Belediye Başkanlığı Haberleri

Belediye Başkanlığı haber, Belediye Başkanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belediye Başkanlığı - Bugün
"İnhisar 2. Nar Hasat Şenliği"
İnhisar Kaymakamlığı, İnhisar Belediye Başkanlığı ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğü işbirliğinde "İnhisar 2. Nar Hasat Şenliği" düzenlendi.
Belediye Başkanlığı - Bugün
Yenikent'e iki hizmet birden
AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen de yaptığı konuşmada, "Osmangazi, Türkiye'nin 4. büyük ilçesi. 1 milyona yaklaşan nüfusu ile yaklaşık 60 ilden daha büyük. Böylesi önemli bir ilçede her mahalleye dokunan, her mahalleye bir eser kazandıran, hizmet noktasında gecesini gündüzüne katan Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar'a teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi üç dönemdir belediye başkanlığı görevini layıkıyla yerine getiriyor.
Belediye Başkanlığı - Dün
Ekim Ayı Meclis Toplantısı 1. Birleşim Gündemi
15. 10. 2021 1- 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu'nun 27'nci maddesine istinaden; 2022 yılı için "Akaryakıt Alımı" işinin Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü ihtiyaçlarının birleştirilerek ihale edilmesi hususuna ilişkin Fen İşleri Dairesi Başkanlığının yazısı.
Belediye Başkanlığı - Dün
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 15 Ekim 2021, 12: 05 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 3. Uluslararası GastroAfyon Lezzet Festivali programına katıldı. Türkiye'nin UNESCO onaylı 3 gastronomi şehrinden biri olan Afyon'un ev sahipliğinde yapılan organizasyonda Lütfü Savaş, hem Hatay'ın tarihi geçmişini hem de gastronomi alanında neler yaptıklarını paylaştı. SAVAŞ, PANELDE HATAY'I ANLATTI Hatay'ın 13 medeniyete ev sahipliği yapan kadim bir şehir olduğunu söyleyen Savaş, "Hatay tarihteki ilk gayriresmi olimpiyatların yapıldı yerdir. Aynı zamanda tarihte ilk ışıklandırılan cadde Antakya'dadır. Üç semavi dinin Anadolu'daki ilk ibadethaneleri yine Hatay'dadır. Şehrimiz yıllarca turizm ve ticaret merkezi olmuştur. Tüm bunlar ve daha fazlası bir araya gelince şehrimizde müthiş birikim meydana gelmiş" dedi. Hatay mutfağından da bahseden Savaş, "600'ün üzerinde yemek ve tatlı çeşidimiz var. Unutulmaya yüz tutan lezzetlerimizi Gastronomi Evi'mizde yaparak hemşehrilerimize ve misafirlerimize sunuyoruz. Amacımız bunu genele yaymak ve sürdürülebilir hale getirmek" ifadelerini kullandı. Lütfü Savaş, HBB'nin Hatay'da yaptığı ve şehrin uluslararası tanınırlığına katkı sunacak çalışmaları da anlattı. SAVAŞ: EXPO İLE GASTRONOMİMİZİ TANITMAK, ŞEHRİMİZİN TİCARET VE TURİZMİNE KATKI SUNMAK VE KIRSAL KALKINMAMIZI SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesi ile gelecek yazdan itibaren Akdeniz'de seferlere başlayacaklarını ifade eden Savaş, "Belediye başkanlığı artık sadece altyapı, üstyapı ve yeşil alan yapmak değil.
Belediye Başkanlığı - Dün
HBB Başkanı Savaş'tan Hatay'a davet var
SAVAŞ: EXPO İLE GASTRONOMİMİZİ TANITMAK, ŞEHRİMİZİN TİCARET VE TURİZMİNE KATKI SUNMAK VE KIRSAL KALKINMAMIZI SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesi ile gelecek yazdan itibaren Akdeniz'de seferlere başlayacaklarını ifade eden Savaş, "Belediye başkanlığı artık sadece altyapı, üstyapı ve yeşil alan yapmak değil.
