Atama Haberleri

Atama haber, Atama son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atama 9.7.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Türkiye'de son 24 saatte 1024 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konuldu, 18 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 209 bin 962, can kaybı 5 bin 300 oldu.
Atama 9.7.2020
İtalya ve Cezayir dışişleri bakanları, Libya'daki gelişmelerden endişe duyuyor
İtalyan bakanın, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin yeni bir özel temsilcisi atamasının aciliyetine vurgu yaptığı aktarılan açıklamada, "Di Maio ve Bukadum, istikrarsızlığı bölgeye yansıyan Libya'da, sahadaki durum ve ülkeye olan dış müdahaleye ilişkin endişelerini paylaştı.
Atama 9.7.2020
Sudan'da kabine değişikliği
Boşalan bakanlıklara atama yapılana kadar Dışişleri Bakanlığı görevini Ömer İsmail Kameruddin, Maliye ve İktisadi Planlama Bakanlığını Hiba Ahmed Ali, Enerji ve Madencilik Bakanlığını Hayri Abdurrahman, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığını Abdulkadir Terkavi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığını Haşim İbn Avf, Hayvancılık Bakanlığını Adil Ferah İdris ve Sağlık Bakanlığını Sare Abdulazim Haseneyn yürütecek.
Atama 9.7.2020
Adıyaman'da hayırsever iş insanı mesleki eğitim merkezi yaptıracak
Adıyaman'ın Besni ilçesinde, hayırsever iş insanı tarafından yaptırılacak 4 derslikli mesleki eğitim merkezinin protokolü imzalandı.
Atama 9.7.2020
Son dakika haber: Nasreddin Hoca Şenliği'ndeki yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi
Bir son dakika haberine göre 61. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında düzenlenen Online Ulusal Satranç Turnuvası, Akşehir Manzaralı Fotoğraf Yarışması ve Bilgi Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.
Atama 9.7.2020
"Yurt Dışı Türkler Öğretmen Akademisi"nin tanıtımı yapıldı
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, "Dünyanın en zengin dillerinden Türkçe'nin muhafazası ve yaşatılması için sadece Türkiye Cumhuriyeti'ne değil, medeniyetin devamı noktasındaki tüm öğretmenlere görev düşüyor.
Atama 9.7.2020
Edremit'te hayırseverler 3 okul yaptıracak
Balıkesir'in Edremit ilçesinde, deprem etüdü sonrası dayanıksız oldukları gerekçesiyle Milli Eğitim Bakanlığınca yıkımına karar verilen 5 okuldan 3'ünü inşa ettirecek hayırseverlerle protokol imzalandı.
Atama 9.7.2020
Dicle Elektrik il müdürleri göreve başladı
Berus ve Obut atama kararının duyurulmasının ardından yeni görevlerine başladı.
Atama 9.7.2020
Hititler'in başkenti Hattuşa'nın binlerce yıllık kalıntıları "seyir terası"ndan izlenecek
Boğazkale Kaymakamı Yunus Ataman ile İl Kültür ve Turizm Müdürü Sümeyra Şengül'den çalışmalarla ilgili bilgi alan Çiftçi, gazetecilere yaptığı açıklamada, Hattuşa'da turistler için yeni bir alternatif geliştirildiğini söyledi.
Atama 9.7.2020
Gönüllü itfaiyeciler sahada ekiplere destek vermeye başladı
Zonguldak'ın Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünce 2010 yılında başlatılan "Gönüllü İtfaiyecilik Projesi" kapsamında aralarında doktor, hemşire, ev hanımı, öğretmen, memur ve işçinin de bulunduğu 412 vatandaş eğitimlerini tamamladı.
Atama 9.7.2020
İzmir'deki "askeri casuslukta kumpas" davasında karar
İzmir'de "askeri casusluk soruşturması"ndaki usulsüzlüklerle bazı bilgilerin sızdırılmasına ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içindeki üyeleri hakkında açılan ve 96 sanığın yargılandığı davada karar çıktı.
Atama 9.7.2020
Sürat Kargo Genel Müdürlüğü'ne Metin Kocael atandı
Pandemi döneminde yıldızı parlayan sektörlerin başında gelen kargoculuk sektörünün önemli oyuncularından biri olan Sürat Kargo'da yeni atamayla birlikte yapılanma sürecine hız verilmesinin, yenilikçi çözümler ve ilave yatırımlarla hizmet kalitesinin en üst seviyeye çıkarılması amaçlanıyor.
Atama 9.7.2020
Kamerun'da Anglofon ayrılıkçılar 5 sivili öldürdü
Anglofon krizi Kamerun'da hükümetin, Anglofon Güney Batı ve Kuzey Batı bölgesindeki okul ve mahkemelere, İngilizce bilmeyen öğretmen ve hakimleri atamasının ardından 2016'nın son aylarında bölgede gösteriler düzenlenmeye başlamış ve Anglofon krizi patlak vermişti.
Atama 9.7.2020
Yozgat'ta 100 okulda tasarım ve beceri atölyesi oluşturuldu
Yozgat'ta 100 okulda tasarım ve beceri atölyesi oluşturulduğu bildirildi.
Atama 9.7.2020
Zonguldak emniyetinde görev değişimi
Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünde görevli 1 il emniyet müdür yardımcısı, 1 şube müdürü ve 1 ilçe emniyet müdürü başka illere tayin edildi. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen emniyet müdürlerinin atama listesi, il emniyet müdürlüklerine bildirildi.
Atama 9.7.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan eğitim ile ilgili değerlendirme Açıklaması
Bu koşulları sağlamak için dersliklerdeki öğrenci sayısının yarı yarıya düşürülmesi halinde dahi en az 250 bin dersliğe ihtiyaç olacağının altını çizen Kaya, şöyle devam etti: "Tekli eğitimin verildiği okullarda ikili eğitime geçilse bile dersliklerde sosyal mesafe kurallarının uygulanmasına imkan yok. Bu durumda üçlü eğitime mi geçilecek? Eğitim bilimci olan Sayın Selçuk'a çağrımdır, sakın aklından geçirme. Yani 'okullarda 3'lü eğitime giderim' diye bir düşünce sakın ola aklından geçmesin." CHP'nin önerileri Kaya, partinin konuya ilişkin önerilerine değinerek, şunları söyledi: "Resmi okullarımızın tamamına sadece pandemi kurallarının uygulanması ile görevlendirecek 54 bin 36 öğretmen ataması yapılmalıdır.
Atama 9.7.2020
Bakan Selçuk: "Okulların açılması ülkenin gündemi olmak zorunda"
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılış tarihine ilişkin, "Bu mesele, yalnızca okulla bağı olanların değil, ülkenin gündemi olmak zorunda.
Atama 9.7.2020
Bakan Selçuk: Şartlar elverişli olursa 31 Ağustos'ta okulları açacağız
MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Biz mevzuat gereği tarihi açıklamak zorundayız. '31 Ağustos'ta açılacak' dediğimizde, 31 Ağustos'ta açılacağını temenni ediyoruz.
Şu an buradasınız: Atama Haberleri | Atama Haber - Haberler - Atama haberleri, son dakika atama haber ve gelişmeleri burada. Hastanedeki yangın korkuttu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 01:01:39. #1.14#
title