Helal Haberleri

Helal haber, Helal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Helal - 4.12.2020
Taksisinde unutulan 300 bin avroyu sahibine teslim eden sürücüye memleketinden ödül
Olgaç, aileden helal kazançla çalışmayı öğrendiklerini belirtti.
Helal - 4.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Oğlunun Türk bayrağına sarılı tabutu yanındaki fotoğrafını öpen baba Göl, "Yiğidim, seni alnından öperim. Sana hakkım bir kere değil, yüzlerce binlerce kez helal olsun.
Helal - 3.12.2020
2 Aralık 2020 Haberleri
2 Aralık 2020 Manşet Haberleri.
Helal - 2.12.2020
Hakkari'de araç kazasında şehit olan askerin cenazesi Kütahya'da toprağa verildi
Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi morgundan alınan şehidin Türk bayrağına sarılı naaşı, Ömerbey Mahallesi'ndeki babaevine götürüldü. Cenaze, evin önünde helallik alınmasının ardından Beke Camisi'ne getirildi.
Helal - 2.12.2020
Tuttuğu kiralık katil tarafından öldürülen öğretmenin davası; Sanığa müebbet hapis
Maktulün hemen ölmediği, sanık ile maktulün konuşmaya devam ettikleri ve helalleştikleri kaydedilen mütalaada, "Maktulün bayılması üzerine sanığın 112 acil hattını aradığı, adresi verdiği, evden ayrıldığı, maktulün kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği, tasarlayarak öldürme suçundan cezalandırılması için dava açılmış ise de sanığın maktulü tasarlayarak öldürmesini gerektirecek aralarında hiçbir neden bulunmadığı, maktulün yaşadığı sorunlar nedeniyle ısrarla kendisini öldürmesini istediği, sanığın maktulün talebi üzerine olayı gerçekleştirdiği, suçun kasten öldürme suçunu oluşturduğu" belirtildi.
Helal - 1.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Hiçbir öğretmen yoksulluk sınırının altında aylık almayacak. Kadrolu, ücretli, sözleşmeli öğretmen garabetine son vereceğiz. Bütün öğretmenler kadrolu olacak. Herkesin güvencesi olacak. Her 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere birer maaş ikramiye vereceğiz. Helalinden vereceğiz.
Helal - 1.12.2020
Beyşehir Belediyesi Mali İşler Müdürü İlhan Duran, Kovid-19'a yenik düştü
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Meclis üyeleri, Başkan Yardımcısı Zeki Ağmaz, birim müdürleri ve belediye personelinin de bulunduğu hizmet binası önünde, İlhan Duran için helallik alındı, dua edildi.
Helal - 1.12.2020
10. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması'nda ödül sahipleri açıklandı
Gül, öğrencilere matematik, fizik, kimya eğitiminin yanında edep, ahlak, terbiye ve kötü alışkanlıklardan uzak kalma eğitimlerinin de verilmesinin önemine değinerek, şunları ifade etti: "Matematikte 2 artı 2'nin 4 ettiğini bildirmemiz kadar, helal olan 2'nin haram olan 4'ten çok daha makbul ve geçerli olduğunu muhakkak ki bizim gençlerimize öğretmemiz gerekir.
Helal - 30.11.2020
Başhekimden sahilde yürüyüş yapanlara tepki: "İnsanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum"
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Süleyman Türedi, kentte hafta sonu sahilde yürüyüş yapan insanlara ilişkin, "İnsanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum.
Helal - 28.11.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Adana'da esnafla buluştu: (1)
Kılıçdaroğlu, esnafın sorunlarını bildiklerini dile getirerek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Esnaf kardeşlerimin Cumhuriyet Halk Partisi'ne biraz mesafeli olduklarını biliyorum. Benim sizden isteğim, eğer siz sorunlarınızı çözmek, kazanmak, alın terinizin karşılığını almak istiyorsanız, oyunuzun rengini değiştireceksiniz. Bakın bunu çok açık ve net söylüyorum. 'Benim bir sahibim olsun' diyorsanız, senin sahibin var kardeşim, cebini düşünmeyen, vatandaşı düşünen bir siyaset anlayışı var. Siyasetçi mütevazi yaşar, topluma örnek olur. Ailesiyle beraber örnek olur. Siyasetçi halktan koptuğu zaman, halkın derdini dinleyemez, halktan haberi yoktur. Bu gerçeği sizin de görmeniz gerekiyor, oturup düşünmemiz gerekiyor. Bizim eksiğimiz olabilir mi, olabilir. Yanlışımız olabilir mi, olabilir ama bir şeyden emin olmanızı isterim, bu ülkede kim çalışıyorsa, üretiyorsa, kazanıyorsa helalinden başımızın üstünde yeri vardır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Helal Haberleri | Helal Haber - Haberler - Helal haberleri, son dakika helal haber ve gelişmeleri burada. Taksisinde unutulan 300 bin avroyu sahibine teslim eden sürücüye memleketinden ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 20:05:24. #1.15#
title