Haberler

MHP'li Büyükataman: Normalleşme tiyatrosunun MHP'ye ve devlete operasyon olduğu açığa çıktı

Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'yi iadei ziyareti sonrası tartışma konusu olan "normalleşme"ye MHP'den yeni bir açıklama geldi. Partinin Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Normalleşme tiyatrosunun, CHP öncülüğünde, görünürde MHP'ye, arka planda Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti devletine kurnazca yürütülen bir operasyon olduğu artık açığa çıkmıştır." dedi.

CHP ile AK Parti arasında Özgür Özel'inCumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyareti ile başlayan ve daha sonra Erdoğan'ın CHP'ye iadeiziyaretiyle devam eden normalleşme süreciyle ilgili MHP'li İsmet Büyükataman'dan sert bir açıklama geldi.

"OPERASYON ARTIK AÇIĞA ÇIKTI"

MHP Genel Sekreteri Büyükataman, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Normalleşme tiyatrosunun, CHP öncülüğünde, görünürde MHP'ye, arka planda Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti devletine kurnazca yürütülen bir operasyon olduğunun artık açığa çıktığını" savundu.

Büyükataman açıklamasında " Türkiye'de anormal olan tek şey Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi CHP'nin yönetiminin emperyalizmin efendilerine göz kırpması, terör maşalarına avukatlık yapmasıdır." sözleriyle CHP yönetimini eleştirdi.

"CHP'NİN NORMALLEŞME ALGISI EMPERYALİZME PAYANDA OLMAK"

Büyükataman, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "CHP'nin normalleşme algısı, emperyalizme payanda olmaktır. CHP'nin normalleşmesi, binlerce insanımızın katili olan PKK'lı militanların aramızda serbestçe dolaşmasıdır.

CHP'nin normalleşmesi PKK'nın siyasi uzantılarının bölücü söylemlerine demokrasi kılıfıyla sahip çıkmaktır. CHP'nin normalleşme anlayışı FETÖ'cü teröristlerin geri dönmesi ve yeniden devlete sızmasının kapılarının aralanmasıdır.

"MHP KUVA-YI MİLLİYE RUHUNUN EN NET YANSIMASIDIR"

CHP'nin sinsi planı DEM'li belediyeler marifetiyle milletin malının terör örgütüne peşkeş çekilmesini normalleştirmektir. 'Normalleşme' tiyatrosunun, CHP öncülüğünde görünürde Milliyetçi Hareket Partisi'ne arka planda Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine kurnazca yürütülen bir operasyon olduğu artık açığa çıkmıştır.

Geçmişte olduğu gibi bugün de Türkiye'ye saldırmak isteyenler, hedeflerine öncelikle Milliyetçi-Ülkücü Hareketi koymuşladır. Çünkü; Ülkücü Hareket Kuva-yı Milliye ruhunun çağımızdaki en net yansımasıdır. 100 yıl önce vatanımızı işgal etmek isteyenler tam da bu sebepten kurşun askerlerini; iftira, yalan ve dolanla Milliyetçi Hareket'in üzerine salmışlardır. Bu sinsi saldırı; vatan toprağımıza, devletimize ve Türk milletinin istikbalinedir! Sinsi operasyonun sahipleri şunu iyi bilsinler; Milliyetçi Hareket Partisi geçilmeyecek, Türkiye Yenilmeyecektir!

"TÜRKİYE'DE ANORMAL OLAN TEK ŞEY..."

Cumhur İttifakı, büyük Türk milletinin istikbaline sonuna kadar sahip çıkacaktır. Son olarak şu notu tüm CHP'liler iyi düşünmelidir: Türkiye'de anormal olan tek şey Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi CHP'nin yönetiminin emperyalizmin efendilerine göz kırpması, terör maşalarına avukatlık yapmasıdır. Özgür bey eğer bir şeyi normalleştirmek istiyorsa öncelikle CHP'yi normalleştirmeye kurucu ayarlarına döndürmeye gayret göstermelidir."

Kaynak: AA / Politika

Türkiye Cumhuriyeti İsmet Büyükataman Operasyon Türkiye MHP Politika Güncel Haberler

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

Erdoğan'ın beklediği yanıt geldi! Normalleşmeye yeşil ışık yakan Esed'in önemli bir şartı var

Ekonomist Timothy Ash'ten 'enflasyon' açıklaması: Tek haneli rakamlara indirmek zor olacak

Ekonomist Timothy Ash'ten "enflasyon" açıklaması: Tek haneli rakamlara indirmek zor olacak

Suriye ile normalleşme süreci! Bakan Fidan: Cumhurbaşkanımızın barış çağrısı önemli, karşılık bulmasını tavsiye ediyoruz

Suriye ile normalleşme süreci! Bakan Fidan: Cumhurbaşkanımızın barış çağrısı önemli, karşılık bulmasını tavsiye ediyoruz

Trump'a suikast girişiminde bulunan gencin aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu

Trump'a suikast girişiminde bulunan gencin aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu

500

Yorumlar (32)

sade vatandaş:

rahat rahat çekinmeden her şeyi söylüyorlar ama Sinan Ateş diyince birilerinn kulakları benim kedi gibi havaya dikiliyor tüyleri diken diken oluyor konuyu saptıp ilgisiz alakasız adalara modalara köroğlunun nigarına azarbaycan diyarına getiriyorlar

241
29
yanıtYanıtla
VEFA:

Ülkü Ocakları hemen şimdi Türkü Ocakları yapılmalıdır.

yanıt48
yanıt11
Murat Celik:

Vefa senin kulagina bir ezan okurum türkü bar olursun

yanıt16
yanıt43
VEFA:

@Murat Memnuniyetle ben ezanı uşşak makamında severim. Bakıyorum da sen bu işe hemen adapte olmuşsun, O zaman oldu bu iş...

yanıt27
yanıt4
hakan er:

Hepiniz aynısınız akp mhp chp dem hepiniz aynısınız

162
28
yanıtYanıtla
erge_nekon:

Mhp yi Allah başımızdan eksik etmesin. gerisi, gelip geçici hikayeden ibaret

yanıt41
yanıt213
Cevdet Pasa:

Gercekten MHP de olmasa bu memleketin altini cabuk oyarlar , su uyur düşman uyumaz demiş atalarımız ne kadar haklıymışlar

32
122
yanıtYanıtla
Özcan Özcan:

CEVO BİLETİNİ ALDIM KÖYÜNE DÖNÜYORSUN YARIN.

yanıt40
yanıt16
Cafer KILIÇ:

Hepsi koltuk derdinde

71
9
yanıtYanıtla
Perwer:

Yürüüü

47
16
yanıtYanıtla
Tüm 32 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title