Edebiyat Haberleri

Edebiyat haber, Edebiyat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edebiyat - Dün
"7 Güzel Okuma" projesi 7 eserle devam ediyor
Kavaklı, üniversite öğrencilerinin fikir ve aksiyon yönlerine zenginlik katmak istediklerini aktararak, şu ifadeleri kullandı: "Yedi farklı fikir, edebiyat ve aksiyon adamının kitaplarını yetkin isimlerle birlikte medrese usulüyle okutmayı amaçlıyoruz.
Edebiyat - Dün
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'nda konuştu: (3)
Dini eğitimin yanı sıra fen ve sosyal bilimlerin de verildiği imam hatip okullarının özgün eğitim modeliyle İslam alemine güzel bir örnek oluşturduğunu vurgulayan Erdoğan, "Bu faşist zihniyet var ya, bu CHP zihniyeti var ya imam hatip okullarında hangi derslerin okutulduğundan bile bunların haberi yok. Bizim meslek dersleri olarak bildiğimiz derslerden başka imam hatip okullarında kimya, fizik, edebiyat, bunların okutulmadığını zannediyorlar.
Edebiyat - Dün
Karasu'da yazarlık atölyesi açıldı
Karasu Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu'nda düzenlenen açılış programında konuşan Kaymakam Ahmet Naci Helvacı, "Bir medeniyet kurulacaksa sadece ekonomi, sanayi ve teknolojideki gelişmelerle olmaz. Bir ülke veya bir medeniyetin kurulmasında manevi değerlerin de olması lazım. Bu unsurların en önemlisi de edebiyattır.
Edebiyat - 13.10.2021
Kadın ve Erkek Kuaför Salonu ile Lostra Salonu Hizmete Açılmıştır
Üniversitemiz Güre Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi -1. katta (öğrenci yemekhanesinin bulunduğu kat) açılan, kadın ve erkek koaför salonu ile lostra salonu öğrencilerimize hizmet vermeye başlamıştır.
Edebiyat - 13.10.2021
Son dakika: Selim İleri hastaneye kaldırıldı
Son dakika haberleri... TÜRK edebiyatının usta isimlerinden Selim İleri (72) beyin embolisi kaynaklı rahatsızlık geçirdi.
Edebiyat - 13.10.2021
Son dakika haberi | SELİM İLERİ HASTANEYE KALDIRILDI
Son dakika gündem haberi... TÜRK edebiyatının usta isimlerinden Selim İleri (72) beyin embolisi kaynaklı rahatsızlık geçirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Edebiyat Haberleri | Edebiyat Haber - Haberler - Edebiyat haberleri, son dakika edebiyat haber ve gelişmeleri burada. Yalancı 6. bölüm fragmanı izle! Yalancı yeni bölüm fragmanı izle! Yalancı 6. bölüm tanıtımı izle!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 02:13:22. #1.15#

title