Pazar Haberleri

Pazar haber, Pazar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pazar 31.5.2020
Crm Teknolojilerini İyi Kullanmayan Firmalar Neleri Kaçırıyorlar?
Erkiner, CRM'i iyi kullanmayan şirketlerin müşterilerini kaçırdıklarını ve yeni müşteri bulmanın mevcut müşterilere hizmet etmekten çok daha pahalı olacağını ifade etti. Erkiner, 'Pazarlama teknolojilerini iyi kullanamadığınız taktirde yeni müşterilere ulaşmakta güçlük çekersiniz.
Pazar 31.5.2020
30 Mayıs 2020 Haberleri
30 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Pazar 30.5.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
İçişleri Bakanlığından park, piknik alanları ve lokantalara ilişkin genelge İçişleri Bakanlığı, "lokanta, restoran kafe gibi işyerleri, park, piknik, alanları, mesire yerleri ve giyim pazarları" hakkında 81 il valiliğine genelge gönderdi.
Pazar 30.5.2020
Antalya'da salgın sürecinde "arabada sinema" keyfi
Konyaaltı Belediyesi salgın sürecinde vatandaşlara moral vermek için Uncalı bölgesi açık pazar alanına dev ekranlarda sinema sistemi kuruldu.
Pazar 30.5.2020
Gençlerbirliği hazırlıklarını sürdürdü
Gençlerbirliği, Süper Lig'in 27. haftasında 14 Haziran Pazar günü sahasında İttifak Holding Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
Pazar 30.5.2020
Konyaspor, hazırlıklarına akşam idmanıyla devam etti
İttifak Holding Konyaspor, Süper Lig'in 27. haftasında Gençlerbirliği ile 14 Haziran Pazar günü deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Pazar 30.5.2020
Mavi Marmara saldırısını anlatan kısa film "Sinyal" yarın izleyici ile buluşacak
Çekimler gerçek görüntülerle harmanlandı Pazar akşamı İHH'nın sosyal medya hesaplarından yayınlanacak filmde hem Mavi Marmara Gemisi'nde 10 yıl önce yaşananlar canlandırıldı hem de gerçek görüntülere yer verildi.
Pazar 30.5.2020
İçişleri'nden kafe, restoran, çay bahçeleriyle ilgili genelge
İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği genelgede, lokanta, restoran, kafe, park, piknik, alanları, mesire yerleri ve giyim pazarları gibi yerlerin 1 Haziran itibariyle belirlenen kurallar çerçevesinde saat 22.00'a kadar hizmet vermeye başlayacağı belirtildi.
Pazar 30.5.2020
15 ildeki seyahat kısıtlaması yarın gece sona erecek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 28 Mayıs'ta toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde büyükşehir statüsündeki 14 il ile Zonguldak'a uygulanan seyahat kısıtlamasının Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda 31 Mayıs pazar günü saat 24.
Pazar 30.5.2020
15 ildeki seyahat kısıtlaması yarın gece saat 24.00 itibarıyla sonlandırılacak
Saat 24: 00'dan sonra sonlandırılacak Büyükşehir statüsündeki Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van illeri ile Zonguldak ili olmak üzere toplam 15 ildeki şehir giriş-çıkış kısıtlaması 31 Mayıs Pazar günü saat 24: 00'dan sonra sonlandırılacak.
Pazar 30.5.2020
15 ilde seyahat kısıtlaması kalkıyor
Yapılan değerlendirmeler sonucunda; şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile yapılacak seyahatlerde (otobüs, uçak) seyahat izin belgesi alma zorunluluğunun yürürlükten kaldırıldığı, şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile yapılacak seyahatlerde (uçak, tren, otobüs vb.) Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden kod alındıktan sonra biletlemelerin yapılacağı bildirildi. Büyükşehir statüsündeki Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ile Zonguldak ili olmak üzere toplam 15 ildeki şehir giriş- çıkış kısıtlamasının 31 Mayıs Pazar günü saat 00.
Pazar 30.5.2020
İçişleri Bakanlığından park, piknik alanları ve lokantalara ilişkin genelge
Bakanlık, "lokanta, restoran kafe gibi işyerleri, park, piknik, alanları, mesire yerleri ve giyim pazarları" hakkında 81 il valiliğine genelge gönderdi.
Pazar 30.5.2020
Genelgeye göre, büyükşehir statüsündeki 14 il ve Zonguldak'taki şehir giriş-çıkış kısıtlaması, 31...
Genelgeye göre, büyükşehir statüsündeki 14 il ve Zonguldak'taki şehir giriş-çıkış kısıtlaması, 31 Mayıs pazar günü saat 24.00'te sonlandırılacak.
