Kocaeli Üniversitesi Haberleri

Kocaeli Üniversitesi haber, Kocaeli Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kocaeli Üniversitesi - Bugün
Kocaeli'nin her noktasında bir üstyapı çalışması var
ÜNİVERSİTE YOLU ÜSTGEÇİT Kocaeli Üniversitesi Yurtlar Bölgesinde kalan öğrencilerin Prof.
Kocaeli Üniversitesi - 12.10.2021
Sporun Başkenti Kocaeli hedefi gerçek oluyor
ORTAK AKIL ŞURADA BULUŞTU Kocaeli Spor Master Planı çalışmalarına altlık oluşturmak, kentin ihtiyaçlarını ortak akıl ile belirlemek ve elde edilecek çıktıların aksiyona dönüşmesini sağlaması amacıyla başlayan Kocaeli Spor Şurası ve Çalıştayına Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, MARKA, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Kocaeli Kent Konseyi, STKlar, özel tesis yöneticileri, fikir liderleri ve spor yöneticileri, antrenörler, sporcular ve sporcu aileleri katılım sağlıyor.
Kocaeli Üniversitesi - 08.10.2021
Kocaeli'de "Spor Şurası ve Çalıştayı" düzenlenecek
"Kocaeli Spor Master Planı" çalışmalarına altlık oluşturmak, kentin ihtiyaçlarını ortak akılla belirlemek ve elde edilecek çıktıların aksiyona dönüşmesini sağlamak amacıyla yapılacak çalıştaya, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Kocaeli Kent Konseyi yetkilileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, spor yöneticileri, antrenörler, sporcular ve sporcu aileleri katılacak.
Kocaeli Üniversitesi - 07.10.2021
Büyükşehir ile Teknofest'in gururu oldular
FESTİVALDE ÖNEMLİ DERECELER Kocaeli Üniversitesi ile yapılan işbirliği protokolü kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde E-Gençlik Teknoloji Atölyelerinde hazırlanan Teknoloji Takımları, Teknofest 2021 yarışmalarında verimli bir yılı geride bıraktı.
Kocaeli Üniversitesi - 01.10.2021
Son dakika: Doktorluk hayali kuran gencin ölümüne neden olan sürücü hakim karşısında
İlçede 11 Ağustos'ta alkollü olduğu öne sürülen sanığın neden olduğu kazada hayatını kaybeden Necati Kaan Şahin (20), YKS sayısal alanda Türkiye derecesi elde etmiş, yerleştirme sonuçlarına göre de Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandığı belirlenmişti.
Kocaeli Üniversitesi - 23.09.2021
Türkiye'de hava kalitesinin artırılması için STK'lerden çağrı
Sağlık ve Çevre Birliği (HEAL), Halk Sağlığı Uzmanları Derneği (HASUDER) ve Kocaeli Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı tarafından, Türkiye'de çevre sağlığı alanında çalışan aktörleri buluşturma amacıyla hayata geçirilen ÇİSİP'ten yapılan açıklamaya göre, DSÖ hava kirliliğinden kaynaklanan milyonlarca can kaybını önlemek için kılavuz değerlerini güncelledi.
Kocaeli Üniversitesi - 21.09.2021
Türk tiyatrosunun hem oyuncusu hem eğitmeni: Hadi Çaman
"Hepsi ülkeme helal olsun" Usta oyuncu, 40. sanat yılı dolayısıyla yazdığı metinde şunları kaydetmişti: "Yüze yaklaşan oyun, bir o kadar ustayla, göz göze soluk soluğa geçen muhteşem günler. Dormen Tiyatrosunun ailevi ortamında başlayan, daha sonra Gülriz Sururi-Engin Cezzar Tiyatrosu, Nisa Serezli-Tolga Aşkıner Tiyatrosu, Şan Tiyatrosu, Venüs Tiyatrosunu kapsayan yıllar. Yıl 1982, Yeditepe Oyuncuları. Yirmi yıl, aralıksız ışık saçmak için verilen sonsuz savaş, onlarca genç insana açılan kucak, yazılan, yönetilen oyunlar, kazanılan sayısız ödül. En önemlisi, ülkemizde bir ilke imza atıp, bir müsamere salonundan, kültür merkezine dönüştürülen koca bir yapı. Kısacası bir ömür. Seve seve, özveriyle, içtenlikle, gönülden sunulan bir yaşam. O arada yetiştirilen, büyütülen, 30 yaşına erişen bir oğul. Hepsi ülkeme helal olsun." Tiyatro eleştirmeni ve yazar Üstün Akmen ise bir yazısında, Çaman'ı şu sözlerle anlatmıştı: "Sanatçının kazandığı ilk başarılarıyla sanatının kişisel olmayan ününü paylaşmasına, giderek içgüdüsel ve olabildiğince alaylı biçimde başarı denilen olguyu geri çevirmeye doğru yöneldiğine, o gün bugündür Hadi Çaman'da tanık oldum. Sanatının kişisel, kazançsız, özgür olduğu, kendi kendinin farkına varmadığı, kendi kendine güldüğü, kendi kendini alaya aldığı evreyi elden bırakmayan enderlerimizdendi o. 46 yıl sanat yaptı. Yetişti, yetiştirdi ve bunun hep böylece sürüp gitmesini istedi." Çaman, ALS hastalığı ve diğer rahatsızlıkları nedeniyle, 2007'de Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Kocaeli Üniversitesi - 15.09.2021
Özel öğrencilerin öğretmenlerinden yeni atölye!
AKIL OYUNLARININ DOĞASI VE ÖNEMİ Büyükşehir Belediyesi'nin Kocaeli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkeziyle yaptığı işbirliği gereğince Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi öğretmenlerine 'zekâ ve akıl oyunlarının engelli bireyler üzerinde etkileşimi' konusunda eğitim verildi.
Kocaeli Üniversitesi - 14.09.2021
Engelleri sporla aşmak için ''Ben de Varım''
UZMAN ANTRENÖRLER ÇALIŞTIRACAK Proje kapsamında alanında başarı göstermiş sporcular ile branş yönlendirmesi yapılan engelli vatandaşlar bir araya getirilerek, rol model alabilecekleri kişilerle tecrübe paylaşımı yapmaları sağlanacak. Ayrıca spor branşlarına yönlendirilmesi yapılan engelliler, daha sonra Büyükşehir'in spor tesislerinden yaralanmaya başlayacak. Bu kişilerin ulaşımı da Büyükşehir tarafından özel araçlarla sağlanacak. Sporcu adayı engelli bireylere eğitimleri sırasında Kocaeli Üniversitesi'nde özel olarak sertifikalandırılmış uzman antrenörler eşliğinde çalışacak.
Kocaeli Üniversitesi - 14.09.2021
Mengen Kaymakamı Ekrem Ender ERGÜN
Mengen Kaymakamı Ekrem Ender ERGÜNMengen KaymakamıGöreve Başlama Tarihi Ekrem Ender ERGÜN 04. 09. 20211989 yılında Trabzon'da doğdu. İstanbul Üsküdar'da büyüdü. 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun olup, özel sektörde bankacılık yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kocaeli Üniversitesi Haberleri | Kocaeli Üniversitesi Haber - Haberler - Kocaeli Üniversitesi haberleri, son dakika kocaeli üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Kocaeli'nin her noktasında bir üstyapı çalışması var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 13:20:37. #1.16#

title