Özlem Gürses Haberleri

Özlem Gürses haber, Özlem Gürses son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özlem Gürses - 31.03.2021
RTÜK Haftalık Olağan Toplantısı sonrası rapor yayımlandı
Rapora göre, RTÜK, "Özlem Gürses ile Kayda Geçsin" programında yorumcu Murat Ağırel'in 'Parsel Parsel' isimli kitapla ilgili konuşurken Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili ortaya attığı iddiaları masaya yatırıldı.
Özlem Gürses - 31.03.2021
RTÜK'ten 6112 Sayılı Kanun'a aykırı yayın yaptıkları gerekçesiyle Halk TV ve TELE 1'e idari para cezası verildi
Üst Kurul, Özlem Gürses ile "Kayda Geçsin" programına katılan yorumcu Murat Ağırel'in, "Parsel Parsel" isimli kitabıyla ilgili konuşurken, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e ilişkin ortaya attığı iddiaları da gündemine aldı.
Özlem Gürses - 10.02.2021
RTÜK, bazı dizi ve haber programlarındaki ihlaller nedeniyle kanallara ceza uyguladı
Haber programlarına ceza Kurul toplantısında Halk TV'de yayımlanan "Özlem Gürses ile 20.
Özlem Gürses - 03.07.2020
"TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı"nın ödülleri sahiplerini buluyor
Sunuculuğunu Özlem Gürses'in üstleneceği ödül töreninde, TÜSİAD Başkanlar Konseyi Üyesi ve Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masası Başkanı İrem Oral Kayacık, Turcas Petrol Anonim Şirketi ve Olmuksan International Paper Yönetim Kurulu Üyesi Lale Ergin ve UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen jüri olarak yer alacak.
Özlem Gürses - 26.12.2019
25 Aralık 2019 Haberleri
25 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Özlem Gürses - 26.04.2019
Tüsiad Bu Gençlikte İş Var! Girişimcilik Programı Ödül Töreni
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski'nin açılış konuşmasıyla başlayan tören Özlem Gürses'in moderatörlüğünde devam etti.
Özlem Gürses - 19.04.2019
Tüsiad Bu Gençlikte İş Var! Girişimcilik Programı İstanbul'da Gerçekleşecek
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski'nin açılış konuşması ile başlayacak törenin moderatörlüğünü Özlem Gürses yapacak.
Özlem Gürses - 19.04.2019
Tüsiad Bu Gençlikte İş Var! Girişimcilik Programı 2019 Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Ödül Töreni'nde finale kalan beş ekip TÜSİAD üyelerinin rehberliğinde geliştirdikleri iş fikirlerini sunacak ve 150 bin liralık para ödülü için yarışacak. Beşi yurt dışından olmak üzere 81 şehir, 178 üniversiteden 2,990 gencin 1,118 iş fikriyle başvurduğu programın ödül töreni, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski'nin açılış konuşması ile başlayacak. Moderatörlüğünü Özlem Gürses'in yapacağı törende TÜSİAD üyesi iş insanlarının rehberliğinde üç aya yakın bir süre çalışan beş ekip projelerini sunacak ve 25 bin lira, 50 bin lira ve 75 bin liralık para ödüllerinin sahipleri belli olacak.
Özlem Gürses - 13.10.2018
İş Dünyası "Başarısızlık Zirvesi"Nde Bir Araya Geldi
"Başarısızlık Zirvesi"ne İstanbul Gençlik Platformu Kurucusu Doğa Can Coşar, Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Abdi İbrahim CEO'su Dr. Süha Taşpolatoğlu, TEV Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Bahadır Erdem, Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel ve Gazeteci-Yazar Özlem Gürses konuşmacı olarak katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özlem Gürses Haberleri | Özlem Gürses Kimdir - Haberler - Özlem Gürses haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özlem Gürses kimdir, hayatı ve biyografisi. RTÜK Haftalık Olağan Toplantısı sonrası rapor yayımlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 14:07:11. #1.16#
title