CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ HABERLERİ

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi haber, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 2.6.2020
GÜNDEME
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca'yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 29.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, cuma namazını Beştepe Millet Camisi'nde kıldı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ve birçok kişi, cuma namazını kılmak için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içindeki Beştepe Millet Camisi'ne geldi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Başkent'te camilerde temizlik ve dezenfeksiyonCumhurbaşkanlığı Külliyesi 28.5.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 28.5.2020
Ankara'da dezenfekte edilen camilerde tek kullanımlık seccade ve maske dağıtılacak
Ankara Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Seyfettin Aslan, aralarında Kocatepe, Hacı Bayram, Ahmet Hamdi Akseki, Melike Hatun ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde yer alan Beştepe Millet Camisi'nin de bulunduğu başkentin tarihi ve simge camilerinde gerçekleştirilen dezenfeksiyon ve temizlik çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi: "Camilerimizin temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları konusunda çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: DATÜB'ün kuruluşunun 10. yıldönümüCumhurbaşkanlığı Külliyesi 27.5.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 27.5.2020
TÜBA Uluslararası Akademi Ödülleri'ne aday gösterme süresi uzatıldı
Akademi Ödülleri'ni TÜBA'nın bilimsel başarıları ödüllendirme ve Türkiye'nin uluslararası bilimsel ilişkilerini geliştirme görevi kapsamında 2015 yılında başlattıklarını ve ödüllerin aynı yıl Cumhurbaşkanlığı himayesine alındığını belirten Şeker, şunları kaydetti: "Büyük bir titizlikle yürüttüğümüz ödül programlarımızın törenlerini her yıl Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştiriyoruz.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: DATÜB'ün kuruluşunun 10. yılıCumhurbaşkanlığı Külliyesi 26.5.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 18.5.2020
İSO/Bahçıvan: Covid-19 sonrası sanayimiz için yol haritası hazırlıyoruz
İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meslek Komiteleri'nin Covid-19 İstişare Toplantısı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın katılımıyla telekonferans yöntemi ile gerçekleştirildi. İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan'ın moderasyonunda yapılan toplantı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden katılan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın konuşması ile başladı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 16.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Uluslararası Yatırımcılar Derneğinin Yönetim Kurulu üyeleriyle...
Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden telekonferans yöntemiyle katıldığı Uluslararası Yatırımcılar Derneğinin (YASED) Yönetim Kurulu Toplantısı'nda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle insanlık tarihinde benzerine rastlanmayan bir döneme şahitlik ettiklerini, sosyal ve ekonomik zorluklarla mücadeleyi sürdürdüklerini söyledi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 15.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türk sanayisinin çarkları şimdi gelecek için dönüyor"
Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden katıldığı İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meslek Komiteleri Telekonferans Toplantısı'nda, kamu ve özel sektör eş güdümü sayesinde zorlukların aşılarak başarılara birlikte ulaşıldığını belirtti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 15.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden telekonferans yöntemiyle katıldığı, internet üzerinden canlı yayın yapan Yozgat Çamlık TV'deki programda, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, Yozgat ve çevre illere yönelik projeleri anlattı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 12.5.2020
İslami güzel yazı sanatı 'Hüsn-i Hat' dünyaya tanıtılacak
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Çamlıca Camii ile İstanbul'un tarihi mekanlarından görüntülerin yer aldığı filmde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen 'Mürekkebin İzi' adlı sergide teşhire sunulan el yazması Kur'an-ı Kerim görüntüleri de bulunuyor.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 12.5.2020
İslami güzel yazı sanatı "hüsn-i hat" dünyaya tanıtılacak
Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çamlıca Camisi ile İstanbul'un tarihi mekanlarından görüntülerin yer aldığı filmde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Millet Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen "Mürekkebin İzi" adlı sergide teşhire sunulan el yazması Kur'an-ı Kerim görüntüleri de bulunuyor.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 10.5.2020
Kızılcahamam'da şehit annesine ziyaret
Darbe girişimi sırasında oğulları ve damadı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehit olan 94 yaşındaki Muzaffer Gülşen'i Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar evinde ziyaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 10.5.2020
AmCham Türkiye üye şirketlerinden Kovid-19 mücadelesine 35 milyon lira destek
