Yeşilırmak Haberleri

Yeşilırmak haber, Yeşilırmak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeşilırmak - 26.11.2020
Amasya'da karantina kuralını ihlal eden 16 kişi yurda yerleştirildi
Karara istinaden yapılan denetimlerde, karantina sürecini evde geçirmesi gerekirken bu tedbire uymadıkları tespit edilen 16 kişi, Amasya Valiliğince karantina yurdu olarak belirlenen Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı Yeşilırmak Öğrenci Yurdu'nda gözetim altına alındı.
Yeşilırmak - 26.11.2020
Tarım ve Orman Bakanlığından havzalarda kuraklıkla mücadele seferberliği
2021'de 7 havzada (Sakarya, Susurluk, Meriç-Ergene, Marmara, Yeşilırmak, Batı Karadeniz, Kızılırmak) söz konusu planların hazırlanmasına devam edilecek.
Yeşilırmak - 24.11.2020
Ordu'da iş yerine silahla ateş eden kişi gözaltına alındı
Ordu'nun Gölköy ilçesinde Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ) şube binasına silahla ateş eden kişi gözaltına alındı.
Yeşilırmak - 22.11.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Bahçeköy Orman FakültesiHakemler: Erdal Akıncı, Esat DanziliSarıyer Belediyespor: İrem Çor, Nikalina, Merve İkbal Albayrak, Çağla Erdem, Krystyna, Abdulazimova, (Mısra Aşçı, Gizem Düzeltir, Şeyma Nur Akbulut, Sinem Bayazıt, Yaren Hatipoğlu, Dilara Bilge, Miniriye Vatansever)Galatasaray...
Yeşilırmak - 18.11.2020
Korgan ilçesine 30 milyon liralık elektrik altyapı yatırımı
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ) Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, TEİAŞ 10.
Yeşilırmak - 15.11.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Burhan Felek VestelHakemler: Erdal Akıncı, Ramazan ÇevikGalatasaray HDI Sigorta: İlkin Aydın, Hazal Selin Arifoğlu, Çağla Akın, Kosheleva, Ergül Eroğlu, Ryhkliuk (Gizem Güreşen, Güldeniz Önal, Beran Yeşilırmak)Aydın Büyükşehir Belediyespor: Ezgi Bektaş, Janset Cemre Erkul, Meryem...
Yeşilırmak - 11.11.2020
Tokat'taki 770 yıllık Hıdırlık Köprüsü'nde restorasyon çalışmaları sürüyor
Selçuklular tarafından 1250 yılında Yeşilırmak üzerinde inşa edilen tarihi Hıdırlık Köprüsü'nde 1 yıl sürecek restorasyon çalışmaları kapsamında, daha önce yapılan asfalt sökülerek temizlik ve onarım gerçekleştirilecek.
Yeşilırmak - 10.11.2020
Tokat'ta asfalt çalışmaları sürüyor
Tokat Belediyesi ekiplerinin 2020 yılı asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Yeşilırmak Mahallesi Mehmet Şahin Caddesi'nde devam eden asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceledi.
Yeşilırmak - 10.11.2020
Güreşte Avrupa'da Türkiye rüzgarı esti
Özellikle Yasemin Adar'ın önemli rakibi Rus Ekaterina Bukina'yı rahat bir şekilde 9-4 yenerek şampiyon olması ve Cansu Aksoy'un 2016 Rio Olimpiyatları'nda 3. olan Tunuslu Marwa Amri'yi tuşlayarak madalya kazanmasının kendilerini sevindirdiğini ifade eden Aydın, şöyle devam etti: "Ayrıca grekoromen 130 kiloda genç güreşçimiz Avrupa, dünya yıldızlar şampiyonu Hamza Bakır'ın büyükler dünya şampiyonu Estonyalı Heiki Nabi'yi (4-0) yenerek 1. olması da Rıza Kayaalp sonrası için önemliydi. Genç Kerem Kamal'ın da Avrupa şampiyonu rakibini yenerek şampiyon olması güzeldi. Diğer sıkletlerde de önemli sonuçlar aldık. Tabii sakatlıklarından dolayı Taha Akgül, Soner Demirtaş, Buse Tosun ve Elif Jale Yeşilırmak gibi önemli isimlerimiz bu turnuvada yer alamadılar.
