İSMET BÜYÜKATAMAN HABERLERİ

İSMET BÜYÜKATAMAN HABERLERİ

İsmet Büyükataman haber, İsmet Büyükataman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmet Büyükataman

İsmet Büyükataman

Doğum Yeri Amasya / Türkiye
Doğum Tarihi 22.12.1953 - ...

İsmet Büyükataman Kimdir ?

İsmet Büyükataman , 22 Aralık 1953, Merzifon, Türk siyasetçi ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genel sekreteri. Bursa Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İdari Bilimler Enstitüsünde tamamlamıştır. Öğretmen olarak çalışmıştır. Bursa Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
İsmet Büyükataman - 29.10.2020
MHP'li Büyükataman: Devlet Bahçeli, Türk milletinin menfaatine hareket edenlerin yanında
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ve Türk milletinin menfaatlerine uygun hareket eden her kim varsa destek olduğunu, her kim de bu kutsallara düşmanlık beslemişse karşısında yer aldığını bildirdi.
İsmet Büyükataman - 25.10.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "CHP liderinin seçim isteği sipariştir"
Balıkesir'de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatı Altıeylül ilçe kongresini gerçekleştirdi.
İsmet Büyükataman - 8.10.2020
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç'ten MHP'ye ziyaret
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu'na ziyarette bulundu.
İsmet Büyükataman - 22.9.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan TTB açıklaması Açıklaması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Salgın sürecinde hastanenin önünden geçmeye korkan sözde uzmanlar, siyasi bir menfaat elde etmek için ülkede kaos, kargaşa ortamı umanlar, sözde siyasi özde çıkar partileri ellerindeki (olmayan) verileri paylaşmak yerine Sayın Genel...
İsmet Büyükataman - 22.9.2020
MHP'li Büyükataman'dan Kılıçdaroğlu'nun Türk Tabipleri Birliği ziyaretine tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türk Tabipleri Birliği (TTB) ziyaretine tepki gösterdi.
İsmet Büyükataman - 12.9.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan 12 Eylül mesajı Açıklaması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ülkücü hareketin 12 Eylül 1980 darbesinde ölümle sınandığını, insanlık dışı muamelelere maruz kaldığını belirterek "Türk milliyetçileri 12 Eylül'den dersler çıkarmış, 15 Temmuz 2016 tarihinde yeni bir darbe ile büyük Türk milletine bedel ödetmeye...
İsmet Büyükataman - 12.9.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan 12 Eylül darbesi mesajı
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Türk milliyetçileri 12 Eylül'den dersler çıkarmış, 15 Temmuz 2016 tarihinde yeni bir darbe ile büyük Türk milletine bedel ödetmeye kalkanlara gereken cevabı vermiştir" dedi.
İsmet Büyükataman - 8.9.2020
MHP'li Büyükataman'dan Bahçeli'nin 'idam' açıklamasını eleştiren CHP'ye tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin 'idam' açıklamasını eleştiren CHP'ye tepki göstererek, "Karşı çıkışlarının sebeplerini kamuoyu ile paylaşmak, varsa kangren halini almış bu soruna çözüm tekliflerini ortaya koymak;
İsmet Büyükataman - 8.9.2020
MHP'li Büyükataman'dan Bahçeli'nin "idam açıklaması"nı eleştiren CHP'lilere tepki Açıklaması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin idamla ilgili açıklamasını eleştiren CHP'li yöneticilere tepki gösterdi.
İsmet Büyükataman - 2.9.2020
MHP'li Büyükataman: "CHP yönetiminin tutarlı olduğu tek konu karşı çıkmaktır"
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "CHP yönetiminin tutarlı olduğu tek konu karşı çıkmaktır.
İsmet Büyükataman - 24.7.2020
AYASOFYA CAMİİ İBADETE AÇILDI
Beyza Nur Güler - Elif Yavuz - Feridun AÇIKGÖZ- Ali ABLAY - Kubilay ÖZEV - Burçak Buğra BENLİOĞLU - Semih ÇALIŞKAN - Güven USTA - İbrahim MAŞE - Can EROK / İstanbul, AYASOFYA Cami, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de...
İsmet Büyükataman - 10.7.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan CHP'li Özkoç'un sözlerine tepki Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve partisine yönelik sözlerini eleştirerek, "Milliyetçi Hareket'in eylemlerinde ve söylemlerinde bir çelişki bulunmadığı gibi bir çelişki olduğunu iddia...
İsmet Büyükataman - 29.6.2020
MHP'li Büyükataman'dan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına tepki Açıklaması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik açıklamalarına tepki göstererek, "Davul ve tokmak muhasebesi yapan Kılıçdaroğlu önce boynunda taşıdığı davulun ve ellerinde tokmakla bekleyen bu davulun...
İsmet Büyükataman - 29.6.2020
MHP'li Büyükataman: Kılıçdaroğlu'nun sözleri kendi parti içi siyasetlerine dönüktür
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "MHP ile bir kavgaya tutuşup tabanını tutmaya çalışan Kılıçdaroğlu'nun sözleri tamamen kendi parti içi siyasetlerine dönüktür.
İsmet Büyükataman - 29.6.2020
Son dakika haberleri: MHP'li Büyükataman: "Cumhur İttifakı'nın uyumlu çalışması Kılıçdaroğlu'nda hayranlık...
