Kayseri Sanayi Odası Haberleri

Kayseri Sanayi Odası haber, Kayseri Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayseri Sanayi Odası - 27.09.2021
TSE Kayseri'de Standardizasyon Semineri Düzenliyor
TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin'in ev sahipliğinde yapılacak olan seminer ile, standardizasyon konusunda kamuoyu bilincinin oluşturulması, standartların belirlenmesi sürecinde sanayicinin rolü ve sanayi - üniversite iş birliğinin öneminin vurgulanması, proje kapsamında hazırlanan Standardizasyon Platformunun tanıtımının yapılması, Çevrimiçi Standardizasyon Platformu aracılığıyla, standardizasyon süreçlerine ilgili tarafların katılımının sağlanması, standardizasyonda TSE ve hedef grupların rolleri ve sorumlulukları hakkında bilgi verilmesi hedefleniyor. İlgili kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, özel sektör ve üniversite temsilcileri ile tüketicilerin davetli olduğu seminer Türk Standardları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı İlhan Baloğlu, Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy açılış konuşmaları ile başlayacak.
Kayseri Sanayi Odası - 10.09.2021
KTB'de yılın ahisine kaftanı giydirildi
KTB'de düzenlenen törene, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şahin, KTB Başkanı Recep Bağlamış, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alan, Ticaret İl Müdürü Alaattin Fırat ve davetliler katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 09.09.2021
Yılın Ahisi seçilen Mehmet Kabak'a kaftan giydirildi
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından "Ahi Evran Yılı" dolayısıyla yılın Ahisi seçilen KAYSO Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Kabak'a törenle kaftan giydirildi.
Kayseri Sanayi Odası - 02.09.2021
KAYSO Başkanı Büyüksimitci'den "Kısıtlama günlerine geri dönmeyi istemiyoruz" uyarısı Açıklaması
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, eğitim, iş ve sosyal hayatın sekteye uğramaması için aşının önemini vurgulayarak, "Şu an aktif vakalarımızın ve hastanelerde yatan hastalarımızın çok büyük kısmı aşısı tamamlanmamış kişilerden oluşuyor.
Kayseri Sanayi Odası - 28.08.2021
Kayserili Sanayicilerden Yangın Bölgesine Yardım
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında, Kayseri Sanayi Odası'nın (KAYSO) destek ve organizasyonunda sanayicilerin katkıları ile oluşturulan 5 araçlık yardım konvoyu Antalya yangın bölgesine ulaştı.
Kayseri Sanayi Odası - 29.07.2021
Kayseri Gazeteciler Cemiyetine ziyaretler
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı Önder Narin, Kayseri Gazeteciler Cemiyetini (KGC) ziyaret etti.
Kayseri Sanayi Odası - 23.07.2021
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla...
Kayseri Sanayi Odası - 17.07.2021
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kayseri Sanayi Odası - 13.07.2021
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci de demokrasinin asıl sahibinin halk olduğu gerçeğini bir kez daha gösteren o şanlı geceyi unutmayacak, birlik, beraberlik ve bağımsızlıktan geçmişte olduğu gibi gelecekte de taviz verilmeyeceğini vurguladı.
Kayseri Sanayi Odası - 06.07.2021
Kayseri'den kısa kısa
Slovenya Kayseri Fahri Konsolosluk Ofisi açıldı Açılış törenine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı, Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Primoz Seligo, Slovenya Kayseri Fahri Konsolosu Harun Hasyüncü, Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Kayseri Sanayi Odası - 04.07.2021
Kayseri'de Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tanıtıldı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Kayseri Ticaret Odası (KTO) ve Kayseri Ticaret Borsası (KTB) işbirliğinde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MMTAL) Tanıtım Toplantısı düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kayseri Sanayi Odası Haberleri | Kayseri Sanayi Odası Haber - Haberler - Kayseri Sanayi Odası haberleri, son dakika kayseri sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir: Türkiye'nin artık dünyada adından söz ettirebilir bir ülke olmasının
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 19:38:43. #1.15#

title