Yeşilırmak - 6.11.2020
Uzmanından "Van iç havzasındaki büyük barajlar deprem riski altında" uyarısı
Tosun, tespit edilen bulgulara göre, dikkate alınan barajların yüzde 33'ünün "çok yüksek tehlike", yüzde 50'sinin ise "orta tehlike" altında bulunduğunu belirterek şunları kaydetti: "Van iç havzasının ana su kaynakları üzerinde ve metropol alanı yakınında bulunan barajların yıkılması çok ciddi sorunlara yol açabilir. Bu kapsamda Koçköprü ve Sarımehmet barajları havzanın en kritik yapıları olarak tespit edildi. Van Havzası'nın yanı sıra ölümcül büyük depremlere neden olabilen Kuzey Anadolu fay zonunun Doğu Anadolu'da yer alan 15 baraj üzerindeki etkisi bulunuyor. Yeşilırmak ve Kelkit Vadisi'nde bulunan Almus, Ataköy, Boztepe, Çamlıgöze, Değirmendere, Gölova, Kılıçkaya, Koyulhisar, Süreyyabey, Tepekışla, Uluköy, Vezirköprü, Yassıal, Yedikır ve Ziyaret barajlarının yüzde 87'sinin yüksek risk altında olduğu tespit edildi.
Yeşilırmak - 4.11.2020
Aldığı ayakkabının yerine eskilerini 'Hakkını helal et' yazılı notla birlikte bıraktı
VAN'ın Erciş ilçesinde yaşayan Yakup Yeşilırmak'ın (50) tek katlı müstakil evine dün gece saatlerinde gelen kişi, balkondaki yeni ayakkabıları alıp, yerine eski lastik ayakkabılarını bıraktı.
Yeşilırmak - 3.11.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Şehit Halil İbrahim Eriç Hakemler: Ferhat Büyükpamukçu, Eyüpcan KayışoğluÇan Gençlik Kalespor: Elif Boran, Borgo, Souza, Emine Arıcı, Hande Naz Şimşek, Simay Gazi (Işıl Öz, Braga, Dilan Yaşar)Galatasaray HDI Sigorta: Ergül Eroğlu, Çağla Akın, Hazal Selin Arifoğlu, Güldeniz Önal,...
Yeşilırmak - 2.11.2020
Son dakika haberleri! Kovid-19 sürecinde YEDAŞ'tan Türk Kızılay'a destek
Son dakika gündem haberine göre Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreci nedeniyle azalan kan bağışını artırmak amacıyla Türk Kızılay'ına destek verdi.
Yeşilırmak - 31.10.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Burhan Felek VestelHakemler: Erol Akbulut, Ramazan DemirözGalatasaray HDI Sigorta: Güldeniz Önal, Selin Arifoğlu, Çağla Akın, Kosheleva, Ergül Eroğlu, Ryhkliuk (Gizem Güreşen, İlkin Aydın, Sezen Keskekoğlu, Beren Yeşilırmak)PTT: Bahar Akbay, Dimitrova, Merve Tanyel, Vuchkova,...
Yeşilırmak - 31.10.2020
Prof. Dr. Başak Taşeli'den Karadeniz için "bölgesel ısınma" uyarısı Açıklaması
Sadece Tuna Nehri'nin tek başına toplam akarsu girdisinin yüzde 70'ini Karadeniz'e taşıyan en büyük kaynak olduğuna işaret eden Taşeli, buna ilaveten Sakarya, Kızılırmak, Yeşilırmak ve Çoruh gibi nehirlerin geçtikleri büyük şehirlerden evsel atıkların, sanayi kuruluşlarının deşarjlarının ve tarım alanlarından ilaçlama ve gübreleme neticesinde zehirli materyallerin katıldığını ve artan azot-fosfor miktarlarının Karadeniz'de kirliliğine neden olduğunu aktardı.