Son dakika gelişmesine göre Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Gizli ve açık ortaklarıyla birlikte yer aldıkları zillet ittifakında her gün ayrı bir 'paylaşım' kavgası yaşanırken karşılıklı anlayış ve istişare temeline dayanan Cumhur İttifakı'nın uyumlu çalışması Kılıçdaroğlu'nda...
İsmet Büyükataman - 28.5.2020
MHP'li Büyükataman'dan Yunanistan Dışişleri Bakanvekili Miltiadis'in Türkiye'ye yönelik...
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Yunanistan Dışişleri Bakanvekili Varvitsiotis Miltiadis'in Türkiye'ye yönelik eleştirilerine tepki göstererek, "Yunan devletine tavsiyemiz, 1919-1922 arasında Türk milletine katliamları reva görenlerin torunlarının tasmasını bağlamasıdır.
İsmet Büyükataman - 26.5.2020
MHP'li Büyükataman: Babacan'ın dili kendisine ait değildir
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan'ın sözlerine ilişkin, "Sayın Genel Başkanımıza haddini aşan sözler sarf eden Babacan'ın dili kendisine ait değildir" dedi.
İsmet Büyükataman - 26.5.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan Babacan'ın sözlerine tepki Açıklaması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik sözlerine ilişkin, "Akıl tutulması yaşayanların, aklı ipotek altında olanların Sayın Genel Başkanımızın akıl ürünü sözlerini 'deli saçması'...
İsmet Büyükataman - 26.5.2020
MHP'li Büyükataman'dan Babacan'a sert sözler
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın MHP lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik açıklamalarına cevaben yazılı açıklama yayımladı.
İsmet Büyükataman - 21.5.2020
MHP'li Büyükataman'dan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik eleştirilere tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, son bir haftadır Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye ve MHP'ye yapılan eleştirilere ilişkin, "İçi boş, amacı belli bu saldırıların tesadüfi olmadığı, söylenenlerin tek merkezden çıktığı gün gibi aşikardır.
İsmet Büyükataman - 21.5.2020
Büyükataman: "İhanet korosunun bet seslileri sistemli bir şekilde Bahçeli'yi ve partimizi hedef...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "İhanet korosunun bet seslileri sistemli bir şekilde Bahçeli'yi ve partimizi hedef almaktadır.
İsmet Büyükataman - 11.5.2020
MHP'li Büyükataman'dan Akşener'e taban cevabı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "MHP ile tabanlarımızın aynı olduğunu söylemek zor" sözlerine karşılık, "Milliyetçi Hareket Partisi'nde taban yoktur, dava arkadaşlarımız vardır, tavan yoktur, ülkücü şuur hakimdir" dedi.
İsmet Büyükataman - 30.4.2020
MHP'li Ataman'dan, CHP'li Özel'in sözlerine tepki Açıklaması
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in açıklamalarına ilişkin, "Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanına, 'katliama teşvik' iftirası senin de, arkandakilerin de haddi değildir.
İsmet Büyükataman - 30.4.2020
MHP'li Büyükataman'dan CHP'li Özel'e yanıt
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Sözcüsü Özgür Özel'e tepki göstererek, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel Başkanı'nı katliama teşvik iftirası senin de, arkandakilerin de haddi değildir.
İsmet Büyükataman - 29.4.2020
MHP'den CHP'li Özel'in açıklamalarına tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'i, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve partililerden özür dilemeye davet etti.
İsmet Büyükataman - 28.3.2020
MHP'li Büyükataman: "Ceza indirimi teklifiiz, toplumun büyük beklentisine cevap vermektedir"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Milliyetçi Hareket Partisinin ceza indirimi teklifi toplumun büyük beklentisine cevap vermektedir" dedi.
İsmet Büyükataman - 4.3.2020
MHP'li Büyükataman'dan Akşener açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Türk milliyetçiliğine yeniden merak saldığını belirterek, "Zaman içerisinde herkes kanaat getirmiştir ki hanımefendinin camiasına vadettiği hayaller Türk milliyetçiliği, gerçekler...
İsmet Büyükataman - 27.2.2020
MHP'li Büyükataman: Avrupa ülkeleri ve ABD'yi duyarlı olmaya davet ediyorum
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Avrupa'ya ve ABD'ye tavsiyemiz, Türk ve İslam düşmanlığının yaygınlaşması için verdikleri mücadeleyi sonlandırmasıdır.
İsmet Büyükataman - 27.2.2020
MHP'li Büyükataman: Avrupa ülkeleri ve ABD'yi duyarlı olmaya davet ediyorum
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Avrupa'ya ve ABD'ye tavsiyemiz, Türk ve İslam düşmanlığının yaygınlaşması için verdikleri mücadeleyi sonlandırmasıdır.
İsmet Büyükataman - 24.2.2020
MHP'li Büyükataman'dan CHP'ye HDP tepkisi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, hafta sonu düzenlenen HDP Kongresi'ne katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu'nun kongrede yaşanan saygısızlıklara karşı sustuğunu belirterek tepki gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İsmet Büyükataman Haberleri | İsmet Büyükataman Kimdir - Haberler - İsmet Büyükataman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmet Büyükataman kimdir, hayatı ve biyografisi. Kirli ilişkiler ağındaki aracıları çıkardığınızda FETÖ ile İP aynı masadadır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 05:12:12. #1.15#
title