Okul Müdürü Haberleri

Okul Müdürü haber, Okul Müdürü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Okul Müdürü - 12.05.2021
Bilecik Valisi Bilal Şentürk, özel gereksinimli öğrencilerle çevrim içi etkinlikte buluştu
İl Milli Eğitim Müdürü Akyol ve okul müdürü Aydoğar'ın konuşmalarının ardından etkinlik, öğrencilerin maniler söylemeleri, bilmeceler sormaları, Hacivat-Karagöz gösterisi sunmaları ve İstiklal Marşı'nı okumalarıyla sona erdi.
Okul Müdürü - 29.04.2021
Tarsus Abdulkerim Bengi Anadolu Lisesi mezunları, başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olacak
Okul Müdürü İbrahim Söker ile görüşen heyet, yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Okul Müdürü - 29.04.2021
Elazığ'ın "iyilik melekleri" ulaştırdıkları yardımla kalplere dokunuyor
"Öğrencilerimizi tebrik ediyorum" Okul müdürü Sadrettin Bayram, AA muhabirine, son yıllarda Bakanlığın sağladığı desteklerle açılan yeni bölümler ve atölyeler aracılığıyla meslek liselerinde daha da bilgili, donanımlı ve mesleki beceriye sahip öğrenciler yetiştirme imkanı bulduklarını söyledi.
Okul Müdürü - 28.04.2021
Hayrabolu'da ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıldı
Okul Müdürü Muhammet Tikankuş, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Ramazanda iyilikte yarışalım" etkinliği kapsamında öğrencilere yardımlaşma değerini aşılamak amacıyla ramazan kolisi dağıttıklarını belirtti.
Okul Müdürü - 28.04.2021
Tatvan'daki öğrenciler kodlama öğreniyor
Hidayet Mahallesi'ndeki Yunus Emre Anaokulu'nu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, okul müdürü Serkan Saçın ve okul öncesi öğretmeni Gülsüm Adsoy'u çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Okul Müdürü - 27.04.2021
Meslek lisesinin mobilya atölyesi Kovid-19 sürecinde de çalıştı
Okul Müdürü Turan Altıok, AA muhabirine, 76 yıllık okullarının 9 bölümde teknik eleman yetiştirmeye devam ettiğini, salgın sürecinde de 50'ye yakın öğrencinin üretim aşamalarına katıldığını söyledi.
Okul Müdürü - 27.04.2021
Son dakika... Model uçak tasarlayan liseliler, TEKNOFEST'te başarılı olmayı hedefliyor
"Onların bu gayreti bizleri de heyecanlandırıyor" Okul Müdürü Hasan Sarıözkan, AA muhabirine, okul olarak İstanbul'da yapılacak TEKNOFEST 2021'e katılmak, 10.
Okul Müdürü - 26.04.2021
Eflani'de lise öğretmenleri ve personelinden 50 aileye kumanya yardımı
Okul müdürü Nurullah Girişen, kumanya kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere teslim ettiklerini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Okul Müdürü - 26.04.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Tozaklı İlkokulu'nu ziyaret ederek, Okul Müdürü Gürsan Aysevinç'ten bilgi aldı.
Okul Müdürü - 26.04.2021
Gölcük'te öğrenciler hijyen ürünleri üretecek
Okul Müdürü Zeki Kılıç, gazetecilere, kimya teknolojisi alanının okullarında açılmasıyla ilgili gerekli onayın alındığını belirterek, bunun yapacakları projelerin önemli bir adımı olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Okul Müdürü Haberleri | Okul Müdürü Haber - Haberler - Okul Müdürü haberleri, son dakika okul müdürü haber ve gelişmeleri burada. Tunuslu öğrenciler Filistin'e destek etkinliği düzenledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 02:00:37. #1.11#

title