Grev Haberleri

Grev haber, Grev son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Grev - Bugün
HDP'li Piroğlu, işçi sınıfının kazanımlarını yükseltmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi
Grevin, işçi sınıfının kazanılmış yasal bir hakkı ve işçinin toplu iş sözleşmesi yapabilmek adına kullanılan en önemli silah olduğunu belirten Piroğlu, Maltepe Belediyesinde başlayan grevi kırmak için bu ilçe belediyesinin ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin çabaladığını dile getirdi.
Grev - Bugün
TİP Başkanı Baş, İnsan Hakları Eylem Planı'nın karşısında duracaklarını bildirdi
İstanbul'da belediyelerdeki işçi grevlerine işaret eden Baş, "Aylardır süren toplu sözleşme süreçlerinde insanca ücret talepleri karşılanmayınca doğal olarak grev kararı aldılar.
Grev - Bugün
Senegal'de öğretmenler, muhalefet liderine destek için grev kararı aldı
Senegal'de öğretmenler, tecavüzle suçlanan akabinde milletvekilliği dokunulmazlığı kaldırılan muhalefet lideri Ousmane Sonko destekçilerinin hafta sonu gözaltına alınmasını protesto için 24 saatlik grev kararı aldı.
Grev - Dün
Uluslararası Kriz Grubuna göre Myanmar'daki darbe karşıtı gösteriler 1988'den beri en büyük protesto hareketi
"Sivil itaatsizlik kampanyası protestolardan daha etkili olabilir" Richard Horsey, ülkedeki sivil itaatsizlik kampanyasının, askeri yönetim üzerinde protestolardan daha etkili olabileceğini vurgulayarak, "1988'de kamu sektörü çalışanlarının grev ve gösteri yaptığını gördük ancak yakın geçmişte bu tür bir sivil itaatsizlik eylemi olmadı.
Grev - 27.02.2021
Belediye işçilerinin grev yaptığı Maltepe'de çöpleri İBB ekipleri topluyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması üzerine işçilerin başlattığı grev nedeniyle ilçede 5 gündür toplanmayan çöplerin, İBB ekipleri tarafından toplanmaya başlandığını duyurdu.
Grev - 27.02.2021
Maltepe'de çöp toplama gerginliği; Yine İBB ekipleri geldi yine gerginlik çıktı
MALTEPE'de sabah saatlerinde biriken çöpleri toplamaya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri ile grevdeki işçiler arasında tartışma çıktı.
Grev - 27.02.2021
MALTEPE'DE ÇÖP TOPLAMA GERGİNLİĞİ; YİNE İBB EKİPLERİ GELDİ YİNE GERGİNLİK ÇIKTI
MALTEPE'de sabah saatlerinde biriken çöpleri toplamaya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri ile grevdeki işçiler arasında tartışma çıktı.
Grev - 26.02.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Almanya'nın Frankfurt Havalimanı'nda yer hizmetleri ve yolcu taşımacılığı alanında çalışırken salgın bahane edilerek işten çıkarılan 5 işçi açlık grevine başlarken, işten çıkarılan diğer 225 işçi eylem yaparak onlara destek verdi.
Grev - 26.02.2021
Son dakika haberi! Bakan Kurum'dan Kırşehir'e ziyaret (2)
Son dakika haberi... 'ÇÖP TOPLAMA İŞLEMİNDE BAKANLIK OLARAK DESTEK VEREBİLECEĞİMİZİ İFADE ETMEK İSTERİM'Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul Maltepe Belediyesi'nde işçilerin grevi sonrası oluşan çöp yığınlarıyla ilgili olarak, "Ben arkadaşlarıma talimat verdim.
Grev - 26.02.2021
MALTEPE'DEKİ ÇÖP YIĞINLARINDAKİ TIBBİ ATIKLARDA KORONAVİRÜS UYARISI...
Ramazan EĞRİ -  Gamze ŞİMŞEK - Elif YAVUZ - Buğra BENLİOĞLU İstanbul DHA  - MALTEPE'de belediye işçilerinin önceki gün aldığı grev kararının ardından cadde ve sokaklarda çöp dağları oluştu.
Grev - 25.02.2021
Almanya'da Frankfurt Havalimanı çalışanları açlık grevinde
Almanya'da Frankfurt Havalimanı'nda, sözleşmeleri sonlandırılmak istenen 230 çalışan, seslerini duyurmak için açlık grevine gitti.
Grev - 25.02.2021
24 Şubat 2021 Haberleri
24 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Grev - 24.02.2021
Maltepe'de grev yapan işçilerle belediye görevlileri arasında çöp toplama gerginliği
DİSK'e bağlı Genel-İş Sendikası ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması üzerine grev yapan işçilerle belediye görevlileri arasında çöp toplama nedeniyle gerginlik yaşandı.
Grev - 24.02.2021
Kenyalı doktorlar 70 günlük grevi sonlandırdı
Kenya'da sağlık çalışanlarının, 70 gündür sürdürdükleri grevi sona erdirdiği bildirildi.
Grev - 24.02.2021
Tunus kırsalındaki Tatavin vilayetinde kalkınma ve istihdam talebiyle genel greve gidildi
Tunus'un güneydoğusundaki Tatavin vilayetinde hükümetin bölgeye yönelik istihdam ve yatırım vaadinde bulunduğu Kasım 2020 tarihli anlaşmanın yerine getirilmesi talebiyle bir günlük genel grev kapsamında birçok işletme kepenk kapattı.
Grev - 24.02.2021
Son dakika haberi! Myanmarlı Müslümanlar darbe karşıtı protestolara katıldı
22 Şubat'ta "2222 Ayaklanması" kapsamında başlayan genel grev ise ülkenin birçok bölgesinde devam etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Grev Haberleri | Grev Haber - Haberler - Grev haberleri, son dakika grev haber ve gelişmeleri burada. HDP'li Piroğlu, işçi sınıfının kazanımlarını yükseltmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 20:57:15. #1.15#
title