Hapishane Haberleri

Hapishane haber, Hapishane son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hapishane - 29.01.2021
Son dakika: ABD'de kadın hapishanesinde şiddet ve cinsel taciz iddiaları üzerine cezaevi memurları zorunlu izne çıkarıldı
Son dakika habere göre ABD'nin New Jersey eyaletindeki kadın hapishanesinde gardiyanların bir kadına şiddet uyguladığı ve cinsel saldırıda bulunduğu iddiaları üzerine hapishane çalışanları zorunlu izne çıkarıldı.
Hapishane - 24.01.2021
Gazzeliler, İsrail hapishanesinde Kovid-19'a yakalanan 82 yaşındaki Filistinlinin serbest bırakılmasını istedi
Gazzeliler, İsrail hapishanesinde yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan 82 yaşındaki Filistinli mahkum Fuad eş-Şubeki'nin serbest bırakılması için gösteri düzenledi.
Hapishane - 15.01.2021
ABD'den Küba İçişleri Bakanlığına yaptırım
Kübalı muhalif Jose Daniel Ferrer'in Eylül 2019'da İçişleri Bakanlığının kontrolündeki bir hapishanede işkence gördüğü ve tecrit edildiği anımsatılan açıklamada, Ferrer'in hapishane hiçbir tıbbi hizmet almadığı aktarıldı.
Hapishane - 13.01.2021
Son dakika haberleri... Ulus Dağı eteklerindeki eski yerleşim bölgesi ve termal kaynak turizme kazandırılacak
Proje kapsamında, Hisaralan Termal Turizm Bölgesi ile Çoturtepe mevkisindeki tarihi hapishane, Asar mevkisinde bulunan 36 su sarnıcı, kayalardan oluşan kilise yerleşimi ve dikitlerin yer aldığı bölgenin gezilebilmesi amacıyla yürüyüş yolları yapılacak.
Hapishane - 08.01.2021
İsrail, Filistin Halk Kurtuluş Cephesi liderlerinden Fatafta'yı 18 yıl sonra serbest bıraktı
Serbest kalmasının ardından AA muhabirine konuşan Fatafta, İsrail hapishanelerindeki Filistinli tutukluların, Filistin halkına bazı mesajları olduğunu söyledi.
Hapishane - 05.01.2021
BAE, Yemen'deki üçüncü büyük havaalanının yeniden açılmasını reddediyor
Havalimanını BAE'nin kullandığını dile getiren Rahabi, "BAE havalimanını hapishane olarak içinde Yemenlilere türlü iğrenç işkenceler uygulamak amacıyla gayrimeşru bir şekilde kullanıyor" dedi.
Hapishane - 04.01.2021
Assange'ın partneri Morris, ABD'nin iade talebinin reddedilmesine rağmen endişeli
Sözlerine, "Bugünün Julian'ın eve döneceği gün olmasını umut etmiştim. Bugün o gün değil ama o gün yakında gelecek." diye başlayan Morris, Assange'ın hüküm giymediği halde Belmarsh Hapishanesinde tutulmaya, çocuklarının da babalarının sevgisinden mahrum kalmaya devam ettiği sürece bir kutlama yapamayacaklarını ifade etti.
Hapishane - 30.12.2020
Riyad'da tutuklu alim Selman el-Avde'nin oğlu: "Babam, yavaş öldürme sürecine maruz bırakılıyor"
Suudi Arabistan'da hapisteki din alimi Selman el-Avde'nin (63) oğlu Abdullah el-Avde, babasının Riyad'daki hapishanede "yavaş öldürme sürecine" maruz bırakıldığını belirtti.
Hapishane - 30.12.2020
Son dakika haberi | Mısır'da gözü yaşlı anne, oğlunun cumhurbaşkanlığı affıyla kurtulmasını istiyor
Tahir, "Kanser hastası anne, artık ziyaret etmekte zorlandığı için oğlunun affını istiyor. Hapishane görevlileri de pek çok kez Şerif'in iyi halini gösterir raporlar hazırlamış.
