YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri

Yıldız Teknik Üniversitesi haber, Yıldız Teknik Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldız Teknik Üniversitesi - Dün
25-31 Ekim Haftalık Etkinlikler
25 Ekim 2021, Saat 12. 30Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi - Mimarlık Bölümü"İstanbul Kenti Makroformunun Değişim Öyküsü"Konuk: Doç. Dr. Oya Akın, Yıldız Teknik ÜniversitesiMeeting ID: 969 0372 3235Passcode: 69205626 Ekim 2021, Saat 11.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 22.10.2021
Türk Dünyasının Öncü Bilim İnsanları Konferanslar Dizisi-5: Yusuf Has Hacip ve Eseri Kutadgu Bilig
Konferansa; Rektörümüz Prof. Dr. Musa Yıldız, konuşmacı olarak Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sinan Kaçalin, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 21.10.2021
Uluslararası KOBİ Şurası
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından "Ticaret Ahlakı ve Üreten Türkiye" ve "Dijitalleşme" ana temalarıyla gerçekleştirilen 4. Uluslararası KOBİ Şurası, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Yerleşkesi'nde başladı.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 19.10.2021
Uluslararası KOBİ Şurası 21 Ekim'de başlıyor
TÜMSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, 21-23 Ekim'de hem Digicon Online Platformu'ndan hem de Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkez'inde hibrit olarak gerçekleştirilecek etkinlik; iş dünyası, kamu ve akademisyenleri bir araya getirirken, TÜMEXPO adı altında eş zamanlı olarak sanal bir fuara da ev sahipliği yapacak.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 18.10.2021
"Nefes" dans projesi Akbank Sanat'ta sanatseverlerle buluşuyor
Akbank Sanat, kültür sanat etkinliklerine "Akbank Sanat Evinizde" çatısı altında sosyal medya kanallarında devam ediyor.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 07.10.2021
"İstanbul Bilimle Şenleniyor Projesi" başladı
Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi ve Fatih Belediyesinin destekleriyle yürütülen projenin açılışı Sultanahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 20.09.2021
Yurtiçi Kargo gençlerin "en güvendiği" ilk 10 marka arasına girdi
Yurtiçi Kargo, Türkiye İtibar Akademisi'nin (TİA) Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi öğretim üyelerinin akademik denetiminde gerçekleştirdiği TİA Gençlik Endeksi G250'ye göre, gençlerin en güvendiği ve tercih ettiği ilk 10 marka arasında yer aldı.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 17.09.2021
Ağrı Dağı ve Çevresi Turizm Master Planı ve Fizibiliteleri Projeleri için 4 Aylık Saha Çalışmaları Sunuldu
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Selçuklu toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda proje yüklenicisi yöneticisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölüm Başkanı Prof. Dr.
Yıldız Teknik Üniversitesi - 15.09.2021
Özel öğrencilerin öğretmenlerinden yeni atölye!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde özel öğrencilere yönelik faaliyet gösteren Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi, eğitim kalitesini arttırmak ve özel gereksinimli bireylerin daha iyi eğitim alması için öğretmenlerine eğitim veriyor. Bu kapsamda Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Görevlisi Doç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldız Teknik Üniversitesi Haberleri | Yıldız Teknik Üniversitesi Haber - Haberler - Yıldız Teknik Üniversitesi haberleri, son dakika yıldız teknik üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. 25-31 Ekim Haftalık Etkinlikler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 11:34:00. #1.14#

title