İnşaat Haberleri

İnşaat haber, İnşaat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İnşaat - Dün
Giresun 1.Osb'de Sorunlar Yerinde İncelendi
Yetkililer tarafından verilen bilgilerde; Giresun 1. OSB Bölgesinin altyapı inşaatları, planlama ve parselasyon, altyapı inşaatı işleri ile ENH (Enerji Nakil Hatları) ve Bölge içi AG-OG (Alçak ve Orta Gerelim) elektrik hattı inşaatı işlerinin 2006 yılında tamamlandığı ancak 2006 yılından günümüze kadar mali yetersizlik ve teknik personel eksikliği nedeniyle herhangi bir onarım ve yenileme yapılamadığı, dağıtım lisansını alamadıklarından dolayı da dağıtım faaliyetlerinin Çoruh Elektrik A.
İnşaat - Dün
Ceyhan Organize Sanayi Bölgesinin Elektrik Altyapısına Çukurova Kalkınma Ajansından Hibe Desteği
Ceyhan Organize Sanayi Bölgesinin Elektrik Altyapısına Çukurova Kalkınma Ajansından Hibe DesteğiCeyhan İlçemizin Organize Sanayi Bölgesinin elektrik altyapısına Çukurova Kalkınma Ajansından 2. 5 Milyon TL'lik altyapı hibe desteği geliyor. Çukurova Kalkınma Ajansının 2021 yılı Yenilik ve Verimlilik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında, yılın ilk ayında OSB tarafından hazırlanan "Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi Elektrik Altyapısının Tamamlanması Projesi", Adana Valimiz Sayın Süleyman Elban'ın desteği ile geçtiğimiz hafta Ajans tarafından kabul edilmişti. Projenin uygulamaya geçirilebilmesi ve 2. 5 Milyon TL'lik hibe desteğinin sağlanabilmesi için gerekli olan protokol, 17. 06. 2021 günü OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İlçemiz Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ile Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Savaş Ülger tarafından imzalandı. Protokolün imzasından sonra desteğin Ceyhan İlçemiz ve Ceyhanlı Hemşerilerimiz için hayırlı olması dileğinde bulunuldu. 03. 06. 2021 günü yapılan ihale sonrası hemen başlanan ve halen devam eden yol çalışmalarının yanında elektrik altyapısının inşaatına da yakında başlanabilecek.
İnşaat - Dün
Avrupa borsaları karışık seyirle kapandı
Avro Bölgesi'nde inşaat üretimi ise nisanda mart ayına kıyasla yüzde 2,2 düştü.
İnşaat - Dün
Borsada endekslerin değişimi
Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son KapanışGünlük DeğişimBIST KOBİ SANAYİ4.0880,04BIST TEKSTİL, DERİ932-0,89BIST FİN.
İnşaat - Dün
Borsada günlük işlemler (1)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.
İnşaat - Dün
Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)36.
İnşaat - Dün
Son dakika haberleri... Antalya'da çıkan tartışmada bir kişiyi bıçaklayarak öldüren zanlı tutuklandı
Öte yandan öldürülen Şahin'in bir inşaat firmasının sahibi olduğu öğrenildi.
İnşaat - Dün
Uluslararası Sıfır Karbon Binalar projesi için Gaziantep ve Konya pilot şehir seçildi
Projeyle ulusal çapta 2050'ye kadar inşaat sektörünün karbonsuzlaşmasına yönelik ulusal katkı beyanları ve diğer stratejilerin geliştirilmesi ve yol haritalarının oluşturulması hedefleniyor.
İnşaat - Dün
Bir ton uyuşturucunun ele geçirildiği Commander Tide gemisinin satışı onaylandı
Blade Denizcilik Gemi Dönüşüm yetkilileri geminin İzmir'e söküm için römorkör eşliğinde götürüleceğini, geminin jilet, inşaat malzemesi, yedek parça malzemesi olarak değerlendirilip ekonomiye kazandırılacağını kaydetti.
İnşaat - Dün
AK Partili Çalık: "Eski Malatya'ya modern bir meydan yapılacak"
Eski Malatya'da 472 adet deprem konutu inşaatının temmuz ayı sonunda biteceğini ifade eden Çalık, "Eski Malatya bölgesinin kimliğini de yansıtacak şekilde modern bir meydan yapılacak.
İnşaat - Dün
Malatya'daki konut dolandırıcılığına 2 tutuklama
Malatya'da 75 daireyi birden fazla kişiye satarak 9 buçuk milyon liralık vurgun yaptığı iddiasıyla suçlanan bir inşaat firmasına yapılan operasyonda gözaltına alınan 6 kişiden 2'si tutuklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İnşaat Haberleri | İnşaat Haber - Haberler - İnşaat haberleri, son dakika inşaat haber ve gelişmeleri burada. Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, 17 Haziran Dünya Çölleşme ve Kuraklıkla Mücadele Günü Kapsamında Düzenlenen Programa Katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 05:51:33. #1.16#

title