Belediye Başkanlığı - 14.10.2021
Yahyalı'da 50 Milyon TL'lik Yatırımların Toplu Açılışı Yapıldı
Öztürk, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Yahyalı ilçesi ve kırsalına kazandırılan yatırımlar ile Kayseri Valiliği ve Yahyalı Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı toplam bedeli 50 milyon TL'yi aşkın yatırımları şu şekilde sıraladı: "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla yüzde 70'lik kısmı Kayseri Büyükşehir Belediyesi KASKİ Genel Müdürlüğü tarafından, yüzde 30'luk kısmı Valilik ve YİKOB tarafından finanse edilen Delialiuşağı ve Yeşilköy Su Deposu ve Şebeke Yapımı için 15 milyon 118 bin 93 TL harcama yapılarak iki mahallemizin su sıkıntısı giderildi. İlçemiz adına sizlere yürekten teşekkür ediyorum, her ikinizde su gibi aziz olasınız. Her yağmur yağışında elimiz yüreğimizde olan, can ve mal güvenliği açısından tehlikeli olan Çamlıca yolunu iptal ederek, yeniden Dönbere istikametinden 19 kilometre uzunluğunda 21 milyon TL harcama yapılarak sathi kaplama yaptınız, yürekten teşekkürümüz var. Büyükçakır mahallemize 5 milyon 51 bin 933 TL'lik Arıtma Tesisi yaptırdınız. Geleceğimiz olan gençlere 2 adet Spor Toto Başkanlığı, 9 adet Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ve 1 tanesi de Yahyalı Belediyemiz tarafından yapılmak üzere 4 milyon 800 bin TL'lik 12 adet halı saha yaptırdınız, gençlerimiz adına yürekten teşekkür ediyoruz.
Belediye Başkanlığı - 14.10.2021
Kırgızistan'da "Batken'in gelişmesi-ülkenin gelişmesi" forumu düzenledi
Batken Belediye Başkanlığı binası önünde de bölgede üretilen tüm tarım ürünleri sergilendi.
Belediye Başkanlığı - 14.10.2021
GÜNDEM / 14 Ekim 2021
(İstanbul/10.00) 2- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Galata Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katılacak (İstanbul/11.00) 3- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, şehir merkezinde, Zile'de, Turhal'da esnafı ve Zile Belediye Başkanlığını ziyaret edecek.
Belediye Başkanlığı - 14.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 14 Ekim 2021
(İstanbul/10.00) 2- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Galata Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katılacak (İstanbul/11.00) 3- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, şehir merkezinde, Zile'de, Turhal'da esnafı ve Zile Belediye Başkanlığını ziyaret edecek.
Belediye Başkanlığı - 13.10.2021
BAŞKAN GÜRKAN,İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ'NİN 2021-2022 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI
Başkan Gürkan, "Öğrenciler üniversitede gelecek ve istikbal anlamında kendi istikballeri, ailelerinin istikballeri ve memleketin istikbali anlamında eğitim formasyonunda üniversiteler yer alıyor. Malatya'nın tarihine baktığımızda her şey aslına rücu eder anlayışı içerisinde tarihe baktığımızda iki üniversitemiz vardı. O dönemki adıyla Sahabeyi Kübra ve Sahabeyi Şura medreseleri. Bu medreseler o dönemin üniversiteleriydi. Sadrettin Koneviler, İbni Arabiler, Mevlana Celaleddin Rumiler, o dönemde müderrislik yaptılar. O üniversitelerin en önemli öğrencilerinden biri de Selçuklu hükümdarı Alaettin Keykubat'tır ve daha niceleri. Şehrimizin geçmişinin böyle olduğunu bilince özellikle 2004 yılında belediye başkanlığı yaptığımız dönemde Malatya'ya ikinci bir üniversitenin yapılması fikrini kamuoyuyla paylaşmanın yetmeyeceği, kampüslerin ve yüksekokulların olması gerektiğini yine İnönü Üniversitemizle birlikte ortak çalışmalar yaptık.
Belediye Başkanlığı - 13.10.2021
Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen'i kabul etti
Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Veysi Şahin, ''Biz esnafımızı seviyoruz.
