Terörle Mücadele Haberleri

Terörle Mücadele haber, Terörle Mücadele son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Terörle Mücadele - Bugün
HDP ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI'NA 6 SAAT SÜREN OPERASYON
İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı binasına yönelik yaptığı operasyon, binada yapılan yaklaşık 6 saatlik aramanın ardından sona erdi.
Terörle Mücadele - Bugün
HDP ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI'NA 6 SAAT SÜREN OPERASYON
İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı binasına yönelik yaptığı operasyon, binada yapılan yaklaşık 6 saatlik aramanın ardından sona erdi.
Terörle Mücadele - Bugün
Son dakika haberi... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 20. ölüm yılında şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ı andı
Kılıçdaroğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Canı pahasına terörle mücadele eden gerçek bir halk kahramanı olan, hain bir suikasta kurban giden eski Diyarbakır Emniyet Müdürü şehit Ali Gaffar Okkan'ı aramızdan ayrılışının 20.
Terörle Mücadele - Bugün
Ankara'da FETÖ'den ihraç edilen tetkik hakimi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ ile iltisak ve irtibatları gerekçesiyle 22 Ocak 2021 tarihinde meslekten ihraç edilen tetkik hakimleri, F.
Terörle Mücadele - Bugün
Meslekten ihraç edilip gözaltına alınan 2 hakimden biri tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile irtibat ve iltisaklı oldukları gerekçesiyle HSK tarafından ihraç edilen 2 tetkik hakimi, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.
Terörle Mücadele - Bugün
Irak'ta 340 kişinin idamının infazı Cumhurbaşkanlığı tarafından onaylandı
DEAŞ terör örgütüne bağlı unsurlar, "fiilen işleyen ya da ortaklık yapması sıfatıyla terör eylemlerinde bulunan herkese idam cezası verilmesini" getiren Terörle Mücadele Kanunu'nun 4'üncü maddesine göre yargılanıyor.
Terörle Mücadele - Bugün
Kastamonu'da DEAŞ operasyonunda 6 şüpheli yakalandı
Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığının terör örgütü DEAŞ'a yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında, Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde operasyon düzenlendi.
Terörle Mücadele - Dün
İstanbul Fırkateyni'nin Denize İniş ve Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 3'üncü Gemi İlk Kaynak Töreni
Geçmişte piyade tüfeğini dahi yurt dışından tedarik eden Türkiye'nin artık Milli Piyade Tüfeğini, kendi savaş gemilerini, fırkateynlerini, İHA/SİHA'larını, Fırtına obüslerini, ÇNRA'ları, Atak helikopterlerini, akıllı hassas mühimmatlarını tasarlayıp inşa, imal ve ihraç seviyesine geldiğini dile getiren Akar, şöyle konuştu: "Bugün TSK, yerli ve milli imkanlarla üretilen harp silah, araç, gereç ve mühimmatı etkin bir şekilde kullanarak sahada büyük başarılar elde etmiştir ve etmektedir. Terörle mücadele kapsamında yurt içi ve sınır ötesinde büyük başarıyla icra edilen harekatlarda, Doğu Akdeniz'de ve Ege'de hak, alaka ve menfaatlerimizin kararlılıkla korunmasında ve TSK'nın dünyanın birçok coğrafyasında üstlendiği görevleri başarıyla yerine getirmesinde yerli ve milli imkanlarla üretilen silah sistemlerimizin katkısı büyüktür.
Terörle Mücadele - Dün
Son dakika haber... Antalya'da gaziyi darbettiği öne sürülen baba serbest bırakıldı, oğlu hakkında ev hapsi kararı verildi
Son dakika haberleri... Antalya'da terörle mücadele gazisi Gökhan Koç'u darbettiği iddiasıyla gözaltına alınanlardan baba adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, oğlu hakkında ev hapsi kararı verildi.
Terörle Mücadele - Dün
Antalya'da komşusu tarafından darbedildiğini öne süren gaziye Ülkü Ocaklarından ziyaret
Antalya'da "asansörde yük taşımayın" uyarısı yaptığı komşusu ve oğlu tarafından darbedildiğini ileri süren terörle mücadele gazisi Gökhan Koç, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy ve beraberindekiler tarafından evinde ziyaret edildi.
Terörle Mücadele - 22.01.2021
TSK Personel Kanunu'nda değişiklik teklifi, TBMM'ye sunuldu
Açıklamada, kanun teklifinin öngördüğü değişiklikler şöyle sıralandı: "Anılan kanun teklifi; uzman erbaşların 55 yaşında emekli olabilmesinin sağlanması, bu kapsamda emeklilik hakkını elde edinceye kadar devlet memuru olarak görev yapan uzman erbaşların da emsallerinin aldığı emekli aylığını almalarının sağlanması, uzman erbaşlara ilk nasıp istihkakı olarak yerli üretim ordu tipi tabanca verilmesi, emekli uzman erbaşların üye olabileceği 2847 sayılı Kanuna tabi 'Türkiye Emekli Uzman Erbaşlar Derneği' adı altında dernek kurulması ve hali hazırdaki uzman erbaş derneklerinin tek çatı altında toplanması, birinci derece kritik illerde terörle mücadele harekatına iştirak eden birliklerde görevli sağlık astsubaylarına ek ödeme yapılmasına imkan verilmesi, sağlık sınıfı yedek subayların özellikle gazilere ve güvenlik güçlerine hizmet veren Sağlık Bakanlığı teşkilleri görevlendirilebilmesi, Milli Savunma Üniversitesi ve bağlılarında, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesindeki diğer okullarda emekli kamu görevlilerinin de ders verebilmesine imkan tanınması, Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde uzmanlık eğitimi gören misafir askeri personele ödeme yapılması, devre kaybeden askeri öğrencilerin devre kaybettikleri süre için genel sağlık sigortası kapsamına alınabilmesi, TBMM üyeliğine seçilenlerin milletvekilliği süresince her türlü askerlik işlemlerinin ertelenmesi, Genelkurmay Başkanlığı ve kuvvet komutanlıklarının Milli Savunma Bakanı'na bağlanması nedeniyle askeri mevzuatta yapılan uyum düzenlemelerini içermektedir.
