Cazibe Merkezi Haberleri

Cazibe Merkezi haber, Cazibe Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cazibe Merkezi - 27.10.2020
TÜSİAD SD2 Sanayi-Teknoloji Entegrasyon Programı etkinliği
Kaslowski, Türkiye'nin cazibe merkezi olabileceği alanları güçlü bir şekilde inşa etmeye odaklanılması gerektiğini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu hedefe yönelik tüm aşamalarda da ekonomi ve ticaret gündeminin artık ayrılmaz birer maddesi olan dijitalleşme ve iklim değişikliği ile mücadele konularını içselleştirmeliyiz.
Cazibe Merkezi - 25.10.2020
AK Parti İzmir Milletvekili Nasır'dan Şifne Yat Limanı açıklaması
Bölgenin yat turizmi yönünden potansiyeline değinen Nasır, şunları kaydetti: "Son Başbakan Binali Yıldırım'ın altyapısını hazırladığı İzmir'deki yat limanı sayısının artırılması ve böylece bölgenin yat turizminde bir cazibe merkezi haline getirilmesiyle ilgili başlattığı çalışmalar var.
Cazibe Merkezi - 23.10.2020
Son dakika! "Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" webinarı
"İçinde bulunduğumuz zorlu dönemde hem en az hasarı almaya çalışmalı hem de hızla toparlanmak için sağlam bir yatırım ortamını eşzamanlı yaratmalı; cazibe merkezi olmak için gerekli ekonomik ve yapısal temelleri de sağlamalıyız.
Cazibe Merkezi - 22.10.2020
İstanbul İl Koordinasyon Kurulu 2020 Yılı 3. Dönem Toplantısı yapıldı
Özellikle son yıllarda sağlık alanında İstanbul'u sağlık turizminin başkenti haline getirecek önemli yatırımlar yapılmıştır. 40 bini aşkın hastane yatak sayısı ile ilimiz sağlık turizmi açısından bölgesel ve küresel bir cazibe merkezi olma yönünde önemli mesafeler kat etmiştir.
Cazibe Merkezi - 17.10.2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari'de konuştu: (2)
"Madenler açılıyor, hayvanlar yaylalara çıkıyor" "Önümüzdeki yıl Hakkari, festivallerin şehri olacaktır. Hakkari iş adamlarının akın edeceği, atölyelerini, fabrikalarını açan, açtıran bir şehir olacaktır. Hakkari, spor müsabakalarında altın madalyaların birer birer şehre taşındığı başarıların altına imza atılan bir şehir olacaktır" diyen Soylu, bugüne kadar yapılan ve bundan sonra gerçekleştirileceklerle Hakkari'nin bu bölgenin, Ortadoğu'nun cazibe merkezi olacağını ifade etti.
Cazibe Merkezi - 16.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, saat 10.45'te özel uçakla Erzurum Havalimanı'na indi. Bakan Koca, Vali Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen tarafından karşılandı. Bakan Koca, Erzurum Valiliği ziyaretinde çiçekle karşılandı. Valilik şeref defterini imzalayan Bakan Koca, Vali Okay Memiş'ten bilgi aldı. Bakan Koca, valilik ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, Erzurum'da incelemelerde bulunmak ve bölge illerini değerlendirmek üzere geldiklerini söyledi. Valilik ziyaretinde genel bir durum değerlendirmesi yaptıklarını ifade eden Bakan Koca, "Gündem başlığımız, koronavirüs salgınının Erzurum'daki seyri oldu. Bununla birlikte sağlık yatırımlarımızı ele aldık. Hasta sayıları, sağlık hizmetlerimizin durumunu, mevcut ihtiyaçları, çözümü talep edilen hususlar hakkında bilgi alma istişare etme fırsatı bulduk. Erzurum bölgenin en önemli merkezlerinden biri. Tarımı, ticareti ve dinamik nüfusuyla kış turizmiyle bölgenin cazibe merkezi, büyümesi ve gelişimi hiç durmayan bir ilimiz.
Cazibe Merkezi - 16.10.2020
Türkiye'nin Yeniden Asya girişimi ve Bangladeş
Son birkaç yılda Türk savunma sanayi Bangladeş için önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cazibe Merkezi Haberleri | Cazibe Merkezi Haber - Haberler - Cazibe Merkezi haberleri, son dakika cazibe merkezi haber ve gelişmeleri burada. Assos'ta Cumhuriyet bayramı öncesi işletmeciler hazırlıkları tamamladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 06:28:50. #1.15#
title