Pazar 30.5.2020
İstanbul'da kıyı şeridi hariç tekneyle yapılan su ürünleri avcılığı 1 Haziran'da başlayacak
İstanbul Valiliği, kent genelinde, kıyı-sahil şeridi hariç, fiilen denizde ve iç sularda (içme suyu havzaları hariç) tekne ile yapılan her türlü amatör ve sportif amaçlı su ürünleri avcılık faaliyetlerinin 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren serbest bırakıldığını bildirdi.
Pazar 30.5.2020
FLAŞ
İçişleri Bakanlığı, 'lokanta, restoran kafe vb. İşyerleri, park, piknik, alanları, mesire yerleri ve giyim pazarları' hakkında 81 İl Valiliğine genelge gönderdi.
Pazar 30.5.2020
FLAŞ
İçişleri Bakanlığı, 'lokanta, restoran kafe vb. İşyerleri, park, piknik, alanları, mesire yerleri ve giyim pazarları' hakkında 81 İl Valiliğine genelge gönderdi.
Pazar 30.5.2020
"Geleceğin meslekleri bilişim üzerine olacak"
Vedat Uslu: "Evimizden çıkmadan ihracat yapabileceğimiz bir alternatifi göz ardı ediyoruz" ICterra Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurucusu ve CEO'su Vedat Uslu da 200 kişilik bir mühendis kadrosu olduğunu belirterek, "Türkiye'de büyük bir firma olmamıza karşın küresel ölçekte bakıldığında biz küçük bir firmayız. Bugün yazılım sektörü ABD'de İngiltere'de hatta Dünya'da telekomünikasyonu katbekat aşmış durumda. Dünya pazarında önümüzdeki yıllarda yazılım sektörü 4 trilyon dolar hacme ulaşacağından bahsediliyor.
Pazar 30.5.2020
Düzce'den AB ülkelerine fındık ihracatı ara vermeden devam ediyor
İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada, ocak-nisan dönemine ilişkin tarımsal faaliyet verileri paylaşıldı. Ülke genelinde fındık üretimi ve ihracatı konusunda Düzce'nin önemli bir yere sahip olduğu vurgulanan açıklamada, kentin ocak, şubat, mart ve nisan ayı ihracatının büyük bölümünü işlenmiş iç fındığın oluşturduğu bildirildi. Kentte ürünün halen pazara inmeye devam ettiği belirtilen açıklamada, "İlimizde işlenmiş iç fındık ihracatı devam etmektedir.
Pazar 30.5.2020
İçişleri Bakanlığı, lokanta, restoran, kafe gibi iş yerleri ile park, piknik alanları, mesire...
İçişleri Bakanlığı, lokanta, restoran, kafe gibi iş yerleri ile park, piknik alanları, mesire yerleri ve giyim pazarlarıyla ilgili genelge yayımladı.
Pazar 30.5.2020
Battalgazi Belediyesinde emlak ve çevre vergisi yoğunluğu
Belediyelere ödenmesi gereken 2020 yılına ait emlak ve çevre temizlik vergisi birinci taksitlerinin son ödeme tarihi 1 Haziran Pazartesi günü sona erecek.
Pazar 30.5.2020
İzmit Belediyesi 65 yaş üstü için pazar mesaisi yapacak
İzmit Belediyesi Gelir Birimi, pazar günleri sokağa çıkma izni olan 65 yaş üstü vatandaşların vergi borçlarını ödeyebilmeleri amacıyla, 31 Mayıs Pazar günü 14.00-16.00 saatleri arasında açık olacak.
Pazar 30.5.2020
Kıyı-sahil şeridi hariç tekne ile yapılan avcılık faaliyetleri pazartesi gününden itibaren serbest...
İSTANBUL Valiliği'nden yapılan açıklamada kıyı-sahil şeridi hariç fiilen denizde ve iç sularda (içme suyu havzaları hariç) tekne ile yapılan her türlü amatör ve sportif amaçlı su ürünleri avcılık faaliyetlerinin 01 Haziran Pazartesi gününden itibaren serbest bırakıldığı açıklandı.
Pazar 30.5.2020
SAHİL ŞERİDİ HARİÇ TEKNE İLE YAPILAN AVCILIK FAALİYETLERİ PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN SERBEST...
İSTANBUL Valiliği'nden yapılan açıklamada kıyı-sahil şeridi hariç fiilen denizde ve iç sularda (içme suyu havzaları hariç) tekne ile yapılan her türlü amatör ve sportif amaçlı su ürünleri avcılık faaliyetleri 01 Haziran Pazartesi gününden itibaren serbest bırakıldığı açıklandı.
Şu an buradasınız: Pazar Haberleri | Pazar Haber - Haberler - Pazar haberleri, son dakika pazar haber ve gelişmeleri burada. Crm Teknolojilerini İyi Kullanmayan Firmalar Neleri Kaçırıyorlar?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.5.2020 05:00:52. #1.15#
title