KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBESİ HABERLERİ

Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Haberleri

Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi haber, Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 24.5.2020
İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil: "Pandemi kontrol altına alındı ve trend aşağıya düşüyor"
İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil: "Pandemi kontrol altına alındı ve trend aşağıya düşüyor" AKSARAY - İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Türkiye'nin korona virüs salgını ile mücadele dünyada örnek olabilecek çok zengin gelişmiş ülkelerinde çok daha ötesinde bir başarıyı, performansı ortaya koyduğunu söyledi. İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil beraberinde Jandarma İstihbarat Başkanı Tuğgeneral Aykut Tanrıverdi ve Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Erhan Gülveren ile günvelik görevlileriyle bayramlaşmak üzere Aksaray'a geldi. Heyet emniyet teşkilatı ve jandarma teşkilatının bayramlarını kutlayarak yollarda alınan güvenlik önlemleri ve çalışmalar kapsamında incelemelerde bulundu. Aksaray - Ankara Karayolunda bulunan Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne gelen heyet burada Aksaray Valisi Ali Mantı, Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık tarafından karşılardı. Burada polis ve jandarma ekipleriyle görüşen heyet daha sonra Aksaray - Adana Karayolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi uygulama noktasına geldi.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Karaman'da silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen 4 şüpheli serbest bırakıldıKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 23.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 23.5.2020
Karaman'da silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen 4 şüpheli serbest bırakıldı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kent merkezinde silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen A.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Silah ticaretinden gözaltına alınan 4 kişi adliyeye sevk edildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 23.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Kaçakçılık operasyonunda bir şüpheli yakalandı - ADANAKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 23.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 23.5.2020
Adana'da kaçakçılık operasyonunda bir şüpheli yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kaçak ürün bulunduğu bilgisi üzerine merkez Seyhan ilçesi Ali Dede Mahallesi Saydam Caddesi'nde bir iş yerine operasyon düzenledi.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Bursa'da tırda yaklaşık 2 bin şişe kaçak içki ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 22.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 22.5.2020
Bursa'da tırda yaklaşık 2 bin şişe kaçak içki ele geçirildi
Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Bulgaristan'dan kente yüklü miktarda kaçak içki getirileceği bilgisine ulaştı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 22.5.2020
Van'da evin gizli bölmesinde 7 bin paket kaçak sigara ele geçirildi
Van'ın İpekyolu ilçesinde evin gizli bölmesinde 7 bin paket gümrük kaçağı sigara bulundu. İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Hacıbekir Mahallesi Mehmet Bey Sokak'ta S.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Çamaşır makinesinin altındaki gizli bölmede 7 bin paket kaçak sigara ele geçtiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 22.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: 4 bin 458 cinsel içerikli ürün ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 22.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 22.5.2020
Adana'da 4 bin 458 cinsel içerikli ürün ele geçirildi
İl Emniyet Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, merkez Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi'ndeki bir iş yerinde kaçak cinsel ürün ve malzeme satışı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 21.5.2020
Bağ evinde kaçak içki üreten ve kenevir yetiştiren kişi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Vize ilçesindeki bir bağ evinde kaçak içki üretildiği ve Hint keneviri yetiştirildiği bilgisine ulaştı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 21.5.2020
Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheli tutuklandı
Siverek Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, 3 zanlının temin ettikleri uyuşturucu hapları, kent merkezinde gençlere sattıklarını belirledi.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 21.5.2020
Başkasına ait "55 milyon liralık" arsayı sahte evrakla satmaya çalışan sanıklara hapis istemi
Olay Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Erol K'ye ait yaklaşık 55 milyon lira değerindeki 11 dönümlük arsanın bilgisi dışında satılmaya çalışıldığı ihbarı üzerine düzenlediği operasyonda B.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Ortaca'da kaçak tütün operasyonuKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 20.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 20.5.2020
Şanlıurfa'da uzun namlulu 10 tüfek ele geçirildi
Şanlıurfa İl Jandarma Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, silah ve mühimmat kaçakçılarına yönelik kent genelindeki çalışmalarını sürdürüyor.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 19.5.2020
Muğla'da kaçak sigara operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı
Fethiye Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekipleri, ilçede kaçak sigara imalathanesi kurmaktan sabıkası olan Ü.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 17.5.2020
FETÖ'nün "bahçıvanı" ve mahrem imamlarına saklanmaları için "gaybubet evi" kiralamışlar
FETÖ elebaşı Gülen imzalı saat ele geçirilmişti Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin, örgüt üyelerinin "gaybubet evi" olarak adlandırdığı merkez Seyhan ilçesi Pınar Mahallesi'ndeki adrese 12 Nisan 2018'de düzenlediği operasyonda gözaltına alınan Kamuran Eryiğit ile H.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen kişi tutuklandıKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 16.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 16.5.2020
Karaman'da silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen kişi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kent merkezinde silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen M.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 16.5.2020
Evinde silahlarla yakalan şüpheli, koruyucu kıyafetle adliyeye sevk edildi
