MURAT EMİR HABERLERİ

Murat Emir haber, Murat Emir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Emir

Murat Emir

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 31.3.1969 - ...

Murat Emir Kimdir ?

1969 Malatya’da doğdu. Ankara İncirli Lisesini 1985 yılında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1992 yılında bitirdi. 1992-1996 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Ankara Hastanesi’nde Göz Hastalıkları alanında ihtisas yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Emir - 26.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan, Kovid-19 salgını yönetimine eleştiri Açıklaması
Engin Özkoç, doktor olan CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in 10 Eylül'de 29 bin 377 vaka açıkladığını ancak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bunu yalanlandığını belirterek, "Yalanlar devam etti.
Murat Emir - 12.10.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan CHP Şanlıurfa Milletvekili Aydınlık'ın tedavisi sürüyor
Yenişehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, CHP'nin Ankara Milletvekili Murat Emir, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ve Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel ve Alpay Antmen ile Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Şehir ve Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Kovid-19 tedavisi süren Aydınlık'ın ailesini ziyaret etti.
Murat Emir - 1.10.2020
CHP'li Emir: Vatandaşlara gerçek bilgiler verilmemiştir
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün düzenlediği basın toplantısında aslında bütün pozitif vakaları açıklamadıklarını söylediğini belirterek, "Bu güne kadar vatandaşlara gerçek bilgiler verilmemiştir" dedi.
Murat Emir - 1.10.2020
CHP'li Emir: "Pandemiyle mücadele yerine rakamlarla mücadeleyi tercih ettiler"
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Pandemiyle mücadele yerine rakamlarla mücadeleyi tercih ettiler ama artık bu oyun dün itibarıyla bitmiştir.
Murat Emir - 30.9.2020
CHP'den Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim'e ziyaret
Özkoç, Ankara Milletvekili Murat Emir, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim'i ziyaret etti.
Murat Emir - 26.8.2020
Son Dakika | Koroya 'iç çamaşırlı' mesajı müfettişler soruşturacak
MÜFETTİŞLER SORUŞTURACAK Kültür ve Turizm Bakanlığı, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in de Bakan Mehmet Nuri Ersoy'un yanıtlaması istemiyle soru önergesiyle TBMM gündemine taşıdığı konunun soruşturulacağını duyurdu.
Murat Emir - 19.8.2020
Son dakika haberi | Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (3)
"Kitin arkasında küresel oyunlar var" "CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in, 'yerli tanı kitlerinin Sağlık Bakanlığına 4 ay arayla 6 kat fiyat farkıyla satıldığı' iddiası var.
Murat Emir - 29.7.2020
CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu
CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.
Murat Emir - 27.7.2020
CHP'de PM seçimlerinin resmi sonuçları için itiraz süresi beklenecek
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'ndaki Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimlerinin resmi sonuçları, ilçe seçim kurulunun 2 gün süreyle yapılacak itirazları değerlendirmesinin ardından açıklanacak.
Murat Emir - 27.7.2020
CHP'nin 37'inci Olağan Kurultayı PM seçimleri
Kesin sonuçlarının cinsiyet ve kadın kotası uygulanarak daha sonra ilan edileceği belirtilen CHP PM seçimleri sonucunda, delegelerden resmi olmayan sonuçlara göre yüksek oy alan diğer bazı isimler ise şöyle: "Ahmet Akın 791, Hakkı Süha Okay 762, Ednan Arslan 743, Zeynel Emre 723, Murat Emir 720, Tekin Bingöl 716, Ulaş Karasu 688, Gökan Zeybek 679, Bülent Tezcan 676, Özgür Karabat 668, Nurhayat Altaca Kayışoğlu 666, Hasan Baltacı 623, Devrim Barış Çelik 612, Ali Mahir Başarır 576, Emre Yılmaz 573, Akif Hamzaçebi 569 ve Turan Aydoğan 551.
Murat Emir - 2.7.2020
CHP'li Emir: "Şehit yakınları ve gaziler için toplanan paranın peşini bırakmayacağız"
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, şehit yakınları ve gaziler için toplanan paranın akıbetini sormaya devam edeceklerini ve bunun peşini bırakmayacaklarını söyledi.
Murat Emir - 17.6.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, "Aksaray'ın il oluşunun 31. yıl dönümü, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir "Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesindeki kayıp eserler", AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir "Düzce'de yaşanan afetler ve yapılan yatırımlar" hakkında gündem dışı konuştu.
Murat Emir - 16.6.2020
TBMM Genel Kurulu
Öneri üzerine söz alan CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 15 Temmuz şehit aileleri ve gazileri için toplanan paranın nerede olduğunun bilinmediğini iddia ederek, "Paralar Hazinede mi vakfın hesabında mı bilmiyoruz? Ama vakıf nerede, ne yapar biliyoruz.
Murat Emir - 13.4.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Koronavirüse ilişkin el ele vermek, dayanışmak ve mücadeleyi örgütlemek zorundayız.
Murat Emir - 9.4.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, salgına karşı sosyal devlet uygulamaları hakkındaki konuşmasında, Türkiye'de sahte bir başarı hikayesi yazılmaya çalışıldığını öne sürdü.
