BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi haber, Bursa Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bursa Büyükşehir Belediyesi - 24.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------- Kentsel dönüşüm alanından genel görüntüler Belediye Başkanı Hayrettin Demir'in konuşmaları Kentsel dönüşüm alanında yıkım çalışmaları Genel ve detay görüntüler Haber -Kamera: Selim KAYA /MARDİN ========================= Payitahtın gizli hazinesi ortaya çıkıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin, cihan devleti Osmanlı'nın ilk idare merkezi ve ilk sarayı olan Bey Sarayı ve çevresindeki tarihi dokunun ortaya çıkarılmasını hedefleyen projesi, düzenlenen tanıtım toplantısı ile start aldı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 19.10.2020
Son dakika haber | Bursa Ulu Cami göründü, sıra hanlarda
Son dakika gelişmesine göre Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin, kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım projesinde Kızılay, Merkez Bankası ve İşkur binalarının yıkılmasıyla 600 yıllık tarihi Ulu Cami, Cemal Nadir Caddesi üzerinden de görünmeye başladı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 17.10.2020
10. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali sanal ortamda başladı
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi tarafından Bursa Fotoğraf Sanatı Derneğinin (BUFSAD) destekleriyle bu yıl 10'uncusu düzenlenen Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest), bu sene "uzak/yakın" temasıyla sanal ortamda kapılarını açtı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 13.10.2020
BBDSO orkestra şefi Naci Özgüç ve keman sanatçısı Özcan Ulucan'ı ağırlayacak
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Filarmoni Derneği ve Uludağ Premiumun katkılarıyla 15 Ekim'de verilecek konser, saat 20.
Bursa Büyükşehir Belediyesi - 12.10.2020
Büyükşehir Belediyesinden "Psikososyal Destek Hattı" ile öğrenci ve velilere destek
Bursa Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle eğitim sisteminde yaşanan değişiklerle ilgili Psikososyal Destek Hattı ile öğrenci ve velilere destek sağlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bursa Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Bursa Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika bursa büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Kestel'in vitrini yenilendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:20:46. #1.14#
title