Yeşilırmak - 27.10.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: TVF Cengiz GöllüHakemler: Yasin Okumuş, Serap KukaNilüfer Belediyespor: Fulden Ural, Johnson, Sıla Özyürek, Buse Ünal, Wilhite, Yasemin Yıldırım (Buse Kayacan, Aslı Tecimer, Merve Tanıl, Deniz Emrelli)Galatasaray HDI Sigorta: Ergül Eroğlu, Çağla Akın, Hazal Selin Arifoğlu, Güldeniz...
Yeşilırmak - 19.10.2020
Tokat'ta Kitap Kardeşliği Projesi
Tokat Belediyesi Yeşilırmak Bilgi Evi tarafından Kitap Kardeşliği Projesi başlatıldı.
Yeşilırmak - 19.10.2020
Enuygun.com'dan 29 Ekim tatili için seyahat önerileri
Sonbaharın incisi Abant Buna göre, en güzel sonbahar fotoğrafları çekmek isteyenler için Abant keyifli görüntüler sunuyor. İstanbul ve Ankaralıların günübirlik de gidip gezebileceği Abant'ın tadını çıkarmak için 1-2 gecelik konaklama planlaması yapmak mümkün. Abant gölü ve yolu üzerinde her zevke uygun otel seçenekleri de mevcut. Abant'a gitmişken yakınlarındaki diğer doğal güzellikleri de keşfetme imkanı bulunuyor. Yedigöller, Akkaya, Gölcük, Mudurnu bu bölgede mutlaka görülmesi gereken destinasyonlardan görülüyor. Türkiye'nin Davos'u Ayvacık Ayvacık ise Yeşilırmak ile Hasan Uğurlu-Suat Uğurlu baraj göllerinin arasında bulunuyor.
Yeşilırmak - 17.10.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Burhan Felek VestelHakemler: Ebru Kaya, Mehmet GülFenerbahçe Opet: Mihajlovic, Dicle Babat, Vargas, Busa, Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol (Melis Yılmaz, Aylin Sarıoğlu, Cansu Çetin)Galatasaray HDI Sigorta: Çağla Akın, İlkin Aydın, Ergül Eroğlu, Rykhliuk, Güldeniz Önal, Selin...
Yeşilırmak - 17.10.2020
"Sosyal Atölye" projesi OSTİM OSB'de hayata geçirilecek
Proje ekibinde yer alan öğretim görevlileri Doğuş Yüksel, Bora Öç ve Araştırma Görevlisi Seray Yeşilırmak ile toplumsal değer üretmenin parçası olmanın heyecanını yaşadıklarını dile getiren Şahin, Sosyal Atölye'nin sosyal girişimcilik ya da sosyal inovasyon alanında çalışan yerel, ulusal ve uluslararası ağlara üyelik ve ortaklıkların oluşması anlamında merkez haline geleceğini söyledi.
Yeşilırmak - 13.10.2020
Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi
Salon: Burhan Felek VestelHakemler: Caner Çildir, Sadettin KıralGalatasaray HDİ Sigorta: Selin Arifoğlu, Çağla Akın, İlkin Aydın, Ergül Eroğlu, Rykhılıuk, Güldeniz Önal (Gizem Güreşen, Sude Hacımustafaoğlu, Beren Yeşilırmak, Elifsu Ericek, Nilay Karaağaç, Derya Çayırgan)Beşiktaş: Ezgi Dilik,...
Yeşilırmak - 9.10.2020
Voleybol: 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası
Salon: SC VerdeHakemler: Slobodan Kovacevic (Karadağ), Veronica Mioara Papadopol (Romanya)Türkiye: Özge Arslanalp, Ege Melisa Bükmen, Deniz Nazlıcan Zengin, Pelin Eroktay, Özlem Şahin, Dalia Wilson (Yasemin Narlıoğlu, Aleyna Göçmen, Dilay Özdemir, Beren Yeşilırmak, Miray Gözübüyük)Rusya:...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yeşilırmak Haberleri | Yeşilırmak Haber - Haberler - Yeşilırmak haberleri, son dakika yeşilırmak haber ve gelişmeleri burada. Amasya'da karantina kuralını ihlal eden 16 kişi yurda yerleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 02:10:48. #1.15#
title