Hapishane - 28.12.2020
İnsan hakları örgütünden, BM'ye Yemen'deki gizli cezaevlerinin kapatılması çağrısı
Cenevre merkezli SAM Hak ve Özgürlükler Örgütü, Birleşik Arap Emirlikleri'ni (BAE) Yemen'de onlarca gizli hapishane inşa etmekle suçladı ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nden (BMGK) bunların kapatılması için harekete geçmesini istedi.
Hapishane - 27.12.2020
İsrailli bakandan Filistinli "güvenlik" tutuklularına "Kovid-19 aşısı yapılmaması" talimatı
İsrail Kamu Güvenliği Bakanı Amir Ohana'nın İsrail hapishanelerindeki Filistinli "güvenlik" tutuklularına "yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı yapılmaması" talimatı verdiği ortaya çıktı.
Hapishane - 27.12.2020
Haftanın tarihine bakış
2017- Brezilya'da ülkenin kuzeyindeki Amazonas eyaletinde başlayan ve başka bölgelere sıçrayan hapishane ayaklanmalarında bir hafta içinde 100'ü aşkın hükümlü hayatını kaybetti, yüzlerce mahkum firar etti.
Hapishane - 26.12.2020
Mısır hapishanelerindeki ihlaller için uluslararası araştırma komitesi gönderilmesi çağrısı
Şihab İnsan Hakları Örgütü (SHR), Mısır'daki hapishaneleri ve işlenen ihlalleri incelemek üzere uluslararası bir komite gönderilmesi çağrısında bulundu.
Hapishane - 23.12.2020
Mısır'da Hayrat Şatır'ın tutuklu kızı tedavi amaçlı hastaneye kaldırıldı
Mısır'da Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan) Rehberlik Konseyi Başkan Yardımcısı Hayrat Şatır'ın tutuklu kızı Aişe Şatır, tedavi amacıyla hapishane hastanesine kaldırıldı.
Hapishane - 19.12.2020
Hapishane Çeşmesi'nin restorasyonunda mahkumların kesici alet zulası bulundu
ANKARA'nın Altındağ ilçesinde Ulucanlar Cezaevi'ne ait 135 yıllık Hapishane Çeşmesi'nin restorasyonu sırasında, bir dönem cezaevinde kalan mahkumlara ait olduğu düşünülen kesici ve delici aletler zulası bulundu.
Hapishane - 19.12.2020
Ulucanlar Cezaevi önündeki tarihi çeşmeden mahkumlara ait kesici aletler zulası çıktı
Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, cezaeviyle ilişkili olan eşyaları müzede sergileyeceklerini belirterek şunları kaydetti: "Altındağ'da 135 yıllık Hapishane Çeşmesi ile yaklaşık 250 yıllık Öksüzce Çeşmesi'ni restore etmeye başladık.
Hapishane - 18.12.2020
Bingazi'de 108 günlük esaretin ardından serbest kalan İtalyan balıkçılar, dönüş yolunda
İtalyan basınına yansıyan haberlerde, serbest kaldıktan sonraki ilk görüşlerini tekne telsizinden ulaştıran Medinea kaptanı Pietro Marrone, kendilerine teröristmiş gibi muamele edildiğini belirterek, "108 günde 4 kez hapishane değiştirdik, koşullar hep zordu.
Hapishane - 17.12.2020
Kırgızistan'da Covid-19 vaka sayısı 78 bini aştı
Öte yandan Kırgızistan'a salgınla mücadele kapsamında yabancı yardımlar yapılmaya devam ediyor. Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNİCEF) tarafından 10 bin hızlı test desteği verildiği açıklandı. Açıklamada, salgının yayılması durumunda hızlı testlerin sağlık kurumlarında, test merkezlerinde, yaşlılar evlerinde, hapishane ve okullarda kullanılabileceği aktarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hapishane Haberleri | Hapishane Haber - Haberler - Hapishane haberleri, son dakika hapishane haber ve gelişmeleri burada. Müebbet hapis kaç yıl? Ağırlaştırılmış müebbet ne demek? Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası kaç yıl yatar?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 22:40:58. #1.15#
title