YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri

Yıldız Teknik Üniversitesi haber, Yıldız Teknik Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldız Teknik Üniversitesi - 17.09.2021
Ağrı Dağı ve Çevresi Turizm Master Planı ve Fizibiliteleri Projeleri için 4 Aylık Saha Çalışmaları Sunuldu
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Selçuklu toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda proje yüklenicisi yöneticisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölüm Başkanı Prof. Dr.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 15.09.2021
Özel öğrencilerin öğretmenlerinden yeni atölye!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde özel öğrencilere yönelik faaliyet gösteren Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi, eğitim kalitesini arttırmak ve özel gereksinimli bireylerin daha iyi eğitim alması için öğretmenlerine eğitim veriyor. Bu kapsamda Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Görevlisi Doç.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 09.09.2021
İSTANBUL'DA  'TSUNAMİDEN KAÇIŞ YOLU' TABELALARI
Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Dekanı Deprem ve Tsunami Uzmanı Prof.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 02.09.2021
BAU Dünyanın ve Türkiye'nin En İyi Üniversiteleri Arasında | BAU | Bahçeşehir Üniversitesi
BAU | Bahçeşehir Üniversitesi EN SAP Giriş BAU Hakkında Üniversite Hakkında Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanının Mesajı Rektörün Mesajı Tarihçe Sayılarla Bahçeşehir Vizyon ve Misyon BAU'da Spor Bilgi Edinme Mevzuat Klinik Araştırma Etik Kurulu BAU Bilimsel Araştırma ve Yayın...
Yıldız Teknik Üniversitesi - 02.09.2021
Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinin YKS şampiyonları hedefledikleri bölümlere yerleşti
İstanbul Üniversitesinin diş hekimliği, psikoloji, hukuk, siyaset bilimleri, uluslararası ilişkiler ve eczacılık bölümlerini 11, Yıldız Teknik Üniversitesi elektrik elektronik ve endüstri mühendisliği ile elektronik haberleşme ve mimarlık bölümlerini ise 5 öğrenci kazandı.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 19.08.2021
TEKNOFEST yarışmalarına başvuruda bulunan üniversite öğrencisi sayısı 4 yılda 21 bini geçti
Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle ilk olarak 2018 yılında düzenlenen festivalde Teknoloji Yarışmaları'na 4 yıl boyunca 207 farklı üniversiteden 21 bin 21 öğrenci başvuru yaptı. Yarışmalarda 2018 yılından bugüne kadar toplamda 812 öğrenci ile Gaziantep Üniversitesi en çok başvuru yapan üniversite olarak öne çıktı. Gazi Üniversitesi 800 başvuru ile ikinci, 625 öğrencinin başvurduğu Yıldız Teknik Üniversitesi üçüncü oldu.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 12.08.2021
Son dakika haberi | QNBEYOND Unidea Programı'nın kazananları açıklandı
15 bin TL'lik ikincilik ödülünün sahibi Askı; İhtiyaç sahiplerinin online marketlerden ücretsiz ürün, yemek ve giyim gibi ihtiyaçlarını sipariş edebilmelerini sağlayan askıda hediye çeki uygulaması / Selami Arif Ferah - Yıldız Teknik Üniversitesi, Enes Selman Tütüncü - İstanbul Üniversitesi.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 12.08.2021
GTÜ, İş Dünyasında En Fazla İlgi Gören 6. Üniversite
Kariyer net'te son 10 yılda işe alım faaliyeti gerçekleştirmiş 88 bin işverenin, 493 bin işe alım yetkilisinin 220 milyon dijital ayak izi incelenerek hazırlanan çalışmada 'Üniversite mezunları içinde kimler daha hızlı işe giriyor?' sorusuna yanıt arandı. Araştırma sonuçlarına göre Gebze Teknik Üniversitesi, tüm üniversiteler sıralamasında mezunları en hızlı işe giren ilk 10 üniversite arasında yer aldı. İşveren tarafından en çok ilgi gören 6. devlet üniversitesi oldu. Araştırma sayesinde; Kariyer.net, gelecekleri için önemli bir adım atacak tercih dönemindeki gençlere, işverenlerin hangi üniversite, hangi bölüm, hangi üniversite ve bölüm kombinasyonlarına daha fazla ilgi gösterdiğine ışık tutmayı amaçlıyor. Kariyer Net'ten yapılan açıklamada, "İşverenlerden en fazla ilgi gören 10 üniversite; Galatasaray Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Türk-Alman Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi olarak sıralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri | Yıldız Teknik Üniversitesi Haber - Haberler - Yıldız Teknik Üniversitesi haberleri, son dakika yıldız teknik üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Genç yetenekler geleceğin otonom araçlarını görücüye çıkardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:06:30. #1.14#

title