MURAT EMİR HABERLERİ

Murat Emir haber, Murat Emir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Emir

Murat Emir

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 31.3.1969

Murat Emir Kimdir ?

1969 Malatya’da doğdu. Ankara İncirli Lisesini 1985 yılında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1992 yılında bitirdi. 1992-1996 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Ankara Hastanesi’nde Göz Hastalıkları alanında ihtisas yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Emir - 09.08.2021
OGM'den, 'Ormanspor' iddiasına yalanlama
OGM'den, 'Ormanspor' iddiasına yalanlama ORMAN Genel Müdürlüğü (OGM), Genel Müdürlüğün bütçesinden Ormanspor Kulübü'ne 40 milyon TL kaynak aktarıldığı iddiasını yalanladı.  OGM, CHP'li Murat Emir'in TBMM gündemine taşıdığı Ormanspor Kulübü'ne 40 milyon TL kaynak aktarıldığı iddiasına ilişkin açıklama yayımladı.
Murat Emir - 17.07.2021
Murat Emir'in iddialarına adı geçen şirketten açıklama
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kuzeni Mehmet Soylu'ya yönelik iddialarıyla ilgili İnvamed - RD Global şirketinden yapılan açıklamada, "İddia ettiğiniz gibi herhangi bir haksız kazanç var ise, SGK'ya ya da farklı kurum kuruluş ya da bir şirkete...
Murat Emir - 08.07.2021
Son dakika haber! CHP'li Emir: "Türkiye'de bir aşı karşıtlığı, tereddüttü varsa bunun birinci sebebi Sayın Bakanın çelişik açıklamalarıdır"
Edinilen son dakika haberine göre CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Bugün Türkiye'de bir aşı karşıtlığı, tereddüttü varsa bunun birinci sebebi Sayın Bakanın çelişik açıklamalarıdır.
Murat Emir - 15.06.2021
AK Parti'li Özdemir, iktidara geldikleri günden beri bütün bölgelerde yatırım seferberliği ilan ettiğini söyledi
Özdemir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, dün seçim bölgesine ilişkin "Batman'daki maaş skandalı Meclis gündemine taşındı." şeklinde haberler yayımlandığını belirterek "CHP Ankara Milletvekili Murat Emir tarafından iddia edilen bir haber, yalan haber.
Murat Emir - 14.04.2021
Çilekte yüksek verim ve fiyatlar, hasada başlayan üreticiyi sevindirdi
İhracatçı Murat Emir de ürünün kalitesinden dolayı özellikle dış piyasada istedikleri satışı yapmayı umduklarına dikkati çekerek, "Geçen yıl yurt dışına yaklaşık 2 bin ton ürün gönderdik.
Murat Emir - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kovid-19 aşılarına ilişkin sorduğu soruları anımsatarak, şöyle dedi: "Cevabı vermesi gereken kim? Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürü.
Murat Emir - 26.02.2021
Son dakika haberleri: CHP'li Emir, Sağlık Bakanı Koca'yı Sinovac ile yapılan sözleşmeyi açıklamaya çağırdı
Son dakika haberine göre CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, koronavirüs aşısı için Sinovac ile yapılan sözleşmeyi açıklamasını istedi.
Murat Emir - 13.12.2020
Sağlık Bakanı Koca, TBMM Genel Kurulunda bakanlığının 2021 yılı bütçesi üzerinde konuştu: (2)
Kit fiyatına ilişkin iddialar CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in test kitleriyle ilgili iddialarına cevap veren Koca, "Bu iddialarda bulunan arkadaşımızın yüzünü görmek ve gözlerine bakarak anlatmak istiyorum.
Murat Emir - 13.12.2020
Son dakika haberleri! Bakan Koca: Yerli aşıda Faz- 2 çalışmasına 25 Aralık'ta başlanacaktır
'İDDİA SAHİBİNİN GÖZLERİNİ VE YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTİYORUM' Bakan Soylu, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in tanı kitiyle ilgili iddialarını hatırlatarak kürsüden görseller gösterdi.
Murat Emir - 12.12.2020
Son dakika haber! TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Üzülerek ifade etmeliyim ki Sağlık Bakanlığımız ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti salgınla mücadelede sınıfta kalmıştır.
Murat Emir - 10.12.2020
Son dakika haberleri: CHP'li Emir: "Sayın Bakanın söyledikleri bizim iddiamızı kabul emek şeklindedir"
Bir son dakika haberine göre ANKARA (İHA) – CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Sayın Bakanın söyledikleri bizim iddiamızı kabul emek şeklindedir" dedi.
Murat Emir - 10.12.2020
CHP Grup Başkanvekili Altay, Tunus'a Kovid-19 nedeniyle yapılacak yardımı eleştirdi Açıklaması