KARAMAN'da silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen Mahmut K., 8 tabanca ve 3 pompalı tüfek ile yakalandı. Gözaltına alınan Mahmut K.?ye, yakalanmadan önce, koronavirüs şüphesi bulunan bir yakınını ziyaret ettiğinin ortaya çıkması üzerine koruyucu kıyafet giydirildi.  Karaman İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Mahmut K.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Karaman'da gözaltına alınan silah kaçakçısı adliyeye özel koruyucu kıyafetle getirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 16.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Evinde silahlarla yakalan şüpheli, koruyucu kıyafetle adliyeye sevk edildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 16.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Evinde silahlarla yakalan şüpheli, koruyucu kıyafetle adliyeye sevk edildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 16.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 15.5.2020
Kırklareli'nde uyuşturucu operasyonunda 2 kişi yakalandı
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Kızılcıkdere köyü Kurucutarla mevkisindeki çalılık alanda Hint keneviri üretildiği bilgisine ulaştı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 15.5.2020
Kütahya'da kaçak ekilen 69 bin kök haşhaş imha edildi
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ile İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Altıntaş ilçesine bağlı Beşkarış köyü ile Emet ilçesine bağlı Aydıncık köyündeki tarlalara kaçak haşhaş ektiği bilgisine ulaştı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Gümrük kaçakçılığı operasyonuKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 13.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 13.5.2020
Adana'da gümrük kaçakçılığı operasyonu
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, merkez Seyhan ilçesi Bahçeşehir Mahallesi'nde iki depoda gümrük kaçağı ürünler olduğu ihbarını aldı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Antalya'da 50 bin kaçak makaron ve 165 kilo tütün ele geçirildi
Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Konyaaltı ilçesi Bahtılı Mahallesi çıkışında şüphe üzerine bir kamyoneti durdurdu.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Konya merkezli 4 ildeki silah kaçakçılığı operasyonunda 2 zanlı yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, bir kargo şirketi vasıtasıyla Akşehir ilçesinden İstanbul istikametine silah gönderildiği ihbarını aldı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Adıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Adıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Adıyaman Şanlıurfa kara yolunda durumundan şüphelendiği plakası belirtilmeyen bir otomobili durdurdu.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Van'da gümrük kaçağı kudret narı tozu ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Kütahya'da kaçak ekilen 624 bin 440 kök haşhaş imha edildi
Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde, tarlalarına kaçak haşhaş eken üç kişi gözaltına alındı. İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ile İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, A.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Organize suç örgütünün yakalanan son firari zanlısı tutuklandıKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Adana'da organize suç örgütünün son firari zanlısı da yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Adana merkezli 5 ilde yaklaşık 7 ay önce silahlı organize suç örgütüne yönelik düzenlediği operasyonda adresinde bulunamayan şüpheli Cumali B'nin kaldığı yeri tespit etti.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 12.5.2020
Kırklareli'nde höyükte kaçak kazı yapan kişi yakalandı
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Çayırlı köyünde bir höyükte kaçak kazı yapıldığı bilgisi üzerine, bölgeye operasyon düzenledi.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Malatya'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 11.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Polisten koronavirüs fırsatçılarına operasyonKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 11.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 11.5.2020
Denizli'de kaçak üretilen 1275 litre dezenfektan ele geçirildi
Denizli'de 1275 litre kaçak üretilmiş dezenfektan ele geçirildi, bir kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Pamukkale ilçesinde bir depoda izinsiz medikal malzeme üretildiği bilgisi üzerine operasyon düzenledi.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 11.5.2020
Şanlıurfa'da 5 bin 230 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, merkez Eyyübiye ilçesinde M.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Silah kaçakçılığı iddiasıyla 3 şüpheli yakalandıKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 11.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 11.5.2020
Adana'da silah kaçakçılığı operasyonu: 3 gözaltı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, yasa dışı silah ticareti yaptığını belirlediği kişileri takibe aldı.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: 1200 litre sahte içki ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 10.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 10.5.2020
Adana'da 1200 litre sahte içki ele geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, merkez Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi'nde bir narenciye bahçesindeki barakada sahte içki üretildiğini belirledi.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 9.5.2020
Adana'da kaçakçılık operasyonu
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, şüpheli bir aracı Tarsus-Adana-Gaziantep otoyolunda yaptığı uygulamada durdurdu.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: 5 milyon 900 bin makaron ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 8.5.2020
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 8.5.2020
Konya'da 5 milyon 900 bin makaron ele geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi: Roma dönemine ait tarihi eserler ele geçirildiKaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi 8.5.2020
Şu an buradasınız: Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Haberleri | Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele - Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi haberleri, son dakika kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şubesi haber ve gelişmeleri burada. İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil: Pandemi kontrol altı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 17:14:18. #1.15#
title