ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ HABERLERİ

Arnavutköy Belediyesi Haberleri

Arnavutköy Belediyesi haber, Arnavutköy Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arnavutköy Belediyesi - 14.8.2020
TFF tüm ligleri tescilledi
Türkiye Futbol Federasyonu, tüm ligleri tescilledi. 2019-2020 sezonu profesyonel ligleri ve BAL'dan TFF 3. Lig'e çıkan takımlar tescil edildi. Süper Lig'in önümüzdeki sezon 21 takımla oynanacağı da kesinleşti. TFF'den yapılan yazılı açıklama şu şekilde: "2019 - 2020 sezonunda Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve Bölgesel Amatör Lig'den TFF 3. Lig'e yükselen takımların müsabaka sonuçlarının, hakem raporlarındaki sonuçlara ve bu sonuçlar esas alınarak düzenlenen puan cetvellerine göre, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 26. Maddesi hükmü gereğince tesciline, Buna göre; 2019 - 2020 Sezonu Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig puan cetvellerinin ekteki şekli ile tesciline, Süper Lig'i 1. olarak tamamlayan Medipol Başakşehir Futbol Kulübü'nün Süper Lig Şampiyonu ve Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanan Trabzonspor A.Ş.'nin Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu olarak tesciline, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 29.07.2020 tarih ve 44 sayılı kararına istinaden; 2019-2020 Sezonunda Süper Lig, TFF 1. Lig TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de küme düşmenin uygulanmamasına, TFF 1. Lig müsabakaları sonucunda 1. ve 2. sıraları alan Hatayspor ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Play - Off müsabakaları sonucunda başarılı olan Fatih Karagümrük A.Ş. takımlarının Süper Lig'e yükseltilmelerine, TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 1. sırada yer alan Yılport Samsunspor ve TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 1. sırada yer alan Bandırmaspor takımları ile tarafsız sahada tek maç eleme usulüne göre oynanan Play - Off müsabakaları sonucunda başarılı olan Tuzlaspor A.Ş. takımının TFF 1. Lig'e yükseltilmelerine, TFF 3. Lig 1. Grup'ta 1. sırada yer alan Serik Belediyespor, TFF 3. Lig 2. Grup'ta 1. sırada yer alan Kocaelispor, TFF 3. Lig 3. Grup'ta 1. sırada yer alan Karacabey Belediye Spor A.Ş. ile tarafsız sahada tek maç eleme usulüne göre oynanan grup içi Play - Off müsabakaları sonucunda başarılı olan Anagold 24Erzincanspor, Turgutluspor ve Pazarspor takımlarının TFF 2. Lig'e yükseltilmelerine, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de ekteki mevcut puan durumuna göre 11 grupta 1. sırada yer alan Mardin Büyükşehir Başakspor (Mardin), Kahta 02 Spor (Adıyaman), Arhavispor (Artvin), Çarşambaspor (Samsun), İçel İdmanyurdu Spor (Mersin), Kırıkkale Büyük Anadolu Spor (Kırıkkale), Kestel Spor (Antalya), Bergama Belediyespor (İzmir) Bursa Yıldırımspor (Bursa) Yalovaspor (Yalova) ve Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (İstanbul) takımları ile Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 29.
Arnavutköy Belediyesi - 14.8.2020
TFF, 2019-2020 sezonu tüm liglerin tescil edildiğini açıkladı
Yapılan açıklama şu şekilde: "2019 - 2020 Sezonu Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig puan cetvellerinin ekteki şekli ile tesciline, Süper Lig'i 1. olarak tamamlayan Medipol Başakşehir Futbol Kulübü'nün Süper Lig Şampiyonu ve Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanan Trabzonspor A.Ş.'nin Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu olarak tesciline, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 29.07.2020 tarih ve 44 sayılı kararına istinaden; 2019-2020 Sezonunda Süper Lig, TFF 1. Lig TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de küme düşmenin uygulanmamasına, TFF 1. Lig müsabakaları sonucunda 1. ve 2. sıraları alan Hatayspor ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Play - Off müsabakaları sonucunda başarılı olan Fatih Karagümrük A.Ş. takımlarının Süper Lig'e yükseltilmelerine, TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 1. sırada yer alan Yılport Samsunspor ve TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 1. sırada yer alan Bandırmaspor takımları ile tarafsız sahada tek maç eleme usulüne göre oynanan Play - Off müsabakaları sonucunda başarılı olan Tuzlaspor A.Ş. takımının TFF 1. Lig'e yükseltilmelerine, TFF 3. Lig 1. Grup'ta 1. sırada yer alan Serik Belediyespor, TFF 3. Lig 2. Grup'ta 1. sırada yer alan Kocaelispor, TFF 3. Lig 3. Grup'ta 1. sırada yer alan Karacabey Belediye Spor A.Ş. ile tarafsız sahada tek maç eleme usulüne göre oynanan grup içi Play - Off müsabakaları sonucunda başarılı olan Anagold 24Erzincanspor, Turgutluspor ve Pazarspor takımlarının TFF 2. Lig'e yükseltilmelerine, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de ekteki mevcut puan durumuna göre 11 grupta 1. sırada yer alan Mardin Büyükşehir Başakspor (Mardin), Kahta 02 Spor (Adıyaman), Arhavispor (Artvin), Çarşambaspor (Samsun), İçel İdmanyurdu Spor (Mersin), Kırıkkale Büyük Anadolu Spor (Kırıkkale), Kestel Spor (Antalya), Bergama Belediyespor  (İzmir) Bursa Yıldırımspor (Bursa) Yalovaspor (Yalova) ve Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (İstanbul) takımları ile Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 29.