AmCham Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde Türkiye-ABD arasındaki sosyal, ekonomik ve ticari iş birliğinin değerlendirilmesi amacıyla düzenlenen AmCham Türkiye Yönetim Kurulu Toplantısı'na Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay video konferans yöntemiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden konuk oldu.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 10.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: "Türkiye kriz ortamında bile yatırımcı için güvenilir limandır"
Türkiye'deki ABD merkezli şirketleri temsil eden Amerikan Şirketler Derneği'nin (AmCham Türkiye/ABFT) COVID-19 salgını sürecinde Türkiye-ABD arasındaki sosyal, ekonomik ve ticari iş birliğinin değerlendirilmesi amacıyla düzenlediği Yönetim Kurulu Toplantısı'na Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay video konferans yöntemiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden konuk oldu.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 8.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Üretim sektörünün hızlıca toparlanmasını bekliyoruz"
Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden video konferans yöntemiyle katıldığı Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Toplantısı'nda, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının hayatın her alanını etkilediğine işaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 8.5.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye kriz ortamında bile yatırımcı için güvenilir limandır"
Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden video konferans yöntemiyle katıldığı, Amerikan Şirketler Derneği (AmCham Turkey/ABFT) Yönetim Kurulu Toplantısı'nda Türkiye ve ABD arasındaki ticari iş birliğinin önemini vurguladı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: RADEV Başkanı Erbaş'tan 'Radyo Günü' mesajıCumhurbaşkanlığı Külliyesi 6.5.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 22.4.2020
Uzaktan Eğitim Kapısı 3,3 milyon kamu personelinin hizmetinde
Uzaktan Eğitim Kapısı platformunun kamuya kazandırılmasına ilişkin ilk toplantı, 7 Ekim 2019'da 16 bakanlık, 8 kurumdan 49 yönetici ve temsilcinin katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 21.4.2020
Kurum ve kuruluşlara maskeler DMO tarafından dağıtılacak
Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Osman Dinçbaş ve ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla yapılan toplantıda, maske dağıtımıyla ilgili süreç masaya yatırıldı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 12.4.2020
Sosyal ağ sağlayıcılarına tanınan süre 48 saate çekilebilir
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Dijital Ofis, BTK ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yetkililerinin katıldığı bir zirve gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Bilim Akademisi Genç İlim İnsanı ödülü BEÜ'yeCumhurbaşkanlığı Külliyesi 7.4.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Zonguldak'tan kısa kısaCumhurbaşkanlığı Külliyesi 7.4.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Şehit annesinden duygulandıran davranışCumhurbaşkanlığı Külliyesi 1.4.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Şehit annesinden duygulandıran davranışCumhurbaşkanlığı Külliyesi 1.4.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Şehit annesinden 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destekCumhurbaşkanlığı Külliyesi 1.4.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Şehit annesinden 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destekCumhurbaşkanlığı Külliyesi 1.4.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi: Gelenekli sanatlarda dersler interaktif ortama taşındıCumhurbaşkanlığı Külliyesi 21.3.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 20.3.2020
Memur-Sen'den kamu çalışanları için "idari izin" talebi
Açıklamaya göre, yazıda, Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs vakasının Türkiye'de görülmesi sonrasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan toplantı sonucu alınan tedbirler gereği yayımlanan genelgede, "Hamilelerin, yasal süt izni kullananların, engelli çalışanların, yönetici pozisyonundakiler hariç 60 yaş ve üzerinde olanların, Sağlık Bakanlığının belirlediği dezavantajlı grupların (bağışıklık sorunu olanlar, kanser hastaları, kronik solunum yolu hastaları, obezite ve diyabet, kalp damar hastaları, organ nakli olanlar, kronik hastalar) 16 Mart 2020 tarihinden itibaren 12 gün idari izinli sayılmaları"nın öngörüldüğü aktarıldı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 19.3.2020
HDP'li Paylan: "Bütün bütçe kaynakları sağlık için seferber edilmeli"
Bu kaygılarla ilgili günlerdir çağrı yaptıklarını ifade eden Paylan, ancak ne Meclis'te ne de başka yerlerde sivil toplum kuruluşları ya da sendikalarla istişare yapılmadığını savundu. Paylan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ise patronlarla toplantı gerçekleştirildiğini, buradan sadece patronların "keyfini arttıracak" önlemlerin çıktığını iddia etti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 14.3.2020
Aile Bakanlığı'ndan 81 ile 'koronavirüs' genelgesi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında bakanlar ve ilgili kurumların katılımıyla gerçekleştirilen koronavirüs toplantısının ardından, daha önce aldığı önlemlere bir dizi yeni tedbiri de ekleyerek genelge hazırladı.
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Haber - Haberler - Cumhurbaşkanlığı Külliyesi haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı külliyesi haber ve gelişmeleri burada. GÜNDEME.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 12:27:00. #1.15#
title