlçe Başkanı Ercan S. ve Dilan K. "Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan ifadesi alınmak  üzere Esenyurt Güvenlik Büro  Amirliği'ne götürüldü. Öte yandan kaçak elektrik tespit edildiği için BEDAŞ tarafından binanın elektriği de kesildi.
Kaçak Elektrik - 06.12.2020
Mardin'de çiftçinin kaçak elektrik kullanımı pes dedirtti
Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), enerji hatlarında kaçak hat çekerek arazisini sulayan kişinin yöntemini deşifre etti.
Kaçak Elektrik - 30.11.2020
"Kaçak kullanım" diye elektriği kesilen vatandaşa Yargıtaydan sevindirici haber
Evde yapılan teknik incelemenin ardından "kaçak elektrik kullandığı" gerekçesiyle hakkında rapor tutulan Çetin'e 4 bin 287 lira ceza kesildi.
Kaçak Elektrik - 24.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Devletin, tespit edemediği kayıp kaçak elektrik bedelini vatandaşa yüklememesi, bu oranın düşürülmesi için tedbir alması gerektiğini belirten Altıntaş, bu durumun, hukuk devleti ve adalet düşüncesiyle bağdaşmadığını ileri sürdü.
Kaçak Elektrik - 18.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Elektrik dağıtım işini devletten alıp şirketlere veren iktidarın, kayıp ve kaçakla mücadelede istenilen başarıyı sağlayamadığını savunan Türkkan, 2018'de Dicle bölgesinde 3,6 milyar liralık kaçak elektrik kullanım bedelinin tahsil edilemediğini belirtti.
Kaçak Elektrik - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Kayıp ve kaçak elektrik miktarının yüzde 32'sinin Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerindeki elektrik dağıtım şirketlerine ait olduğunu anlatan Kenanoğlu, elektrik dağıtım şirketlerinin hatlarda oluşan kayıp oranlarını kaçak kullanımla birlikte hesaplamasının vatandaşın faturasına yüksek tutarda etki ettiğini savundu.
Kaçak Elektrik - 15.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda ilk olarak İYİ Parti'nin, "kayıp, kaçak elektrik kullanımına" ilişkin araştırma önergesinin bugün görüşülmesi önerisi ele alındı.
Kaçak Elektrik - 20.09.2020
19 Eylül 2020 Haberleri
19 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Kaçak Elektrik - 26.08.2020
Son dakika... Adana'da dolandıcılıktan yargılanan sanığın 10 yıla kadar hapsi istendi
İddianamede, elektrik dağıtım kurumunun M.A'ya kaçak elektrik kullandığı gerekçesiyle para cezası kestiği, sanık A.
Kaçak Elektrik - 11.07.2020
Mardin'de elektrik verilmeyen köylülerin içme suyu da kesildi
"DEDAŞ yasal olarak fatura göndermiyor ve bölgede kaçak elektrik kullanıyor diyerek hem vatandaşı hem de devletin sırtından vurgun yapıyor.
Kaçak Elektrik - 07.07.2020
Haksız kesilen elektrik faturalarının bedelini KDK yardımıyla geri aldı
Erzurum'da yaşayan bir vatandaşa, "kaçak elektrik kullandığı" gerekçesiyle fazladan elektrik faturası gönderildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kaçak Elektrik Haberleri | Kaçak Elektrik Haber - Haberler - Kaçak Elektrik haberleri, son dakika kaçak elektrik haber ve gelişmeleri burada. DEVA Partisi Batman İl Başkanı Avukat Melik Müjdeci: Kaçak elektrik kullanımı vatandaşın belini büküyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 01:15:01. #1.14#
title