Bafra Ovası Haberleri

Bafra Ovası haber, Bafra Ovası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bafra Ovası - 21.10.2021
Küresel iklim değişikliği kuşların göç ve konaklama zamanlarını da değiştirdi
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ornitoloji Araştırma Merkezince sonbahar dönemi kuş halkalama çalışması gerçekleştiriliyor.
Bafra Ovası - 12.09.2021
Tütün üreticileri 30 TL'den tütün alan özel firmalardan şikayetçi
"Kırsaldaki çiftçinin tütün yapmaktan başka şansı yok" Kırsalda bulunan çiftçilerin tütün ekmekten başka çaresinin olmadığına dikkat çeken Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, "Karadeniz'in en verimli ovalarından birisi Bafra Ovası'dır.
Bafra Ovası - 01.08.2021
Tescilli Piknik ve Mesire Alanları ile Korunan Alanlarda 31.10.2021 Tarihine Kadar Saat 19.00'dan Sonra Ateşli Piknik Yapılması Yasaklanmıştır
Son günlerde havaların aşırı derecede ısınmasının yanı sıra, ormanlık bölgeler ile tarım arazilerinde insan ve araç trafiğinin artması sonucunda yurdumuzun birçok noktasında kasıt veya kusur sonucu orman yangınları çıktığı ve her gün bu yangınlara yenilerinin eklendiği bilinmektedir.
Bafra Ovası - 07.07.2021
Paraguay'ın Ankara Büyükelçisi Valdez, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ni gezdi Açıklaması
Paraguay'ın Ankara Büyükelçisi Ceferino Adrian Valdez Peralta, eşi Celestina Diaz de Valdez ile gezdiği Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ni çok beğendiklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bafra Ovası Haberleri | Bafra Ovası Haber - Haberler - Bafra Ovası haberleri, son dakika bafra ovası haber ve gelişmeleri burada. Bafra Ovası'nda pırasa hasadı devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 01:27:54. #1.15#

title