Dolandırıcılık Haberleri

Dolandırıcılık haber, Dolandırıcılık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dolandırıcılık - Bugün
22 Temmuz 2021 Haberleri
22 Temmuz 2021 Manşet Haberleri.
Dolandırıcılık - 19.07.2021
Güney Afrikalılar, yetkililerce "yağmalanan malları satın almamaları" konusunda uyarıldı
Hakkında yolsuzluk, haraç, dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı ve kara para aklama dahil 16 ayrı suçlamadan davaları devam eden Zuma, 29 Haziran'da Anayasa Mahkemesince mahkemeye itaatsizlik suçundan 15 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.
Dolandırıcılık - 19.07.2021
Karabük'te Kurban Bayramı öncesi canlı hayvan pazarında hareketlilik arttı
Hayvan hırsızlığı ve dolandırıcılık olaylarına yönelik gereken tedbirlerin ilgili birimler tarafından alındığını ifade eden Vali Gürel, Kurban Bayramı dolayısıyla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Belediyeler ve Müftülük personellerinden oluşturulan komisyonlar tarafından bayram sonuna kadar İl genelinde denetimlerin sıkı bir şekilde yapılmaya devam edeceğini vurguladı.
Dolandırıcılık - 19.07.2021
Bir haftada 29 dolandırıcılık başvurusu
Van Emniyet Müdürlüğüne siber suçlar alanında il genelinde son bir hafta içerisinde 29 başvuru yapıldı.
Dolandırıcılık - 19.07.2021
Son dakika haberi: Yöneticisi gasp edilerek öldürülen şirketin önünde alacaklılardan eylem
"Şu anda üç tane ev dolusu para var, neredeyse çıkartsınlar versinler" Mağdur edildiğini iddia eden İdris Öztürk de, "Burada ilk önce kendi ailem ve yakınımdaki bu işe giren 300 kişi adına ve 13 bin 105 kişi adına konuşuyorum. Devlete 100 milyon teminat ödediklerini söylediler. Bizim çevremiz, eş, dost, arkadaşlarımız da bize bu iş güvenilir mi dediklerinde biz tavsiye ediyorduk. Eğer bu işte bunların teminatı varsa bu teminatlar nerede? Bizler bu parayı bu binaya getirdik. Ben kendi elimle getirdim. Ailemin, arkadaşlarımın, memleketten bizim adımıza yatır oraya diye gönderdikleri paraları getirdik buraya yatırdık. Kime verdik biz bu parayı, Sema Koçan'a verdik. Sema Koçan niye bugün çıkmıyor piyasaya? Süleyman Aydın öldü, Sibel Hanım öldü diye onlara ne oldu? Hemen şirketin mal varlıklarına çökmeye çalışıyorlar. O parayı paylaşmaya çalışıyorlar. Bir de bu işe dolandırıcılık süsü veriyorlar, paranın olmadığı süsünü veriyorlar.
Dolandırıcılık - 19.07.2021
Adana'da 23 yıl hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı
Adana'da "hırsızlık ve dolandırıcılık" suçlarından 23 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı.
Dolandırıcılık - 18.07.2021
Güney Afrika'da eski Cumhurbaşkanı Zuma'nın hapsedilmesi ile başlayan şiddet olayları 10. gününde
Hakkında yolsuzluk, haraç, dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı ve kara para aklama dahil 16 ayrı suçlamadan davaları devam eden Zuma, 29 Haziran'da Anayasa Mahkemesince mahkemeye itaatsizlik suçundan 15 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.
Dolandırıcılık - 17.07.2021
Son dakika gündem: Güney Afrika Cumhurbaşkanı Ramaphosa, ülkedeki olaylara ilgili ulusa seslendi Açıklaması
Hakkında yolsuzluk, haraç, dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı ve kara para aklama dahil 16 ayrı suçlamadan davaları devam eden Zuma, 29 Haziran'da Anayasa Mahkemesi tarafından mahkemeye itaatsizlik suçundan 15 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.
Dolandırıcılık - 16.07.2021
Güney Afrika'da mühimmat deposundan 1,5 milyon mermi yağmalandı
Zuma; yolsuzluk, haraç, dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı ve kara para aklamanın da aralarında olduğu 16 ayrı suçtan yargılanıyor.
Dolandırıcılık - 16.07.2021
Kurban Bayramı Süresince Alınan Güvenlik Tedbirleri ve Kapatılacak Yollara İlişkin Basın Duyurusu
Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı öncesi ve bayram tatili süresince huzur ve güven ortamı içinde olmaları amacıyla halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve parada sahtecilik olaylarına karşı önleyici güvenlik tedbirleri alınmıştır.
Dolandırıcılık - 16.07.2021
Yöneticisi silahlı gasp sonucu öldürülen holding hakkında "dolandırıcılık" iddiasıyla suç duyurusu
Ataşehir'de para sevkiyatı işlerini yapan yöneticilerinden Sibel Koçan'ın öldüğü, bir çalışanın da gasp sonucu yaralandığı holdinge yatırdıkları paraları alamadıklarını öne süren çok sayıda kişi, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dolandırıcılık Haberleri | Dolandırıcılık Haber - Haberler - Dolandırıcılık haberleri, son dakika dolandırıcılık haber ve gelişmeleri burada. REZERVASYON YAPTIRAN TATİLCİLER İÇERİ ALINMADI, OTEL VE ACENTE SAHİPLERİ BİRBİRLERİNİ SUÇLADI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.7.2021 19:14:15. #1.14#

title