Murat Emir - 24.3.2020
AK Parti'den CHP'ye infaz düzenlemesi ziyareti
Görüşmede, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, CHP Parti Meclisi Üyesi Bülent Tezcan, CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen ile CHP Ankara Milletvekili Murat Emir de yer aldı.
Murat Emir - 24.3.2020
AK Parti ve CHP, infaz düzenlemesi için bir araya geldi
AK Parti heyeti, ceza infaz düzenlemesini görüşmek üzere CHP TBMM Grubu'nu ziyaret etti. AK Parti heyetini girişte CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç karşıladı. Görüşmeye; AK Parti'den Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş, Cahit Özkan, Adalet Komisyonu üyeleri katıldı. CHP heyetinde ise Grup Başkanvekilleri Engin Özkoç ve Engin Altay, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Ankara Milletvekili Murat Emir yer aldı.
Murat Emir - 17.3.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, alınan önlemlerin takipçisi olduklarını belirterek, "Sağlık Bakanlığı, AK Parti Grubu ve onun destekçileri erken bir başarı duygusuna kapıldılar.
Murat Emir - 10.2.2020
CHP'li Emir: "Başkentgaz Ankaralının cebini boşaltıyor"
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Başkentgaz'ın vatandaşları sayaç değiştirmek zorunda bıraktığını savunarak, "Elleri Ankaralının cebinde.
Murat Emir - 22.1.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na saldırı davası 30 Mart'ta başlayacak
Davada Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra Yıldırım Kaya, Murat Emir, Deniz Demir, Barış Bozkurt, Kenan Nuhut ve Cahit Yetişir ile Cumhuriyet Halk Partisi müşteki, Aytuğ Kaan Gök ve Remzi Kaygusuz da mağdurlar arasında yer alıyor.
Murat Emir - 17.1.2020
CHP'li Emir: "Resim ve Heykel Müzesi envanterindeki 302 eser kayıp"
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Ankara Resim ve Heykel Müzesi envanterindeki 302 eserin nerede olduğunun bilinmediğini savunarak, "Bu sanat eserleri bizim milli değerlerimiz, çok önemli sanatçılarımızın paha biçilemeyecek eserleri." dedi.
Murat Emir - 24.12.2019
Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldırıda 36 sanık için hapis talebi
Çubuk Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Kılıçdaroğlu'na yumruk atan şüpheli Osman Sarıgün'le birlikte 36 şüpheli yer alırken, Kemal Kılıçdaroğlu, Yıldırım Kaya, Murat Emir, Deniz Demir, Barış Bozkurt, Kenan Nuhut, Cahit Yetişir ile CHP müşteki, Aytuğ Kaan Gök ve Remzi Kaygusuz da mağdurlar arasında yer aldı.
Murat Emir - 24.12.2019
Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya dava
Çubuk Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra Yıldırım Kaya, Murat Emir, Deniz Demir, Barış Bozkurt, Kenan Nuhut ve Cahit Yetişir ile Cumhuriyet Halk Partisi, müşteki, Aytuğ Kaan Gök ve Remzi Kaygusuz da mağdurlar arasında yer aldı.
Murat Emir - 18.12.2019
Güvenlik soruşturması usullerine ilişkin teklif Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, siyasi iktidar kimi beğenmiyorsa onun kamu görevine alınmaması konusunda kendince bir işlem yapacağını ve bunun Anayasaya aykırılığının tartışılacak bir şey olmadığını savundu.
Murat Emir - 10.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
-"Paraların üstüne kondunuz" CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 15 Temmuz şehit yakınları ve gazileri için toplanan parayı uzunca bir süredir sorduklarını ancak bu soruların "duymazdan gelindiğini" öne sürdü.
Murat Emir - 26.11.2019
CHP'li milletvekilleri, Muharrem İnce'nin, "çete" iddiasını değerlendirdi
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin, "parti içinde çete" yönündeki ifadesine katılmasının mümkün olmadığını söyledi.
Murat Emir - 19.11.2019
CHP TBMM Grup Toplantısı
Bu vakfın nerede olduğunu sorduklarında, Türkiye Şehit Yakınları ve Gazilerle Dayanışma Vakfının kurulduğunun kendilerine iletilerek bir adres verildiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, Ankara Milletvekili Murat Emir'in bu adrese gidip baktığını ancak adreste öyle bir vakıf olmadığını gördüğünü söyledi.
Murat Emir - 4.11.2019
TED 10 bin burslu öğrenci hedefliyor
Baloya, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.
Murat Emir - 1.11.2019
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir Açıklaması
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 15 Temmuz şehit yakınları ve gazileri için toplanan paraların nerede olduğu, kimlere verildiği, hangi gazilere, şehit yakınlarına verilip verilmediğinin Türkiye'nin gündeminden bir türlü düşmediğini belirterek, "Çünkü biz, hiçbir gazinin veya şehit yakının...
Murat Emir - 4.10.2019
CHP ve İYİ Parti "Yargı Reformu Paketi"ni görüştü
CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamada, İYİ Parti Genel Merkezi'ndeki görüşmeye CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir ve CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre'den oluşan heyetin katıldığı belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Emir Haberleri | Murat Emir Kimdir - Haberler - Murat Emir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Emir kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan, Kovid-19 salgını yönetimine eleştiri Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 21:35:07. #1.15#
title