İmralı Haberleri

İmralı haber, İmralı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İmralı - 20.01.2021
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç gündemi değerlendirdi Açıklaması
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, "Türkiye'de son zamanlarda aydın, gazeteci ve siyasetçilerin hedef gösterilerek lince maruz kaldığı bir dönem yaşanıyor.
İmralı - 21.12.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında bu ülkede namusuyla çalışan, alın teri döken, taş üstüne taş koyan hiç kimse malından, mülkünden, canından şüphe etmeyecek.
İmralı - 19.12.2020
MHP Edirne İl Başkanı Tercan: "MHP ayrıştıran değil birleştirendir"
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP'nin ayrıştıran değil birleştiren parti olduğunu bildirdi.
İmralı - 13.12.2020
Soylu, TBMM Genel Kurulunda İçişleri Bakanlığının 2021 yılı bütçesi üzerinde konuştu: (2)
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Teröriste terörist diyoruz, destekçisine de terörist diyoruz; ihbarcısına, işbirlikçisine, çocukları kandırıp dağa gönderen belediye başkanına terörist diyoruz; İmralı'daki devrik terörist başına terörist diyoruz.
İmralı - 09.12.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu'nda Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının 2021 yılı bütçeleri kabul edildi
Son dakika haberi... Meclis Genel Kurulunda, Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçeleri kabul edildi.
İmralı - 04.12.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: "Gizlemeye çalıştıkları HDP'li ittifakın da itirafıdır bu"
AK Parti Grup başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "İktidar HDP'yi kendi yanına çekemeyince ikinci parti kurup HDP'yi parçalayabiliriz arayışında.
İmralı - 04.12.2020
AK Parti'li Akbaşoğlu, Kılıçdaroğlu'nun "ikinci bir parti kurularak HDP'nin parçalanacağı" iddiasına tepki gösterdi
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "ikinci bir parti kurularak HDP'nin parçalanacağı" iddiasının, gündemi saptırmaya yönelik klasik CHP yalanlarından olduğunu belirtti.
İmralı - 17.11.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim milliyetçiliğimizi sorguluyorlar.
İmralı - 30.10.2020
HDP'li Koçyiğit: "Pandemi koşullarındaki yaşam cezaevlerinde çok daha zor"
HDP Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, pandemi koşullarından dolayı cezaevlerinde yaşamın çok daha zor olduğunu söyledi.
İmralı - 25.09.2020
MHP Grup Başkanvekili Akçay: "CHP, Kandil, Pensilvanya ve HDP'nin uydusu haline gelmiştir"
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu ilkelerine savaş açan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'yi kökünden kopartarak Kandil, Pensilvanya ve HDP'nin uydusu haline getirmiştir.
İmralı - 13.09.2020
Haftanın tarihine bakış
Büyük Millet Meclisi, Sakarya Meydan Savaşı'nın kazanılmasından sonra Başkomutan Mustafa Kemal Paşa'ya, 19 Eylül 1921'de kanunla "Müşir" (Mareşal) rütbesi ile "Gazi" unvanı verdi.
İmralı - 28.06.2020
Haftanın tarihine bakış
Şanlıurfa'da 12 bin yıllık geçmişiyle "tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen Göbeklitepe, Bahreyn'de düzenlenen 42. Dünya Miras Komitesi Toplantısı'nda Dünya Miras Listesi'ne alındı.
İmralı - 10.06.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan 'Yassıada kararları' teklifi
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yassıada kararlarının yok sayılması için hazırladığı yasa teklifini Meclis Başkanlığı'na sundu.
İmralı - 29.05.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "Bir bütünlük içinde seçim kanunları güncellenerek bir araya...
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye'nin tam bir bütünlük içinde, tek bir metin halinde tek kod olarak seçim kanunlarını güncelleyerek bir araya getirmesi lazım diye düşünüyorum" dedi.
İmralı - 29.05.2020
TBMM Başkanı Şentop, Siyasi Partiler Kanunu ile Seçim Kanunu'nda düzenleme hazırlığını...
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Bir hukukçu olarak Türkiye'nin tam anlamıyla tek bir metin halinde, tek kod olarak seçim kanunlarını güncelleyerek derli toplu bir araya getirmesi lazım diye düşünüyorum.
İmralı - 27.05.2020
Demokrasi ve Özgürlükler Adası Açılış Töreni
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sadece darbe yapanları değil, 'Daha ne bekliyorsunuz' kışkırtmasıyla ordumuzun içine darbe virüsünü sokanları da bu millet asla affetmeyecektir.
İmralı - 24.05.2020
Haftanın tarihine bakış
Osmanlı devletinin son payitahtı İstanbul, 29 Mayıs 1453'te Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedildi.
İmralı - 20.05.2020
İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, "Katar'la swap anlaşmasının 5 milyar dolardan 15 milyar dolara çıkarılması, Merkez Bankasına 10 milyar dolar ilave bir döviz rezervi getirecektir.
İmralı - 29.04.2020
Destici'den, koronavirüsle mücadelede 'rehavet' uyarısı
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, koronavirüs salgınının seyriyle ilgili istatistiklerin iyi görünmesinin, uyulması gereken kurallar konusunda rehavete sürüklememesi gerektiğini söyledi.
İmralı - 29.04.2020
BBP Genel Başkanı Destici, "Öcalan'a ailesiyle telefonla görüşme izni verilmesiyle ne murat...
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Çözüm süreci başta olmak üzere geçmişte yaşananlardan hiç mi ders alınmamıştır" dedi.
İmralı - 26.04.2020
Haftanın tarihine bakış
ABD'nin Chicago kentinde işçilerin, 1886'da iş gününün 8 saat olmasına yönelik mücadelesinin başlangıcı kabul edilen 1 Mayıs, "Milletlerarası İşçi Kardeşliği Teşkilatı"nın Paris Kongresi'nde "işçilerin ortak bayramı" olarak benimsendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İmralı Haberleri | İmralı Haber - Haberler - İmralı haberleri, son dakika imralı haber ve gelişmeleri burada. HDP'den 'yeni parti sinyali' veren Ayhan Bilgen'e yanıt: Söylediği fikirler bu iktidara payanda olmasın.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 10:12:14. #1.15#
title