Belediye Başkanlığı - 12.10.2021
ASKIYA ÇIKAMA TUTANAĞI - ÇINARLIK MAHALLESİ
İlçemiz Çınarlık Mahallesi 651 ada 5, 24, 25, 26, 27, 28 nolu parsellerin bulunduğu alanda 3194 sayılı İmar Kanununun 18. maddesine göre imar uygulaması yapılmasıT. C.
Belediye Başkanlığı - 12.10.2021
Mesken Satış İhale İlanı
Madde 2. İhale, 04/11/2021 Perşembe günü saat 14. 20'da Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Delikliçınar Belediye Hizmet Binası Altıntop Mah.
Belediye Başkanlığı - 12.10.2021
Son dakika haberleri... Van'a 40 milyon TL'lik yatırım için imzalar atıldı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda faaliyetlerini yürüten DAKA destekleriyle Van'a kazandırılacak ve 25,3 milyon TL'si hibe toplam 40 milyon TL'lik yatırımın hayata geçirileceği 8 projenin sözleşme imza töreni Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in başkanlığında yapıldı. Van Valiliği Ali Paşa Toplantı Salonunda düzenlenen imza törenine Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van milletvekilleri Abdulahat Arvas, İrfan Kartal ve Osman Nuri Gülaçar, Tuşba Kaymakamı ve YİKOB Başkanı Furkan Duman, DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emin Nasır, Saray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yunus Ataman, Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak, Van OSB Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan, Bahçesaray Belediye Başkanı Meki Arvas, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, Van Müze Müdürü Erol Uslu ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Cevdet Başer katıldı.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2021
KVKK AYDINLATMA METNİ YÜKÜMLÜLÜĞÜ
1. Aydınlatma Metninin Amacı ve ARMUTLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI' nın Veri Sorumlusu Olarak Konumu Armutlu Belediye Başkanlığı, hizmet verdiği vatandaşlarına, çalışanlarına, tedarikçilerine, paydaşlarına, ziyaretçilerine ve kurumla bağlantısı olan diğer kişilere, kişisel verilerin korunması kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) 10.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2021
Ekim Ayı Meclis Gündemi
Büyükşehir Belediye Meclisimizin Ekim ayı toplantısı 15 Ekim 2021 Cuma günü saat: 16. 00'da İncilipınar Mahallesi, 3385 Sokak, No: 2/A Pamukkale/DENİZLİ adresinde bulunan Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu'nda yapılacaktır. Kamuoyuna duyurulur. 11. 10. 2021 1- 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu'nun 27'nci maddesine istinaden; 2022 yılı için "Akaryakıt Alımı" işinin Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü ihtiyaçlarının birleştirilerek ihale edilmesi hususuna ilişkin Fen İşleri Dairesi Başkanlığının yazısı.
Belediye Başkanlığı - 11.10.2021
GIDANI İSRAF ETME, EMEĞİNİ İSRAF ETME
GIDANI İSRAF ETME, EMEĞİNİ İSRAF ETMEOluşturulma Tarihi : 11. 10. 2021 Duyurular Tarihe Yolculuk Bursa Gezisi Online Başvuru Mahmutbey Mahallesi, 2595 sokak, No: 10, 1763 ada, 10... BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN ARSA SATIŞ İLANI Bağcılar Belediyesi'nden Üniversiteyi Yeni Kazananlara...
Belediye Başkanlığı - 11.10.2021
Van'da DAKA'nın Desteklediği 8 Projenin Sözleşmesi İmzalandı
DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray'ın sunum yaptığı programa, Vali Yardımcısı ve YİKOB Başkanı Furkan Duman, Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Nasır, Saray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yunus Ataman, Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak, Bahçesaray Belediye Başkanı Meki Arvas, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, Van OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, Van Müze Müdürü Erol Uslu ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Cevdet Başer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Belediye Başkanlığı Haberleri | Belediye Başkanlığı Haber - Haberler - Belediye Başkanlığı haberleri, son dakika belediye başkanlığı haber ve gelişmeleri burada. İnhisar 2. Nar Hasat Şenliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 04:03:06. #1.16#

title