"(Bir kereden bir şey olmaz) demiyoruz" CHP'li Altay, CHP'li bir yöneticiye ilişkin cinsel taciz iddialarının anımsatılarak değerlendirmesinin sorulması üzerine şunları söyledi: "Böyle iddialar önümüze geldiği anda, kimi AK Parti'li bakanların geçmişte söylediği gibi 'bir kereden bir şey olmaz.' demiyoruz. Sapıklık, sapkınlık herkese sirayet edebilir. AK Parti'de de bu mümkün, MHP'de de, İYİ Partide de ve Türkiye'deki bütün vakıflarda da. Burada adam olmak şunu gerektirir; içinden böyle bir sapkın sapık çıkarsa hem siyasi hem cezai olarak gerekenin yapılması için yolu açmaktır. CHP, bu gibi durumlarda hem siyasi olarak bu sapkınlarla ilgili olarak ihraç kararını en hızlı şekilde çalıştırmıştır hem de kulaklarından tutup adliyeye, savcının önüne atmıştır. AK Parti'nin yaptığı gibi bunları savunmaya, kendilerinden olanlar için söylüyorum, kalkmamıştır." CHP'li Altay, "CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in Kovid-19 aşısının bazı siyasetçilere uygulanmaya başladığı" iddialarına ilişkin bir soruya karşılık "Bunlar kulağımıza geliyor.
Murat Emir - 30.11.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı davası
Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra Yıldırım Kaya, Murat Emir, Deniz Demir, Barış Bozkurt, Kenan Nuhut ve Cahit Yetişir ile CHP tüzel kişiliğinin "müşteki" olarak gösterildiği iddianamede, Aytuğ Kaan Gök ve Remzi Kaygusuz ise "mağdur" olarak yer alıyor.
Murat Emir - 30.11.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı davasının görülmesine başlandı
Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra Yıldırım Kaya, Murat Emir, Deniz Demir, Barış Bozkurt, Kenan Nuhut ve Cahit Yetişir ile CHP tüzel kişiliğinin "müşteki" olarak gösterildiği iddianamede, Aytuğ Kaan Gök ve Remzi Kaygusuz ise "mağdur" olarak yer alıyor.
Murat Emir - 26.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan, Kovid-19 salgını yönetimine eleştiri Açıklaması
Engin Özkoç, doktor olan CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in 10 Eylül'de 29 bin 377 vaka açıkladığını ancak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bunu yalanlandığını belirterek, "Yalanlar devam etti.
Murat Emir - 12.10.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan CHP Şanlıurfa Milletvekili Aydınlık'ın tedavisi sürüyor
Yenişehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, CHP'nin Ankara Milletvekili Murat Emir, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ve Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel ve Alpay Antmen ile Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Şehir ve Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Kovid-19 tedavisi süren Aydınlık'ın ailesini ziyaret etti.
Murat Emir - 01.10.2020
CHP'li Emir: Vatandaşlara gerçek bilgiler verilmemiştir
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün düzenlediği basın toplantısında aslında bütün pozitif vakaları açıklamadıklarını söylediğini belirterek, "Bu güne kadar vatandaşlara gerçek bilgiler verilmemiştir" dedi.
Murat Emir - 01.10.2020
CHP'li Emir: "Pandemiyle mücadele yerine rakamlarla mücadeleyi tercih ettiler"
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Pandemiyle mücadele yerine rakamlarla mücadeleyi tercih ettiler ama artık bu oyun dün itibarıyla bitmiştir.
Murat Emir - 30.09.2020
CHP'den Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim'e ziyaret
Özkoç, Ankara Milletvekili Murat Emir, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim'i ziyaret etti.
Murat Emir - 26.08.2020
Son Dakika | Koroya 'iç çamaşırlı' mesajı müfettişler soruşturacak
MÜFETTİŞLER SORUŞTURACAK Kültür ve Turizm Bakanlığı, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in de Bakan Mehmet Nuri Ersoy'un yanıtlaması istemiyle soru önergesiyle TBMM gündemine taşıdığı konunun soruşturulacağını duyurdu.
Murat Emir - 19.08.2020
Son dakika haberi | Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (3)
"Kitin arkasında küresel oyunlar var" "CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in, 'yerli tanı kitlerinin Sağlık Bakanlığına 4 ay arayla 6 kat fiyat farkıyla satıldığı' iddiası var.
Murat Emir - 29.07.2020
CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu
CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.
Murat Emir - 27.07.2020
CHP'de PM seçimlerinin resmi sonuçları için itiraz süresi beklenecek
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'ndaki Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimlerinin resmi sonuçları, ilçe seçim kurulunun 2 gün süreyle yapılacak itirazları değerlendirmesinin ardından açıklanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Emir Haberleri | Murat Emir Kimdir - Haberler - Murat Emir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Emir kimdir, hayatı ve biyografisi. Ormanspor Kulübü'nün bütçesinin 40 milyon TL olduğu iddiası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:54:38. #1.14#

title