Terörle Mücadele - 22.01.2021
Balıkesir merkezli 10 ildeki FETÖ operasyonunda 7 kişi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince Balıkesir, Hatay, İzmir, Bolu, Samsun, Denizli, Hakkari, Bitlis, Muğla ve Kars'ta yakalanan 19 şüphelinin işlemleri tamamlandı.
Terörle Mücadele - 22.01.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Brüksel'deki temaslarını değerlendirdi (2) Açıklaması
Vize serbestisinde 4 kriter kaldı Çavuşoğlu, Gümrük Birliği'nin güncellenmesini, vize serbestisinin başlamasını istediklerini belirterek, şöyle devam etti: "Vize serbestisinin de mutlaka hayata geçmesi gerekiyor. Elbette bunun için 72 kriter vardı. Biz geçen yıla kadar 66 tanesini yerine getirmiştik sadece 6 tane kalmıştı. Buraya gelmeden önce gözden geçirdik. Şu anda 4 kriter kaldı. Ama o geri kalan kriterlerde de bazı kelimelerde anlaşmazlık var. Bana göre bu siyasi sebepten. Yani bu vize serbestisini içinde bulunduğu şartlardan dolayı hayata geçirmek istemeyen Avrupa ülkelerinin etkisiyle Komisyonun o kelimeler üzerindeki biraz katı tutumu sayesinde gerçekleşmedi." Terörle mücadele konusunda da somut ve daha iyi bir iş birliğine ihtiyaç duyulduğuna işaret eden Çavuşoğlu, bu konuda da somut beklentileri bulunduğunu söyledi.
Terörle Mücadele - 22.01.2021
Son dakika! Şanlıurfa'da sosyal medyada terör propagandasına 7 gözaltı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK/KCK-PYD/YPG propagandası yaptığı iddia edilen şüphelilere yönelik çalışma başlattı.
Terörle Mücadele - 22.01.2021
Şanlıurfa'da terör propagandası iddiasıyla 7 kişi gözaltına alındı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve İstihbarat Şubesi ekiplerince sosyal medyadan terör örgütü PKK/KCK propagandası yaptıkları belirlenen şüphelilere yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi.
Terörle Mücadele - 21.01.2021
Lübnan ve Tunus Irak'taki terör saldırısını kınadı
Lübnan ve Tunus, Irak'ın başkenti Bağdat'ta onlarca kişinin öldüğü terör saldırısına ilişkin kınama mesajları yayımladı.
Terörle Mücadele - 21.01.2021
Son dakika haberleri... Kayseri'de terör operasyon: 8 gözaltı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, terör örgütü üyelerinin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.
Terörle Mücadele - 21.01.2021
Son dakika haberleri | Kayseri'de terör operasyonunda 8 zanlı gözaltına alındı
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince, terör örgütleri bünyesinde faaliyet gösterdikleri belirlenen yabancı uyruklu zanlıların yakalanması için çalışma başlatıldı.
Terörle Mücadele - 21.01.2021
Şehit Polis Müdürü Gaffari Güneş'in ismi Malatya ile Sivas'ı bağlayan köprüyle yaşatılacak
Köprüye şehidin ismi verildi Tohma Köprüsü'ne, 2016 yılında Mardin'in Nusaybin ilçesindeki trafik kazasında şehit düşen Malatya Yazıhan ilçesi doğumlu Mardin Terörle Mücadele Şube Müdürü Gaffari Güneş'in ismi verildi.
Terörle Mücadele - 21.01.2021
Düzce'de DEAŞ operasyonunda yabancı uyruklu 9 şüpheli yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphelilerin yakalanmasına yönelik 12 adrese düzenlenen operasyonda, Irak uyruklu şüpheliler M.
Terörle Mücadele - 20.01.2021
FETÖ'den hüküm giyen kişi, Afyonkarahisar'da yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yapılan çalışmayla Malatya 2.
Terörle Mücadele - 20.01.2021
Afyonkarahisar'da hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan FETÖ sanığı yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şubesi ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Malatya 2.
Terörle Mücadele - 20.01.2021
Bakan Akar, Irak ziyaretine ilişkin değerlendirmelerde bulundu
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Önümüzdeki dönemde uygun mekanizmaları kurmak suretiyle Türkiye-Irak, Türkiye-Erbil arasındaki iş birliği terörle mücadele konusunda çok önemli birtakım gelişmelere sebep olabilecek.
Terörle Mücadele - 20.01.2021
Bakan Akar: "Önümüzdeki dönemde Türkiye-Irak, Türkiye-Erbil iş birliği, terörle mücadele konusunda çok önemli birtakım gelişmelere sebep olabilecek."
Bakan Akar: "Önümüzdeki dönemde Türkiye-Irak, Türkiye-Erbil iş birliği, terörle mücadele konusunda çok önemli birtakım gelişmelere sebep olabilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Terörle Mücadele Haberleri | Terörle Mücadele Haber - Haberler - Terörle Mücadele haberleri, son dakika terörle mücadele haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı'na 6 saat süren operasyon.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 22:20:40. #1.16#
title