Arnavutköy Belediyesi - 14.8.2020
Arnavutköy'de Kovid-19 denetimi
İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ile Arnavutköy Belediyesi zabıta ekipleri, cuma namazı öncesi camilerde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimi yaptı.
Arnavutköy Belediyesi - 15.7.2020
Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu'na katılanlar Aksaray'dan uğurlandı
Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 15 Temmuz şehit ve gazilerini anmak amacıyla gerçekleştirilen Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu kapsamında İstanbul'dan yola çıkan ve Aksaray'a ulaşan bisikletçiler Niğde'ye uğurlandı.
Arnavutköy Belediyesi - 14.7.2020
Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu'na katılanlar Konya'dan uğurlandı
Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 15 Temmuz şehit ve gazilerini anmak amacıyla gerçekleştirilen Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu kapsamında İstanbul'dan yola çıkan ve Konya'ya ulaşan bisikletçiler Aksaray'a uğurlandı.
Arnavutköy Belediyesi - 13.7.2020
Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu'na katılanlar Afyonkarahisar'dan uğurlandı
Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 15 Temmuz şehit ve gazilerini anmak amacıyla gerçekleştirilen Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu kapsamında İstanbul'dan yola çıkan ve Afyonkarahisar'a ulaşan bisikletçiler Konya'ya uğurlandı.
Arnavutköy Belediyesi - 12.7.2020
Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu'na katılanlar Afyonkarahisar'da
Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonunca 15 Temmuz şehit ve gazilerini anmak amacıyla gerçekleştirilen Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu kapsamında dün İstanbul'dan yola çıkan bisikletçiler Afyonkarahisar'a ulaştı.
Arnavutköy Belediyesi - 11.7.2020
Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu'na katılanlar Kütahya'ya ulaştı
Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 15 Temmuz şehit ve gazilerini anmak amacıyla gerçekleştirilen Ömer Halisdemir 4. Ulusal Bisiklet Turu kapsamında dün İstanbul'dan yola çıkan bisikletçiler Kütahya'ya ulaştı.
Arnavutköy Belediyesi - 10.7.2020
"Şehit Ömer Halisdemir Ulusal Bisiklet Turu" İstanbul'dan başladı
Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Arnavutköy Belediyesi iş birliğinde düzenlenen "Şehit Ömer Halisdemir Ulusal Bisiklet Turu" İstanbul'dan başladı.
Arnavutköy Belediyesi - 30.4.2020
ARNAVUTKÖY'DEKİ YAŞLI BABA VE HASTA OĞLUNA YARDIM ELİ UZANDI
KOMŞULARININ  kendilerine tahsis ettiği bir barakada yaşam mücadelesi veren 80 yaşındaki Fahrettin Özkömürcü ve 60 yaşındaki hasta oğlu Kenan Özkömürcü'ye  yardım eli uzandı. Baba ve oğlunun durumunun basında yer almasının ardından yerel yöneticiler ve çok sayıda hayırsever harekete geçti. Baba ve oğlunun, Arnavutköy Belediyesi ve Arnavutköy Kaymakamlığı'nın girişimleriyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağı bir bakımevine yerleştirilmeleri için işlemlere başlandı.
Arnavutköy Belediyesi - 22.4.2020
(Özel) Tarihi Hadımköy Askeri Hastanesi'ndeki restorasyon çalışmaları sürüyor
Sultan 2. Abdülhamid Han tarafından yaptırılan Tarihi Hadımköy Askeri Hastanesi'nin restorasyon çalışmaları devam ediyor. Restorasyon çalışmalarının ardından korona virüs hastalarına hizmet verecek olan hastanedeki çalışmalar havadan görüntülendi. İstanbul Valiliği, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ve Arnavutköy Belediyesi'nin işbirliğiyle yenilenecek olan hastanedeki çalışmaların 35 günde tamamlanması bekleniyor.
Arnavutköy Belediyesi - 20.4.2020
Belediye çalışanlardan videolu mesaj
Yeni tip korona virüs salgınının yaşandığı bugünlerde, sağlıkçılar kadar belediyelerde görevli personel de zorlu bir görev ifa ediyor. Arnavutköy Belediyesi'nin sahada görevli personeli, çekmiş oldukları özel bir videoyla vatandaşlara seslenerek "Evde Kal" dedi.
Arnavutköy Belediyesi - 19.4.2020
PİKNİKÇİLER AKIN EDİNCE BARAJ YOLLARI KEPÇEYLE KAZILARAK KAPATILDI
Koronavirüs tedbirleri kapsamında, evde kal çağrılarına uymayan piknikçilerin hafta içinde Sazlı Dere Barajı'na akın etmesi Arnavutköy Belediyesi'ni harekete geçirdi.
Arnavutköy Belediyesi - 19.4.2020
PİKNİKÇİLER AKIN EDİNCE BARAJ YOLLARI KEPÇEYLE KAZILARAK KAPATILDI
Koronavirüs tedbirleri kapsamında, "evde kal" çağrılarına uymayan piknikçilerin hafta içinde Sazlı Dere Barajı'na akın etmesi Arnavutköy Belediyesi'ni harekete geçirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arnavutköy Belediyesi Haberleri | Arnavutköy Belediyesi Haber - Haberler - Arnavutköy Belediyesi haberleri, son dakika arnavutköy belediyesi haber ve gelişmeleri burada. İSTANBUL-GÖRKEM'İN PARKTA ÖLÜMÜ FACİAYI YARATAN O PANELLER.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 15:57:25. #1.14#
title