Atama Haberleri

Atama haber, Atama son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atama - Bugün
İstanbul Müftülüğüne Prof. Dr. Safi Arpaguş atandı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Atama - Dün
KİT'lerin gelecek yıl 61,9 milyar lira yatırım yapması öngörülüyor
İlk defa açıktan atama yoluyla personel alımları, ilgili mevzuatlarda belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yapılacak.
Atama - 14.10.2021
Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Duyurusu
GİRESUN ÜNİVERSİTESİPEDAGOJİK FORMASYON BİRİMİPEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ DUYURUSUGiresun Üniversitesi Pedagojik Formasyon Birimi tarafından yürütülecek olan Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı kapsamında...
Atama - 14.10.2021
TCMB yönetiminde görev değişimi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Atama - 14.10.2021
Merkez Bankası'nda görev değişiklikleri
TÜRKİYE Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkan Yardımcıları ile Para Politikası Üyesi görevden alınırken, yerlerine yeni atamalar yapıldı.
Atama - 14.10.2021
Merkez Bankası görev değişikleri Resmi Gazetede
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Başkan Yardımcıları ile Para Politikası Üyesi görevden alınırken, yerlerine yeni atamalar gerçekleştirildi.
Atama - 13.10.2021
Göksel Marangoz'un Edenred'deki sorumluluk alanı genişledi
Edenred'den yapılan açıklamaya göre, şirketin global bölge yapılanmasında üst düzey bir atama daha gerçekleşti.
Atama - 12.10.2021
Kılıçdaroğlu'ndan 'Kara kış fonu' önerisi
'KAĞIT TOPLAYANLARIN SOSYAL GÜVENCESİ OLACAK' Kılıçdaroğlu, kağıt toplayıcılarla bir araya geldiklerini hatırlatarak, "Çalışmak ve eve helal ekmek götürmek kadar değerli bir şey yok. Kağıt toplayıcıların üzerine baskı kurulmaya başlandı. Depoları basıldı, biriktirdikleri ellerinden alındı, satıldı başkalarına para verildi. Bunlarda ahlak var mı? Benden önce randevu istediler, ben gittim. Hırsızlık, yolsuzluk yapmıyorlar, vergi cennetlerinde hesap açmıyorlar. Atama bekleyen öğretmen '4 yıldır ben de bu işi yapıyorum' diyor.
Atama - 11.10.2021
Cezayir, Rabat Büyükelçisi'ni geri çekti
Konuyla ilgili kararnamede ayrıca Abdavi'nin yerine yeni bir atama yapılmadı.
Atama - 11.10.2021
İletişim Uzman Yardımcılığı Sözlü (Mülakat) Sınav Duyurusu
24 Temmuz 2018 tarih ve 30608 sayılı nüshada yayımlanarak yürürlüğe giren "İletişim Uzmanlığı Yönetmeliği" nin 11'inci maddesinde "Ön eleme sınavı aşamasından sonra yazılı sınav yapılmayıp doğrudan sözlü sınav yapılacak ise en yüksek puandan başlanarak giriş sınavı duyurusunda belirtilen atama yapılacak kadro sayısının en fazla dört katı kadar aday (son sıradaki adayla eşit puana sahip olanlar dahil) sözlü sınava girmeye hak kazanır.
Atama - 11.10.2021
SANKON'dan Antalya ve İzmir'e yeni atama
SANKON, Antalya İl Başkanlığı görevine Emel Yenigün'ün, İzmir İl Başkanlığı'na ise Muberra Türkkan'ın atandığını açıkladı.
Atama - 09.10.2021
Atama kararları Resmi Gazete'de
Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğüne ilişkin atama kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Atama - 08.10.2021
HSK atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesince, çeşitli sebeplerle görev değişikliği talebinde bulunan hakim ve savcılara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Atama - 08.10.2021
İki bakanlığın personel alım ilanları Resmi Gazete'de
Başvurular arasından, her bir grup için en yüksek KPSS puanına sahip adaydan başlanarak atama yapılacak kontenjan sayısının 3 katı aday sözlü sınava çağırılacak.
Atama - 07.10.2021
Fas'ta yeni kabine üyeleri belli oldu
Fas Kralı 6'ncı Muhammed, Milli Bağımsızlar Birliği Partisi (RNI) Genel Sekreteri Aziz Ahnuş liderliğindeki yeni kabine üyelerinin isimlerini açıkladı.
Atama - 07.10.2021
New York'a ilk kez siyahi federal savcı atandı
Seçimle göreve gelen New York eyalet başsavcısı eyaletle ilgili konulara bakarken, atama ve Senato onayı ile göreve başlayan Federal savcı ise ABD hükümetini temsil ediyor.
Atama - 06.10.2021
Elazığ Valisi Ömer TORAMAN
1967 yılında Erzurum'un Tortum ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Erzurum'da tamamladı. Ardından üniversite eğitimi için Ankara'ya giden Ömer Toraman Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesinden 1988 yılında mezun oldu. Mezun olmasından sonra memleketi Erzurum'da göreve başlayan Ömer Toraman burada Kaymakam adayı olarak 1994 yılında görev yaptı. Sırasıyla Kastamonu Küre Kaymakamlığı, Diyarbakır Eğil Kaymakamlığı, Çorum Kargı Kaymakamlığı, Ankara Nallıhan Kaymakamlığı, Elazığ Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2011 yılından itibaren ise Hukuk Müşavirliği, Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanlığı (KİHBİ), Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ve son olarak İller İdaresi Genel Müdür Vekili olarak üst düzey görevlerde bulunan Vali Ömer Toraman Tokat Valiliği, Kütahya Valilikleri görevlerinde bulundu. İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevini yürüten Ömer Toraman, Cumhurbaşkanlığı imzasıyla yayımlanan atama kararı ile Elazığ Valiliği görevine atandı.
title