BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi haber, Bursa Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bursa Büyükşehir Belediyesi - Bugün
Atlar Cumhuriyet için koşacak
Cumhuriyet'in ilanının 98'inci yılına özel Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda, Bursa Rahvan ve Yarış Atı Yetiştiricileri ve Binicileri Spor Kulübü Derneği ve Türkiye Geleneksel Spor Dalları işbirliğiyle Cumhuriyet Bayramı'na özel...
Bursa Büyükşehir Belediyesi - Bugün
Hayvanat Bahçesi'nin özel konukları
Bursa Büyükşehir Belediyesi, COVID-19 pandemisinden en çok etkilenen gruplar arasında olan engelliler ve ailelerini Bursa Hayvanat Bahçesi'nde ağırladı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - Dün
Üniversiteliler su indirimini çiğ köfte partisiyle kutladı
Bursa'da anaokulundan üniversiteye kadar eğitimin her kademesinde önemli yatırımlar yapıp, öğrencilerin yanında olan Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'ye örnek olacak bir karara daha imza attı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - Dün
Muhtarlar Korosunun solisti Başkan oldu
20 EKİM 2021BASIN BÜLTENİMuhtarlar Korosunun solisti Başkan olduBURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle 'Muhtarlar Korosu'nun 'Mühürden Notaya' temalı konserinde sahneye çıkarak, 'Fikrimin İnce Gülü' ve ' Gözleri Aşka Gülen' şarkılarını seslendirdi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 19.10.2021
'Asımın Nesli'nin konuğu: Yusuf Kaplan
19 EKİM 2021BASIN BÜLTENİ'Asımın Nesli'nin konuğu: Yusuf KaplanBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Asımın Nesli Gençlik Buluşmalarının konuğu Yazar Yusuf Kaplan oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 18.10.2021
Keles'e içme suyu arıtma tesisi
18 EKİM 2021BASIN BÜLTENİKeles'e içme suyu arıtma tesisiBURSA -Dağ yöresinin önemli merkezlerinden Keles'te vatandaşların kesintisiz ve daha temiz içme suyuna kavuşması amacıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Keles Paket İçme suyu Arıtma Tesisinde çalışmalar hızlandı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 18.10.2021
19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlama Programı
19 EKİM 2021 SALISAAT: AÇIKLAMA09: 45 Heykel Atatürk Anıtı Önünde Toplanma09: 55 Çelenk Sunumu (Heykel Atatürk Anıtı)10: 00 Saygı Duruşu, İstiklal Marşı'mızın Okunması10: 05 Bursa Muhtarları Adına Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Halil TURAN'ın Konuşması10: 15 Bursa Muhtarları Adına...
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 18.10.2021
Personele 'Liderlik ve Ekip Çalışması' eğitimi
18 EKİM 2021BASIN BÜLTENİPersonele 'Liderlik ve Ekip Çalışması' eğitimiBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına bağlı Eğitim Şube Müdürlüğü koordinasyonluğunda periyodik olarak düzenlenen hizmet içi eğitim çalışmaları kapsamında personele yönelik...
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 17.10.2021
Mavi Tur'un konukları hemşireler oldu
17 EKİM 2021BASIN BÜLTENİMavi Tur'un konukları hemşireler olduBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşları sahillerle buluşturmak hedefiyle düzenlediği ücretsiz 'Mavi Tur' seferleri, bu kez pandeminin kahramanları sağlık çalışanları hemşireleri ağırladı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 16.10.2021
Ödüllü kent mobilyaları belirlendi
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bulvar, cadde, meydan ve park gibi alanlarında kullanılan kent mobilyalarının şehre özgü tasarlanması maksadıyla hazırlanan 'Bursa Kent Mobilyaları Tasarım Yarışması'nın kazananları belirlendi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 14.10.2021
Bursa Büyükşehir Belediyesinin istihdam ofisi 2 ayda 1000 kişiye iş buldu
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Bursa İstihdam ve Kariyer Ofisi (BİKO) aracılığıyla 2 ayda yaklaşık 1000 kişi iş sahibi oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 14.10.2021
Karacabey'de altyapı çalışmaları kronik sorunları ortadan kaldıracak
Merkez ve kırsalda sürüyor Çalışmalar hakkında Şahiner'den bilgi alan Özkan yaptığı açıklamada, "Karacabey Belediyesi olarak, Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı BUSKİ Müdürlüğü ekipleri ile istişare halinde hem merkezde hem kırsal kesimlerde sürdürdüğümüz altyapı çalışmalarımız devam ediyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 14.10.2021
Gerçek zenginlik sağlığımız
Her yıl 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında farklı etkinliklere imza atan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da vatandaşı bilinçlendirmeye ve farkındalık oluşturmaya devam ediyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 13.10.2021
Orkestrada mezuniyet sevinci
13 EKİM 2021BASIN BÜLTENİOrkestrada mezuniyet sevinciBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası'nda eğitim alan 83 öğrenci mezun oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
Minik öğrencilerin 'Başkanı Tanıma' dersi
12 EKİM 2021BASIN BÜLTENİMinik öğrencilerin 'Başkanı Tanıma' dersiBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Ana Kucağı Okul Öncesi Eğitim Merkezlerinde eğitim gören minikler, 'Şehrim Bursa' dersinin 'Başkanımızı Tanıyalım' konusunu, bizzat Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ziyaret...
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
Büyükşehir üreten kadınların yanında
AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kadın Emeği Türkiye'nin İstikbali' programı Merinos AKKM'de yapıldı. Bursa'nın kadın çalışmalarında ve kadın emeğinin Türkiye'ye yayılması noktasında ülkeye örnek olacağını söyleyen Başkan Alinur Aktaş, nüfusun yüzde 49.9'unu kadınların oluşturduğunu söyledi. Kadınların hayatın her aşamasında var olduğunu ifade eden Başkan Aktaş, başarılı kadın hikayelerinin de birçok insana ışık olduğunu dile getirdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin kadınlara yönelik çalışmaları önemsediğini anlatan Başkan Aktaş, "Belediye bünyesinde bir ekip kurarak kadın kooperatiflerini ziyaret ettik.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
BUSKİ'de önce sağlık
Çalışanların işe sağlıklı gelip sağlıklı bir şekilde evlerine dönmesi için İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun yükümlülüklerini ve Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında sürekli gelişim ile iyileştirmeleri hedefleyen Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, her yıl yaptığı sağlık taramalarına pandemi şartlarını da dikkate alarak mobil sağlık araçları ile merkezde ve ilçelerdeki bütün çalışanlarını kapsayacak şekilde sürdürüyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2021
Bursa kent mobilyalarıyla güzelleşiyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bulvar, cadde, meydan ve park gibi alanlarında kullanılan kent mobilyalarının şehre özgü tasarlanması amacıyla hazırlanan tasarım yarışmasında kazanan projeler belli oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bursa Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Bursa Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika bursa büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. BİKEP Osmangazi'de buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 17:18:25. #1.15#

title